Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szałański Denis | Anielin | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
2 | Kielik Monika | Bobrowniki | Polska | Start Biegu | blue_rose | opłacono on-line |
3 | laskowska karolina | bogucin | Polska | Start Biegu | ||
4 | Majewski Kacper | Bolesławów | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
5 | Torzewski Roman | Boniewo | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
6 | Olender Krzysztof | Braniewo | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
7 | Jakubowska Anna | Brześć | Polska | Start Biegu | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono on-line |
8 | Lorenc-Kruszyńska Sylwia | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
9 | Michalska Daria | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
10 | Pawski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
11 | Ners Michał | Cekanowo | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
12 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
13 | Jarosław Gierszewski | Ciechocinek | Polska | Start Biegu | ZAŁOGA G | opłacono on-line |
14 | Jetter Piotr | Fabianki | Polska | Start Biegu | UKS Cyprianka | opłacono on-line |
15 | Kotfas Piotr | Grodno | Polska | Start Biegu | OSP GRODNO | opłacono on-line |
16 | Polewski Zbigniew | Izbica Kujawska | Polska | Start Biegu | ||
17 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Start Biegu | DecathlonTeam Inowrocław | opłacono on-line |
18 | Galczak Ewa | Janikowo | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
19 | Wojewoda Marcin | Koło | Polska | Start Biegu | Koło Biega | opłacono on-line |
20 | Konarski Andrzej | Koło | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
21 | Konarska Joanna | Koło | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
22 | Wojewoda Halina | Koło | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
23 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Polska | Start Biegu | WKB MARATOŃCZYK Włocławek | opłacono |
24 | Piotrowski Damian | Krzewie | Polska | Start Biegu | OSP Krzewie | opłacono |
25 | Romański Bartosz | Kutno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
26 | Stachurski Mateusz | Kutno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
27 | Urbanek Cezary | Kutno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
28 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Start Biegu | PushRun | opłacono on-line |
29 | Kuberski Krzysztof | Lipno | Polska | Start Biegu | BiegamBoLubię | opłacono |
30 | Rzymska Weronika | Lipno | Polska | Start Biegu | adidas Runners Warsaw | opłacono on-line |
31 | gomulak jan | lubanie | Polska | Start Biegu dla osób powyżej 65 lat | opłacono | |
32 | Jabłońska Oliwia | lubień Kujawski | Polska | Start Biegu | OSP Krzewie | opłacono |
33 | Wiliński Paweł | Lubień Kujawski | Polska | Start Biegu | OSP Krzewie | opłacono |
34 | Tomporowska Sylwia | Luboń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
35 | Tomporowski Ariel | Luboń | Polska | Start Biegu | ||
36 | Pawłowski Mariusz | marzęcice | Polska | Start Biegu | Kurzętnik Biega | opłacono |
37 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | Polska | Start Biegu | KB LECH RYPIN | opłacono |
38 | KRIGER Roman | PAPOWO TORUŃSKIE | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ROMKI | opłacono on-line |
39 | Zientara Marcin | Piotrków Kujawski | Polska | Start Biegu | BSPK Team | opłacono on-line |
40 | Sójkowski Łukasz | Piotrków Kujawski | Polska | Start Biegu | BSPK Team | opłacono on-line |
41 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Biegam W Sfetsze | opłacono on-line |
42 | Burna Iweta | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
43 | Paciorkowski Paweł | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Fundacja SWD | opłacono on-line |
44 | Karaszewski Rafał Karaszewski | Płock | Polska | Start Biegu | Fundacja SWD | |
45 | Baranowski Romuald | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
46 | Rogowicz-Szmulewicz Barbara | Płock | Polska | Start Biegu | Active Runners Płock | opłacono on-line |
47 | Pesta Marek | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
48 | Krupa Paweł | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
49 | Marciniak Aneta Marciniak | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono |
50 | Zieliński Marek | Przeczno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
51 | Jażdżyk Konrad | Rachocin | Polska | Start Biegu | TKKF Kubuś | |
52 | Obrzeżgiewicz Marek | Radziejów | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
53 | Śrubas Paweł | Radziejów | Polska | Start Biegu | Urząd Miasta Radziejów | opłacono on-line |
54 | Marcyjaniak Krzysztof | Radziejów | Polska | Start Biegu | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono on-line |
55 | Bolewska Bolewicz Joanna | Radziejów | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
56 | Kuchnicka Katarzyna | Rypin | Polska | Start Biegu | KB LECH RYPIN | opłacono on-line |
57 | Zielinska Joanna | Rypin | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | KB LECH RYPIN | opłacono on-line |
58 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | parkrun skierniewice | opłacono on-line |
59 | stanecka małgorzata | skierniewice | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | parkrun skierniewice | opłacono |
60 | stanecki maciej | skierniewice | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | parkrun skierniewice | opłacono |
61 | Kęmpiński Adrian Kęmpiński | Skórzno | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
62 | Barwikowska Bogusia | Solec Kujawski | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
63 | Wydrzynska Katarzyna | Solec kujawski | Polska | Start Biegu | opłacono | |
64 | Nowak Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
65 | Rohde Piotr | Suradówek | Polska | Start Biegu | opłacono | |
66 | kaczmarek jarek | szczutki | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Team Czyścik | opłacono |
67 | kaczmarek zofia | szczutki | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Team Czyścik | opłacono |
68 | Rogowski Krzysztof | Szczytno | Polska | Start Biegu | WSPOL | opłacono on-line |
69 | Nitkowska Arleta Nitkowska | Szpetal Górny | Polska | Start Biegu | ||
70 | Tybuszewski Janusz | TORUŃ | Polska | Start Biegu | TS OPATRUNKI TORUŃ | |
71 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
72 | BALEWSKA IWONA | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
73 | TOMASIK PIOTR TOMASIK | TORUŃ | Polska | Start Biegu | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
74 | TOMASIK JUSTYNA TOMASIK | TORUŃ | Polska | Start Biegu | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono on-line |
75 | Kasprzyk Piotr | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
76 | Marciniak Piotr Marciniak | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
77 | Jankowska Joanna | Toruń | Polska | Start Biegu | Pearls Models | opłacono on-line |
78 | Kozłowski Mateusz | Toruń | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
79 | Podolski KAMIL | Torzewo | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
80 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
81 | Gołębiewski Marcin | Warszawa | Polska | Start Biegu | #biegamizbieram | opłacono on-line |
82 | Barlasz Lucyna | Wiecinin | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | opłacono on-line | |
83 | Zawadzki Kazimierz | Wloclawek | Polska | Marsz Nordic Walking dla osób pow. 65 lat | opłacono | |
84 | Popek Kinga | Włocławek | Polska | Start Biegu | ||
85 | Matczak Anna | Włocławek | Polska | Start Biegu | WKB Maratończyk | opłacono |
86 | gajewski maciej | Włocławek | Polska | Start Biegu | Południe Włocławek | opłacono on-line |
87 | Dzierżawski Łukasz | Włocławek | Polska | Start Biegu | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
88 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Polska | Start Biegu | anwil team | opłacono on-line |
89 | Kozłowski Robert | Włocławek | Polska | Start Biegu | ||
90 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | Start Biegu | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono on-line |
91 | Bińczarski Patryk | Włocławek | Polska | Start Biegu | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
92 | Pasternak Marcin | Włocławek | Polska | Start Biegu | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
93 | Sztenderewicz Renata Sztenderewicz | Włocławek | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
94 | Gutral Magdalena Gutral | Włocławek | Polska | Start Biegu | opłacono on-line | |
95 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Start Biegu | WikaPolska | |
96 | Dębicki Dariusz | Włocławek | Polska | Start Biegu | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono on-line |
97 | Rybski Artur | Włocławek | Polska | Start Biegu | Drumet w Ruchu | opłacono |
98 | Skalski Piotr | Włocławek | Polska | Start Biegu | Drumet w Ruchu | opłacono |
99 | Skalska Małgorzata | Włocławek | Polska | Start Biegu | Drumet w Ruchu | opłacono |
100 | Stawicki Marek | Włocławek | Polska | Start Biegu | Drumet w Ruchu | opłacono |
Wyświetleń: 9995