Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtaś Weronika | Bajerze | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
2 | Startek Hanna | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
3 | Startek Stanisław | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
4 | Opałka Lena | Kosowizna | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
5 | Startek Anna | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
6 | Chmielarz Justyna | Kruszwica | Polska | Start Biegu | CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA | opłacono on-line |
7 | Szulc Jacek | Stolno | Polska | Start Biegu | ||
8 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | Start Biegu | The Runners Świecie | opłacono on-line |
9 | Gronowska Renata | Świecie | Polska | Start Biegu | The Runners Świecie | opłacono on-line |
10 | Gronowski Michał Gronowski | Świecie | Polska | Start Biegu | The Runners Świecie | opłacono on-line |
11 | Ciarkowski Mirosław | Inowrocław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
12 | Ludwik Krystyna | Łysomice | Polska | Start Biegu | spc | |
13 | Drzymalski Damian | Rulewo | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
14 | Gruszka Marcin | Chełmno | Polska | Start Biegu | Bezpartyjny :) | opłacono on-line |
15 | Pawski Sebastian | Kończewice | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Pawski Team | opłacono on-line |
16 | Pawski Hubert | Kończewice | Polska | Start Biegu | Pawski Team | opłacono on-line |
17 | Jaskowska-Pawska Danuta | Kończewice | Polska | Start Biegu | Pawski Team | opłacono on-line |
18 | Ziółkowska Katarzyna | Chełmża | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
19 | Lisewski Mikołaj | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu | Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim | |
20 | Kulpa Michał | Bukowiec | Polska | Start Biegu | GMD ZYKAN | opłacono on-line |
21 | Kowalska Aleksandra | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
22 | Gralak Jacek | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | 8 BWOT /JS 1386 | opłacono on-line |
23 | Belski Colin | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Przedszkole | opłacono on-line |
24 | Belski Natan | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Przedszkole | opłacono on-line |
25 | Kurowski Stanisław | Watorowo | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Szkoła podstawowa w Unisławiu | opłacono on-line |
26 | wiszowaty marcin | chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
27 | KRAJEWSKI LESZEK | PIGŻA | Polska | Start Biegu | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | opłacono on-line |
28 | Mazur Dawid | Świecie | Polska | Start Biegu | Herobox Świecie | opłacono on-line |
29 | Kusior Paulina | Świecie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Szkoła Podstawowa w Wiągu | |
30 | Kusior Beata | Wiąg | Polska | Start Biegu | Has Team | |
31 | Grzyb Roman | Kijewo Królewskie | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
32 | Czerwniecka Krystyna | Chełmno | Polska | Start Marszu Nordic Walking | Stowarzyszenie Sport i Rekreacja START CHEŁMNO | opłacono on-line |
33 | Kądziołka Arkadiusz | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
34 | Maćkiewicz Karolina | Głażewo | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
35 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
36 | Piotrowicz OLiwia | Wałdowo-Królweskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
37 | Krawczyk Robert | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
38 | Krawczyk Zofia | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
39 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
40 | Chmara Marzenna | Świecie | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
41 | Manikowska -Plackowska Katarzyna | Świecie | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
42 | Jasińska Kinga | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
43 | Jasińska Martyna | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
44 | Staniszewska Anna | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
45 | Staniszewski Igor | Trzebcz Szlachecki | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
46 | Kowalski Maciej | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
47 | Kurzeja Helena | Trzebczyk | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
48 | Kurzeja Hubert | Trzebczyk | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
49 | Kurzeja Konrad | Trzebczyk | Republika Południowej Afryki | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
50 | Bilewicz Barbara | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
51 | Bilewicz Magdalena | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
52 | Bilewicz Tomasz | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
53 | Bilewicz Michał | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
54 | Gałus Natalia | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
55 | Gałus Adrian | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
56 | Wróblewska Joanna | Unislaw | Polska | Start Biegu | ||
57 | Szuprytowska Bożena | Kosowizna | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
58 | Szuprytowska Klara | Kosowizna | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
59 | Pakmur Dawid | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
60 | Franczyk Agata | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
61 | Franczyk Paweł | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
62 | Żbikowska Małgorzata | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
63 | Żbikowski Ryszard | Toruń | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
64 | Latańska Zuzanna | Żygląd | Polska | Start Biegu | Żygląd | |
65 | Folarzyński Łukasz | Inowrocław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
66 | NIZIOŁ Marcin | Inowrocław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
67 | Sykuła Marcin | Bukowiec | Polska | Start Biegu | Wiatrakowe charty | |
68 | Płatek Małgorzata | Lisewo | Polska | Start Biegu | Aktywne Lisewo | |
69 | Mazalon Marcin | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
70 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
71 | Lada Agnieszka | Zalesie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | SP Zelgno | opłacono on-line |
72 | Lada Weronika | Zalesie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | SP Zelgno | opłacono on-line |
73 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | Start Biegu | Stale biegam Nova Trading | opłacono on-line |
74 | Krzemionka Tomasz | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
75 | Mątewski Aleksander | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
76 | Mątewska Lena | Kijewo Królewskie | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
77 | Szydłowska Justyna | Chelmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
78 | Szydłowski Kacper | Chelmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
79 | Szydłowski Sebastian | Chelmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
80 | Szydłowski Zenon | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
81 | Kmieciak Emil | Krąplewice | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
82 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
83 | Gadziński Kamil | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
84 | Schmidt-Kozłowski Artur | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
85 | Kajewska Julia | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
86 | Mikolajewska Martyna | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
87 | Beszczyńska Jessica | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
88 | Beszczyński Łukasz Beszczyński | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
89 | Kowalczyk Michał | Chełmno | Polska | Start Biegu dla Dzieci | opłacono on-line | |
90 | Kowalczyk Magdalena | Chełmno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
91 | Połubiak Beata | Grudziądz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
92 | Wudniak Marcin | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
93 | Jurek Karolina | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | TKN | |
94 | Maniszewski Zbigniew | Unisław | Polska | Start Biegu | TRISPACE | opłacono on-line |
95 | Zimmerman Agnieszka | Bajerze | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
96 | Bogalecka Beata | Chełmno | Polska | Start Marszu Nordic Walking | opłacono on-line | |
97 | Chorążak Nicola | Unisław | Polska | Start Biegu dla Dzieci | Szkoła podstawowa w Unisławiu | opłacono on-line |
98 | Sadowska-Chorążak Aneta | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
99 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | Start Biegu | ||
100 | marecka roksana | stablewice | Polska | Start Biegu |
Wyświetleń: 7177