Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krolasik Mirosława Gdynia Start pływaków opłacono on-line
2 Bauza Piotr Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu Grupa Piotra opłacono on-line
3 Gołembiewski Andrzej Tczew Start pływaków Toruń Multisport Team opłacono on-line
4 Świdziński Artur Warszawa Start pływaków Baracuda Warszawa opłacono on-line
5 Roman Monika Warszawa Start pływaków Baracuda Warszawa opłacono on-line
6 Gruchała Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
7 Belter Daniel Wejherowo Start pływaków Norda Active Team opłacono on-line
8 Gruchała Wiktor Gdynia Start pływaków opłacono on-line
9 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków Czitos opłacono on-line
10 Gruchała Agnieszka Gdynia Start pływaków MEWA Gdynia opłacono on-line
11 Marzejon Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
12 Sobiech Viola Morąg Start pływaków opłacono on-line
13 jozefiak lukasz jozefiak Pszczółki Start pływaków opłacono on-line
14 TOKMINA Aleksander sopot 81-813 MALOPOLSKA 31 A Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Morsy Sopot
15 Felchner Jan Wejherowo Start pływaków WOPR Wejherowo opłacono on-line
16 Koperski Andrzej Berlin Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Niezrzeszony
17 Bolewski Adam Gdańsk Start pływaków Foto Web opłacono on-line
18 Zwoliński Andrzej Gdynia Start pływaków SOPOT MASTERS opłacono on-line
19 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Start pływaków PIOTR BIANKOWSKI WINTER SWIMMER opłacono on-line
20 Gorbaczow Dariusz wejherowo Start pływaków Sopot Masters opłacono on-line
21 Rogalski Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
22 Ożarowska Monika Gdańsk Start pływaków SPORTEVO / PROXIT Team opłacono on-line
23 Dudzińska Agnieszka Tczew Start pływaków Sopocki Klub Żeglarski opłacono on-line
24 Jakimowicz Rafał Gdańsk Start pływaków Morsy Sopot opłacono on-line
25 Wenta Agnieszka Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
26 Zaręba Adam Morąg Start pływaków Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
27 Łazaronek Piotr Sikorzyno Start pływaków OlimpSwim opłacono on-line
28 Kruczkowski Rafał Gdynia Start pływaków opłacono on-line
29 Lautenbach Magda Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
30 WAŚNIEWSKA MARTYNA ELBLĄG Start pływaków UKP JEDYNKA ELBLĄG opłacono on-line
31 Tekieli Dominik Gdynia Start pływaków opłacono on-line
32 Giedryś Alicja Gdańsk Start pływaków Szansa Start Gdańsk opłacono on-line
33 Neubauer Paulina Tczew Start pływaków UKS Dwójka Tczew opłacono on-line
34 Kasprowicz Michał Warszawa Start pływaków opłacono on-line
35 Ziółkowski Paweł Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
36 Dziaduła Jarosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
37 Skrzypnik Rafał Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
38 Maciejowska Anna Gdansk Start pływaków Sopot Masters opłacono on-line
39 Lewiński Michał Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
40 Furchel Sławomir Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
41 Suski Robert Gdynia Start pływaków Gdyńskie WOPR opłacono on-line
42 Pieńkowski Tomasz Gdańsk Start pływaków RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
43 Kalinowski Krzysztof Gdańsk Start pływaków Dream Tri Team opłacono on-line
44 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków UKS Wodniacy Garczyn opłacono on-line
45 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków Droga Wojownika opłacono on-line
46 Trepka Andrzej ŁÓDŹ Start pływaków opłacono on-line
47 Hebel Natalia Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
48 Hebel Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
49 Sas-Bojarska Anna Gdansk Start pływaków opłacono on-line
50 Pakulski Milosz Gdynia Start pływaków opłacono on-line
51 Reuter Tomasz Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
52 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
53 Leliwa Sylwia Gdańsk Start pływaków RBM Team opłacono on-line
54 Janicki Wojciech Kwidzyn Start pływaków MTS Kwidzyn opłacono on-line
55 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Start pływaków BIKE U UP/ PZU Sport Team opłacono on-line
56 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków Mal Wopr Malbork opłacono on-line
57 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
58 Wilkowski Leszek gdańsk Start pływaków opłacono on-line
59 Suszyńska Anna Gdynia Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Morsy Gdyńskie
60 Prokopczuk Paweł Gdańsk Start pływaków Fanklub dużych cycusiow opłacono on-line
61 Dobrowolska Hanna Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
62 ZAPAŚNIK ANDRZEJ Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
63 Szymkowiak Marcin Morąg Start pływaków Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
64 lisowski przemysław Olsztyn Start pływaków CTMiR Spaszewski opłacono on-line
65 Orłowski Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
66 Polańczyk Renata Wejherowo Start pływaków opłacono on-line
67 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań opłacono on-line
68 Porzeżyński Maciej Gdańsk Start pływaków RBM Team opłacono on-line
69 Derewnicki Łukasz Reda Start pływaków UKS Tri-Team Rumia opłacono on-line
70 morawska renata sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
71 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Start pływaków - osoby powyżej 65 lat WOPR GDAŃSK
72 Iwaszkiewicz Jadwiga Gdańsk Start pływaków - osoby powyżej 65 lat niezrzeszona
73 ZDYBEL ADAM BOJANO Start pływaków KS DELFIN GDYNIA opłacono on-line
74 Rugała Adam Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
75 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Start pływaków MOLO MOLO opłacono on-line
76 Błaszczuk Maja Gdynia Start pływaków TriMama / Morsy Gdyńskie opłacono on-line
77 Łazaronek Anna Sikorzyno Start pływaków OlimpSwim opłacono on-line
78 Ossowski Jakub Gdynia Start pływaków opłacono on-line
79 Wnuk Maciej Wnuk Gdańsk Start pływaków Lechia Gdańsk opłacono on-line
80 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków Bona Fide Fizjoterapia opłacono on-line
81 Gałkowski Radosław Nowy Staw Start pływaków opłacono on-line
82 Zając Maciej Gdańsk Start pływaków Dream Tri Team opłacono on-line
83 Kukulski Karol Gdynia Start pływaków Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
84 Frąckiewicz-Heidrich Anna Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
85 Stępniewski Adam Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
86 Własów Joanna Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
87 Bogalecki Marek Gdańsk Start pływaków Safe Sport Team opłacono on-line
88 Mleczko Dorota Gdansk Start pływaków Padl na ryj opłacono on-line
89 Pawlikowski Pawel Gdansk Start pływaków Ks pidrina opłacono on-line
90 Ajtel Jaroslaw Gdansk Start pływaków TEAM LETJA opłacono on-line
91 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Morsy Gdyńskie
92 Lubiński Kamil Gdynia Start pływaków opłacono on-line
93 Kowalska Katarzyna Gdynia Start pływaków Complexsports opłacono on-line
94 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków opłacono on-line
95 Bogusz Waldemar Tczew Start pływaków opłacono on-line
96 Wykrzykowska Zofia Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu UKS Siódemka Sopot opłacono on-line
97 Tofil Emilia Gdynia Start pływaków Delfin Gdynia/Sp 40 opłacono on-line
98 Własów Olga Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
99 Nowotna Urszula Gdynia Start pływaków Morsy Gdyńskie opłacono on-line
100 Wojcik Monika Olsztyn Start pływaków 3Lifeteam opłacono on-line


Wyświetleń: 3643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ