Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koperski Andrzej Berlin Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Niezrzeszony
2 ZDYBEL ADAM BOJANO Start pływaków KS DELFIN GDYNIA opłacono on-line
3 Monczak Grzegorz Daszewice Start pływaków One Man Team - Poznań
4 Deptuła Mirosława Elbląg Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
5 WAŚNIEWSKA MARTYNA ELBLĄG Start pływaków UKP JEDYNKA ELBLĄG opłacono on-line
6 Ajtel Jaroslaw Gdansk Start pływaków TEAM LETJA opłacono on-line
7 Pawlikowski Pawel Gdansk Start pływaków Ks pidrina opłacono on-line
8 Mleczko Dorota Gdansk Start pływaków Padl na ryj opłacono on-line
9 Sas-Bojarska Anna Gdansk Start pływaków opłacono on-line
10 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków Bona Fide Fizjoterapia opłacono on-line
11 Kolincio Kamil Gdansk Start pływaków opłacono on-line
12 Wiśniewska-Skorupa Karolina Gdansk Start pływaków opłacono on-line
13 Maciejowska Anna Gdansk Start pływaków Sopot Masters opłacono on-line
14 Polaczuk Wlodek Gdansk Start pływaków opłacono on-line
15 Porzeżyński Maciej Gdańsk Start pływaków RBM Team opłacono on-line
16 Skrzypnik Rafał Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
17 Wilkowski Leszek gdańsk Start pływaków opłacono on-line
18 Kalinowski Krzysztof Gdańsk Start pływaków Dream Tri Team opłacono on-line
19 Ziółkowski Paweł Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
20 Leszczyński Jarosław Gdańsk Start pływaków
21 Antoniewski Przemyslaw Gdańsk Start pływaków
22 Giedryś Alicja Gdańsk Start pływaków Szansa Start Gdańsk opłacono on-line
23 Młynarczyk Filip Gdańsk Start pływaków EZA opłacono on-line
24 Bogalecki Marek Gdańsk Start pływaków Safe Sport Team opłacono on-line
25 Twardy Michał Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
26 Rugała Adam Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
27 Pieńkowski Tomasz Gdańsk Start pływaków RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
28 Lautenbach Magda Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
29 ZAPAŚNIK ANDRZEJ Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
30 Dobrowolska Hanna Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
31 Stępniewski Adam Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
32 Polak Mikołaj Gdańsk Start pływaków
33 Wenta Agnieszka Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
34 Kosiński Michał Gdańsk Start pływaków ASC Gdańsk opłacono on-line
35 Iwaszkiewicz Jadwiga Gdańsk Start pływaków - osoby powyżej 65 lat niezrzeszona
36 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Start pływaków - osoby powyżej 65 lat WOPR GDAŃSK
37 Jakimowicz Rafał Gdańsk Start pływaków Morsy Sopot opłacono on-line
38 Wnuk Maciej Wnuk Gdańsk Start pływaków Lechia Gdańsk opłacono on-line
39 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków Droga Wojownika opłacono on-line
40 Ożarowska Monika Gdańsk Start pływaków SPORTEVO / PROXIT Team opłacono on-line
41 Leliwa Sylwia Gdańsk Start pływaków RBM Team opłacono on-line
42 Prokopczuk Paweł Gdańsk Start pływaków Fanklub dużych cycusiow opłacono on-line
43 Bolewski Adam Gdańsk Start pływaków Foto Web opłacono on-line
44 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Start pływaków BIKE U UP/ PZU Sport Team opłacono on-line
45 Zając Maciej Gdańsk Start pływaków Dream Tri Team opłacono on-line
46 spandowski piotr Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
47 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków Czitos opłacono on-line
48 Suszyńska Anna Gdynia Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Morsy Gdyńskie
49 Marzejon Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
50 Gruchała Agnieszka Gdynia Start pływaków MEWA Gdynia opłacono on-line
51 Gruchała Wiktor Gdynia Start pływaków opłacono on-line
52 Gruchała Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
53 Skowron Katarzyna Gdynia Start pływaków
54 Dziaduła Jarosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
55 Krolasik Mirosława Gdynia Start pływaków opłacono on-line
56 Tekieli Dominik Gdynia Start pływaków opłacono on-line
57 Nowotna Urszula Gdynia Start pływaków Morsy Gdyńskie opłacono on-line
58 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Start pływaków MOLO MOLO opłacono on-line
59 Kruczkowski Rafał Gdynia Start pływaków opłacono on-line
60 Piotrowska Marta Gdynia Start pływaków Orka Gdynia opłacono on-line
61 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
62 Suski Robert Gdynia Start pływaków Gdyńskie WOPR opłacono on-line
63 Tofil Emilia Gdynia Start pływaków Delfin Gdynia/Sp 40 opłacono on-line
64 Orłowski Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
65 Hoga Fryderyk Gdynia Start pływaków Lulu kibicuje
66 Ossowski Jakub Gdynia Start pływaków opłacono on-line
67 Kowalska Katarzyna Gdynia Start pływaków Complexsports opłacono on-line
68 Kozinski Michał Gdynia Start pływaków DrinkTeamPoland opłacono on-line
69 Harmoza Mikolaj Harmoza Gdynia Start pływaków opłacono on-line
70 Rogalski Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
71 Lubiński Kamil Gdynia Start pływaków opłacono on-line
72 Zwoliński Andrzej Gdynia Start pływaków SOPOT MASTERS opłacono on-line
73 szpunar maciej Gdynia Start pływaków
74 Kukulski Karol Gdynia Start pływaków Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
75 Pakulski Milosz Gdynia Start pływaków opłacono on-line
76 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Morsy Gdyńskie
77 Błaszczuk Maja Gdynia Start pływaków TriMama / Morsy Gdyńskie opłacono on-line
78 Szymczuk Rafał Gdynia Start pływaków Gromik Gdynia / Good-Time
79 Wiktorowicz Artur Gdynia Start pływaków opłacono on-line
80 PAKULA MARCIN GDYNIA ORLOWO Start pływaków
81 Golombek Piotr Grudziądz Start pływaków opłacono on-line
82 Staszak Krzysztof Konstantynów Łódzki Start pływaków Orka Gdynia opłacono on-line
83 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków UKS Wodniacy Garczyn opłacono on-line
84 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków opłacono on-line
85 Janicki Wojciech Kwidzyn Start pływaków MTS Kwidzyn opłacono on-line
86 Moczyło Kaja Moczyło Lębork Start pływaków uks solex opłacono on-line
87 Trepka Andrzej ŁÓDŹ Start pływaków opłacono on-line
88 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków Mal Wopr Malbork opłacono on-line
89 Sobiech Viola Morąg Start pływaków opłacono on-line
90 Zaręba Adam Morąg Start pływaków Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
91 Szymkowiak Marcin Morąg Start pływaków Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
92 Gałkowski Radosław Nowy Staw Start pływaków opłacono on-line
93 lisowski przemysław Olsztyn Start pływaków CTMiR Spaszewski opłacono on-line
94 Wojcik Monika Olsztyn Start pływaków 3Lifeteam opłacono on-line
95 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań opłacono on-line
96 Burchard Marcin Pręgowo Start pływaków opłacono on-line
97 jozefiak lukasz jozefiak Pszczółki Start pływaków opłacono on-line
98 Derewnicki Łukasz Reda Start pływaków UKS Tri-Team Rumia opłacono on-line
99 Romaniec Szymon Romaniec Rumia Start pływaków opłacono on-line
100 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Start pływaków PIOTR BIANKOWSKI WINTER SWIMMER opłacono on-line


Wyświetleń: 2973

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ