IX Bieg św. Huberta - 15km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Myśliwi Leśnicy DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 446 BŁASZCZYK PATRYK M 1 M 0-29 USTKA LKS JANTAR USTKA 15km 0:49:08 18.32 [km/h] 12:17 [min/km]
2 442 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 2 M 0-29 GRUDZIĄDZ PACKMAN TEAM 15km 0:52:07 17.27 [km/h] 12:28 [min/km]
3 215 LINKA KAMIL M 3 M 0-29 KACZORY 15km 0:52:13 17.24 [km/h] 12:29 [min/km]
4 254 NARTOWSKI KAMIL M 4 M 30-39 1 TORUŃ 12WOG 15km 0:52:24 17.18 [km/h] 12:30 [min/km]
5 437 ŚWIDEREK WOJCIECH M 5 M 30-39 2 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 0:52:55 17.01 [km/h] 12:32 [min/km]
6 40 CHOJNICKI DAMIAN M 6 M 0-29 1 GŁOGOWO BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:53:57 16.68 [km/h] 12:36 [min/km]
7 384 WILIGALSKI BARTOSZ M 7 M 0-29 2 PIGŻA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 15km 0:54:55 16.39 [km/h] 12:40 [min/km]
8 70 DZIĘGIEL ANDŻELIKA K 1 K 0-29 TORUŃ GKS FABIANKI 15km 0:55:28 16.23 [km/h] 12:42 [min/km]
9 255 NASTAJ MATEUSZ M 8 M 0-29 3 IŁAWA 15km 0:55:40 16.17 [km/h] 12:43 [min/km]
10 39 CHMIELARZ SEBASTIAN M 9 M 30-39 3 KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA 15km 0:56:47 15.85 [km/h] 12:47 [min/km]
11 351 SZWARC RAFAŁ M 10 M 30-39 4 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA Myśliwy 15km 0:57:01 15.78 [km/h] 12:48 [min/km]
12 249 MOTOCZYŃSKI WOJCIECH M 11 M 30-39 5 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 0:57:13 15.73 [km/h] 12:49 [min/km]
13 69 DZIEDZIC PIOTR M 12 M 40-49 1 INOWROCŁAW 15km 0:57:54 15.54 [km/h] 12:52 [min/km]
14 248 MOKRZYCKI RAFAŁ M 13 M 40-49 2 INOWROCŁAW T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:58:19 15.43 [km/h] 12:53 [min/km]
15 115 JAGODZIŃSKI MATEUSZ M 14 M 0-29 4 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:58:22 15.42 [km/h] 12:53 [min/km]
16 108 HAPKE TOMASZ M 15 M 40-49 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 15km 0:58:26 15.40 [km/h] 12:54 [min/km]
17 140 KAPISCHKA KRZYSZTOF M 16 M 30-39 6 CHARZYKOWY 15km 0:58:39 15.35 [km/h] 12:55 [min/km]
18 111 HOŁTYN PATRYK M 17 M 30-39 7 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 0:58:50 15.30 [km/h] 12:55 [min/km]
19 103 GRALAK MARCIN M 18 M 40-49 4 INOWROCŁAW T.G. SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 0:58:55 15.28 [km/h] 12:56 [min/km]
20 270 OSOWSKI MICHAŁ M 19 M 0-29 5 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 0:59:04 15.24 [km/h] 12:56 [min/km]
21 50 DAJNOWSKI MATEUSZ M 20 M 0-29 6 ANGOWICE CHŁOPAK ZE WSI 15km 0:59:09 15.22 [km/h] 12:57 [min/km]
22 370 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ M 21 M 0-29 7 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:59:16 15.19 [km/h] 12:57 [min/km]
23 144 KEMUŚ JAROSŁAW M 22 M 40-49 5 CHOJNICE KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW Leśnik 15km 0:59:21 15.16 [km/h] 12:57 [min/km]
24 85 GARSKI KRYSPIN M 23 M 40-49 6 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 15km 0:59:29 15.13 [km/h] 12:58 [min/km]
25 352 SZYMAŃSKI MICHAŁ M 24 M 30-39 8 TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 15km 0:59:42 15.08 [km/h] 12:59 [min/km]
26 371 TUCZYŃSKI SYLWESTER LEON M 25 M 0-29 8 BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:59:56 15.02 [km/h] 12:00 [min/km]
27 178 KRAIŃSKI MICHAŁ M 26 M 30-39 9 ŚLIWICE BIEGAJACE ŚLIWICE 15km 1:00:02 14.99 [km/h] 12:00 [min/km]
28 114 JAGIEŁA JAROSŁAW M 27 M 40-49 7 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:00:05 14.98 [km/h] 12:00 [min/km]
29 329 SOWA WOJCIECH M 28 M 40-49 8 UNISŁAW KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 15km 1:00:15 14.94 [km/h] 12:01 [min/km]
30 432 KUBIAK TOMASZ M 29 M 40-49 9 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:00:25 14.90 [km/h] 12:02 [min/km]
31 399 WOJTAS MAREK M 30 M 40-49 10 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:00:25 14.90 [km/h] 12:02 [min/km]
32 404 WOLNY PIOTR M 31 M 50-59 1 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 15km 1:00:34 14.86 [km/h] 12:02 [min/km]
33 82 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 32 M 30-39 10 WĄBRZEŹNO 15km 1:00:43 14.82 [km/h] 12:03 [min/km]
34 429 ARSENIUK ANNA K 2 K 30-39 GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:00:50 14.79 [km/h] 12:03 [min/km]
35 227 MACZYŃSKI GRZEGORZ M 33 M 50-59 2 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:00:53 14.78 [km/h] 12:04 [min/km]
36 321 SKWIERAWSKI WIESŁAW M 34 M 50-59 3 OSTROWITE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:01:34 14.62 [km/h] 12:06 [min/km]
37 313 SENGER MICHAŁ M 35 M 30-39 11 GĄSAWA 15km 1:01:47 14.57 [km/h] 12:07 [min/km]
38 390 WIŚNIEWSKI PIOTR M 36 M 30-39 12 PŁOMIANY GKS FABIANKI 15km 1:01:52 14.55 [km/h] 12:07 [min/km]
39 189 KRYSZTOFIAK SLAWOMIR M 37 M 50-59 4 BYDGOSZCZ 15km 1:02:06 14.49 [km/h] 12:08 [min/km]
40 107 GROSKOP GRZEGORZ M 38 M 0-29 9 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:02:10 14.48 [km/h] 12:09 [min/km]
41 271 OSTROWSKI ZBIGNIEW M 39 M 30-39 13 BIETOWO Leśnik 15km 1:02:14 14.46 [km/h] 12:09 [min/km]
42 435 ORCHOLSKI WITOLD M 40 M 40-49 11 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:02:24 14.42 [km/h] 12:10 [min/km]
43 355 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ M 41 M 30-39 14 LIPNO GKS FABIANKI 15km 1:02:25 14.42 [km/h] 12:10 [min/km]
44 221 ŁĄCKA BARBARA K 3 K 30-39 CHOJNICE MKS CHOJNICZANKA 1930 15km 1:02:37 14.37 [km/h] 12:10 [min/km]
45 101 GRABOWSKI MAREK M 42 M 0-29 10 POLUBICZE KŁ NR 51 SZARAK W WISZNICACH Myśliwy 15km 1:02:48 14.33 [km/h] 12:11 [min/km]
46 335 STANKE TOMASZ M 43 M 30-39 15 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:02:52 14.32 [km/h] 12:11 [min/km]
47 67 DYJACH ROBERT M 44 M 30-39 16 GRUCZNO SCHUMACHER PACKAGING ZAKŁAD BYDGOSZCZ 15km 1:03:03 14.27 [km/h] 12:12 [min/km]
48 155 KŁOSOWSKI MARCIN M 45 M 40-49 12 BYDGOSZCZ 15km 1:04:11 14.02 [km/h] 12:17 [min/km]
49 333 STACHYRA KRZYSZTOF M 46 M 30-39 17 TUCHOLA BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:04:13 14.02 [km/h] 12:17 [min/km]
50 110 HOŁDA PAWEŁ M 47 M 30-39 18 CHEŁMNO VOLCANO 15km 1:04:19 13.99 [km/h] 12:17 [min/km]
51 35 CETNAROWSKI KAMIL M 48 M 30-39 19 WROCŁAW SZYBKIE STOPY Myśliwy 15km 1:04:24 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
52 261 NOWAKOWSKI JERZY M 49 M 40-49 13 TORUŃ 15km 1:04:29 13.96 [km/h] 12:18 [min/km]
53 17 BLAS KRZYSZTOF M 50 M 30-39 20 LIŃSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:04:31 13.95 [km/h] 12:18 [min/km]
54 63 DUDEK MARIUSZ M 51 M 40-49 14 WĄBRZEŹNO 15km 1:04:34 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
55 253 NARLOCH WOJCIECH M 52 M 30-39 21 PAWŁÓWKO FLORIAN CHOJNICE 15km 1:04:35 13.94 [km/h] 12:18 [min/km]
56 13 BETHKE SŁAWOMIR M 53 M 0-29 11 BYDGOSZCZ TRISPACE 15km 1:04:37 13.93 [km/h] 12:18 [min/km]
57 421 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 54 M 40-49 15 CHOJNICE 15km 1:04:53 13.87 [km/h] 12:20 [min/km]
58 302 ROŻYK KRZYSZTOF M 55 M 40-49 16 GDYNIA BIEGAMYRAZEM/OKNOBURGDYNIA 15km 1:04:55 13.86 [km/h] 12:20 [min/km]
59 382 WIERZBOWSKI PIOTR M 56 M 40-49 17 BRZOZÓWKA TEAM KOPEĆ 15km 1:05:01 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
60 294 PRZYBYSZ MARCIN M 57 M 30-39 22 SEPOLNO KRAJENSKIE 15km 1:05:02 13.84 [km/h] 12:20 [min/km]
61 266 OLSZEWSKI ADAM M 58 M 50-59 5 ROGOWO KB LECH RYPIN 15km 1:05:09 13.81 [km/h] 12:21 [min/km]
62 86 GAWLAK SARA K 4 K 0-29 1 KACZORY 15km 1:05:13 13.80 [km/h] 12:21 [min/km]
63 106 GREGROWSKI KRZYSZTOF M 59 M 30-39 23 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 15km 1:05:19 13.78 [km/h] 12:21 [min/km]
64 444 NADOLNY PIOTR M 60 M 40-49 18 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 15km 1:05:35 13.72 [km/h] 12:22 [min/km]
65 77 GACKA ARKADIUSZ M 61 M 40-49 19 WIĘCBORK 15km 1:06:01 13.63 [km/h] 12:24 [min/km]
66 436 SADOWSKI JAROSŁAW M 62 M 40-49 20 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:06:09 13.61 [km/h] 12:25 [min/km]
67 10 BARTOSZ MAREK M 63 M 30-39 24 KIKÓŁ 15km 1:06:18 13.57 [km/h] 12:25 [min/km]
68 131 JEŻEWSKI ŁUKASZ M 64 M 30-39 25 KOBYŁY 15km 1:06:28 13.54 [km/h] 12:26 [min/km]
69 95 GOSTOMCZYK MARCIN M 65 M 40-49 21 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:06:30 13.53 [km/h] 12:26 [min/km]
70 276 PALIGA MATEUSZ M 66 M 0-29 12 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:06:42 13.49 [km/h] 12:27 [min/km]
71 350 SZWANKOWSKI HUBERT M 67 M 40-49 22 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:06:59 13.44 [km/h] 12:28 [min/km]
72 201 KUJAWA MATEUSZ M 68 M 30-39 26 BYDGOSZCZ SELEKCJA NATURALNA 15km 1:07:05 13.42 [km/h] 12:28 [min/km]
73 220 ŁAGÓD ŁUKASZ M 69 M 30-39 27 PAPOWO BISKUPIE WIGO 15km 1:07:14 13.39 [km/h] 12:29 [min/km]
74 64 DURAŁEK ANDRZEJ M 70 M 40-49 23 PRUSZCZ 15km 1:07:16 13.38 [km/h] 12:29 [min/km]
75 431 CHMURZYŃSKI JÓZEF M 71 M 50-59 6 KROBIA T.S OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:07:26 13.35 [km/h] 12:30 [min/km]
76 90 GLISZCZYŃSKI MICHAŁ M 72 M 0-29 13 SOSZYCA NADLEŚNICTWO BYTÓW Leśnik 15km 1:07:33 13.32 [km/h] 12:30 [min/km]
77 226 ŁYCZYWEK JAN M 73 M 40-49 24 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:07:36 13.31 [km/h] 12:30 [min/km]
78 362 TOMASIK PIOTR M 74 M 30-39 28 TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:07:50 13.27 [km/h] 12:31 [min/km]
79 166 KOPACZ ADRIAN M 75 M 30-39 29 BYSŁAW 15km 1:07:59 13.24 [km/h] 12:32 [min/km]
80 83 GARDYZA JACEK M 76 M 40-49 25 NAKŁO NAD NOTECIĄ IPA BYDGOSZCZ / NAKIELSKI KB 15km 1:08:11 13.20 [km/h] 12:33 [min/km]
81 275 PALIGA ANTONI M 77 M 50-59 7 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:08:14 13.19 [km/h] 12:33 [min/km]
82 136 KAŁACZYŃSKI RYSZARD M 78 M 50-59 8 WITUNIA 15km 1:08:21 13.17 [km/h] 12:33 [min/km]
83 378 WEGNER MAREK M 79 M 60-69 1 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 1:08:36 13.12 [km/h] 12:34 [min/km]
84 295 PRZYŁUSKI KAROL M 80 M 30-39 30 KWIDZYN Myśliwy 15km 1:08:36 13.12 [km/h] 12:34 [min/km]
85 433 JAŁOZA IRENEUSZ M 81 M 40-49 26 SZULMIERZ RDLP TORUŃ Myśliwy Leśnik 15km 1:08:40 13.11 [km/h] 12:35 [min/km]
86 214 LIETZ RENATA K 5 K 30-39 1 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:08:40 13.11 [km/h] 12:35 [min/km]
87 229 MAJEWSKI MACIEJ M 82 M 50-59 9 POZNAN ŁAZARZ POZNAŃ 15km 1:08:41 13.10 [km/h] 12:35 [min/km]
88 45 CYRON BOGUMIŁ M 83 M 50-59 10 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 1:08:42 13.10 [km/h] 12:35 [min/km]
89 374 UROWSKI WOJCIECH M 84 M 30-39 31 CHARZYKOWY TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:08:49 13.08 [km/h] 12:35 [min/km]
90 181 KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ M 85 M 30-39 32 ŁĘCZYN DOLNY LOVELASY Leśnik 15km 1:09:03 13.03 [km/h] 12:36 [min/km]
91 257 NELKE ALEKSANDER M 86 M 40-49 27 KAMIENICA 15km 1:09:04 13.03 [km/h] 12:36 [min/km]
92 22 BODNAR JAN M 87 M 60-69 2 TORUN 15km 1:09:11 13.01 [km/h] 12:37 [min/km]
93 315 SEROCKI ZBIGNIEW M 88 M 50-59 11 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN 15km 1:09:20 12.98 [km/h] 12:37 [min/km]
94 42 CHORĄŻY KAROLINA K 6 K 0-29 2 KOSZALIN LEO-TEAM 15km 1:09:21 12.98 [km/h] 12:37 [min/km]
95 443 KOTLĘGA MIŁOSZ M 89 M 0-29 14 GRUDZIĄDZ 15km 1:09:28 12.96 [km/h] 12:38 [min/km]
96 148 KĘSKA MICHAŁ M 90 M 0-29 15 ŚWIECIE SCHUMACHER PACKAGING ZAKŁAD BYDGOSZCZ 15km 1:09:56 12.87 [km/h] 12:40 [min/km]
97 312 SANKOWSKI ZBIGNIEW M 91 M 40-49 28 CHOJNICZKI 15km 1:09:58 12.86 [km/h] 12:40 [min/km]
98 68 DZIADCZYK KRZYSZTOF M 92 M 50-59 12 CHOJNICE 15km 1:10:00 12.86 [km/h] 12:40 [min/km]
99 150 KIESZCZYŃSKI MARCIN M 93 M 30-39 33 WARSZAWA 15km 1:10:05 12.84 [km/h] 12:40 [min/km]
100 66 DYJACH PIOTR M 94 M 0-29 16 ŚWIECIE SCHUMACHER PACKAGING ZAKŁAD BYDGOSZCZ 15km 1:10:07 12.84 [km/h] 12:40 [min/km]
101 156 KMIECIAK KRZYSZTOF M 95 M 30-39 34 KRĄPLEWICE 15km 1:10:11 12.82 [km/h] 12:41 [min/km]
102 343 SZCZEPAŃSKI SŁAWOMIR M 96 M 40-49 29 KLAWKOWO FLORIAN CHOJNICE 15km 1:10:14 12.81 [km/h] 12:41 [min/km]
103 232 MALICKA AGATA K 7 K 30-39 2 TORUŃ ANIRO RUN TEAM 15km 1:10:17 12.81 [km/h] 12:41 [min/km]
104 279 PAWLIK MAREK M 97 M 50-59 13 PRUSZCZ FARMVITA 15km 1:10:22 12.79 [km/h] 12:41 [min/km]
105 409 WTOREK TOMASZ M 98 M 40-49 30 GRUDZIĄDZ H2O TEAM 15km 1:10:26 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
106 153 KLIMEK ŁUKASZ M 99 M 30-39 35 BLIZNO H2O TEAM 15km 1:10:26 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
107 225 ŁUCKA ANNA K 8 K 40-49 1 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 15km 1:10:27 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
108 393 WITCZAK DARIUSZ M 100 M 40-49 31 KRĄPLEWICE 15km 1:10:28 12.77 [km/h] 12:42 [min/km]
109 359 TOBOLSKI MAREK M 101 M 40-49 32 GRUDZIĄDZ 15km 1:10:29 12.77 [km/h] 12:42 [min/km]
110 62 DUBIELA HALINA K 9 K 50-59 1 TCZEW TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:10:38 12.74 [km/h] 12:43 [min/km]
111 236 MARCINKOWSKI PAWEŁ M 102 M 50-59 14 GRĘBOCIN VIVA-TORUŃ 15km 1:10:41 12.73 [km/h] 12:43 [min/km]
112 252 NADRAJKOWSKI ADAM M 103 M 60-69 3 INOWROCŁAW 15km 1:10:52 12.70 [km/h] 12:43 [min/km]
113 375 WARACZEWSKI TOMASZ M 104 M 0-29 17 GNIEZNO HARPAGAN GNIEZNO 15km 1:10:52 12.70 [km/h] 12:43 [min/km]
114 405 WOLSKI JERZY M 105 M 40-49 33 KROJANTY Myśliwy Leśnik 15km 1:10:57 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
115 56 DOBAK STEFAN M 106 M 70+ 1 SZAMOTUŁY KBSZAMOTUŁY 15km 1:10:57 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
116 192 KRZYSZTOF ZAWIDZKI M 107 M 50-59 15 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 1:11:03 12.67 [km/h] 12:44 [min/km]
117 304 RUDNIK JERZY M 108 M 60-69 4 CHOJNICE 15km 1:11:03 12.67 [km/h] 12:44 [min/km]
118 41 CHORĄŻAK SŁAWEK M 109 M 40-49 34 UNISŁAW 15km 1:11:17 12.63 [km/h] 12:45 [min/km]
119 410 WYSOCKI PATRYK M 110 M 0-29 18 TUCHOLA 15km 1:11:29 12.59 [km/h] 12:46 [min/km]
120 364 TOMCZAK DOMINIK M 111 M 40-49 35 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 15km 1:11:31 12.58 [km/h] 12:46 [min/km]
121 89 GIOLDA PAWEŁ M 112 M 30-39 36 BYDGOSZCZ 15km 1:11:46 12.54 [km/h] 12:47 [min/km]
122 317 SIEMIENIECKI DARIUSZ M 113 M 40-49 36 TORUŃ 15km 1:11:56 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
123 330 STACHOWICZ KAROLINA K 10 K 30-39 3 SKÓRCZ SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 15km 1:11:57 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
124 184 KRUCZKOWSKI JAROSŁAW M 114 M 40-49 37 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 15km 1:11:58 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
125 445 RUTKOWSKI MICHAŁ M 115 M 30-39 37 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE 15km 1:12:00 12.50 [km/h] 12:48 [min/km]
126 75 FUŁAT KAROL M 116 M 50-59 16 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:12:07 12.48 [km/h] 12:48 [min/km]
127 12 BEREBECKI ROMAN M 117 M 60-69 5 RYPIN KB LECH RYPIN 15km 1:12:16 12.45 [km/h] 12:49 [min/km]
128 397 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 118 M 40-49 38 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA 15km 1:12:17 12.45 [km/h] 12:49 [min/km]
129 154 KŁACZYŃSKI MARIUSZ M 119 M 30-39 38 GRUDZIĄDZ BBKTS 15km 1:12:20 12.44 [km/h] 12:49 [min/km]
130 48 CZEKALSKI JACEK M 120 M 50-59 17 PABIANICE 15km 1:12:23 12.43 [km/h] 12:50 [min/km]
131 269 ORNOWSKI ZBIGNIEW M 121 M 50-59 18 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 15km 1:12:29 12.42 [km/h] 12:50 [min/km]
132 263 OGORZAŁEK ŁUKASZ M 122 M 40-49 39 WĄBRZEŹNO MIASTOAKTYWNI.PL 15km 1:12:30 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
133 411 WYSOCKI PIOTR M 123 M 30-39 39 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:12:31 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
134 293 PRZYBYLSKA DOMINIKA K 11 K 0-29 3 STOBNO UKS BUK 15km 1:12:31 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
135 80 GAŁUSZKA DOROTA K 12 K 30-39 4 GRUDZIĄDZ 15km 1:12:33 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
136 456 WALCZAK TOMASZ M 124 M 40-49 40 ŚWIECIE 15km 1:12:43 12.38 [km/h] 12:51 [min/km]
137 244 MIERZWA DAMIAN M 125 M 30-39 40 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:12:48 12.36 [km/h] 12:51 [min/km]
138 264 OLESIAK PAWEŁ M 126 M 0-29 19 KRAKÓW UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE Leśnik 15km 1:12:49 12.36 [km/h] 12:51 [min/km]
139 124 JANOWSKI PIOTR M 127 M 50-59 19 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO 15km 1:12:52 12.35 [km/h] 12:51 [min/km]
140 208 KWAŚNIEWSKI ROMAN M 128 M 50-59 20 STAROGARD GDAŃSKI 15km 1:12:53 12.35 [km/h] 12:52 [min/km]
141 300 RESZKOWSKI SEBASTIAN M 129 M 30-39 41 SIEMIROWICE BAZA 44 15km 1:12:55 12.34 [km/h] 12:52 [min/km]
142 246 MISZKE KAZIMIERZ M 130 M 60-69 6 CZERSK FLORIAN CHOJNICE 15km 1:12:58 12.33 [km/h] 12:52 [min/km]
143 353 SZYMECKA MONIKA K 13 K 30-39 5 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:12:59 12.33 [km/h] 12:52 [min/km]
144 380 WERNER KRZYSZTOF M 131 M 40-49 41 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:12:59 12.33 [km/h] 12:52 [min/km]
145 47 CZAPIEWSKI ŁUKASZ M 132 M 30-39 42 CHOJNICE 15km 1:13:04 12.32 [km/h] 12:52 [min/km]
146 152 KLATECKI ADAM M 133 M 30-39 43 PRUSZCZ 15km 1:13:13 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
147 305 RYBARCZYK BARTOSZ M 134 M 30-39 44 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM Myśliwy 15km 1:13:15 12.29 [km/h] 12:53 [min/km]
148 173 KOWALKOWSKI JAROSŁAW M 135 M 40-49 42 BRODNICA JEZUS CHRYSTUS TEAM 15km 1:13:18 12.28 [km/h] 12:53 [min/km]
149 426 ŻMIJA DARIUSZ M 136 M 40-49 43 CHARZYKOWY TRIPAKA PRZECHLEWO 15km 1:13:20 12.27 [km/h] 12:53 [min/km]
150 267 OLSZEWSKI RAFAŁ M 137 M 30-39 45 GNIEWKOWO T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:13:33 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
151 141 KARAŚ MAREK M 138 M 50-59 21 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ Myśliwy 15km 1:13:45 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
152 222 ŁEPEK TERESA K 14 K 0-29 4 PŁĄCHAWY 15km 1:13:50 12.19 [km/h] 12:55 [min/km]
153 239 MĄCZEWSKA MARZENA K 15 K 40-49 2 GRUDZIĄDZ V_RUNNER 15km 1:13:50 12.19 [km/h] 12:55 [min/km]
154 113 JABŁOŃSKI ANDRZEJ M 139 M 40-49 44 CZARNE 15km 1:13:53 12.18 [km/h] 12:56 [min/km]
155 163 KONARSKA SVETLANA K 16 K 40-49 3 ŚWIECIE SPORT I REKREACJA START 15km 1:14:09 12.14 [km/h] 12:57 [min/km]
156 123 JANOWSKI ADAM M 140 M 40-49 45 LISEWO TKKF CHEŁMNO 15km 1:14:09 12.14 [km/h] 12:57 [min/km]
157 197 KUC BARTOSZ M 141 M 0-29 20 ŚWIECIE SCHUMACHER PACKAGING ZAKŁAD BYDGOSZCZ 15km 1:14:10 12.13 [km/h] 12:57 [min/km]
158 97 GÓRSKI MARIAN M 142 M 60-69 7 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 15km 1:14:13 12.13 [km/h] 12:57 [min/km]
159 188 KRYGIER STASZEK M 143 M 30-39 46 BYDGOSZCZ 15km 1:14:14 12.12 [km/h] 12:57 [min/km]
160 408 WRÓBLEWSKA DAGMARA K 17 K 30-39 6 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:14:17 12.12 [km/h] 12:57 [min/km]
161 109 HASS ADAM M 144 M 30-39 47 BYDGOSZCZ 15km 1:14:17 12.12 [km/h] 12:57 [min/km]
162 25 BORLIK DARIUSZ M 145 M 40-49 46 KAMIEŃ KRAJEŃSKI KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW Leśnik 15km 1:14:21 12.10 [km/h] 12:57 [min/km]
163 81 GAPA WIESŁAW M 146 M 40-49 47 SYPNIEWO TKKF WODNIK WIĘCBORK Leśnik 15km 1:14:22 12.10 [km/h] 12:57 [min/km]
164 127 JAWORSKI BARTŁOMIEJ M 147 M 0-29 21 TORUŃ SPC 15km 1:14:22 12.10 [km/h] 12:57 [min/km]
165 258 NOWAK JAROSŁAW M 148 M 50-59 22 TORUŃ SPC 15km 1:14:28 12.09 [km/h] 12:58 [min/km]
166 288 PODBIELSKA ALINA K 18 K 40-49 4 TORUŃ KM UMK TORUŃ 15km 1:14:28 12.09 [km/h] 12:58 [min/km]
167 368 TROKA TOMASZ M 149 M 40-49 48 CHOJNICE 15km 1:14:30 12.08 [km/h] 12:58 [min/km]
168 389 WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ M 150 M 30-39 48 TUCHOLA 15km 1:14:32 12.08 [km/h] 12:58 [min/km]
169 349 SZOPIŃNSKA AGNIESZKA K 19 K 30-39 7 BYDGOSZCZ STRZELECKA 3 15km 1:14:33 12.07 [km/h] 12:58 [min/km]
170 99 GRABOWSKA JOANNA K 20 K 40-49 5 TORUŃ 15km 1:14:34 12.07 [km/h] 12:58 [min/km]
171 132 JONATOWSKI GRZEGORZ M 151 M 30-39 49 SILNO GREGORTECH 15km 1:14:38 12.06 [km/h] 12:59 [min/km]
172 367 TROJANOWSKI SŁAWOMIR M 152 M 30-39 50 ŚWIECIE 15km 1:14:39 12.06 [km/h] 12:59 [min/km]
173 290 POPEK MACIEJ M 153 M 40-49 49 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM 15km 1:14:41 12.05 [km/h] 12:59 [min/km]
174 2 ADAMCZYK ZBIGNIEW M 154 M 40-49 50 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 15km 1:14:46 12.04 [km/h] 12:59 [min/km]
175 29 BRZOSZCZYK MIECZYSŁAW M 155 M 50-59 23 TUCHOLA 15km 1:14:50 12.03 [km/h] 12:59 [min/km]
176 453 SOBKOWIAK OLGIERD M 156 M 30-39 51 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 15km 1:14:56 12.01 [km/h] 12:00 [min/km]
177 180 KRAWCZYK ALICJA K 21 K 40-49 6 SEPOLNO KRAJENSKIE 15km 1:15:01 12.00 [km/h] 12:00 [min/km]
178 33 BRZUCHALSKI MATEUSZ M 157 M 0-29 22 GROMADNO TECHNIKUM LEŚNE W TUCHOLI Myśliwy Leśnik 15km 1:15:04 11.99 [km/h] 12:00 [min/km]
179 44 CISKI ZBIGNIEW M 158 M 50-59 24 TORUŃ SM KOPERNIK 15km 1:15:22 11.94 [km/h] 12:01 [min/km]
180 146 KĘPCZYŃSKA MARLENA K 22 K 40-49 7 BRODNICA 15km 1:15:24 11.94 [km/h] 12:02 [min/km]
181 65 DYCZKO ADAM M 159 M 50-59 25 BRĄCHNOWO 15km 1:15:26 11.93 [km/h] 12:02 [min/km]
182 161 KOLSKI RADEK M 160 M 40-49 51 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 15km 1:15:29 11.92 [km/h] 12:02 [min/km]
183 287 PIWOŃSKI ROBERT M 161 M 40-49 52 TORUŃ PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREK 15km 1:15:30 11.92 [km/h] 12:02 [min/km]
184 277 PALMA MIROSŁAW M 162 M 50-59 26 TORUŃ PODGÓRZ TORUŃ 15km 1:15:32 11.92 [km/h] 12:02 [min/km]
185 441 SZEWDA SŁAWOMIR M 163 M 40-49 53 TUCHOLA PACKMAN TEAM 15km 1:15:32 11.92 [km/h] 12:02 [min/km]
186 303 ROŻYK MAGDALENA K 23 K 40-49 8 GDYNIA BIEGAMYRAZEM/OKNOBURGDYNIA 15km 1:15:39 11.90 [km/h] 12:03 [min/km]
187 179 KRAJEWSKI LESZEK M 164 M 30-39 52 PIGŻA 15km 1:15:46 11.88 [km/h] 12:03 [min/km]
188 118 JANIK ROMAN M 165 M 60-69 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 15km 1:15:46 11.88 [km/h] 12:03 [min/km]
189 379 WELTROWSKI DARIUSZ M 166 M 30-39 53 TUCHOLA 15km 1:15:50 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
190 79 GALEWSKI ARIEL M 167 M 30-39 54 CHOJNCIE FABRYKA TRIATHLONU 15km 1:16:00 11.84 [km/h] 12:04 [min/km]
191 262 NOWOSIELSKI PIOTR M 168 M 40-49 54 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 15km 1:16:01 11.84 [km/h] 12:04 [min/km]
192 327 SOSIŃSKI DARIUSZ M 169 M 40-49 55 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 15km 1:16:01 11.84 [km/h] 12:04 [min/km]
193 137 KAMIŃSKI PAWEŁ M 170 M 40-49 56 MUROWANIEC 15km 1:16:02 11.84 [km/h] 12:04 [min/km]
194 190 KRYZEL TOMASZ M 171 M 0-29 23 CZŁUCHÓW 15km 1:16:11 11.81 [km/h] 12:05 [min/km]
195 388 WIŚNIEWSKI ADAM M 172 M 40-49 57 CHOJNICE 15km 1:16:12 11.81 [km/h] 12:05 [min/km]
196 242 MICHALAK JACEK M 173 M 50-59 27 SZCZECIN 15km 1:16:18 11.80 [km/h] 12:05 [min/km]
197 105 GREFKA STEFAN M 174 M 50-59 28 ŁĄG 15km 1:16:40 11.74 [km/h] 12:07 [min/km]
198 450 MIAZGA ROBERT M 175 M 0-29 24 KWIDZYN 15km 1:16:41 11.74 [km/h] 12:07 [min/km]
199 23 BOGUCKI MARIAN M 176 M 60-69 9 BRODNICA 15km 1:16:45 11.73 [km/h] 12:07 [min/km]
200 191 KRZOSKA DOROTA K 24 K 40-49 9 BRUSY 15km 1:16:47 11.72 [km/h] 12:07 [min/km]
201 217 LIS JANUSZ M 177 M 50-59 29 GRUDZIĄDZ TKKF CHEŁMNO 15km 1:16:53 11.71 [km/h] 12:08 [min/km]
202 308 SADKOWSKI KAZIMIERZ M 178 M 50-59 30 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GDAŃSKI 15km 1:16:54 11.70 [km/h] 12:08 [min/km]
203 251 NACHYŁA TADEUSZ M 179 M 60-69 10 CZŁUCHÓW 15km 1:16:56 11.70 [km/h] 12:08 [min/km]
204 212 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M 180 M 60-69 11 INOWROCŁAW DECATHLONTEAM INOWROCŁAW 15km 1:17:00 11.69 [km/h] 12:08 [min/km]
205 218 LUZAK MAGDALENA K 25 K 0-29 5 BYDGOSZCZ 15km 1:17:01 11.69 [km/h] 12:08 [min/km]
206 219 LUZAK MIROSŁAW M 181 M 50-59 31 BYDGOSZCZ MWIK BYDGOSZCZ 15km 1:17:07 11.67 [km/h] 12:08 [min/km]
207 324 SŁUNIECKI TOMASZ M 182 M 40-49 58 TORUŃ ALUMASTER BIEGA 15km 1:17:25 11.63 [km/h] 12:10 [min/km]
208 354 SZYMECKI RAFAŁ M 183 M 30-39 55 CHOJNICZKI TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:17:30 11.61 [km/h] 12:10 [min/km]
209 284 PILARSKI MAREK M 184 M 50-59 32 TORUŃ 15km 1:17:35 11.60 [km/h] 12:10 [min/km]
210 198 KUCHNICKA KATARZYNA K 26 K 30-39 8 RYPIN KB LECH RYPIN 15km 1:17:43 11.58 [km/h] 12:11 [min/km]
211 16 BIERNAT MAGDALENA K 27 K 30-39 9 INOWROCŁAW BBL INOWROCLAW 15km 1:17:53 11.56 [km/h] 12:12 [min/km]
212 301 ROSZAK ZBIGNIEW M 185 M 30-39 56 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:18:03 11.53 [km/h] 12:12 [min/km]
213 185 KRUK JACEK M 186 M 40-49 59 CHOJNICE 15km 1:18:10 11.51 [km/h] 12:13 [min/km]
214 49 DAHM BEATA K 28 K 40-49 10 TYMAWA 15km 1:18:18 11.49 [km/h] 12:13 [min/km]
215 320 SIUDA SEBASTIAN M 187 M 40-49 60 BYDGOSZCZ SOLECCY BIEGACZE 15km 1:18:18 11.49 [km/h] 12:13 [min/km]
216 38 CHMIELARZ JUSTYNA K 29 K 30-39 10 KRUSZWICA CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA 15km 1:18:21 11.49 [km/h] 12:13 [min/km]
217 419 ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ M 188 M 0-29 25 UNISŁAW UNISŁAW BIEGA 15km 1:18:24 11.48 [km/h] 12:14 [min/km]
218 361 TOMASIK JUSTYNA K 30 K 0-29 6 TORUŃ TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:18:27 11.47 [km/h] 12:14 [min/km]
219 143 KARPINSKI PAWEŁ M 189 M 40-49 61 JACEWO OPENTEAM 15km 1:18:27 11.47 [km/h] 12:14 [min/km]
220 31 BRZOZOWSKA IWONA K 31 K 40-49 11 UNISŁAW 15km 1:18:31 11.46 [km/h] 12:14 [min/km]
221 365 TOMCZAK ZBIGNIEW M 190 M 60-69 12 GNIEZNO 15km 1:18:32 11.46 [km/h] 12:14 [min/km]
222 76 GABRYEL WOJCIECH M 191 M 40-49 62 TUCHOLA 15km 1:18:39 11.44 [km/h] 12:15 [min/km]
223 168 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 192 M 40-49 63 KWIDZYN IP TEAM KWIDZYN 15km 1:18:45 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
224 283 PILARSKA ANNA K 32 K 50-59 2 TORUŃ KLUB JEŹDZIECKI MŁYŃSKA STRUGA 15km 1:18:46 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
225 325 SOBCZAK WOJCIECH M 193 M 40-49 64 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:19:01 11.39 [km/h] 12:16 [min/km]
226 360 TOCHA ZBIGNIEW M 194 M 60-69 13 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 15km 1:19:03 11.39 [km/h] 12:16 [min/km]
227 381 WIECZOREK JUSTYNA K 33 K 40-49 12 INOWROCLAW BBL INOWROCLAW 15km 1:19:04 11.38 [km/h] 12:16 [min/km]
228 32 BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW M 195 M 30-39 57 LISEWO 15km 1:19:05 11.38 [km/h] 12:16 [min/km]
229 159 KOLASSA RYSZARD M 196 M 50-59 33 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 15km 1:19:07 11.38 [km/h] 12:16 [min/km]
230 233 MALISZEWSKI ADRIAN M 197 M 0-29 26 POZNAN 15km 1:19:15 11.36 [km/h] 12:17 [min/km]
231 402 WOJTYŁA PAWEŁ M 198 M 0-29 27 SIEMKOWO SOLIDARNOŚĆ POLEDNO 15km 1:19:19 11.35 [km/h] 12:17 [min/km]
232 348 SZMIGIERO SEBASTIAN M 199 M 40-49 65 SŁUPSK 15km 1:19:20 11.34 [km/h] 12:17 [min/km]
233 193 KRZYWDZIŃSKA AGATA K 34 K 0-29 7 TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA 15km 1:20:20 11.20 [km/h] 12:21 [min/km]
234 57 DOBRUCHOWSKA EMILIA K 35 K 50-59 3 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:20:24 11.19 [km/h] 12:22 [min/km]
235 452 DĄBROWSKA KAROLINA K 36 K 30-39 11 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 15km 1:20:28 11.18 [km/h] 12:22 [min/km]
236 1 ADAMCZYK BOŻENA K 37 K 40-49 13 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 15km 1:20:36 11.17 [km/h] 12:22 [min/km]
237 125 JANUSZEWSKI KRYSTIAN M 200 M 30-39 58 CHOJNICE WRACAMDOZDROWIA.PL 15km 1:20:39 11.16 [km/h] 12:23 [min/km]
238 46 CZAPIEWSKA MONIKA K 38 K 0-29 8 CHOJNICE 15km 1:20:46 11.14 [km/h] 12:23 [min/km]
239 319 SIKORA ARTUR M 201 M 40-49 66 BYDGOSZCZ 15km 1:21:03 11.10 [km/h] 12:24 [min/km]
240 53 DEINOWSKI MARIUSZ M 202 M 40-49 67 OSIE NADLEŚNICTWO OSIE Leśnik 15km 1:21:19 11.07 [km/h] 12:25 [min/km]
241 310 SAJDAK MARCIN M 203 M 30-39 59 ZIELONKA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 15km 1:21:29 11.05 [km/h] 12:26 [min/km]
242 138 KAMIŃSKI STEFAN M 204 M 70+ 2 TORUŃ REKREACJA TORUŃ 15km 1:21:34 11.03 [km/h] 12:26 [min/km]
243 145 KENSIK ŁUKASZ M 205 M 0-29 28 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:21:36 11.03 [km/h] 12:26 [min/km]
244 4 ANDRZEJEWSKI JACEK M 206 M 30-39 60 BYDGOSZCZ 15km 1:21:39 11.02 [km/h] 12:27 [min/km]
245 366 TROJANOWSKI DANIEL M 207 M 30-39 61 NIEMCZ 15km 1:21:39 11.02 [km/h] 12:27 [min/km]
246 346 SZEFFS ALINA K 39 K 40-49 14 TUCHOLA 15km 1:21:45 11.01 [km/h] 12:27 [min/km]
247 72 FRĄCKOWSKI PATRYK M 208 M 0-29 29 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:21:45 11.01 [km/h] 12:27 [min/km]
248 151 KLAJBOR MARIUSZ M 209 M 40-49 68 JEŻEWO TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY 15km 1:21:46 11.01 [km/h] 12:27 [min/km]
249 373 ULOWSKA KATARZYNA K 40 K 0-29 9 WATOROWO 15km 1:21:55 10.99 [km/h] 12:28 [min/km]
250 449 CISKI PRZEMYSŁAW M 210 M 30-39 62 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 15km 1:22:05 10.96 [km/h] 12:28 [min/km]
251 11 BARTOSZ MARIOLA K 41 K 40-49 15 KIKÓŁ 15km 1:22:11 10.95 [km/h] 12:29 [min/km]
252 207 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 211 M 50-59 34 BYDGOSZCZ TKKF KOLEFATZ 15km 1:22:14 10.94 [km/h] 12:29 [min/km]
253 245 MISIAK TOMASZ M 212 M 30-39 63 MICHAŁOWICE-OSIEDLE (K. WARSZAWY) 15km 1:22:21 10.93 [km/h] 12:29 [min/km]
254 93 GNIOT BOŻENA K 42 K 30-39 12 MINIKOWO 15km 1:22:23 10.92 [km/h] 12:30 [min/km]
255 292 PRADZINSKI STANISLAW M 213 M 50-59 35 CHOJNICE 1967 Myśliwy Leśnik 15km 1:22:23 10.92 [km/h] 12:30 [min/km]
256 420 ZGLIŃSKA ANNA K 43 K 30-39 13 UNISŁAW Myśliwy 15km 1:22:32 10.90 [km/h] 12:30 [min/km]
257 211 KWIATKOWSKI STANISLAW M 214 M 50-59 36 WYBUDOWANIE MICHAŁOWO 15km 1:22:38 10.89 [km/h] 12:31 [min/km]
258 122 JANKOWSKI GRZEGORZ M 215 M 40-49 69 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 15km 1:22:38 10.89 [km/h] 12:31 [min/km]
259 274 PACAN MIRA K 44 K 30-39 14 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 15km 1:22:39 10.89 [km/h] 12:31 [min/km]
260 250 MUERAU-NOWICKA HANNA K 45 K 50-59 4 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 15km 1:22:41 10.88 [km/h] 12:31 [min/km]
261 391 WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ M 216 M 50-59 37 TORUŃ SPC 15km 1:22:50 10.87 [km/h] 12:31 [min/km]
262 98 GRABOWIECKI SLAWOMIR M 217 M 50-59 38 ŚWIECIE 15km 1:23:02 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
263 337 STĘPIEŃ TOMASZ M 218 M 40-49 70 CHOJNICE 15km 1:23:02 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
264 27 BRATEK ANDRZEJ M 219 M 50-59 39 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 1:23:05 10.83 [km/h] 12:32 [min/km]
265 455 RESZEK PAWEŁ M 220 M 30-39 64 LASECZNO MAŁE 15km 1:23:07 10.83 [km/h] 12:32 [min/km]
266 6 BAKALUK ZDZISŁAW M 221 M 50-59 40 IŁAWA (POW. IŁAWSKI) 15km 1:23:07 10.83 [km/h] 12:32 [min/km]
267 447 SKOSOLAS AGNIESZKA K 46 K 40-49 16 MOSTY 15km 1:23:22 10.80 [km/h] 12:33 [min/km]
268 291 POSADZY KAROL M 222 M 40-49 71 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:23:29 10.78 [km/h] 12:34 [min/km]
269 158 KOGUT MIROSŁAW M 223 M 50-59 41 SUCHORĄCZEK 15km 1:23:33 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
270 160 KOLASSA STANISŁAW M 224 M 50-59 42 CZERSK 15km 1:23:34 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
271 342 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M 225 M 40-49 72 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 15km 1:23:35 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
272 243 MICHNA JUSTYNA K 47 K 40-49 17 ŚWIECIE 15km 1:23:39 10.76 [km/h] 12:35 [min/km]
273 256 NAWROCKI DARIUSZ M 226 M 50-59 43 BYDGOSZCZ VAUPE TEAM 15km 1:23:44 10.75 [km/h] 12:35 [min/km]
274 238 MATUSZAK ANDRZEJ M 227 M 60-69 14 WIELOWICZ AKTYWNI WIELOWICZ 15km 1:23:47 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
275 202 KULA ADAM M 228 M 30-39 65 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 15km 1:23:48 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
276 386 WISNIEWSKI JAKUB M 229 M 0-29 30 RYPIN KB LECH RYPIN Leśnik 15km 1:23:49 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
277 88 GIERSZEWSKA GRAŻYNA K 48 K 40-49 18 BYDGOSZCZ 15km 1:23:49 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
278 272 OTT JOANNA K 49 K 0-29 10 RACIĄŻ MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:23:50 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
279 157 KOCZOROWSKI MIECZYSŁAW M 230 M 50-59 44 WRZEŚNIA NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA 15km 1:23:53 10.73 [km/h] 12:36 [min/km]
280 297 RASMUS REMIGIUSZ M 231 M 30-39 66 TORUŃ 15km 1:23:55 10.72 [km/h] 12:36 [min/km]
281 334 STANISZEWSKA JOANNA K 50 K 30-39 15 TORUŃ PARKRUN TORUŃ 15km 1:24:05 10.70 [km/h] 12:36 [min/km]
282 120 JANKE DAMIAN M 232 M 30-39 67 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:24:21 10.67 [km/h] 12:37 [min/km]
283 30 BRZOSZCZYK WERONIKA K 51 K 30-39 16 WARSZAWA 15km 1:24:53 10.60 [km/h] 12:40 [min/km]
284 116 JAKUBOWSKA KATARZYNA K 52 K 30-39 17 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:25:02 10.58 [km/h] 12:40 [min/km]
285 280 PERLIK GRZEGORZ M 233 M 60-69 15 BYDGOSZCZ 15km 1:25:08 10.57 [km/h] 12:41 [min/km]
286 394 WITCZAK OLA K 53 K 40-49 19 WŁOCŁAWEK GKS FABIANKI 15km 1:25:25 10.54 [km/h] 12:42 [min/km]
287 259 NOWAK WIESŁAW M 234 M 60-69 16 SZCZECIN 15km 1:25:26 10.53 [km/h] 12:42 [min/km]
288 357 TELEŃCZUK TOMASZ M 235 M 40-49 73 WROCŁAW SZYBKIE STOPY 15km 1:25:40 10.51 [km/h] 12:43 [min/km]
289 299 REDZIMSKI PIOTR M 236 M 40-49 74 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 15km 1:25:45 10.50 [km/h] 12:43 [min/km]
290 55 DŁONIAK EDMUND M 237 M 70+ 3 GNIEWKOWO T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:26:08 10.45 [km/h] 12:45 [min/km]
291 438 TYBUSZEWSKI JANUSZ M 238 M 60-69 17 TORUŃ TS OPATRUNKI TORUŃ 15km 1:26:13 10.44 [km/h] 12:45 [min/km]
292 341 SZADKOWSKA ANNA K 54 K 60+ 1 INOWROCŁAW DECATHLONTEAM INOWROCŁAW 15km 1:26:17 10.43 [km/h] 12:45 [min/km]
293 130 JEZIORSKI JACEK M 239 M 30-39 68 TUCHOLA TL TUCHOLA 15km 1:26:21 10.42 [km/h] 12:45 [min/km]
294 298 RAUT WIESŁAW M 240 M 70+ 4 BYDGOSZCZ TRISPACE 15km 1:26:21 10.42 [km/h] 12:45 [min/km]
295 216 LIPIŃSKI SŁAWOMIR M 241 M 40-49 75 RUMIA 15km 1:26:26 10.41 [km/h] 12:46 [min/km]
296 241 MELER JAKUB M 242 M 30-39 69 KRUSZWICA K.Ł NR 53 NADGOPLAŃSKIE Myśliwy 15km 1:27:12 10.32 [km/h] 12:49 [min/km]
297 9 BARAŃSKI GRZEGORZ M 243 M 50-59 45 BYDGOSZCZ 15km 1:27:18 10.31 [km/h] 12:49 [min/km]
298 183 KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ M 244 M 50-59 46 LIPKA 15km 1:27:27 10.29 [km/h] 12:50 [min/km]
299 54 DĘBSKI JAN M 245 M 60-69 18 SUCHARZEWO6 15km 1:27:37 10.27 [km/h] 12:50 [min/km]
300 5 ANDRZEJEWSKI RYSZARD M 246 M 70+ 5 BYDGOSZCZ 15km 1:27:39 10.27 [km/h] 12:51 [min/km]
301 356 TARCZYŃSKA MARTA K 55 K 30-39 18 BYDGOSZCZ 15km 1:27:39 10.27 [km/h] 12:51 [min/km]
302 134 JURKIEWICZ SŁAWEK M 247 M 30-39 70 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:27:47 10.25 [km/h] 12:51 [min/km]
303 133 JURKIEWICZ ALDONA K 56 K 30-39 19 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 15km 1:27:47 10.25 [km/h] 12:51 [min/km]
304 376 WARACZEWSKI ANDRZEJ M 248 M 50-59 47 GNIEZNO HARPAGAN GNIEZNO 15km 1:27:47 10.25 [km/h] 12:51 [min/km]
305 307 RYWALSKI ROMAN M 249 M 50-59 48 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 1:28:08 10.21 [km/h] 12:53 [min/km]
306 265 OLSZEWSKA EWA K 57 K 30-39 20 GNIEWKOWO T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO 15km 1:28:10 10.21 [km/h] 12:53 [min/km]
307 282 PIKULIK JERZY M 250 M 60-69 19 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 1:28:11 10.21 [km/h] 12:53 [min/km]
308 206 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K 58 K 40-49 20 CZARNE 15km 1:28:23 10.18 [km/h] 12:54 [min/km]
309 316 SICIŃSKI DARIUSZ M 251 M 50-59 49 TUCHOLA KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 15km 1:28:26 10.18 [km/h] 12:54 [min/km]
310 323 SŁAWSKA GABRIELA K 59 K 40-49 21 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 15km 1:29:04 10.10 [km/h] 12:56 [min/km]
311 454 WIERSKI JAROSŁAW M 252 M 40-49 76 LIPNIKI KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 15km 1:29:11 10.09 [km/h] 12:57 [min/km]
312 3 ANDRZEJCZAK SŁAWOMIR M 253 M 40-49 77 LĘDOWO-OSIEDLE GRZESŁAW USTKA 15km 1:29:14 10.09 [km/h] 12:57 [min/km]
313 128 JAWORSKI MARCIN M 254 M 40-49 78 SOLEC KUJAWSKI 15km 1:29:28 10.06 [km/h] 12:58 [min/km]
314 331 STACHOWSKA MIRELLA K 60 K 40-49 22 WĄBRZEŻNO MIASTOAKTYWNI.PL 15km 1:29:31 10.05 [km/h] 12:58 [min/km]
315 332 STACHOWSKI JAROSŁAW M 255 M 40-49 79 WĄBRZEŻNO MIASTOAKTYWNI.PL 15km 1:29:33 10.05 [km/h] 12:58 [min/km]
316 112 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA K 61 K 50-59 5 GRUDZIĄDZ DRUŻYNA SZPIKU 15km 1:29:58 10.00 [km/h] 12:00 [min/km]
317 403 WOJTYSIAK DOROTA K 62 K 30-39 21 BYDGOSZCZ 15km 1:30:22 9.96 [km/h] 12:01 [min/km]
318 43 CISKA DARIA K 63 K 30-39 22 TORUŃ 15km 1:30:33 9.94 [km/h] 12:02 [min/km]
319 36 CHABROS ANNA K 64 K 30-39 23 ŚWIECIE 15km 1:30:41 9.92 [km/h] 12:03 [min/km]
320 37 CHABROS MICHAŁ M 256 M 30-39 71 WIĄG 15km 1:30:41 9.92 [km/h] 12:03 [min/km]
321 104 GRAPATYN PIOTR M 257 M 40-49 80 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START 15km 1:30:41 9.92 [km/h] 12:03 [min/km]
322 117 JAKUBOWSKI ADAM M 258 M 0-29 31 WIĘCBORK 15km 1:30:43 9.92 [km/h] 12:03 [min/km]
323 338 STOLARSKA DANUTA K 65 K 60+ 2 WŁOCŁAWEK 15km 1:31:20 9.85 [km/h] 12:05 [min/km]
324 74 FRUKACZ EMILIA K 66 K 0-29 11 UNISŁAW WKŁ 261 ORZEŁ GRUDZIĄDZ Myśliwy 15km 1:31:28 9.84 [km/h] 12:06 [min/km]
325 385 WILKOWSKI ANTONI M 259 M 60-69 20 TERESIN 15km 1:31:40 9.82 [km/h] 12:07 [min/km]
326 187 KRYGIER PAULINA K 67 K 30-39 24 BYDGOSZCZ 15km 1:32:01 9.78 [km/h] 12:08 [min/km]
327 434 NIELEK PIOTR M 260 M 40-49 81 TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 1:32:48 9.70 [km/h] 12:11 [min/km]
328 162 KOMAJDA JAROSŁAW M 261 M 50-59 50 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 15km 1:33:26 9.63 [km/h] 12:14 [min/km]
329 84 GARDYZA LIDIA K 68 K 40-49 23 NAKŁO NAD NOTECIĄ NAKIELSKI KB 15km 1:33:38 9.61 [km/h] 12:15 [min/km]
330 344 SZCZĘSNY TADEUSZ M 262 M 60-69 21 GDAŃSK 15km 1:33:52 9.59 [km/h] 12:15 [min/km]
331 91 GŁADYSZ EDYTA K 69 K 40-49 24 ŚWIECIE GŁADZIORKI 15km 1:34:03 9.57 [km/h] 12:16 [min/km]
332 92 GŁADYSZ KRZYSZTOF M 263 M 40-49 82 ŚWIECIE 15km 1:34:03 9.57 [km/h] 12:16 [min/km]
333 326 SORGOWICKA CELINA K 70 K 30-39 25 KRZYŻ WIELKOPOLSKI 15km 1:34:06 9.56 [km/h] 12:16 [min/km]
334 273 OTWOROWSKA BARBARA K 71 K 30-39 26 PIŁA Myśliwy 15km 1:34:06 9.56 [km/h] 12:16 [min/km]
335 247 MODRZEJEWSKI WOJCIECH M 264 M 40-49 83 LICHNOWY JW 3775 15km 1:34:33 9.52 [km/h] 12:18 [min/km]
336 230 MAJKOWSKI STANISŁAW M 265 M 60-69 22 BYTÓW K.B. GOCH BYTÓW 15km 1:34:38 9.51 [km/h] 12:19 [min/km]
337 278 PAWLICKI PIOTR M 266 M 50-59 51 WĄBRZEŹNO 15km 1:34:43 9.50 [km/h] 12:19 [min/km]
338 412 ZACH ADRIAN M 267 M 40-49 84 WIĘCBORK 15km 1:34:47 9.50 [km/h] 12:19 [min/km]
339 416 ZACH SEBASTIAN M 268 M 40-49 85 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 1:34:48 9.49 [km/h] 12:19 [min/km]
340 164 KONCZAL STEFAN M 269 M 50-59 52 TRZEBCINY Myśliwy Leśnik 15km 1:35:03 9.47 [km/h] 12:20 [min/km]
341 126 JASZCZAK CEZARY M 270 M 50-59 53 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 1:35:17 9.45 [km/h] 12:21 [min/km]
342 311 SALITA LECH M 271 M 50-59 54 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 15km 1:35:27 9.43 [km/h] 12:22 [min/km]
343 417 ZAGRABSKI KAZIK M 272 M 60-69 23 TORUN 15km 1:35:49 9.39 [km/h] 12:23 [min/km]
344 139 KANIECKI MIROSŁAW M 273 M 60-69 24 IŁAWA ROK 15km 1:36:10 9.36 [km/h] 12:25 [min/km]
345 427 ŻMIJA JULIA K 72 K 0-29 12 CHARZYKOWY TRIPAKA PRZECHLEWO 15km 1:36:20 9.34 [km/h] 12:25 [min/km]
346 237 MARCZEWSKA MALGORZATA K 73 K 40-49 25 CZŁUCHÓW JW 3775 15km 1:36:25 9.33 [km/h] 12:26 [min/km]
347 142 KARPINSKA ANNA K 74 K 30-39 27 JACEWO OPENTEAM 15km 1:36:35 9.32 [km/h] 12:26 [min/km]
348 401 WOJTCZAK MACIEJ M 274 M 30-39 72 GDAŃSK KAIZEN 15km 1:37:02 9.28 [km/h] 12:28 [min/km]
349 400 WOJTCZAK JANUSZ M 275 M 60-69 25 GDAŃSK KAIZEN 15km 1:37:02 9.28 [km/h] 12:28 [min/km]
350 314 SEROCKA DANUTA K 75 K 40-49 26 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN 15km 1:37:22 9.24 [km/h] 12:29 [min/km]
351 425 ŻBIKOWSKA MALGORZATA K 76 K 50-59 6 TORUŃ SPC 15km 1:37:45 9.21 [km/h] 12:31 [min/km]
352 309 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA K 77 K 40-49 27 UNISŁAW 15km 1:37:47 9.20 [km/h] 12:31 [min/km]
353 20 BŁASZCZAK STANISŁAW M 276 M 70+ 6 SKĘPE BIEGAM-ZAPOBIEGAM 15km 1:37:54 9.19 [km/h] 12:32 [min/km]
354 78 GAJZLER JERZY M 277 M 60-69 26 BYDGOSZCZ BARTODZIEJE 15km 1:38:27 9.14 [km/h] 12:34 [min/km]
355 318 SIENNICKA AGNIESZKA K 78 K 30-39 28 NOWY DWÓR GDAŃSKI 15km 1:39:33 9.04 [km/h] 12:38 [min/km]
356 174 KOWALSKA ANNA K 79 K 40-49 28 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 15km 1:40:46 8.93 [km/h] 12:43 [min/km]
357 71 FOGIEL PIOTR M 278 M 40-49 86 WARSZAWA 15km 1:41:13 8.89 [km/h] 12:45 [min/km]
358 51 DANIELSKA MONIKA K 80 K 40-49 29 CHARZYKOWY TRIPAKA PRZECHLEWO 15km 1:41:38 8.86 [km/h] 12:47 [min/km]
359 289 POKROMSKI MIKOŁAJ M 279 M 40-49 87 WARSZAWA 15km 1:41:43 8.85 [km/h] 12:47 [min/km]
360 415 ZACH EWELINA K 81 K 30-39 29 WIĘCBORK 15km 1:41:46 8.84 [km/h] 12:47 [min/km]
361 413 ZACH ANETA B. M 280 M 40-49 88 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 1:41:47 8.84 [km/h] 12:47 [min/km]
362 129 JESZKA ADRIANNA K 82 K 0-29 13 CHOJNICE 15km 1:42:41 8.76 [km/h] 12:51 [min/km]
363 387 WIŚNIEWSKA KATARZYNA K 83 K 40-49 30 RYPIN KB LECH RYPIN 15km 1:43:06 8.73 [km/h] 12:52 [min/km]
364 336 STAWICKA EWELINA K 84 K 0-29 14 LISEWO AKTYWNE LISEWO 15km 1:43:46 8.67 [km/h] 12:55 [min/km]
365 94 GOLA GRZEGORZ M 281 M 40-49 89 MARKOWO 15km 1:43:50 8.67 [km/h] 12:55 [min/km]
366 392 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW M 282 M 70+ 7 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 1:44:54 8.58 [km/h] 12:00 [min/km]
367 234 MANIKOWSKI PRZEMYSŁAW M 283 M 30-39 73 BORZYTUCHOM BORZYTUCHOM 15km 1:44:54 8.58 [km/h] 12:00 [min/km]
368 121 JANKIERSKA ADRIANNA K 85 K 0-29 15 BRZOZÓWKA TECHNIKUM LEŚNE W TUCHOLI 15km 1:45:40 8.52 [km/h] 12:03 [min/km]
369 194 KSIĄŻEK MAGDALENA K 86 K 40-49 31 GDAŃSK 15km 1:46:03 8.49 [km/h] 12:04 [min/km]
370 422 ZIELIŃSKI ROMAN M 284 M 60-69 27 TORUŃ NIEZRZESZONY 15km 1:47:01 8.41 [km/h] 12:08 [min/km]
371 286 PIÓRKOWSKA WIOLETTA K 87 K 40-49 32 OKRĄGŁA ŁĄKA TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 15km 1:47:16 8.39 [km/h] 12:09 [min/km]
372 448 ROZMARYNOWICZ ANNA K 88 K 30-39 30 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA LOVELASY 15km 1:51:10 8.10 [km/h] 12:25 [min/km]
373 167 KORALEWSKA IRENA K 89 K 50-59 7 SADLINKI 15km 1:51:10 8.10 [km/h] 12:25 [min/km]
374 175 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 90 K 50-59 8 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 15km 1:53:59 7.90 [km/h] 12:36 [min/km]
375 358 TOBOLSKA GRAŻYNA K 91 K 60+ 3 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 15km 1:54:00 7.89 [km/h] 12:36 [min/km]
376 28 BRUGMANN KATARZYNA K 92 K 30-39 31 BYDGOSZCZ 15km 1:58:05 7.62 [km/h] 12:52 [min/km]
377 34 BUS KRYSTIAN M 285 M 0-29 32 GNIEWKOWO TL TUCHOLA Leśnik 15km 2:14:46 6.68 [km/h] 12:59 [min/km]
- 60 DRABJEWSKI PAWEŁ M - M 30-39 - WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km DNS - [km/h] - [min/km]
- 7 BAŃKA JAN M - M 70+ - CZĘSTOCHOWA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 8 BARAN ZDZISŁAW M - M 60-69 - BARTNICZKA Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 14 BĘBEN SZCZEPAN M - M 30-39 - WĘDRZYN Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 15 BIAŁKA PIOTR M - M 40-49 - GNIEWKOWO 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 18 BLOK KAROL M - M 30-39 - CHOJNICE ORTOPEDA-BLOK.PL 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 19 BLOKOWSKA BEATA K - K 0-29 - KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 21 BŁOŃSKI DARIUSZ M - M 50-59 - TORUŃ Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 24 BORKOWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - WARSZAWA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 26 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA K - K 60+ - DOLNA GRUPA AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 52 DĄBROWSKI ROMAN M - M 30-39 - CHOJNICZKI 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 58 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT M - M 70+ - WARSZAWA WKB META LUBLINIEC 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 59 DRABJEWSKI PAWEŁ M - M 30-39 - WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 61 DREWCZYŃSKA ADRIANNA K - K 30-39 - CHOJNICE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 73 FROHLKE PIOTR M - M 40-49 - KĘSOWO 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 87 GAZARKIEWICZ ANTONI M - M 60-69 - GDAŃSK BHMW_GDYNIA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 96 GÓRAK MARCIN M - M 30-39 - SADKI 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 100 GRABOWSKI KAMIL M - M 40-49 - TUCHOLA TĘCZOWA BRYGADA BIEGOWA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 102 GRADOWSKI PIOTR M - M 30-39 - ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 119 JANISZEWSKI PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - ŚWIECIE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 135 KAAK HENRYK M - M 50-59 - RACIĄŻ K/TUCHOLI BIEGAMPOBORACH 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 147 KĘSIK MIECZTSŁAW M - M 70+ - SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 149 KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ M - M 40-49 - TORUŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 165 KONIECZNY KRZYSZTOF M - M 30-39 - CHOJNICE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 169 KOŚCIAK MATEUSZ M - M 0-29 - NOWY DWÓR GDAŃSKI 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 170 KOŚCIAK ŻANETA K - K 0-29 - NOWY DWÓR GDAŃSKI 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 171 KOŚCIŃSKA ALICJA K - K 0-29 - WARSZAWA Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 172 KOWALEWSKA MONIKA K - K 30-39 - OLSZTYN ZETO SOFTWARE TEAM 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 176 KOWALSKI MARIUSZ M - M 40-49 - SWIECIE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 177 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - ŚLIWICE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 182 KRÓL KRZYSZTOF M - M 50-59 - PAWŁÓWKO 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 186 KRUPA KRZYSZTOF M - M 0-29 - ŁĄŻEK NADLEŚNICTWO TRZEBCINY Myśliwy Leśnik 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 195 KUBIAK BARTŁOMIEJ M - M 30-39 - DOBRCZ MYŚLIWY Z ŻELAZA Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 196 KUBIAK TOMASZ M - M 50-59 - DOBRCZ Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 199 KUCIŃSKI ARTUR M - M 40-49 - DOBRCZ 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 200 KUCIŃSKI KRZYSZTOF M - M 30-39 - WIELKI MĘDROMIERZ 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 203 KULESZO KAROL M - M 30-39 - SUWAŁKI POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 204 KUPTZ DANIEL M - M 60-69 - SOPIESZYNO 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 205 KUPTZ MARIOLA K - K 50-59 - SOPIESZYNO AKKUS 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 209 KWIATKOWSKI ADAM M - M 40-49 - BUTRYNY NADLEŚNICTWO JEDWABNO Myśliwy Leśnik 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 210 KWIATKOWSKI RYSZARD M - M 50-59 - BRODNICA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 213 LICHS JAROSŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 223 ŁOPUSZYŃSKI RAFAŁ M - M 40-49 - TORUŃ 12WOG 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 224 ŁOŻYŃSKI JACEK M - M 40-49 - CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 228 MAGDZIARZ MICHAŁ M - M 40-49 - WARSZAWA HURAGAN BIERUTOWICE Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 231 MAJORCZYK DAREK M - M 40-49 - GNIEZNO ALTOM GNIEZNO Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 235 MANKIEWICZ PIOTR M - M 30-39 - CHOJNICZKI FLORIAN CHOJNICE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 240 MEJGIER KAROL M - M 40-49 - WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 260 NOWAK WOJCIECH M - M 60-69 - GRÓDEK KLUB BIEGACZA PRZY P K A GDYNIA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 268 OLSZOWY PAWEŁ M - M 30-39 - STAROGARD GDAŃSKI 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 281 PIERZCHAŁA SŁAWOMIR M - M 50-59 - GOLUB-DOBRZYŃ 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 285 PIOTROWSKI JAKUB M - M 40-49 - RZEPICZNA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 296 PULIKOWSKI PAWEŁ M - M 40-49 - TUCHOLA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 306 RYTLEWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 322 SLIWA MAREK M - M 50-59 - KRAPLEWICE Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 328 SOWA DOROTA K - K 40-49 - UNISŁAW 12WOG 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 339 STOLARSKI JANUSZ M - M 60-69 - WŁOCŁAWEK 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 340 STRZELECKI KONRAD M - M 40-49 - KRUSZYN WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 345 SZCZĘŚNIAK KAROL M - M 30-39 - SOLEC KUJAWSKI KOŁO ŁOWIECKIE FALA Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 347 SZKUDLAREK ZBIGNIEW M - M 60-69 - SŁUPSK TUPOT USTKA Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 363 TOMASZEWSKI DAWID M - M 30-39 - WATOROWO 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 369 TRYC JAROSLAW M - M 50-59 - KWIDZYN KOLO LOWIECKIE DANIEL Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 372 UCIEKLAK WALDEMAR M - M 50-59 - CZĘSTOCHOWA PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 383 WIESIOŁEK GRZEGORZ M - M 40-49 - WARSZAWA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 395 WITKOWSKI MARIUSZ M - M 30-39 - GNIEZNO 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 396 WŁODARCZYK TERESA K - K 50-59 - TORUŃ SPC 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 398 WOJTAS MAGDALENA K - K 0-29 - TUCHOLA MLKS TUCHOLANKA TUCHOLA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 406 WORZALA WOJCIECH M - M 40-49 - GDYNIA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 407 WOŹNIAKOWSKA AGATA K - K 30-39 - BYDGOSZCZ BYDGOSKIE OKONIE 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 414 ZACH ANETA EWA K - K 30-39 - WIŚNIEWA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 418 ZALEWSKA KAMILA K - K 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI 286 WKŁ SOKÓŁ/49 BAZA LOTNICZA Myśliwy 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 423 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M - M 50-59 - JANIKOWO ZGUBIŁEM SPONSORA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 424 ZURA PIOTR M - M 40-49 - DOLNA GRUPA TEAM JASIA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 428 ŻYWICA ADAM M - M 40-49 - BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 430 ANGIEL WŁADYSŁAW M - M 70+ - BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 15km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

IX Biegu św. Huberta - 10km NW

M-ce Kat. Specjalna 6 Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub Myśliwi Leśnicy x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
2 572 TRZCIŃSKI FRANCISZEK M 2 CHEŁMNO SPORT I REKREACJA START / K.Ł HUBERT CHEŁMNO 10kmNW 1:00:21 9.94 [km/h] 12:02 [min/km]
3 584 NIELEK PATRYK M 3 TUCHOLA TUCHOLA 10kmNW 1:04:05 9.36 [km/h] 12:25 [min/km]
4 512 GWIZDAŁA MIKOŁAJ M 4 BYDGOSZCZ 10kmNW 1:04:52 9.25 [km/h] 12:29 [min/km]
5 571 TRZCIŃSKI EUGENIUSZ M 5 BYDGOSZCZ 10kmNW 1:05:55 9.10 [km/h] 12:36 [min/km]
6 529 KOWALCZUK ROBERT M 6 GDAŃSK ELITE TEAM 10kmNW 1:06:04 9.08 [km/h] 12:36 [min/km]
7 525 KOLBERG KAMILA K 1 ZIELEŃ KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:06:04 9.08 [km/h] 12:36 [min/km]
8 517 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 7 RADAWNICA 10kmNW 1:06:24 9.04 [km/h] 12:38 [min/km]
9 508 GIERSZEWSKI ARKADIUSZ M 8 ANGOWICE 10kmNW 1:06:52 8.97 [km/h] 12:41 [min/km]
10 523 KOCHAŃSKI DARIUSZ M 9 BUKOWIEC 10kmNW 1:07:43 8.86 [km/h] 12:46 [min/km]
11 570 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 10 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:07:44 8.86 [km/h] 12:46 [min/km]
12 510 GWIZDAŁA BARTOSZ M 11 GOŁĄBEK 10kmNW 1:08:03 8.82 [km/h] 12:48 [min/km]
13 555 OLSZEWSKI PIOTR M 12 LEŹNO 10kmNW 1:08:09 8.80 [km/h] 12:49 [min/km]
14 527 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 13 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:08:34 8.75 [km/h] 12:51 [min/km]
15 566 SZPILMAN KATARZYNA K 2 GDYNIA 10kmNW 1:08:34 8.75 [km/h] 12:51 [min/km]
16 568 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 14 GDAŃSK 10kmNW 1:08:38 8.74 [km/h] 12:52 [min/km]
17 538 LIPKO ADRIANNA K 3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10kmNW 1:09:18 8.66 [km/h] 12:56 [min/km]
18 560 REIMUS AGNIESZKA K 4 SKÓRCZ 10kmNW 1:10:26 8.52 [km/h] 12:03 [min/km]
19 521 KŁOS LIDIA K 5 PAPOWO BISKUPIE SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 10kmNW 1:12:23 8.29 [km/h] 12:14 [min/km]
20 574 WALECKA ROMUALDA K 6 CHEŁMNO SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 10kmNW 1:12:24 8.29 [km/h] 12:14 [min/km]
21 534 KWIATKOWSKA ELŻBIETA K 7 BYDGOSZCZ 10kmNW 1:12:44 8.25 [km/h] 12:16 [min/km]
22 511 GWIZDAŁA JERZY M 15 BYDGOSZCZ 10kmNW 1:13:39 8.15 [km/h] 12:22 [min/km]
23 589 DANA KAZIMIERA K 8 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:13:39 8.15 [km/h] 12:22 [min/km]
24 543 MAŁKIEWICZ JACEK M 16 SOLEC KUJAWSKI 10kmNW 1:13:55 8.12 [km/h] 12:24 [min/km]
25 578 ZIELIŃSKA JOLANTA K 9 OSIELSKO GOSIR OSIELSKO 10kmNW 1:14:02 8.10 [km/h] 12:24 [min/km]
26 504 CHLEWICKI KRYSTIAN M 17 ŁĘGOWO KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:14:10 8.09 [km/h] 12:25 [min/km]
27 540 ŁĘCKI JAN M 18 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM chip 10kmNW 1:14:17 8.08 [km/h] 12:26 [min/km]
28 559 POSIM DARIUSZ M 19 DUBIEL WATAHA 10kmNW 1:14:21 8.07 [km/h] 12:26 [min/km]
29 518 JASZCZAK HALINA MARTA K 10 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 10kmNW 1:14:35 8.04 [km/h] 12:28 [min/km]
30 515 JANKOWSKA MAŁGORZATA K 11 KWIDZYN 10kmNW 1:14:41 8.03 [km/h] 12:28 [min/km]
31 528 KOTUŁA ANDRZEJ M 20 SZCZENURZE SZCZENURZE TEAM 10kmNW 1:14:55 8.01 [km/h] 12:30 [min/km]
32 537 LIPIEC-BORTKIEWICZ RENATA K 12 LEGBĄD FLORIAN CHOJNICE 10kmNW 1:14:59 8.00 [km/h] 12:30 [min/km]
33 579 ZUKAROLI JUSTYNA K 13 ŚLIWICE 10kmNW 1:15:38 7.93 [km/h] 12:34 [min/km]
34 582 ŻOŁNOWSKI EDWARD M 21 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:15:55 7.90 [km/h] 12:36 [min/km]
35 503 BIAŁK ROMAN M 22 GDAŃSK 10kmNW 1:16:18 7.86 [km/h] 12:38 [min/km]
36 580 ŻBIKOWSKI RYSZARD M 23 TORUŃ 10kmNW 1:16:27 7.85 [km/h] 12:39 [min/km]
37 500 FIEREK BERNADETA K 14 TUCHOLA 0 10kmNW 1:17:26 7.75 [km/h] 12:45 [min/km]
38 519 KACZMAREK JAREK M 24 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK 10kmNW 1:17:27 7.75 [km/h] 12:45 [min/km]
39 553 MOTOCZYŃSKI KRZYSZTOF M 25 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 10kmNW 1:17:32 7.74 [km/h] 12:45 [min/km]
40 533 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 26 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 10kmNW 1:17:33 7.74 [km/h] 12:45 [min/km]
41 562 STAWNIAK KAROL M 27 ŻNIN 10kmNW 1:17:42 7.72 [km/h] 12:46 [min/km]
42 520 KACZMAREK ZOFIA K 15 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK 10kmNW 1:17:43 7.72 [km/h] 12:46 [min/km]
43 546 MARCINOWSKI BOGDAN M 28 CHOJNICE KOŁO ŁOWIECKIE NR. 31 W KLOSNOWIE 10kmNW 1:18:56 7.60 [km/h] 12:54 [min/km]
44 547 MARCZYK JERZY PAWEŁ M 29 WARSZAWA FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:19:39 7.53 [km/h] 12:58 [min/km]
45 542 MALISZEWSKA ARLETA K 16 NOWE 10kmNW 1:20:27 7.46 [km/h] 12:03 [min/km]
46 545 MARCINOWSKA KATARZYNA K 17 CHOJNICE 10kmNW 1:20:52 7.42 [km/h] 12:05 [min/km]
47 561 SŁOMSKA MONIKA K 18 ŚWIECIE 10kmNW 1:20:56 7.41 [km/h] 12:06 [min/km]
48 506 DECOWSKA KRYSTYNA K 19 BYDGOSZCZ 10kmNW 1:21:14 7.39 [km/h] 12:07 [min/km]
49 565 SZEWCZYK MAREK M 30 WARSZAWA FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:21:17 7.38 [km/h] 12:08 [min/km]
50 522 KŁOSOWSKA EWA K 20 TUCHOLA BORÓWKI BOROWIACKIE 10kmNW 1:21:36 7.35 [km/h] 12:10 [min/km]
51 539 LORBIECKI KRZYSZTOF M 31 TUCHOLA chip 10kmNW 1:21:36 7.35 [km/h] 12:10 [min/km]
52 526 KONCZAL DOROTA K 21 TRZEBCINY 10kmNW 1:21:44 7.34 [km/h] 12:10 [min/km]
53 573 URBANOWICZ DARIUSZ M 32 BIAŁE BŁOTA 10kmNW 1:21:50 7.33 [km/h] 12:11 [min/km]
54 501 AŁADOWICZ ANNA K 22 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 10kmNW 1:22:39 7.26 [km/h] 12:16 [min/km]
55 583 BYTNER EWA K 23 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:23:58 7.15 [km/h] 12:24 [min/km]
56 536 LELIWA LESZEK M 33 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:24:00 7.14 [km/h] 12:24 [min/km]
57 585 TOMASZEWSKI ROMAN M 34 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:24:04 7.14 [km/h] 12:24 [min/km]
58 544 MARCINIAK JOLANTA K 24 TUCHOLA 10kmNW 1:24:35 7.09 [km/h] 12:28 [min/km]
59 587 KOCIŃSKA DANUTA K 25 RYTEL 0 10kmNW 1:24:42 7.08 [km/h] 12:28 [min/km]
60 531 KRYGIEL MARIA K 26 MAKSYMILIANOWO GOSIR OSIELSKO 10kmNW 1:26:10 6.96 [km/h] 12:37 [min/km]
61 577 WOJCIECHOWSKA EWA K 27 SZLACHTA 10kmNW 1:26:10 6.96 [km/h] 12:37 [min/km]
62 524 KOCZWARA KATARZYNA K 28 BYDGOSZCZ KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ/PĘDZĄCE ŻÓŁWIE 10kmNW 1:26:19 6.95 [km/h] 12:38 [min/km]
63 502 APPEL JUREK M 35 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 10kmNW 1:26:29 6.94 [km/h] 12:39 [min/km]
64 552 MOTOCZYŃSKA ALEKSANDRA K 29 BYDGOSZCZ GOSIR OSIELSKO 10kmNW 1:26:46 6.92 [km/h] 12:41 [min/km]
65 532 KULCZYCKI JAN M 36 GDAŃSK 10kmNW 1:27:51 6.83 [km/h] 12:47 [min/km]
66 563 SZEWCZYK AGNIESZKA K 30 WARSZAWA FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:28:29 6.78 [km/h] 12:51 [min/km]
67 509 GIOLDA STEFAN M 37 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10kmNW 1:28:40 6.77 [km/h] 12:52 [min/km]
68 576 WIELGOSZ AGNIESZKA K 31 DÜSSELDORF 10kmNW 1:29:18 6.72 [km/h] 12:56 [min/km]
69 586 SMARUJ-SADOWSKA JANINA M 38 BYDGOSZCZ 0 10kmNW 1:29:19 6.72 [km/h] 12:56 [min/km]
70 557 PERLIK WIESŁAW M 39 ZIELONKA TADMAX 10kmNW 1:29:20 6.72 [km/h] 12:56 [min/km]
71 575 WASIELA BEATA K 32 CEKCYN FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:30:09 6.66 [km/h] 12:01 [min/km]
72 564 SZEWCZYK JULIA K 33 WARSZAWA FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:30:09 6.66 [km/h] 12:01 [min/km]
73 558 POSIM BOGUMIŁA K 34 DUBIEL WATAHA 10kmNW 1:30:59 6.59 [km/h] 12:06 [min/km]
74 569 ŚLIWIŃSKA EWA K 35 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:31:07 6.58 [km/h] 12:07 [min/km]
75 514 HINEBORG BOGUMIŁA K 36 WIELKI LUBIEŃ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:31:07 6.58 [km/h] 12:07 [min/km]
76 505 CHYREK RENATA K 37 BYDGOSZCZ 10kmNW 1:31:30 6.56 [km/h] 12:09 [min/km]
77 541 MAJEWSKA DOROTA K 38 POZNAN 10kmNW 1:31:43 6.54 [km/h] 12:10 [min/km]
78 567 SZYFFER ALEKSANDRA K 39 BYDGOSZCZ 10kmNW 1:31:55 6.53 [km/h] 12:12 [min/km]
79 591 OGONOWSKA EDYTA K 40 GRUDZIADZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:34:03 6.38 [km/h] 12:24 [min/km]
80 590 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ M 40 GRUDZIĄDZ KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 10kmNW 1:36:45 6.20 [km/h] 12:41 [min/km]
81 588 ZIELIŃSKA JOANNA K 41 RYPIN KB LECH RYPIN 0 10kmNW 1:36:49 6.20 [km/h] 12:41 [min/km]
82 530 KRYGIEL IRENA K 42 MAKSYMILIANOWO GOSIR OSIELSKO chip 10kmNW 1:39:48 6.01 [km/h] 12:59 [min/km]
83 581 ŻMIJA JERZY M 41 SOKOLINIEC ROZRUSZNIK 10kmNW 1:43:20 5.81 [km/h] 12:20 [min/km]
- 507 FRUZIŃSKA ALICJA K - ZŁOTÓW DNS 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 516 JASIŁEK KAMA K - RADAWNICA DNS 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 535 LANGE KRYSTIAN M - CHOJNICE FAMILY TEAM CHOJNICE DNS 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 548 MAZURKIEWICZ ANTONI M - RYJEWO DNS 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 549 MICHALSKA ARLETA K - CEKCYN chip 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 550 MICHALSKI HENRYK M - CEKCYN chip 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 551 MICHAŁOWSKA JOANNA K - ŚWIECIE SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO DNS 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 554 NOWICKA TATIANA K - ŚWIECIE chip 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 556 PASZKIET ILONA K - TORUŃ DNS 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ