Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtaś Weronika | Bajerze | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
2 | Startek Hanna | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
3 | Startek Stanisław | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
4 | Opałka Lena | Kosowizna | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
5 | Startek Anna | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
6 | Chmielarz Justyna | Kruszwica | Polska | Start Biegu | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono on-line |
7 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | Start Biegu | The Runners Świecie | opłacono on-line |
8 | Gronowska Renata | Świecie | Polska | Start Biegu | The Runners Świecie | opłacono on-line |
9 | Gronowski Michał Gronowski | Świecie | Polska | Start Biegu | The Runners Świecie | opłacono on-line |
10 | Ciarkowski Mirosław | Inowrocław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
11 | Drzymalski Damian | Rulewo | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
12 | Gruszka Marcin | Chełmno | Polska | Start Biegu | Bezpartyjny :) | opłacono on-line |
13 | Pawski Sebastian | Kończewice | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Pawski Team | opłacono on-line |
14 | Pawski Hubert | Kończewice | Polska | Start Biegu | Pawski Team | opłacono on-line |
15 | Jaskowska-Pawska Danuta | Kończewice | Polska | Start Biegu | Pawski Team | opłacono on-line |
16 | Ziółkowska Katarzyna | Chełmża | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
17 | Kulpa Michał | Bukowiec | Polska | Start Biegu | GMD ZYKAN | opłacono on-line |
18 | Kowalska Aleksandra | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
19 | Gralak Jacek | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | 8 BWOT /JS 1386 | opłacono on-line |
20 | Belski Colin | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Przedszkole | opłacono on-line |
21 | Belski Natan | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Przedszkole | opłacono on-line |
22 | Kurowski Stanisław | Watorowo | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Szkoła podstawowa w Unisławiu | opłacono on-line |
23 | wiszowaty marcin | chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
24 | KRAJEWSKI LESZEK | PIGŻA | Polska | Start Biegu | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | opłacono on-line |
25 | Mazur Dawid | Świecie | Polska | Start Biegu | Herobox Świecie | opłacono on-line |
26 | Grzyb Roman | Kijewo Królewskie | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
27 | Czerwniecka Krystyna | Chełmno | Polska | Start Marszu Nordic Walking | Stowarzyszenie Sport i Rekreacja START CHEŁMNO | opłacono on-line |
28 | Kądziołka Arkadiusz | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
29 | Maćkiewicz Karolina | Głażewo | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
30 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
31 | Piotrowicz OLiwia | Wałdowo-Królweskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
32 | Krawczyk Robert | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
33 | Krawczyk Zofia | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
34 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
35 | Chmara Marzenna | Świecie | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
36 | Manikowska -Plackowska Katarzyna | Świecie | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
37 | Jasińska Kinga | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
38 | Jasińska Martyna | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
39 | Staniszewska Anna | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
40 | Staniszewski Igor | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
41 | Kowalski Maciej | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
42 | Kurzeja Helena | Trzebczyk | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
43 | Kurzeja Hubert | Trzebczyk | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
44 | Kurzeja Konrad | Trzebczyk | Republika Południowej Afryki | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
45 | Bilewicz Barbara | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
46 | Bilewicz Magdalena | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
47 | Bilewicz Tomasz | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
48 | Bilewicz Michał | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
49 | Gałus Natalia | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
50 | Gałus Adrian | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
51 | Szuprytowska Bożena | Kosowizna | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
52 | Szuprytowska Klara | Kosowizna | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
53 | Pakmur Dawid | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
54 | Franczyk Agata | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
55 | Franczyk Paweł | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
56 | Żbikowska Małgorzata | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
57 | Żbikowski Ryszard | Toruń | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
58 | Folarzyński Łukasz | Inowrocław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
59 | NIZIOŁ Marcin | Inowrocław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
60 | Mazalon Marcin | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
61 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
62 | Lada Agnieszka | Zalesie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | SP Zelgno | opłacono on-line |
63 | Lada Weronika | Zalesie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | SP Zelgno | opłacono on-line |
64 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | Start Biegu | Stale biegam Nova Trading | opłacono on-line |
65 | Krzemionka Tomasz | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
66 | Mątewski Aleksander | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
67 | Mątewska Lena | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
68 | Szydłowska Justyna | Chelmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
69 | Szydłowski Kacper | Chelmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
70 | Szydłowski Sebastian | Chelmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
71 | Szydłowski Zenon | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
72 | Kmieciak Emil | Krąplewice | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
73 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
74 | Gadziński Kamil | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
75 | Schmidt-Kozłowski Artur | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
76 | Kajewska Julia | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
77 | Mikolajewska Martyna | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
78 | Beszczyńska Jessica | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
79 | Beszczyński Łukasz Beszczyński | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
80 | Kowalczyk Michał | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
81 | Kowalczyk Magdalena | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
82 | Połubiak Beata | Grudziądz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
83 | Wudniak Marcin | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
84 | Maniszewski Zbigniew | Unisław | Polska | Start Biegu | TRISPACE | opłacono on-line |
85 | Zimmerman Agnieszka | Bajerze | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
86 | Bogalecka Beata | Chełmno | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
87 | Chorążak Nicola | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Szkoła podstawowa w Unisławiu | opłacono on-line |
88 | Sadowska-Chorążak Aneta | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
89 | Komorowski Franciszek | Toruń | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
90 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Polska | Start Biegu | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
91 | Weiland Marta | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
92 | Starszak Kinga | Grzybno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
93 | Katlewski Ksawery | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
94 | Katlewska Marcin | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
95 | Katlewska Marika | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
96 | Katlewska Martyna | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
97 | SOSIŃSKA Izabela | GZIN | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
98 | Sosiński Paweł | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
99 | BALEWSKA IWONA | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
100 | Kułakowski Robert | Toruń | Polska | Start Biegu | BBKTS | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7178