10km Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowska Małgorzata Kwidzyn 10km Nordic Walking opłacono on-line
2 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10km Nordic Walking opłacono on-line
3 Kopczewski Dariusz Koszalin 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
4 Witkowski Piotr Rumia 10km Nordic Walking
5 Urbanowicz Dariusz Białe Błota 10km Nordic Walking opłacono on-line
6 Maliszewska Arleta Nowe 10km Nordic Walking opłacono on-line
7 Szyffer Aleksandra Bydgoszcz 10km Nordic Walking opłacono on-line
8 Kolberg Kamila Zieleń 10km Nordic Walking Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
9 Szpilman Katarzyna Gdynia 10km Nordic Walking opłacono on-line
10 Żmija Jerzy Sokoliniec 10km Nordic Walking Rozrusznik opłacono on-line
11 Jaszczak Halina Marta Sępólno Krajeńskie 10km Nordic Walking opłacono on-line
12 Lipiec-Bortkiewicz Renata Legbąd 10km Nordic Walking Florian Chojnice opłacono on-line
13 Lipko Adrianna Gdynia 10km Nordic Walking Biegamyrazem.pl opłacono on-line
14 Lorbiecki Krzysztof Tuchola 10km Nordic Walking opłacono on-line
15 Kłosowska Ewa Tuchola 10km Nordic Walking Borówki Borowiackie opłacono on-line
16 AŁADOWICZ ANNA BYDGOSZCZ 10km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
17 Krygiel Maria Maksymilianowo 10km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
18 Strzelecka Małgorzata Piła 10km Nordic Walking Sailing Team Ferajna
19 Strzelecki Sebastian Piła 10km Nordic Walking Sailing Team Ferajna
20 Śledziewski Bogdan Gdańsk 10km Nordic Walking opłacono on-line
21 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz 10km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
22 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz 10km Nordic Walking GOSiR Osielsko opłacono on-line
23 CHYREK RENATA BYDGOSZCZ 10km Nordic Walking opłacono on-line
24 Nielek Patryk Tuchola 10km Nordic Walking tuchola opłacono
25 Gwizdała Bartosz Gołąbek 10km Nordic Walking opłacono on-line
26 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 10km Nordic Walking opłacono on-line
27 Federkiwicz Ryszard Bydgoszcz 10km Nordic Walking
28 Decowska Krystyna Bydgoszcz 10km Nordic Walking opłacono on-line
29 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski 10km Nordic Walking opłacono on-line
30 Michałowska Joanna Świecie 10km Nordic Walking Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
31 Krygiel Irena Maksymilianowo 10km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
32 Słomska Monika Świecie 10km Nordic Walking opłacono on-line
33 Tomaszewski Roman Grudziądz 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono
34 Bytner Ewa Grudziądz 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz
35 Stawniak Karol Żnin 10km Nordic Walking opłacono
36 Koczwara Katarzyna Bydgoszcz 10km Nordic Walking Klinika Triathlonu Bydgoszcz/Pędzące Żółwie opłacono on-line
37 Wielgosz Agnieszka Düsseldorf 10km Nordic Walking opłacono on-line
38 kaczmarek zofia szczutki 10km Nordic Walking Team Czyścik opłacono on-line
39 kaczmarek jarek szczutki 10km Nordic Walking Team Czyścik opłacono on-line
40 Perlik Wiesław Zielonka 10km Nordic Walking TadMax opłacono on-line
41 Kochański Dariusz Bukowiec 10km Nordic Walking opłacono on-line
42 Jasiłek Kama Radawnica 10km Nordic Walking opłacono on-line
43 Jasiłek Przemysław Radawnica 10km Nordic Walking opłacono on-line
44 Gwizdała Jerzy Bydgoszcz 10km Nordic Walking opłacono on-line
45 Gwizdała Mikołaj Bydgoszcz 10km Nordic Walking opłacono on-line
46 Olszewski Piotr Leźno 10km Nordic Walking opłacono on-line
47 Cieślik Magdalena Tuchola 10km Nordic Walking Fit Club 80/20
48 Domeracki Tomasz Tuchola 10km Nordic Walking Fit Club 80/20
49 Kwiatkowska Elżbieta BYDGOSZCZ 10km Nordic Walking opłacono on-line
50 Fruzińska Alicja Złotów 10km Nordic Walking opłacono on-line
51 Wasiela Beata Cekcyn 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
52 Michalski Henryk Cekcyn 10km Nordic Walking opłacono on-line
53 Michalska Arleta Cekcyn 10km Nordic Walking opłacono on-line
54 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
55 Marcinowska Katarzyna Chojnice 10km Nordic Walking opłacono on-line
56 Marcinowski Bogdan Chojnice 10km Nordic Walking Koło Łowieckie nr. 31 w Klosnowie opłacono on-line
57 Lange Krystian Chojnice 10km Nordic Walking Family Team Chojnice opłacono on-line
58 Wojciechowska Ewa Szlachta 10km Nordic Walking opłacono on-line
59 Giolda Stefan Bydgoszcz 10km Nordic Walking TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
60 Zwolenkiewicz Joanna Gasawa 10km Nordic Walking KS SOKÓŁ GĄSAWA
61 Reimus Agnieszka Skórcz 10km Nordic Walking opłacono on-line
62 Konczal Dorota Trzebciny 10km Nordic Walking opłacono on-line
63 MAJEWSKA DOROTA POZNAN 10km Nordic Walking opłacono on-line
64 Kotuła Andrzej SZCZENURZE 10km Nordic Walking SZCZENURZE TEAM opłacono
65 ŁĘCKI JAN GDYNIA 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
66 Szewczyk Julia Warszawa 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
67 Kowalczuk Robert Gdańsk 10km Nordic Walking elite team opłacono on-line
68 Żbikowski Ryszard Toruń 10km Nordic Walking opłacono on-line
69 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
70 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 10km Nordic Walking opłacono on-line
71 Szewczyk Agnieszka Warszawa 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
72 Szewczyk Marek Warszawa 10km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
73 Korzeń Grzegorz Słupsk 10km Nordic Walking
74 Zielińska Jolanta OSIELSKO 10km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO opłacono on-line
75 Żołnowski Edward Grudziądz 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono on-line
76 CHLEWICKI KRYSTIAN ŁĘGOWO 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono on-line
77 Hineborg Bogumiła Wielki Lubień 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono on-line
78 Śliwińska Ewa Grudziądz 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono on-line
79 Marciniak Jolanta Marciniak Tuchola 10km Nordic Walking opłacono on-line
80 Nowicki Andrzej Terespol Pomorski 10km Nordic Walking
81 Nowicka Tatiana Świecie 10km Nordic Walking opłacono on-line
82 Dana Andrzej Grudziądz 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz
83 Dana Kazimiera Grudziądz 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz
84 Gołębiewski Andrzej Grudziądz 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz
85 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ 10km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz
86 Posim Bogumiła Dubiel 10km Nordic Walking Wataha opłacono on-line
87 Posim Dariusz Dubiel 10km Nordic Walking Wataha opłacono on-line
88 Walecka Romualda Chełmno 10km Nordic Walking Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
89 Kłos Lidia Papowo Biskupie 10km Nordic Walking Sport i Rekreacja START Chełmno opłacono on-line
90 Trzciński Franciszek Chełmno 10km Nordic Walking Sport i Rekreacja START / K.Ł HUBERT Chełmno opłacono
91 Zukaroli Justyna Śliwice 10km Nordic Walking opłacono on-line
92 Trzciński Eugeniusz Bydgoszcz 10km Nordic Walking opłacono on-line
93 Białk Roman Gdańsk 10km Nordic Walking opłacono on-line
94 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 10km Nordic Walking Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
95 Kulczycki Jan GDAŃSK 10km Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 3976

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ