X Jazda Indywidualna Na Czas (ITT)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Pełnoletni? Do zapłaty
1 Kaczmarczyk Piotr Przystań 10km (M) TAK
2 Kaczmarczyk Maja Przystań 10km (dziewczynki) NIE
3 Sienkiewicz Wiktor Gdynia 10km (M) TAK opłacono
4 Zaurski Marcin Ostrołęka 10km (M) TAK
5 Blicharski Łukasz Ciechanów 10km (M) TAK
6 Lemański Hubert Grądy 10km (M) NIE
7 Niciński Sławek Otwock 10km (M) TAK opłacono
8 Dobkowski Alan Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE
9 Dobrzyński Jakub Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE opłacono
10 Dobrzyński Grzegorz Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE opłacono
11 Gwardiak Tomasz Srebrny Borek 10km (M) TAK opłacono
12 Czopek Jarosław Ełk 10km (M) TAK opłacono
13 Gwardiak Jakub Srebrny Borek 10km (M) NIE opłacono
14 Lendo Tomasz Ostrołęka 10km (M) TAK opłacono
15 Lendo Natan Ostrołęka 10km (chłopcy) NIE opłacono
16 Golan Rafał Ostrołęka 10km (M) TAK opłacono
17 Iarygin Pavel Kaliningrad, Russia 10km (M) 500 Watt TAK
18 Bolshakova Victoria Kaliningrad, Russia 10km (K) 500 Watt TAK
19 Bojarczak Michał Łapy 10km (M) AGR Podlasie TAK opłacono
20 Wiśniewski Krzysztof Ostrołęka 10km (M) Amator_Sportu TAK
21 Wojnar Barbara Kruki 10km (K) BBL Ostrołęka TAK
22 Wojnar Dariusz Kruki 10km (M) BBL Ostrołęka TAK
23 Bojarczak Dawid Łapy 10km (M) BDC Nosir Nowy Dwór Mazowiecki TAK opłacono
24 Jarząbek Wojciech Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka TAK opłacono
25 Bukowski Michał Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka TAK opłacono
26 Brodacki Michał Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka NIE opłacono
27 Będźkowski Marek Ostrołęka 10km (M) Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka TAK opłacono
28 Mrówka Katarzyna Ostrołęka, Antonie 10km (K) Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Triunlimited TAK
29 Andrzejewski Piotr Solec 10km (M) BWJ TAK opłacono
30 Skibko Tomasz Białystok 10km (M) CORRADO TAK
31 Sochoń Wojciech Sochonie 10km (M) Corrado TAK opłacono
32 Borusiński Paweł Warszawa 10km (M) CZAJA TEAM TAK opłacono
33 Pilarska Malwina Głowno 10km (K) Danielo Sportswear Luks Dwójka Stryków TAK
34 Moszczyński Michał Ostrołęka 10km (M) Decathlon Ostrołęka TAK opłacono
35 Gawryś Adrian Ostrołęka 10km (M) Decathlon Ostrołęka TAK opłacono
36 Sienkiewicz Oliwia Gdynia 10km (dziewczynki) Dream Tri Team NIE opłacono
37 Sienkiewicz Patryk Gdynia 10km (M) Dream Tri Team TAK opłacono
38 Mioduszewska-Sienkiewicz Marta Gdynia 10km (K) Dream Tri Team TAK opłacono
39 Kozak Karol Elbląg 10km (M) ETT Elbąg Triathlon Team TAK
40 Zieliński Przemysław Tczew 10km (M) Grupa Kolarska Gryf Tczew/Bike U UP TAK opłacono
41 Łapuć Edmund Białystok 10km (M) Grupa Szalonych Rowerzystów TAK
42 Kobyliński Jarosław Ipswich 10km (M) Ipswich BC TAK
43 Kleczkowski Leszek Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
44 Kowalczyk Andrzej Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
45 Karwowski Maciej Łomża 10km (M) KK24h TAK
46 Aleksandrowicz Dariusz Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK opłacono
47 Karczewski Marek Czarnowiec 10km (M) KK24h TAK opłacono
48 Urban Rafał Dzbenin 10km (M) KK24h TAK opłacono
49 Rynkiewicz Mariusz Łyse 10km (M) KK24h TAK
50 Kamińska Maria Nowosiedliny 10km (K) KK24h TAK opłacono
51 Kowalski Piotr Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
52 Podeszwa Wiesław Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK opłacono
53 Kamiński Wiesław Nowosiedliny 10km (M) KK24h TAK opłacono
54 Jarkowski Tomasz Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK opłacono
55 Szklarski Zdzisław Kadzidło 10km (M) KK24h TAK
56 Grabowski Sylwester Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
57 Makowiecki Jarosław Olszewka 10km (M) KK24h TAK
58 Marciniak Damian Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK
59 Jechanowski Arkadiusz Kadzidło 10km (M) KK24h TAK opłacono
60 Wołosz Wojciech Ostrołęka 10km (M) KK24h TAK opłacono
61 Marek Andrzej Malbork 10km (M) Kross Staff Team / Twister Team TAK opłacono
62 Deręgowska Katarzyna Warszawa 10km (K) KS OXYGEN URSUS TAK opłacono
63 Zawadzka Małgorzata Ciechanów 10km (K) Mazovia ProActiv TAK
64 Zawadzki Mariusz Ciechanów 10km (M) Mazovia ProActiv TAK
65 Moniuszko Marzena Białystok 10km (K) Milsport BLU Team TAK opłacono
66 Prusiński Piotr Ostrołęka 10km (chłopcy) MKKK NIE opłacono
67 Kaczyński Alek Łapy 10km (M) Nadaktywni TAK
68 Skóra Monika Warszawa 10km (K) NaSzosieTeam TAK
69 Pierzchalski Syn Łódź 10km (M) Pierzchalski Cycling Team TAK opłacono
70 Pierzchalski Jerzy Łódz 10km (M) Pierzchalski Cycling Team TAK opłacono
71 Grabowski Jerzy Ostrołęka 10km (M) Rada Miasta Ostrołęki TAK
72 Malyshev Evgeny Kaliningrad, Russia 10km (M) RPM RUS TAK
73 Sender Jarosław Ostrołęka 10km (K) Samorząd TAK opłacono
74 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km (M) STARGLASS TEAM TAK
75 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km (M) Starglassteam TAK
76 Małecki Łukasz Ciechanów 10km (M) Szukam klubu :) TAK
77 Szurnicki Robert Drężewo 10km (M) SZURA TEAM TAK opłacono
78 Szurnicka Gosia Drężewo 10km (K) SZURA TEAM TAK opłacono
79 Dąbkowska Wioleta Olszewo-Borki 10km (K) SZURA TEAM TAK opłacono
80 Szadura Michał Warszawa 10km (M) Szybkie Kopyto Ultra TAK opłacono
81 x x Ostrołęka 10km (dziewczynki) x NIE
82 Nosek Wojciech Ostrołęka 10km (M) XtremeSport TAK opłacono
83 Nosek Szymon Ostrołęka 10km (chłopcy) XtremeSport NIE opłacono
84 Nosek Jola Ostrołęka 10km (K) XtremeSport TAK opłacono
85 Nosek Olga Ostrołęka 10km (dziewczynki) XtremeSport NIE opłacono
86 Ejzemberg Sara Łodziska 10km (dziewczynki) XtremeSport NIE opłacono
87 Ejzemberg Victoria Łodziska 10km (K) XtremeSport NIE opłacono
88 Zielonka Wojciech Płońsk 10km (M) ZIELONKA TEAM TAK opłacono


Wyświetleń: 3093

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ