Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prus Jakub | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
2 | Polaczuk Wlodek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
3 | Harmoza Mikolaj Harmoza | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
4 | Wiśniewska-Skorupa Karolina | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
5 | Wiktorowicz Artur | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
6 | Adamowicz Ewa | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
7 | Dabrowska Regina | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
8 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
9 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
10 | Romaniec Szymon Romaniec | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
11 | Twardy Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
14 | Burchard Marcin | Pręgowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
15 | Kolincio Kamil | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
16 | spandowski piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
17 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
18 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
19 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
20 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Własów Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
22 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | Polska | Start pływaków | ||
23 | Stępniewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Polak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
25 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
26 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
27 | Ossowski Jakub | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
28 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
29 | Rugała Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
30 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
31 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
32 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
33 | ZAPAŚNIK ANDRZEJ | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
34 | Dobrowolska Hanna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
35 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
36 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
37 | szpunar maciej | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
38 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
39 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
40 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
41 | Sas-Bojarska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
42 | Hebel Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
43 | Hebel Natalia | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
44 | Trepka Andrzej | ŁÓDŹ | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
45 | Furchel Sławomir | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
46 | Lewiński Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
47 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
49 | Ziółkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
50 | Kasprowicz Michał | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
51 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
52 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
53 | Kruczkowski Rafał | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
54 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
55 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
56 | jozefiak lukasz jozefiak | Pszczółki | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
57 | Sobiech Viola | Morąg | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
58 | Marzejon Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
59 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
60 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
61 | Krolasik Mirosława | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
62 | Leszczyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
63 | Wojcik Monika | Olsztyn | Polska | Start pływaków | 3Lifeteam | opłacono on-line |
64 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
65 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ASC Gdańsk | opłacono on-line |
66 | Bukowski Dariusz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | AZS UG | opłacono on-line |
67 | Roman Monika | Warszawa | Polska | Start pływaków | Baracuda Warszawa | opłacono on-line |
68 | Świdziński Artur | Warszawa | Polska | Start pływaków | Baracuda Warszawa | opłacono on-line |
69 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | BIKE U UP/ PZU Sport Team | opłacono on-line |
70 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Bona Fide Fizjoterapia | opłacono on-line |
71 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | Complexsports | opłacono on-line |
72 | lisowski przemysław | Olsztyn | Polska | Start pływaków | CTMiR Spaszewski | opłacono on-line |
73 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
74 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | Delfin Gdynia/Sp 40 | opłacono on-line |
75 | Zając Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | opłacono on-line |
76 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | opłacono on-line |
77 | Kozinski Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | DrinkTeamPoland | opłacono on-line |
78 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Droga Wojownika | opłacono on-line |
79 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Dzioba Team | opłacono on-line |
80 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | Polska | Start pływaków | EZA | opłacono on-line |
81 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fanklub dużych cycusiow | opłacono on-line |
82 | Bolewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Foto Web | opłacono on-line |
83 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | opłacono on-line |
84 | Szymczuk Rafał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gromik Gdynia / Good-Time | |
85 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Grupa Piotra | opłacono on-line |
86 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Hellmann | opłacono on-line |
87 | nietupski marcin | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | James | opłacono on-line |
88 | nietupski jakub | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | James | opłacono on-line |
89 | ZDYBEL ADAM | BOJANO | Polska | Start pływaków | KS DELFIN GDYNIA | opłacono on-line |
90 | Pawlikowski Pawel | Gdansk | Polska | Start pływaków | Ks pidrina | opłacono on-line |
91 | Wnuk Maciej Wnuk | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Lechia Gdańsk | opłacono on-line |
92 | Hoga Fryderyk | Gdynia | Polska | Start pływaków | Lulu kibicuje | |
93 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | Mal Wopr Malbork | opłacono on-line |
94 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA Gdynia | opłacono on-line |
95 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | MOLO MOLO | opłacono on-line |
96 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | Start pływaków | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
97 | Zaręba Adam | Morąg | Polska | Start pływaków | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
98 | Nowotna Urszula | Gdynia | Polska | Start pływaków | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
99 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Morsy Gdyńskie | ||
100 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Morsy Gdyńskie |
Wyświetleń: 7560