Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalkowski Jarosław | Brodnica | Polska | 15km Bieg | Jezus Chrystus Team | opłacono on-line |
2 | Adamczyk Bożena | Pasłęk | Polska | 15km Bieg | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
3 | Adamczyk Zbigniew | Zamek Bierzgłowski | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | KM Truchcik Łubianka | |
4 | Adamczyk Zbigniew | Pasłęk | Polska | 15km Bieg | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
5 | Andrzejczak Sławomir | Lędowo-Osiedle | Polska | 15km Bieg | GRZESŁAW USTKA | opłacono on-line |
6 | Andrzejewski Jacek | Bydgoszcz | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
7 | Andrzejewski Ryszard | Bydgoszcz | Polska | 15km Bieg osoby 70+ | ||
8 | Angiel Władysław | Bydgoszcz | Polska | 15km Bieg osoby 70+ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono |
9 | Arseniuk Anna | Górsk, Zławieś Wielka | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli 2 ostatnie cykle GP 2016 i 2017 | T.S. OPATRUNKI Toruń | opłacono |
10 | Bakaluk Zdzisław | Iława (pow. iławski) | Polska | 15km Bieg | opłacono | |
11 | Bańka Jan | Częstochowa | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
12 | Baran Zdzisław | Bartniczka | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | opłacono on-line | |
13 | Barański Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
14 | Bartosz Marek | Kikół | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
15 | Bartosz Mariola | Kikół | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
16 | Bęben Szczepan | Wędrzyn | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
17 | Belt Kacper | Lińsk | Polska | 15km Bieg | Biegające Śliwice | |
18 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | KB Lech Rypin | opłacono on-line |
19 | Bethke Sławomir | Bydgoszcz | Polska | 15km Bieg | TriSpace | opłacono on-line |
20 | Białka Piotr | Gniewkowo | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
21 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Polska | 15km Bieg | BBL INOWROCLAW | opłacono on-line |
22 | Bierowiec Magdalena | Toruń | Polska | 15km Bieg | Berki | |
23 | Blas Krzysztof | Lińsk | Polska | 15km Bieg | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
24 | Blok Karol | Chojnice | Polska | 15km Bieg | ortopeda-blok.pl | opłacono on-line |
25 | Blokowska Beata | Kwidzyn | Polska | 15km Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
26 | bodnar jan | torun | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli 2 ostatnie cykle GP 2016 i 2017 | opłacono on-line | |
27 | Bogucki Marian | Brodnica | Polska | 15km Bieg | opłacono | |
28 | Borkowski Michał | Warszawa | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
29 | Borlik Dariusz | Kamień Krajeński | Polska | 15km Bieg | Klub Biegających Leśników | opłacono on-line |
30 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | Polska | 15km Bieg | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
31 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Polska | 15km Bieg | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
32 | Brugmann Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
33 | Brzóskiewicz Przemysław | Lisewo | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | opłacono on-line | |
34 | Brzoszczyk Mieczysław | Tuchola | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
35 | Brzoszczyk Weronika | Warszawa | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
36 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
37 | Brzuchalski Mateusz | Gromadno | Polska | 15km Bieg | Technikum Leśne w Tucholi | opłacono |
38 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | 15km Bieg | ||
39 | Bus Krystian | Gniewkowo | Polska | 15km Bieg | TL Tuchola | opłacono |
40 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli 2 ostatnie cykle GP 2016 i 2017 | Biegam-Zapobiegam | opłacono |
41 | Błoński Dariusz | TORUŃ | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
42 | Cetnarowski Kamil | Wrocław | Polska | 15km Bieg | Szybkie Stopy | opłacono on-line |
43 | Chabros Anna | Świecie | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
44 | Chabros Michał | Wiąg | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
45 | Chmielarz Justyna | Kruszwica | Polska | 15km Bieg | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono on-line |
46 | Chmielarz Sebastian | Kruszwica | Polska | 15km Bieg | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono on-line |
47 | Chmurzyński Józef | Krobia | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli 2 ostatnie cykle GP 2016 i 2017 | T.S Opatrunki Toruń | opłacono |
48 | Chojnicki Damian | Głogowo | Polska | 15km Bieg | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
49 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
50 | Chorąży Karolina | Koszalin | Polska | 15km Bieg | LEO-TEAM | opłacono on-line |
51 | Ciska Daria | Toruń | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
52 | Ciski Przemysław | Toruń | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | kujawsko-pomorskie.pl | |
53 | Ciski Zbigniew | Toruń | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | SM Kopernik | opłacono on-line |
54 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | 15km Bieg | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
55 | Czapiewska Monika | Chojnice | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
56 | Czapiewski Łukasz | Chojnice | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
57 | Czekalski Jacek | Pabianice | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
58 | Dąbrowska Karolina | Toruń | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli 2 ostatnie cykle GP 2016 i 2017 | kujawsko-pomorskie.pl | |
59 | Dąbrowski Roman | Chojniczki | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
60 | Dahm Beata | Tymawa | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
61 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | 15km Bieg | Chłopak ze wsi | opłacono on-line |
62 | Danielska Monika | Charzykowy | Polska | 15km Bieg | Tripaka Przechlewo | opłacono on-line |
63 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
64 | Deinowski Mariusz | Osie | Polska | 15km Bieg | Nadleśnictwo Osie | opłacono on-line |
65 | Dobak Stefan | Szamotuły | Polska | 15km Bieg osoby 70+ | kbSzamotuły | |
66 | Dobruchowska Emilia | Inowrocław | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
67 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | 15km Bieg osoby 70+ | WKB META Lubliniec | |
68 | Drabjewski Paweł | WIĘCBORK | Polska | 15km Bieg | Tkkf Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
69 | Drabjewski Paweł | WIĘCBORK | Polska | 15km Bieg | Tkkf Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
70 | Drewczyńska Adrianna | Chojnice | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
71 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | 15km Bieg | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
72 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
73 | Durałek Andrzej | Pruszcz | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
74 | Dyczko Adam | Brąchnowo | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli 2 ostatnie cykle GP 2016 i 2017 | opłacono on-line | |
75 | Dyjach Piotr | Świecie | Polska | 15km Bieg | Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz | opłacono on-line |
76 | Dyjach Robert | Gruczno | Polska | 15km Bieg | Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz | opłacono on-line |
77 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
78 | dziedzic piotr | inowrocław | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
79 | Dzięgiel Andżelika | Toruń | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli 2 ostatnie cykle GP 2016 i 2017 | GKS FABIANKI | opłacono |
80 | Dłoniak Edmund | Gniewkowo | Polska | 15km Bieg osoby 70+ | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
81 | Elasri Abderrahim | chorzow | Maroko | 15km Bieg | ||
82 | FOGIEL PIOTR | WARSZAWA | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | opłacono on-line | |
83 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | 15km Bieg | MLKS Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
84 | Frohlke Piotr | Kęsowo | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
85 | Frukacz Emilia Frukacz | Unisław | Polska | 15km Bieg | WKŁ 261 "Orzeł" Grudziądz | opłacono on-line |
86 | Fułat Karol | Cekcyn | Polska | 15km Bieg | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
87 | Gabryel Wojciech | Tuchola | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
88 | Gacka Arkadiusz | Więcbork | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | opłacono on-line | |
89 | Gajzler Jerzy | Bydgoszcz | Polska | 15km zawodnicy którzy ukończyli jeden cykl GP 2016 lub 2017 | Bartodzieje | opłacono on-line |
90 | Galewski Ariel | Chojncie | Polska | 15km Bieg | Fabryka Triathlonu | opłacono on-line |
91 | Gapa Wiesław | Sypniewo | Polska | 15km Bieg | TKKF WODNIK WIĘCBORK | opłacono on-line |
92 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
93 | Gardyza Jacek | Nakło nad Notecią | Polska | 15km Bieg | IPA Bydgoszcz / Nakielski KB | opłacono on-line |
94 | Gardyza Lidia | Nakło nad Notecią | Polska | 15km Bieg | Nakielski KB | opłacono on-line |
95 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 15km Bieg | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
96 | Gasiorek Tomek | Brzoza | Polska | 15km Bieg | ||
97 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | 15km Bieg | ||
98 | Gawlak Sara | Kaczory | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line | |
99 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | 15km Bieg | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line |
100 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Polska | 15km Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26202