V Maraton MTB Dookoła Jeziora Nowogardzkiego

20 km - Maraton K + Junior Mł. (15-16)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR.
1 141 RYCHLEWSKA IWONA K K 31-40 1 KOŁOBRZEG ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG 20km 0:40:12 29.85 [km/h] 0:20:10
2 78 KRAUSE ROBERT M M 15-16 1 NOWOGARD LKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD 20km 0:40:17 29.79 [km/h] 0:18:53
3 251 DRWĘCKI JAKUB M M 15-16 2 KOŁOBRZEG KTC 20km 0:40:18 29.78 [km/h] 0:18:53
4 191 WIĘCEK KAMIL M M 15-16 3 STARGARD ARKA 1 STARGARD 20km 0:40:20 29.75 [km/h] 0:18:55
5 11 BOGUCKA MILENA K K 31-40 2 POLICE CUBICA RACING TEAM 20km 0:40:28 29.65 [km/h] 0:20:26
6 27 FECAK JACEK M M 15-16 4 NOWOGARD LKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD 20km 0:40:58 29.29 [km/h] 0:19:33
7 313 MARKIEWICZ MAREK M M 15-16 5 GOLCZEWO - 20km 0:41:08 29.17 [km/h] 0:19:43
8 22 CIECHANOWSKI RADOSŁAW M M 15-16 6 NOWOGARD LKKS 20km 0:42:05 28.51 [km/h] 0:20:41
9 168 SZOTOWICZ MONIKA K K 31-40 3 STARGARD STC STARGARD 20km 0:42:28 28.26 [km/h] 0:22:18
10 102 MAJCHER KAMIL M M 15-16 7 NOWOGARD LKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD 20km 0:42:37 28.16 [km/h] 0:21:12
11 106 MICHEL MATEUSZ M M 15-16 8 MOSTY UKS RATUSZ MASZEWO 20km 0:42:39 28.14 [km/h] 0:21:13
12 290 KAMIONKA KLAUDIA K K 16-30 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:44:19 27.08 [km/h] 0:22:26
13 307 ROSLATYCKA MAGDALENA K K 41-50 1 SZCZECIN TUROWSKI TEAM 20km 0:44:28 26.99 [km/h] 0:22:21
14 288 MUNDZIA URSZULA K K 16-30 2 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 20km 0:45:06 26.61 [km/h] 0:22:37
15 178 URTNOWSKA ANNA K K 16-30 3 NOWOGARD CUBICA RACING TEAM 20km 0:46:04 26.05 [km/h] 0:23:36
16 232 GILEWSKA MONIKA K K 41-50 2 ZIELONA GÓRA MTB2018.PL 20km 0:46:11 25.98 [km/h] 0:22:49
17 52 JAROS EWA K K 51-60 1 SKWIERZYNA JAROS BIKE 20km 0:46:39 25.72 [km/h] 0:23:16
18 154 SŁOWIŃSKA-SEMCZAK HELENA K K 41-50 3 MORZYCZYN 20km 0:48:35 24.70 [km/h] 0:24:55
19 69 KLEWECKA DOROTA K K 31-40 4 STARGARD STC STARGARD 20km 0:49:54 24.05 [km/h] 0:25:15
20 257 SZUBRA KAROLINA K K 0-15 1 SZCZECIN PIAST 20km 0:49:55 24.04 [km/h] 0:25:23
21 169 SZUBA JAKUB M M 15-16 9 STARGARD 20km 0:50:26 23.79 [km/h] 0:26:01
22 211 ŻMIJA LILIANA K K 16-30 4 ZWIERZYN SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW WLKP. 20km 0:50:48 23.62 [km/h] 0:25:02
23 110 MIKOŁAJCZYK MARLENA K K 31-40 5 NOWOGARD 20km 0:50:50 23.61 [km/h] 0:25:39
24 194 WOJTAS IWONA K K 51-60 2 STRZELCE KRAJEŃSKIE FSD SPORT 20km 0:52:02 23.06 [km/h] 0:26:27
25 4 BANASZAK KLAUDIA K K 16-30 5 BARLINEK XTC BARLINEK 20km 0:52:03 23.05 [km/h] 0:27:04
26 175 TUKAN BEATA K K 41-50 4 SZCZECIN ARBET TEAM 20km 0:52:48 22.73 [km/h] 0:27:14
27 204 ZAMUŁA ANETA K K 41-50 5 SZCZECIN 20km 0:53:49 22.30 [km/h] 0:00:00
28 166 STRZEBOŃSKA JOANNA K K 31-40 6 POGORZELICA RSC BAŁTYK REWAL 20km 0:53:55 22.26 [km/h] 0:26:53
29 108 MIELCZAREK MARTA K K 16-30 6 STARGARD STARGARDZKI KLUB MORSÓW MIEDWIANIE 20km 0:54:15 22.12 [km/h] 0:27:27
30 66 KASZUBA ADRIANA K K 41-50 6 KOSZALIN 20km 0:55:30 21.62 [km/h] 0:27:13
31 148 SIKORSKA HONORATA K K 41-50 7 STARGARD 20km 0:55:32 21.61 [km/h] 0:28:22
32 309 NOWAK MARTA K K 16-30 7 STARGARD 20km 0:56:02 21.42 [km/h] 0:27:45
33 1 AKSAMIT IRENA K K 61+ 1 DOLICE DOLICE 20km 0:56:15 21.33 [km/h] 0:28:13
34 111 MIŁKOWSKA PAULINA K K 16-30 8 GRYFINO 20km 0:56:17 21.32 [km/h] 0:28:01
35 151 SKRZYPEK EWA K K 31-40 7 SZCZECIN BYLE(DO)JECHAĆ 20km 0:57:00 21.05 [km/h]
36 38 GRABOŃ-GRZEŚKOWIAK GABRIELA K K 41-50 8 SZCZECIN 20km 0:57:50 20.75 [km/h] 0:29:00
37 94 LIMANOWSKA LUCYNA K K 41-50 9 NOWOGARD 20km 0:58:25 20.54 [km/h] 0:28:20
38 81 KRÓL KAMILA K K 31-40 8 STARGARD 20km 0:58:34 20.49 [km/h] 0:28:24
39 50 JANOWSKA-SZYBIAK KAROLINA K K 31-40 9 POLICE ŻYCIE DAJE WIELE CELÓW 20km 0:58:46 20.42 [km/h] 0:28:08
40 145 SAMSIK MARIA K K 31-40 10 POLICE BYLE(DO)JECHAĆ 20km 1:00:12 19.93 [km/h] 0:30:22
41 9 BEDNARCZYK OLIMPIA K K 31-40 11 SZCZECIN BYLE(DO)JECHAĆ 20km 1:00:13 19.93 [km/h] 0:30:35
42 162 STEMPIŃSKA ELŻBIETA K K 51-60 3 SZCZECIN ATOS TEAM SZCZECIN 20km 1:00:56 19.69 [km/h] 0:30:55
43 200 WROŃSKA SANDRA K K 16-30 9 STARGARD STARGARD.JA SIE NIE ŚCIGAM 20km 1:02:27 19.22 [km/h] 0:30:53
44 155 SOKOŁOWSKA ANNA K K 51-60 4 SZCZECIN 20km 1:02:28 19.21 [km/h] 0:31:54
45 122 NOWAKOWSKA JOANNA K K 41-50 10 GRYFICE 20km 1:04:59 18.47 [km/h] 0:32:08
46 129 PIETRUSZEWSKA IWONA K K 61+ 2 NOWOGARD LKK NOWOGARD 20km 1:05:01 18.46 [km/h] 0:33:05
47 193 WODNICKA EWELINA K K 51-60 5 GRYFICE RUNGRYF GRYFICE 20km 1:09:17 17.32 [km/h] 0:36:16
48 75 KOSTRZEWA JOANNA K K 31-40 12 STARGARD SZWLA 20km 1:13:55 16.23 [km/h] 0:37:45
- 26 DRWĘCKI JAKUB M M 15-16 - KOŁOBRZEG 20km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 70 KOCIUBA ANGELIKA K K 31-40 - SZCZECIN 20km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 91 KUŹMICKI STANISŁAW M M 15-16 - SZCZECIN GK PIAST SZCZECIN 20km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00

10 km - CECH, TURYSTA, JUNIOR, RODZINY

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 228 DOBROWOLSKI KRZYSZTOF M 1 M CECH 1 NOWOGARD 10km 0:20:47 28.87 [km/h]
2 310 WIATR MAREK M 2 M TURYSTA 1 NOWOGARD - 10km 0:22:03 27.21 [km/h]
3 236 DDOBRZAŃSKI PAWEŁ M 3 M CECH 2 NOWOGARD 10km 0:22:17 26.93 [km/h]
4 224 SIENKIWICZ JANUSZ M 4 M CECH 3 NOWOGARD 10km 0:23:02 26.05 [km/h]
5 219 GIEJBO SEBASTIAN M 5 M CECH 4 GOLENIÓW 10km 0:23:02 26.05 [km/h]
6 513 JAROSBIKE 0 M 6 M RODZINA 1 10km 0:23:06 25.97 [km/h]
7 241 PAWLIK KRZYSZTOF M 7 M CECH 5 NOWOGARD 10km 0:23:22 25.68 [km/h]
8 271 ŚWIĄTCZAK JAROSŁAW M 8 M RODZINA 2 NOWOGARD 10km 0:23:51 25.16 [km/h]
9 223 SERAFIN SŁAWOMIR M 9 M CECH 6 NOWOGARD 10km 0:23:55 25.09 [km/h]
10 233 BOJARSI MICHAŁ M 10 M CECH 7 NOWOGARD 10km 0:24:03 24.95 [km/h]
11 502 BYLE(DO)JECHAĆ 2 0 M 11 M RODZINA 3 10km 0:24:21 24.64 [km/h]
12 272 KRZYWANIA BOGDAN M 12 M CECH 8 NOWOGARD 10km 0:24:27 24.54 [km/h]
13 235 LOKAJ PIOTR M 13 M CECH 9 NOWOGARD 10km 0:24:39 24.34 [km/h]
14 25 DAWIDOWICZ ZBIGNIEW M 14 M TURYSTA 2 STARGARD 10km 0:24:54 24.10 [km/h]
15 512 TAKITAMTEAM 0 M 15 M RODZINA 4 10km 0:24:54 24.10 [km/h]
16 294 WIĘCEK CZESŁAWA K 1 M RODZINA 0 STARGARD 10km 0:24:57 24.05 [km/h]
17 29 FECAK ALICJA K 2 K 0-14 1 NOWOGARD LKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD 10km 0:25:29 23.54 [km/h]
18 286 GRUDZIŃKA ALLEKSANDRA K 3 K 0-14 2 GOLCZEWO 10km 0:25:32 23.50 [km/h]
19 245 PSZCZOŁA NICOLA K 4 K 0-14 3 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:25:35 23.45 [km/h]
20 226 MORAWSKI MIROSŁAW M 16 M CECH 10 NOWOGARD 10km 0:25:38 23.41 [km/h]
21 311 TUROWSKI WIKTORIA K 5 K 0-14 4 KLINISKA ROWERY TUROWSKI TEAM 10km 0:25:38 23.41 [km/h]
22 16 BUREWICZ TOMASZ M 17 M TURYSTA 3 NOWOGARD UNIWERSYTET PAZDAŃSKI 10km 0:25:47 23.27 [km/h]
23 131 PIETRUSZEWSKI WIESŁAW M 18 M TURYSTA 4 NOWOGARD 10km 0:26:06 22.99 [km/h]
24 39 GRYGOWSKI HUBERT M 19 M 0-14 1 NOWOGARD LKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD 10km 0:26:20 22.78 [km/h]
25 165 STROJNY NORBERT M 20 M 0-14 2 NOWOGARD LKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD 10km 0:26:20 22.78 [km/h]
26 243 ŁOPIŃSKA KINGA K 6 K 0-14 5 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:26:31 22.63 [km/h]
27 248 CHMIELEWSKI MIŁOSZ M 21 M 0-14 3 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:26:36 22.56 [km/h]
28 23 CZAJKOWSKI ADAM M 22 M TURYSTA 5 SZCZECIN SZCZECIN NA ROWERACH 10km 0:26:41 22.49 [km/h]
29 244 BOCZKOWSKA HANIA K 7 K 0-14 6 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:27:07 22.13 [km/h]
30 258 ASPADARE FILIP M 23 M 0-14 4 SZCZECIN PIAST 10km 0:27:47 21.60 [km/h]
31 225 SZULEJKO DARIUSZ M 24 M CECH 11 NOWOGARD 10km 0:27:49 21.57 [km/h]
32 259 WOLSKI MARCEL M 25 M 0-14 5 SZCZECIN SZ-MPIAST 10km 0:28:06 21.35 [km/h]
33 103 MAJCHROWSKI KUBA M 26 M 0-14 6 SZCZECIN 10km 0:28:06 21.35 [km/h]
34 214 BOSIACKI KRZYSZTOF M 27 M CECH 12 NOWOGARD 10km 0:28:24 21.13 [km/h]
35 510 PANTERY 0 M 28 M RODZINA 5 10km 0:28:54 20.76 [km/h]
36 218 GOLA KRZYSZTOF M 29 M CECH 13 TUCZE 10km 0:29:01 20.68 [km/h]
37 516 KURZYK WOJCIECH M 30 M RODZINA 6 RESKO 10km 0:29:07 20.61 [km/h]
38 509 LUBCZYK TEAM 0 M 31 M RODZINA 7 10km 0:29:11 20.56 [km/h]
39 261 RAFALSKI ARTUR M 32 M RODZINA 8 SZCZECIN PIAST SZCZECIN 10km 0:29:23 20.42 [km/h]
40 128 PIETRUSZEWSKA DOMINIKA K 8 K 0-14 7 NOWOGARD 10km 0:30:07 19.92 [km/h]
41 87 KUBIAK EWA K 9 K TURYSTA 1 GRYFICE 10km 0:30:07 19.92 [km/h]
42 249 LEJMEROWSKI OSKAR M 33 M 0-14 7 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:30:09 19.90 [km/h]
43 117 NANU JUSTYNA K 10 K TURYSTA 2 SZCZECIN GRYFUS SZCZECIN 10km 0:30:25 19.73 [km/h]
44 262 RAFALSKI ADAM M 34 M 0-14 8 SZCZECIN PIAST SZCZECIN 10km 0:30:29 19.68 [km/h]
45 264 WENCEL SŁAWOMIR M 35 M CECH 14 NOWOGARD 10km 0:31:03 19.32 [km/h]
46 250 SERAFIN OLIWIER M 36 M 0-14 9 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:31:41 18.94 [km/h]
47 240 LUBERADZKA AGATA K 11 M RODZINA 0 NOWOGARD PIAST 10km 0:31:44 18.91 [km/h]
48 314 KUBERSKI WOJCIECH M 37 M RODZINA 9 NOWOGARD - 10km 0:31:46 18.89 [km/h]
49 216 PASIKOWSKI ARTUR M 38 M CECH 15 NOWOGARD 10km 0:31:52 18.83 [km/h]
50 255 KOŁKOWSKA WIKTORIA K 12 K 0-14 8 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:31:58 18.77 [km/h]
51 83 KRUGŁY MATEUSZ M 39 M 0-14 10 NOWOGARD LKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD 10km 0:32:07 18.68 [km/h]
52 266 STEFAŃSKI KAROL M 40 M 0-14 11 NOWOGARD 10km 0:33:04 18.15 [km/h]
53 304 STRZEBOŃSKA JOANNA K 13 M RODZINA 0 POGORZELICA RSC BAŁTYK REWAL 10km 0:33:20 18.00 [km/h]
54 504 DRUŻYNA LENKI 0 M 41 M RODZINA 10 10km 0:33:23 17.97 [km/h]
55 508 KUBA I PIOTR 0 M 42 M RODZINA 11 10km 0:35:43 16.80 [km/h]
56 126 PAWLAK AMELIA K 14 K 0-14 9 NOWOGARD 10km 0:36:06 16.62 [km/h]
57 253 ZDZIOBŁO ALAN M 43 M 0-14 12 KOŁOBRZEG KTC 10km 0:36:32 16.42 [km/h]
58 119 NAREWSKI SZYMON M 44 M 0-14 13 BEZRZECZE 10km 0:37:30 16.00 [km/h]
59 220 PUSZCZ WALDEMAR M 45 M CECH 16 OLCHOWO 10km 0:38:13 15.70 [km/h]
60 221 KOLADYŃSKI JARSŁAW M 46 M CECH 17 OLCHOWO 10km 0:38:42 15.50 [km/h]
61 514 KRAWCZAKI 0 M 47 M RODZINA 12 10km 0:38:49 15.46 [km/h]
62 316 KOWALCZYK ZBIGNIEW M 48 M TURYSTA 6 GOLENIÓW LM WIND POWER 10km 0:38:59 15.39 [km/h]
63 268 SZOPLIK OSKAR M 49 M 0-14 14 NOWOGARD 10km 0:40:13 14.92 [km/h]
64 312 SZCZESIAK RENATA K 15 M RODZINA 0 - - 10km 0:40:23 14.86 [km/h]
65 505 EM-TEAM 0 M 50 M RODZINA 13 10km 0:41:04 14.61 [km/h]
66 239 KRAUSE ERNEST M 51 M 0-14 15 NOWOGARD 10km 0:41:42 14.39 [km/h]
67 260 GRUCHAŁA ZUZANNA K 16 K 0-14 10 NOWOGARD 10km 0:42:32 14.11 [km/h]
68 234 MARUSZYŃSKA ALEKSANDRA K 17 K 0-14 11 NOWOGARD 10km 0:42:44 14.04 [km/h]
69 125 PAWLAK JOWITA K 18 K TURYSTA 3 NOWOGARD 10km 0:43:50 13.69 [km/h]
70 238 PĘDZISZCZAK WALDEMAR M 52 M CECH 18 NOWOGARD 10km 0:45:07 13.30 [km/h]
71 217 SZCZEŚNIAK ANDRZEJ M 53 M CECH 19 KRASNOŁĘKA 10km 0:45:08 13.29 [km/h]
72 263 FECAK ALEKSANDRA K 19 K 0-14 12 NOWOGARD 10km 0:46:53 12.80 [km/h]
73 506 GRUPA ROWEROWA GRYFICE 0 M 54 M RODZINA 14 10km 0:49:06 12.22 [km/h]
74 269 MICHAŁUSZKO MILENA K 20 M RODZINA 0 NOWOGARD 10km 0:49:25 12.14 [km/h]
75 507 KOWALSCY WMIS 0 M 55 M RODZINA 15 GRYFINO SP2 GRYFIO 10km 0:50:56 11.78 [km/h]
76 503 DRUŻYNA KRÓLIKA BUGSA 0 M 56 M RODZINA 16 10km 0:52:31 11.42 [km/h]

40 km - Maraton M

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SŁUŻBY MUND. DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 okr. 2 okr. 3 okr. 4 okr.
1 292 PETKA ARKADIUSZ M 1 M 0-30 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 0 40km 1:12:45 32.99 [km/h] 0:18:02 0:18:34 0:17:53 0:18:16
2 34 GIL MARIUSZ M 2 M 31-40 1 STRZELCE KRAJEŃSKIE EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 40km 1:12:45 32.99 [km/h] 0:18:04 0:18:32 0:17:53 0:18:16
3 20 CHMIEL RAFAŁ M 3 M 41-50 1 STRZELCE KRAJ. FSD SPORT 40km 1:12:46 32.98 [km/h] 0:18:03 0:18:33 0:17:53 0:18:17
4 132 PIOTROWICZ PAWEŁ M 4 M 0-30 2 SZCZECIN PPBIKE SKLEP ROWEROWY 40km 1:12:46 32.98 [km/h] 0:18:03 0:18:32 0:17:54 0:18:16
5 17 BURZYCH PRZEMYSLAW M 5 M 31-40 2 POLICE CUBICA RACING TEAM 40km 1:12:47 32.97 [km/h] 0:18:03 0:18:32 0:17:54 0:18:18
6 63 KALITA PAWEŁ M 6 M 31-40 3 SZCZECIN 40km 1:12:48 32.97 [km/h] 0:18:04 0:18:32 0:17:55 0:18:17
7 95 LIPIŃSKI SŁAWOMIR M 7 M 41-50 2 NOWOGARD LIPA TEAM NOWOGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:13:00 32.88 [km/h] 0:18:05 0:18:32 0:17:53 0:18:38
8 161 STANKIEWICZ TOMASZ M 8 M 31-40 4 STARGARD STC STARGARD 40km 1:13:02 32.86 [km/h] 0:18:04 0:18:32 0:17:54 0:18:32
9 90 KUŹMICKI REMIGIUSZ M 9 M 41-50 3 SZCZECIN 2X3 RACING TEAM 40km 1:13:03 32.85 [km/h] 0:18:03 0:18:32 0:17:55 0:18:33
10 229 KRAUSE ROBERT M 10 M 0-30 3 NOWOGARD 0 40km 1:13:05 32.84 [km/h] 0:18:03 0:18:32 0:17:55 0:18:35
11 301 JANIK PRZEMYSŁAW M 11 M 31-40 5 SZCZECIN ZKB RACING TEAM 0 40km 1:13:19 32.73 [km/h] 0:18:03 0:18:32 0:17:54 0:18:50
12 285 PANEJKO JAREK M 12 M 31-40 6 PILCHOWO CUBICA RACING TEAM 40km 1:14:24 32.26 [km/h] 0:18:04 0:18:32 0:18:11 0:19:37
13 230 KRAUSE JAKUB M 13 M 31-40 7 NOWOGARD 0 40km 1:15:42 31.70 [km/h] 0:18:04 0:19:00 0:19:16 0:19:22
14 48 JANIC ŁUKASZ M 14 M 0-30 4 NOWOGARD STC STARGARD 40km 1:15:44 31.69 [km/h] 0:18:04 0:19:14 0:19:02 0:19:24
15 297 WOŹNIAK PAWEŁ M 15 M 31-40 8 BARLINEK XTC BARLINEK 0 40km 1:16:13 31.49 [km/h] 0:19:09 0:18:57 0:19:30 0:18:37
16 231 GILEWSKI PAWEŁ M 16 M 41-50 4 ZIELONA GÓRA MTB2018.PL 40km 1:16:16 31.47 [km/h] 0:18:40 0:19:24 0:19:33 0:18:39
17 282 FULARA ROMAN M 17 M 51-60 1 STRZELCE 0 40km 1:16:17 31.46 [km/h] 0:18:48 0:19:17 0:19:33 0:18:39
18 136 PRZYBYŁEK GRZEGORZ M 18 M 31-40 9 GRYFICE STC STARGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:16:32 31.36 [km/h] 0:18:48 0:18:56 0:19:33 0:00:00
19 287 WEGNER KAMIL M 19 M 0-30 5 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 0 40km 1:16:33 31.35 [km/h] 0:18:47 0:19:18 0:19:33 0:18:55
20 89 KUZYNIN JACEK M 20 M 41-50 5 CHOSZCZNO 2X3 RACINGTEAM 40km 1:16:33 31.35 [km/h] 0:18:40 0:19:23 0:19:34 0:18:56
21 171 SZUBERT PAWEŁ M 21 M 31-40 10 SUCHAŃ STC STARGARD 40km 1:16:35 31.34 [km/h] 0:18:49 0:19:15 0:19:32 0:18:59
22 55 JASIONEK TADEUSZ M 22 M 51-60 2 PRZYTOCZNA EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 40km 1:16:36 31.33 [km/h] 0:18:47 0:19:19 0:19:32 0:18:58
23 64 KAMIŃSKI PIOTR M 23 M 41-50 6 ŚWINOUJŚCIE TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:16:41 31.30 [km/h] 0:18:48 0:19:16 0:19:33 0:19:04
24 53 JAROS MAREK M 24 M 51-60 3 SKWIERZYNA JAROS BIKE 40km 1:16:42 31.29 [km/h] 0:18:48 0:19:15 0:19:33 0:19:06
25 291 KRAWCZUK MARCIN M 25 M 0-30 6 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 0 40km 1:16:43 31.28 [km/h] 0:18:47 0:19:18 0:19:33 0:19:05
26 97 LISSOWSKI MACIEJ M 26 M 31-40 11 SZCZECIN ARBET TEAM 40km 1:17:00 31.17 [km/h] 0:19:10 0:19:25 0:19:04 0:19:21
27 298 KULESZ PAWEŁ M 27 M 31-40 12 DOBRZANY ARKA 1 STARGARD 0 40km 1:17:25 31.00 [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
28 68 KIONA ADAM M 28 M 31-40 13 STRZELCE KRAJEŃSKIE FSD SPORT 40km 1:17:50 30.84 [km/h] 0:18:47 0:19:17 0:19:33 0:20:13
29 306 ROSZATYCKI MICHAŁ M 29 M 31-40 14 SZCZECIN 0 40km 1:18:24 30.61 [km/h] 0:19:09 0:19:27 0:19:45 0:20:03
30 186 WICHŁACZ KRZYSZTOF M 30 M 41-50 7 STARGARD ARKA 1 STARGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:18:24 30.61 [km/h] 0:19:08 0:19:26 0:19:48 0:20:02
31 36 GORTAT BOGUMIŁ M 31 M 31-40 15 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM 40km 1:18:28 30.59 [km/h] 0:19:09 0:19:26 0:19:46 0:20:07
32 138 RECK MARCIN M 32 M 31-40 16 SZCZECIN ARBET TEAM 40km 1:19:36 30.15 [km/h] 0:19:57 0:19:46 0:20:03 0:19:50
33 296 POTRZEBNY MICHAŁ M 33 M 31-40 17 BEZRZECZE ROLETKI.HOME.PL 0 40km 1:19:36 30.15 [km/h] 0:19:57 0:19:45 0:20:04 0:19:50
34 199 WRĘCZYCKI IRENEUSZ M 34 M 41-50 8 STARGARD ARKA 1 STARGARD 40km 1:19:37 30.14 [km/h] 0:19:57 0:19:45 0:20:04 0:19:51
35 289 STRZELECKI PAWEŁ M 35 M 0-30 7 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 40km 1:19:42 30.11 [km/h] 0:18:56 0:20:04 0:20:46 0:19:56
36 300 STWORA MARCIN M 36 M 31-40 18 SZCZECIN 0 40km 1:20:11 29.93 [km/h] 0:20:19 0:19:56 0:19:33 0:20:23
37 44 HAŁUCHA BOGDAN M 37 M 61-70 1 STRZELCE KRAJEŃSKIE FSD SPORT STRZELCE KRAJ. 40km 1:20:24 29.85 [km/h] 0:18:49 0:19:47 0:20:46 0:21:02
38 198 WOŹNIAK ARIEL M 38 M 31-40 19 SZCZECIN 40km 1:20:55 29.66 [km/h] 0:19:59 0:19:43 0:20:48 0:20:25
39 190 WIĘCEK JACEK M 39 M 41-50 9 STARGARD ARKA 1 STARGARD 40km 1:20:55 29.66 [km/h] 0:19:59 0:19:56 0:20:34 0:20:26
40 99 LUBIENIECKI SŁAWOMIR M 40 M 41-50 10 STRZELCE KRAJ. FSD SPORT 40km 1:20:56 29.65 [km/h] 0:20:00 0:20:00 0:20:29 0:20:27
41 213 SŁOTIŃSKI MAREK M 41 M 51-60 4 GOLENIOW 0 40km 1:20:56 29.65 [km/h] 0:19:59 0:20:00 0:20:29 0:20:28
42 130 PIETRUSZEWSKI JANUSZ M 42 M 61-70 2 NOWOGARD LKK NOWOGARD 40km 1:20:56 29.65 [km/h] 0:19:59 0:19:56 0:20:33 0:20:28
43 61 KACZKOWSKI PRZEMYSŁAW M 43 M 41-50 11 SZCZECIN 40km 1:21:01 29.62 [km/h] 0:19:58 0:20:02 0:20:29 0:20:32
44 182 WDOWIAK PRZEMYSŁAW M 44 M 31-40 20 SZCZECIN ARBET TEAM 40km 1:21:27 29.47 [km/h] 0:19:19 0:20:37 0:20:36 0:20:55
45 93 LEDZION ARTUR M 45 M 41-50 12 NOWOGARD MASTERS GRYFICE 40km 1:21:36 29.41 [km/h] 0:19:57 0:20:10 0:21:01 0:20:28
46 137 PULCHNY ARTUR M 46 M 41-50 13 ŚWINOUJŚCIE TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE 40km 1:21:38 29.40 [km/h] 0:19:45 0:20:33 0:21:12 0:20:08
47 54 JAROSZEWICZ GRZEGORZ M 47 M 41-50 14 POLICE BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL 40km 1:21:38 29.40 [km/h] 0:20:37 0:20:25 0:20:36 0:20:00
48 308 BALEWSKI WOJCIECH M 48 M 31-40 21 SZCZECIN 0 40km 1:21:39 29.39 [km/h] 0:21:00 0:20:18 0:20:33 0:19:48
49 58 JUNAK ZBIGNIEW M 49 M 61-70 3 CHOSZCZNO STC STARGARD 40km 1:21:44 29.36 [km/h] 0:19:58 0:20:17 0:20:41 0:20:48
50 142 RYCHLEWSKI BARTOSZ M 50 M 31-40 22 KOŁOBRZEG ZDROJOWA HOTELS KOŁOBRZEG 40km 1:21:47 29.35 [km/h] 0:20:32 0:20:17 0:20:49 0:20:09
51 160 STANISZEWSKI STANISŁAW M 51 M 61-70 4 GOLENIÓW SZYBCIEJ NIE MOGĘ 40km 1:21:50 29.33 [km/h] 0:20:45 0:20:33 0:20:20 0:20:12
52 123 PACHOLSKI FILIP M 52 M 0-30 8 DZIWNÓWEK TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:22:08 29.22 [km/h] 0:19:44 0:20:34 0:21:12 0:20:38
53 51 JANUSZ JACEK M 53 M 0-30 9 BYDGOSZCZ FSD SPORT 40km 1:22:22 29.14 [km/h] 0:20:03 0:20:58 0:20:54 0:20:27
54 115 MOSZAN PAWEŁ M 54 M 31-40 23 GOLENIÓW 40km 1:22:22 29.14 [km/h] 0:20:00 0:21:02 0:20:52 0:20:28
55 183 WESOŁOWSKI RYSZARD M 55 M 51-60 5 SCZECIN MTR SZCZECIN TEAM 40km 1:22:44 29.01 [km/h] 0:20:46 0:20:35 0:20:30 0:20:53
56 12 BOŚKO ANDRZEJ M 56 M 41-50 15 GRYFICE 40km 1:23:12 28.85 [km/h] 0:20:37 0:20:40 0:20:55 0:21:00
57 274 RYMSZEWICZ BARTŁOMNIEJ M 57 M 31-40 24 SARBIEWO FSD SPORT 0 40km 1:23:41 28.68 [km/h] 0:20:45 0:20:36 0:20:51 0:21:29
58 30 FEDEŃCZAK RAFAŁ M 58 M 0-30 10 ŻABOWO Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:23:47 28.65 [km/h] 0:21:44 0:20:47 0:20:42 0:20:34
59 164 STOSZKO TOMASZ M 59 M 31-40 25 DZWIRZYNO 40km 1:23:50 28.63 [km/h] 0:21:01 0:21:29 0:20:44 0:20:36
60 100 ŁOJKO SZYMON M 60 M 0-30 11 STARGARD 40km 1:23:59 28.58 [km/h] 0:21:44 0:21:02 0:20:28 0:20:45
61 5 BANASZAK ROBERT M 61 M 41-50 16 BARLINEK XTC BARLINEK 40km 1:24:19 28.46 [km/h] 0:20:28 0:21:09 0:21:23 0:21:19
62 84 KRUGŁY PAWEŁ M 62 M 41-50 17 NOWOGARD 40km 1:24:40 28.35 [km/h] 0:20:37 0:20:56 0:21:26 0:21:41
63 209 ZIELIŃSKI ARTUR M 63 M 41-50 18 SZCZECIN DOLINA NOTECI RACING TEAM 40km 1:24:49 28.30 [km/h] 0:21:53 0:20:52 0:21:00 0:21:04
64 210 ZIEMECKI GRZEGORZ M 64 M 31-40 26 DRAWSKO POMORSKIE 40km 1:24:58 28.25 [km/h] 0:21:58 0:20:51 0:21:05 0:21:04
65 203 ZAJĄCZKOWSKI TOMASZ M 65 M 31-40 27 SZCZECIN ROWERY TUROWSKI TEAM 40km 1:25:03 28.22 [km/h] 0:21:29 0:21:19 0:21:07 0:21:08
66 146 SEWASTIANOW JACEK M 66 M 41-50 19 SŁAWNO 40km 1:25:07 28.20 [km/h] 0:20:31 0:21:12 0:21:43 0:21:41
67 72 KOMISARCZYK GRZEGORZ M 67 M 41-50 20 SUŁKOWO STC STARGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:25:09 28.19 [km/h] 0:21:28 0:21:20 0:21:22 0:20:59
68 3 BAGIEŃSKI MATEUSZ M 68 M 0-30 12 SUŁKOWO STC STARGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:26:00 27.91 [km/h] 0:42:46 23:17:14 0:00:00 0:00:00
69 28 FECAK GRZEGORZ M 69 M 41-50 21 NOWOGARD LKK NOWOGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:26:36 27.71 [km/h] 0:21:04 0:21:42 0:21:36 0:22:14
70 88 KUNC BARTOSZ M 70 M 31-40 28 RADOWO MAŁE 40km 1:26:57 27.60 [km/h] 0:21:30 0:21:18 0:21:19 0:22:50
71 157 SOWIŃSKI DANIEL M 71 M 31-40 29 NOWOGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:27:39 27.38 [km/h] 0:20:38 0:21:52 0:21:52 0:23:17
72 143 RZEPKA JACEK M 72 M 31-40 30 NOWOGARD NOWOGARD LUMBAGO 40km 1:27:45 27.35 [km/h] 0:21:45 0:20:46 0:20:43 0:24:31
73 181 WASZAK KRZYSZTOF M 73 M 31-40 31 STARGARD 40km 1:27:45 27.35 [km/h] 0:21:55 0:22:02 0:21:50 0:21:58
74 276 BARAN RYSZARD M 74 M 0-30 13 GOLENIOW 0 40km 1:27:45 27.35 [km/h] 0:22:38 0:21:42 0:43:25 22:32:15
75 277 WILCZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 75 M 31-40 32 STARGARD STC STARGARD 40km 1:27:46 27.35 [km/h] 0:22:52 0:21:32 0:21:33 0:21:49
76 105 MAZUREK PIOTR M 76 M 41-50 22 KAMIEŃ POMORSKI 40km 1:27:59 27.28 [km/h] 0:23:44 0:21:27 0:21:34 0:21:14
77 206 ZAWIERUCHA STEFAN M 77 M 41-50 23 NOWOGARD BIKEMANIACK - HC1125 40km 1:28:16 27.19 [km/h] 0:21:55 0:21:53 0:22:08 0:22:20
78 37 GRABAREK TOMASZ M 78 M 41-50 24 KAMIEŃ POMORSKI 40km 1:28:24 27.15 [km/h] 0:23:42 0:21:32 0:21:30 0:21:40
79 8 BEDNARCZYK ARKADIUSZ M 79 M 31-40 33 SZCZECIN BYLE(DO)JECHAĆ 40km 1:28:28 27.13 [km/h] 0:21:46 0:22:06 0:22:21 0:22:15
80 180 WAHN PRZEMYSŁAW M 80 M 31-40 34 SZCZECIN WIELGOWOROWEROWO 40km 1:28:37 27.08 [km/h] 0:22:00 0:21:57 0:22:17 0:22:23
81 149 SIKORSKI ANDRZEJ M 81 M 41-50 25 STARGARD STC STARGARD 40km 1:28:47 27.03 [km/h] 0:22:38 0:22:12 0:22:07 0:21:50
82 222 KACZOCHA PIOTR M 82 M 51-60 6 NOWOGARD 0 40km 1:28:47 27.03 [km/h] 0:21:09 0:22:26 0:22:57 0:22:15
83 205 ZAMUŁA PAWEŁ M 83 M 41-50 26 SZCZECIN 40km 1:28:47 27.03 [km/h] 0:23:04 0:21:59 0:21:55 0:21:49
84 49 JANIK HUBERT M 84 M 31-40 35 PŁOTY 40km 1:29:32 26.81 [km/h] 0:22:07 0:22:30 0:22:22 0:22:33
85 150 SKRZYPEK ADAM M 85 M 31-40 36 POLICE BYLE(DO)JECHAĆ 40km 1:29:35 26.79 [km/h] 0:23:20 0:21:32 0:21:57 0:22:46
86 139 ROTECKI GRZEGORZ M 86 M 41-50 27 STARGARD BARAKUDA STARGARD 40km 1:30:17 26.58 [km/h] 0:22:48 0:22:15 0:22:21 0:22:53
87 21 CHODŹKO MARCIN M 87 M 41-50 28 STARGARD STARGARD NA ROWERY 40km 1:30:27 26.53 [km/h] 0:23:04 0:22:10 0:23:14 0:21:59
88 189 WIERZCHOŃ ALEKSY M 88 M 51-60 7 NOWOGARD NTS NEXELO JF DUET 40km 1:30:27 26.53 [km/h] 0:23:47 0:22:27 0:22:24 0:21:49
89 31 FRĘCH RADOSŁAW M 89 M 31-40 37 SZCZECIN 40km 1:30:29 26.52 [km/h] 0:23:48 0:22:10 0:21:55 0:22:36
90 284 WALERIAŃCZYK ADAM M 90 M 0-30 14 ZAŁOM 0 40km 1:30:34 26.50 [km/h] 0:22:03 0:22:33 0:22:59 0:22:59
91 135 POLOWY FRANCISZEK M 91 M 51-60 8 SZCZECIN 40km 1:30:35 26.49 [km/h] 0:22:02 0:22:36 0:23:16 0:22:41
92 152 SKRZYPEK SEBASTIAN M 92 M 31-40 38 SZCZECIN BYLE(DO)JECHAĆ 40km 1:30:36 26.49 [km/h] 0:21:54 0:22:44 0:22:20 0:23:38
93 140 RYBACKI SYLWESTER M 93 M 41-50 29 KŁODAWA 40km 1:30:36 26.49 [km/h] 0:21:54 0:22:42 0:22:53 0:23:07
94 153 SŁABKOWSKI JAN M 94 M 41-50 30 STARGARD 40km 1:31:28 26.24 [km/h] 0:23:06 0:22:40 0:22:59 0:22:43
95 32 FURMAŃCZYK PRZEMYSŁAW M 95 M 31-40 39 NOWOGARD 40km 1:31:29 26.23 [km/h] 0:23:23 0:23:03 0:22:30 0:22:33
96 101 ŁUCZYSZYN KAMIL M 96 M 31-40 40 POLICE ARBET TEAM 40km 1:31:38 26.19 [km/h] 0:22:32 0:22:58 0:23:03 0:23:05
97 293 KLOC KRZYSZTOF M 97 M 61-70 5 GOLENIÓW 0 40km 1:32:08 26.05 [km/h] 0:23:04 0:22:13 0:23:13 0:23:38
98 13 BROSŁAWSKI MARCIN M 98 M 41-50 31 GOLENIÓW TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE 40km 1:32:29 25.95 [km/h] 0:22:28 0:22:47 0:23:14 0:24:00
99 42 GULBINOWICZ PAWEŁ M 99 M 31-40 41 GOLENIÓW 40km 1:32:32 25.94 [km/h] 0:24:49 0:22:27 0:22:38 0:22:38
100 33 GAZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 100 M 31-40 42 POLICE BYLE(DO)JECHAĆ 40km 1:32:32 25.94 [km/h] 0:22:28 0:22:49 0:23:37 0:23:38
101 283 WAGNER MATEUSZ M 101 M 31-40 43 LIPIANY 40km 1:32:33 25.93 [km/h] 0:22:32 0:22:44 0:23:27 0:23:50
102 275 PANŁOŃSKI PIOTR M 102 M 41-50 32 STARGARD 0 40km 1:32:42 25.89 [km/h] 0:24:02 0:22:40 0:23:00 0:23:00
103 237 MARCZEWSKI BARTOSZ M 103 M 31-40 44 STARGARD 0 40km 1:32:43 25.89 [km/h] 0:22:51 0:22:23 0:23:15 0:24:14
104 172 SZWABOWICZ SŁAWOMIR M 104 M 41-50 33 GRZĘDZICE 40km 1:32:52 25.84 [km/h] 0:24:10 0:22:34 0:23:52 0:22:16
105 86 KRZEŚNIOWSKI MARCIN M 105 M 31-40 45 SZCZECIN SZCZECIN NA ROWERACH / GRYFUS SZCZECIN 40km 1:32:52 25.84 [km/h] 0:24:50 0:22:31 0:22:33 0:22:58
106 215 ORŁOWSKI SEBASTIAN M 106 M 41-50 34 NOWOGARD 0 Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:32:52 25.84 [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
107 212 ŻUKOWSKI MICHAŁ M 107 M 31-40 46 DRAWSKO POMORSKIE 40km 1:32:53 25.84 [km/h] 0:24:35 0:23:08 0:22:58 0:22:12
108 59 JURGIELEWICZ TOMASZ M 108 M 31-40 47 STARGARD KALMAR 40km 1:32:56 25.82 [km/h] 0:24:40 0:22:37 0:22:59 0:22:40
109 176 TUKAN PRZEMYSŁAW M 109 M 41-50 35 SZCZECIN ARBET TEAM 40km 1:33:21 25.71 [km/h] 0:23:54 0:22:57 0:23:13 0:23:17
110 74 KORZAŃSKI MACIEJ M 110 M 41-50 36 SZCZECIN 40km 1:33:30 25.67 [km/h] 2:07:31 21:52:29 0:00:00 0:00:00
111 174 ŚWIĄTEK ROBERT M 111 M 41-50 37 MIERZYN 40km 1:33:32 25.66 [km/h] 0:24:50 0:22:54 0:22:58 0:22:50
112 265 PACER ROBERT M 112 M 0-30 15 NOWOGARD 0 40km 1:33:51 25.57 [km/h] 0:24:52 0:22:52 0:22:55 0:23:12
113 45 HARHAJ PIOTR M 113 M 31-40 48 STARGARD 40km 1:34:17 25.46 [km/h] 0:24:45 0:22:23 0:23:04 0:24:05
114 177 TYBINKOWSKI PIOTR M 114 M 31-40 49 DRAWSKO POM. 40km 1:34:18 25.45 [km/h] 0:25:42 0:22:58 0:22:43 0:22:55
115 170 SZUBERLA MACIEJ M 115 M 41-50 38 SZCZECIN 40km 1:35:09 25.22 [km/h] 0:24:31 0:23:55 0:23:17 0:23:26
116 40 GRZEŚKOWIAK ANDRZEJ M 116 M 41-50 39 SZCZECIN 40km 1:35:10 25.22 [km/h] 0:24:48 0:23:22 0:23:32 0:23:28
117 98 LONT EUGENIUSZ M 117 M 61-70 6 JAROSŁAWSKO/PEŁCZYCE NIEZRZESZONY 40km 1:35:11 25.21 [km/h] 0:25:03 0:23:29 0:23:11 0:23:28
118 71 KOCIUBA MICHAŁ M 118 M 0-30 16 STARGARD KALMAR 40km 1:35:47 25.06 [km/h] 0:24:53 0:23:44 0:23:31 0:23:39
119 85 KRYCHOWIAK PIOTR M 119 M 41-50 40 SZCZECIN 40km 1:35:57 25.01 [km/h] 0:23:41 0:24:04 0:23:59 0:24:13
120 114 MOSTOWSKI DARIUSZ M 120 M 41-50 41 SZCZECIN TME MTB TEAM SZCZECIN 40km 1:36:18 24.92 [km/h] 0:23:04 0:21:59 0:29:05 0:22:10
121 65 KARWOWSKI MARCIN M 121 M 31-40 50 SZCZECIN 40km 1:36:20 24.91 [km/h] 0:24:17 0:23:50 0:24:00 0:24:13
122 56 JASZCZ JAKUB M 122 M 0-30 17 NOWOGARD 40km 1:36:22 24.90 [km/h] 0:25:16 0:23:21 0:23:34 0:24:11
123 116 MUSIAŁ BARTEK M 123 M 31-40 51 WYSOKA KAMIEŃSKA UKS "AKTYWNI" WYSOKA KAMIEŃSKA 40km 1:36:25 24.89 [km/h] 0:23:06 0:23:19 0:24:17 0:25:43
124 273 ZALAS RAFAŁ M 124 M 31-40 52 STARGARD 0 40km 1:36:32 24.86 [km/h] 0:24:04 0:23:39 0:24:05 0:24:44
125 67 KIJACZKO KLAUDIUSZ M 125 M 0-30 18 NOWOGARD 40km 1:36:38 24.84 [km/h] 0:24:15 0:22:40 0:23:46 0:25:57
126 227 WOŚ WOJCIECH M 126 M 31-40 53 GRYFINO 0 40km 1:37:08 24.71 [km/h] 0:23:47 0:24:20 0:24:23 0:24:38
127 113 MISIECZKO HUBERT M 127 M 0-30 19 RESKO 40km 1:37:27 24.63 [km/h] 0:25:38 0:23:54 23:10:28 1:37:27
128 104 MAJKA ADAM M 128 M 0-30 20 GRYFINO 40km 1:37:40 24.57 [km/h] 0:24:26 0:24:20 0:24:35 0:24:19
129 305 ROŻEK MARCIN M 129 M 31-40 54 SZCZECIN 0 40km 1:37:45 24.55 [km/h] 0:24:38 0:24:18 0:24:17 0:24:32
130 144 SADZIK KRZYSZTOF M 130 M 71+ 1 DOŁGIE BIKERS ŚWINOUJŚCIE 40km 1:37:55 24.51 [km/h] 0:25:18 0:24:06 0:24:15 0:24:16
131 195 WOJTAS WIESŁAW M 131 M 51-60 9 STRZELCE KRAJEŃSKIE FSD SPORT 40km 1:38:24 24.39 [km/h] 0:24:47 0:24:30 0:24:10 0:24:57
132 41 GRZEŚKOWIAK MAREK M 132 M 41-50 42 SZCZECIN 40km 1:38:24 24.39 [km/h] 0:24:52 0:24:35 0:24:11 0:24:46
133 127 PIETRASIK MARCIN M 133 M 0-30 21 NOWOGARD 40km 1:38:25 24.39 [km/h] 0:23:38 0:24:20 0:24:46 0:25:41
134 109 MIESZANIEC PAWEŁ M 134 M 31-40 55 STARGARD 40km 1:38:28 24.37 [km/h] 0:24:50 0:24:27 0:24:10 0:25:01
135 159 STALEWSKI DARIUSZ M 135 M 41-50 43 GRYFICE KLUB ROWEROWY GRYFLAND 40km 1:38:28 24.37 [km/h] 0:24:49 0:23:49 0:24:28 0:25:22
136 19 CHEŁSTOWSKI JERZY M 136 M 61-70 7 STARGARD BARAKUDA STARGARD 40km 1:39:11 24.20 [km/h] 0:26:35 0:24:32 0:24:03 0:24:01
137 124 PACZYŃSKI PAWEŁ M 137 M 31-40 56 WYSOKA KAMIEŃSKA 40km 1:39:13 24.19 [km/h] 0:24:27 0:24:20 0:25:28 0:24:58
138 47 JANCZAK LESZEK M 138 M 61-70 8 STAWNO 40km 1:39:13 24.19 [km/h] 0:24:45 0:24:42 0:24:46 0:25:00
139 280 NIKOŁAJEW ŁUKASZ M 139 M 0-30 22 STARGARD 0 40km 1:39:16 24.18 [km/h] 0:24:17 0:24:08 0:26:04 0:24:47
140 60 JUSZCZAK KRZYSZTOF M 140 M 61-70 9 KOSZALIN 40km 1:39:19 24.17 [km/h] 0:26:18 0:24:22 0:23:56 0:24:43
141 43 HAŁOŃ CEZAR M 141 M 31-40 57 SZCZECIN TME MTB TEAM SZCZECIN 40km 1:39:39 24.08 [km/h] 0:25:26 1:14:13 22:20:21 0:00:00
142 35 GODLEWSKI SŁAWEK M 142 M 41-50 44 SZCZECIN KANAŁ 6 AM 40km 1:40:07 23.97 [km/h] 0:24:38 0:24:29 0:25:06 0:25:54
143 147 SIERZCHAŁA KRZYSZTOF M 143 M 31-40 58 NOWOGARD GEOTRANS GEODEZJA 40km 1:40:09 23.96 [km/h] 0:25:46 0:24:29 0:24:20 0:25:34
144 77 KOZAKIEWICZ RAFAŁ M 144 M 41-50 45 SZCZECIN 40km 1:40:24 23.90 [km/h] 0:25:51 0:24:23 0:24:55 0:25:15
145 279 WISZNIEWSKI MICHAŁ M 145 M 31-40 59 GRYFICE 0 40km 1:40:45 23.82 [km/h] 0:24:51 0:24:37 0:25:12 0:26:05
146 2 BACZYNSKI KRZYSZTOF M 146 M 61-70 10 SZCZECIN 40km 1:40:46 23.82 [km/h] 0:25:32 0:24:45 0:24:54 0:25:35
147 188 WIECZORKIEWICZ SYLWESTER M 147 M 41-50 46 STARGARD RYŚ BANDA 40km 1:41:24 23.67 [km/h] 0:27:05 0:24:36 0:24:48 0:24:55
148 92 LASOTA JACEK M 148 M 51-60 10 SZCZECIN ROWERY TUROWSKI TEAM 40km 1:41:59 23.53 [km/h] 0:26:57 0:24:12 0:24:47 0:26:03
149 201 WYPYCH PIOTR M 149 M 31-40 60 STARGARD 40km 1:42:22 23.45 [km/h] 0:26:50 0:25:09 0:24:23 0:26:00
150 302 SOKÓŁ KRZYSZTOF M 150 M 41-50 47 SZCZECIN ARBERT TEAM 0 40km 1:42:35 23.40 [km/h] 0:25:50 0:25:12 0:25:37 0:25:56
151 73 KOPER GRZEGORZ M 151 M 31-40 61 NOWOGARD 40km 1:43:22 23.22 [km/h] 0:26:55 0:25:04 0:25:49 0:25:34
152 196 WOJTCZAK ROLAND M 152 M 0-30 23 GRYFICE 40km 1:43:30 23.19 [km/h] 0:27:06 0:24:49 0:25:50 0:25:45
153 76 KOWALSKI JANUSZ M 153 M 51-60 11 STARGARD SP10 STARGARD 40km 1:43:33 23.18 [km/h] 0:26:54 0:25:08 0:25:48 0:25:43
154 6 BANAŚ ARIEL M 154 M 31-40 62 BARNIM KALMAR 40km 1:43:42 23.14 [km/h] 0:25:25 0:24:06 0:25:29 0:28:42
155 82 KRÓL PRZEMYSŁAW M 155 M 31-40 63 STARGARD Kategoria Służb Mundurowych 40km 1:44:13 23.03 [km/h] 0:24:50 0:26:17 0:27:05 0:26:01
156 62 KACZMAREK GRZEGORZ M 156 M 41-50 48 STARGARD 40km 1:44:22 23.00 [km/h] 0:25:16 0:25:27 0:26:30 0:27:09
157 208 ZEMANKIEWICZ ŁUKASZ M 157 M 31-40 64 SZCZECIN KANAŁ 6 AM 40km 1:44:32 22.96 [km/h] 0:26:00 0:25:41 0:26:05 0:26:46
158 156 SOKOŁOWSKI HENRYK M 158 M 61-70 11 STARGARD 40km 1:45:07 22.83 [km/h] 0:27:12 0:25:40 0:26:06 0:26:09
159 118 NAREWSKI HUBERT M 159 M 41-50 49 BEZRZECZE 40km 1:45:11 22.82 [km/h] 0:27:17 0:25:34 0:26:23 0:25:57
160 179 WACH KRZYSTOF M 160 M 51-60 12 STARGARD 40km 1:45:23 22.77 [km/h] 0:27:17 0:25:21 0:26:10 0:26:35
161 184 WĘGOROWSKI ROGER M 161 M 41-50 50 SZCZECIN TR STRADA 40km 1:45:43 22.70 [km/h] 0:25:03 0:26:10 0:26:58 0:27:32
162 303 KRYCHOWIAK MAREK M 162 M 41-50 51 SZCZECIN 0 40km 1:46:58 22.44 [km/h] 0:27:02 0:26:04 0:27:20 0:26:32
163 7 BARAN JAN M 163 M 61-70 12 NOWOGARD LKK NOWOGARD 40km 1:47:00 22.43 [km/h] 0:27:31 0:26:04 0:27:20
164 79 KRAWCZAK MICHAŁ M 164 M 31-40 65 SZCZECIN OPEN8 40km 1:47:36 22.30 [km/h] 0:24:39 0:25:13 0:27:27 0:30:17
165 134 PLUTA PIOTR M 165 M 41-50 52 DOLICE 40km 1:48:22 22.15 [km/h] 0:27:36 0:26:19 0:27:29 0:26:58
166 192 WITKOWSKI RADOSLAW M 166 M 41-50 53 STARGARD KOSZEWO 40km 1:48:29 22.12 [km/h] 0:27:33 0:26:22 0:27:35 0:26:59
167 278 BURAS JAN M 167 M 61-70 13 GRYFINO 0 40km 1:48:34 22.11 [km/h] 0:27:38 0:26:36 0:27:16 0:27:04
168 10 BŁAŻEWICZ MARCIN M 168 M 31-40 66 NOWOGARD 40km 1:49:13 21.97 [km/h] 0:26:08 0:25:48 0:26:43 0:30:34
169 202 ZAGDANSKI TADEUSZ M 169 M 71+ 2 STARGARD 40km 1:49:49 21.85 [km/h] 0:27:06 0:26:34 0:28:36 0:27:33
170 14 BRYJA KRZYSZTOF M 170 M 0-30 24 STARGARD WIN 30 40km 1:50:08 21.79 [km/h] 0:28:11 0:27:34 0:27:32 0:26:51
171 107 MIECZKOWSKI PIOTR M 171 M 31-40 67 SZCZECIN 40km 1:50:15 21.77 [km/h] 0:25:43 0:26:26 0:28:13 0:29:53
172 120 NARODZONEK MICHAŁ M 172 M 31-40 68 SZCZECIN 40km 1:51:37 21.50 [km/h] 0:27:14 0:28:40 0:27:34 0:28:09
173 15 BUREWICZ TADEUSZ M 173 M 51-60 13 NOWOGARD LKK NOWOGARD 40km 1:52:44 21.29 [km/h] 0:46:39 0:21:51 0:21:53 0:22:21
174 96 LIPSKI MIROSŁAW M 174 M 31-40 69 SZCZECIN 40km 1:53:02 21.23 [km/h] 0:33:13 0:29:05 0:25:08 0:25:36
175 185 WĘGRZYNEK MIROSŁAW M 175 M 51-60 14 POLICE 40km 1:54:28 20.97 [km/h] 0:31:28 0:29:44 0:26:16 0:27:00
176 281 STAĆ TOMASZ M 176 M 0-30 25 GRYFILE 0 40km 1:55:49 20.72 [km/h] 0:26:07 0:29:36 0:31:03 0:29:03
177 187 WIECZORKIEWICZ RYSZARD M 177 M 71+ 3 STARGARD RYŚ BANDA 40km 1:57:07 20.49 [km/h] 0:30:24 0:28:16 0:28:59 0:29:28
178 163 STEMPIŃSKI PAWEŁ M 178 M 0-30 26 SZCZECIN GRYFUS SZCZECIN 40km 2:00:05 19.99 [km/h] 0:29:17 0:29:32 0:30:32 0:30:44
179 295 CHAŁUBIŃSKI JERZY M 179 M 31-40 70 SZCZECIN 0 40km 2:02:01 19.67 [km/h] 0:27:41 0:27:40 0:37:52 0:28:48
180 18 CHAŁUBIŃSKI WOJCIECH M 180 M 41-50 54 SZCZECIN 40km 2:02:03 19.66 [km/h] 0:27:41 0:27:33 0:37:58 0:28:51
181 133 PLUTA JAN M 181 M 61-70 14 DOLICE 40km 2:10:00 18.46 [km/h] 0:31:35 0:31:14 0:32:23 0:34:48
182 46 JACH REMIGIUSZ M 182 M 31-40 71 POLICE 40km 2:17:56 17.40 [km/h] 0:31:29 0:32:56 0:35:47 0:37:44
183 173 SZYBIAK MAREK M 183 M 31-40 72 POLICE ŻYCIE DAJE WIELE CELÓW 40km 2:25:35 16.49 [km/h] 0:27:32 0:24:59 0:24:51 1:08:13
184 24 DAWID KRZYSZTOF M 184 M 31-40 73 SZCZECIN 40km 2:33:00 15.69 [km/h] 0:33:13 0:37:02 0:40:35 22:09:10
- 167 STRZEBOŃSKI MACIEJ M - M 31-40 - POGORZELICA RSC BAŁTYK REWAL 40km DNF - [km/h] 0:20:38 0:19:51 23:19:31 0:00:00
- 207 ZEMANKIEWICZ GRZEGORZ M - M 61-70 - SZCZECIN KANAŁ 6 AM 40km DNF - [km/h] 0:24:01 0:23:44 0:23:43 22:48:32
- 299 JAROS RAFAŁ M - M 0-30 - SZCZECIN JAROS BIKE 0 40km DSQ - [km/h] 0:18:03 0:18:33 0:17:54 23:05:30

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ