Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostręga Jakub | Tarnów | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
2 | GURGUL JULIA | WOLA DĘBIŃSKA | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
3 | DRYJA Dawid | Kraków | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
4 | Białas Nikola | Dąbrowa Tarnowska | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
5 | Radziszewski Kacper | tarnów | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
6 | CHOLEWA OTYLIA | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
7 | Bąk Piotr | Nieciecza | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
8 | Bąk Kacper | Nieciecza | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
9 | Cholewa Milosz | DABROWA TARNOWSKA | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
10 | Gajda Maksymilian | Dębica | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
11 | Cioch Bartłomiej | Dąbrowa Tarnowska | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
12 | Gajda Martyna | Dębica | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
13 | Łucarz Natalia | Zaborów | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
14 | Łucarz Emilia | Zaborów | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
15 | Cioch Mateusz | Dąbrowa Tarnowska | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
16 | Misaczek Igor | Tarnów | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
17 | Bukało Milena | Brzozówka | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
18 | Kluza Antoni | Glów | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
19 | Grzebyk Maciej | Dąbrowa Tarnowska | Polska | Start Aquathlon | opłacono | |
20 | Klimek Nikola | Cork | Irlandia | Start Aquathlon | Córka swojej Mamy | opłacono |
21 | Grajdura Nina | Tarnów | Polska | Start Aquathlon | Dumni Rodzice | opłacono |
22 | Wawro Zuzanna | Zabierzow | Polska | Start Aquathlon | Iron Dragon Triathlon Team | opłacono |
23 | Wawro Jakub | Zabierzow | Polska | Start Aquathlon | Iron Dragon Triathlon Team | opłacono |
24 | Melczenko Maksim | Koszyce Małe | Polska | Start Aquathlon | KS Koszyce Wielkie | opłacono |
25 | Jasiak Igor | Wola Rzędzińska | Polska | Start Aquathlon | Przedszkole 35 Tarnów | opłacono |
26 | Prorok Jakub | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | Start Aquathlon | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej | opłacono |
27 | Prorok Szymon | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | Start Aquathlon | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej | opłacono |
28 | Surowiec Paweł | Dąbrowa Tarnowska | Polska | Start Aquathlon | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej | opłacono |
29 | Surowiec Kacper | Dąbrowa Tarnowska | Polska | Start Aquathlon | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej | opłacono |
30 | Czegus Michał | Połaniec | Polska | Start Aquathlon | Running Połaniec | opłacono |
31 | Melczenko Dominik | Koszyce Małe | Polska | Start Aquathlon | SP 20 | opłacono |
32 | Jasiak Mateusz | Wola Rzędzińska | Polska | Start Aquathlon | Sp 20 | opłacono |
33 | Jasiak Hubert | Wola Rzędzińska | Polska | Start Aquathlon | Sp 20 | opłacono |
34 | Brzeziński Oskar | Koszyce Wielkie | Polska | Start Aquathlon | Sp 20 Tarnów | opłacono |
35 | Jakubowska Emilia | Błonie | Polska | Start Aquathlon | Szkoła Podstawowa w Błoniu | opłacono |
36 | Borowiec Jan | Górki | Polska | Start Aquathlon | Szkoła Podstawowa w Otałęży | opłacono |
37 | Łuszcz Maciej | Szczucin | Polska | Start Aquathlon | Szkoła Podstawowa w Szczucinie | opłacono |
38 | Kopała Adriana | DĄBROWA TARNOWSKA | Polska | Start Aquathlon | Szkółka Pływacka Olimpia Dąbrowa Tarnowska | opłacono |
39 | Kwater Julia | Radomyśl Wielki | Polska | Start Aquathlon | Szkółka Pływacka Olimpia Dąbrowa Tarnowska | opłacono |
40 | Młynarska Józefina | Kraków | Polska | Start Aquathlon | Triathlon YMCA Kraków | opłacono |
41 | Armuła Karol | Kraków | Polska | Start Aquathlon | Triathlon YMCA Kraków | opłacono |
Wyświetleń: 3497