Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | WOPR Wejherowo | opłacono on-line |
2 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | WOPR GDAŃSK | |
3 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków | UKS Wodniacy Garczyn | opłacono on-line |
4 | Derewnicki Łukasz | Reda | Polska | Start pływaków | UKS Tri-Team Rumia | opłacono on-line |
5 | Moczyło Kaja Moczyło | Lębork | Polska | Start pływaków | uks solex | opłacono on-line |
6 | Wykrzykowska Zofia | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | UKS Siódemka Sopot | opłacono on-line |
7 | Neubauer Paulina | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | opłacono on-line |
8 | WAŚNIEWSKA MARTYNA | ELBLĄG | Polska | Start pływaków | UKP JEDYNKA ELBLĄG | opłacono on-line |
9 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
10 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | Start pływaków | TriMama / Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
11 | Arentewicz Grzegorz | TORUŃ | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
12 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
13 | Ajtel Jaroslaw | Gdansk | Polska | Start pływaków | TEAM LETJA | opłacono on-line |
14 | Giedryś Alicja | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Szansa Start Gdańsk | opłacono on-line |
15 | Ożarowska Monika | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SPORTEVO / PROXIT Team | opłacono on-line |
16 | Maciejowska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopot Masters | opłacono on-line |
17 | Gorbaczow Dariusz | wejherowo | Polska | Start pływaków | Sopot Masters | opłacono on-line |
18 | Zwoliński Andrzej | Gdynia | Polska | Start pływaków | SOPOT MASTERS | opłacono on-line |
19 | Dudzińska Agnieszka | Tczew | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Żeglarski | opłacono on-line |
20 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Safe Sport Team | opłacono on-line |
21 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | opłacono on-line |
22 | Porzeżyński Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RBM Team | opłacono on-line |
23 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RBM Team | opłacono on-line |
24 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków | PIOTR BIANKOWSKI WINTER SWIMMER | opłacono on-line |
25 | Mleczko Dorota | Gdansk | Polska | Start pływaków | Padl na ryj | opłacono on-line |
26 | Staszak Krzysztof | Konstantynów Łódzki | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | opłacono on-line |
27 | Piotrowska Marta | Gdynia | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | opłacono on-line |
28 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | |
29 | Łazaronek Anna | Sikorzyno | Polska | Start pływaków | OlimpSwim | opłacono on-line |
30 | Łazaronek Piotr | Sikorzyno | Polska | Start pływaków | OlimpSwim | opłacono on-line |
31 | Belter Daniel | Wejherowo | Polska | Start pływaków | Norda Active Team | opłacono on-line |
32 | Koperski Andrzej | Berlin | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
33 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
34 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
35 | Jakimowicz Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Morsy Sopot | opłacono on-line |
36 | TOKMINA Aleksander | sopot 81-813 MALOPOLSKA 31 A | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Morsy Sopot | |
37 | Nowotna Urszula | Gdynia | Polska | Start pływaków | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
38 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Morsy Gdyńskie | ||
39 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Morsy Gdyńskie | |
40 | Szymkowiak Marcin | Morąg | Polska | Start pływaków | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
41 | Zaręba Adam | Morąg | Polska | Start pływaków | Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 | opłacono on-line |
42 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | MOLO MOLO | opłacono on-line |
43 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA Gdynia | opłacono on-line |
44 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | Mal Wopr Malbork | opłacono on-line |
45 | Hoga Fryderyk | Gdynia | Polska | Start pływaków | Lulu kibicuje | |
46 | Wnuk Maciej Wnuk | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Lechia Gdańsk | opłacono on-line |
47 | Pawlikowski Pawel | Gdansk | Polska | Start pływaków | Ks pidrina | opłacono on-line |
48 | ZDYBEL ADAM | BOJANO | Polska | Start pływaków | KS DELFIN GDYNIA | opłacono on-line |
49 | nietupski marcin | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | James | opłacono on-line |
50 | nietupski jakub | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | James | opłacono on-line |
51 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Hellmann | opłacono on-line |
52 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Grupa Piotra | opłacono on-line |
53 | Szymczuk Rafał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gromik Gdynia / Good-Time | |
54 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | opłacono on-line |
55 | Bolewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Foto Web | opłacono on-line |
56 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fanklub dużych cycusiow | opłacono on-line |
57 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | Polska | Start pływaków | EZA | opłacono on-line |
58 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Dzioba Team | opłacono on-line |
59 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Droga Wojownika | opłacono on-line |
60 | Kozinski Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | DrinkTeamPoland | opłacono on-line |
61 | Zając Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | opłacono on-line |
62 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | opłacono on-line |
63 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | Delfin Gdynia/Sp 40 | opłacono on-line |
64 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
65 | lisowski przemysław | Olsztyn | Polska | Start pływaków | CTMiR Spaszewski | opłacono on-line |
66 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | Complexsports | opłacono on-line |
67 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Bona Fide Fizjoterapia | opłacono on-line |
68 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | BIKE U UP/ PZU Sport Team | opłacono on-line |
69 | Roman Monika | Warszawa | Polska | Start pływaków | Baracuda Warszawa | opłacono on-line |
70 | Świdziński Artur | Warszawa | Polska | Start pływaków | Baracuda Warszawa | opłacono on-line |
71 | Bukowski Dariusz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | AZS UG | opłacono on-line |
72 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ASC Gdańsk | opłacono on-line |
73 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
74 | Wojcik Monika | Olsztyn | Polska | Start pływaków | 3Lifeteam | opłacono on-line |
75 | Prus Jakub | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
76 | Polaczuk Wlodek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
77 | Harmoza Mikolaj Harmoza | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
78 | Wiśniewska-Skorupa Karolina | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
79 | Wiktorowicz Artur | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
80 | Adamowicz Ewa | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
81 | Dabrowska Regina | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
82 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
83 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
84 | Romaniec Szymon Romaniec | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
85 | Twardy Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
86 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
87 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
88 | Burchard Marcin | Pręgowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
89 | Kolincio Kamil | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
90 | spandowski piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
91 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
92 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
93 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
94 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
95 | Własów Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
96 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | Polska | Start pływaków | ||
97 | Stępniewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
98 | Polak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
99 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
100 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7505