Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamowicz Ewa Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
2 Ajtel Jaroslaw Gdansk Start pływaków TEAM LETJA opłacono on-line
3 Antoniewski Przemyslaw Gdańsk Start pływaków
4 Arentewicz Grzegorz TORUŃ Start pływaków Toruń Multisport Team opłacono on-line
5 Bauza Piotr Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu Grupa Piotra opłacono on-line
6 Belter Daniel Wejherowo Start pływaków Norda Active Team opłacono on-line
7 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Start pływaków PIOTR BIANKOWSKI WINTER SWIMMER opłacono on-line
8 Bogalecki Marek Gdańsk Start pływaków Safe Sport Team opłacono on-line
9 Bogusz Waldemar Tczew Start pływaków opłacono on-line
10 Bolewski Adam Gdańsk Start pływaków Foto Web opłacono on-line
11 Bukowski Dariusz Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu AZS UG opłacono on-line
12 Burchard Marcin Pręgowo Start pływaków opłacono on-line
13 Błaszczuk Maja Gdynia Start pływaków TriMama / Morsy Gdyńskie opłacono on-line
14 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań opłacono on-line
15 Dabrowska Regina Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
16 Deptuła Mirosława Elbląg Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
17 Derewnicki Łukasz Reda Start pływaków UKS Tri-Team Rumia opłacono on-line
18 Dobrowolska Hanna Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
19 Dudzińska Agnieszka Tczew Start pływaków Sopocki Klub Żeglarski opłacono on-line
20 Dziaduła Jarosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
21 Dzioba Michał Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu Dzioba Team opłacono on-line
22 Felchner Jan Wejherowo Start pływaków WOPR Wejherowo opłacono on-line
23 Frąckiewicz-Heidrich Anna Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
24 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków opłacono on-line
25 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków UKS Wodniacy Garczyn opłacono on-line
26 Furchel Sławomir Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
27 Gałkowski Radosław Nowy Staw Start pływaków opłacono on-line
28 Giedryś Alicja Gdańsk Start pływaków Szansa Start Gdańsk opłacono on-line
29 Golombek Piotr Grudziądz Start pływaków opłacono on-line
30 Gorbaczow Dariusz wejherowo Start pływaków Sopot Masters opłacono on-line
31 Gołembiewski Andrzej Tczew Start pływaków Toruń Multisport Team opłacono on-line
32 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków Mal Wopr Malbork opłacono on-line
33 Gruchała Agnieszka Gdynia Start pływaków MEWA Gdynia opłacono on-line
34 Gruchała Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
35 Gruchała Wiktor Gdynia Start pływaków opłacono on-line
36 Harmoza Mikolaj Harmoza Gdynia Start pływaków opłacono on-line
37 Hebel Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
38 Hebel Natalia Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
39 Hoga Fryderyk Gdynia Start pływaków Lulu kibicuje
40 Iefymenko Oleksandr Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
41 Iwaszkiewicz Jadwiga Gdańsk Start pływaków - osoby powyżej 65 lat niezrzeszona
42 Jakimowicz Rafał Gdańsk Start pływaków Morsy Sopot opłacono on-line
43 Janicki Wojciech Kwidzyn Start pływaków MTS Kwidzyn opłacono on-line
44 jozefiak lukasz jozefiak Pszczółki Start pływaków opłacono on-line
45 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Start pływaków BIKE U UP/ PZU Sport Team opłacono on-line
46 Kalinowski Krzysztof Gdańsk Start pływaków Dream Tri Team opłacono on-line
47 Kasprowicz Michał Warszawa Start pływaków opłacono on-line
48 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków Bona Fide Fizjoterapia opłacono on-line
49 Kolincio Kamil Gdansk Start pływaków opłacono on-line
50 Koperski Andrzej Berlin Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Niezrzeszony
51 Kosiński Michał Gdańsk Start pływaków ASC Gdańsk opłacono on-line
52 Kowalska Katarzyna Gdynia Start pływaków Complexsports opłacono on-line
53 Kozinski Michał Gdynia Start pływaków DrinkTeamPoland opłacono on-line
54 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków Czitos opłacono on-line
55 Krolasik Mirosława Gdynia Start pływaków opłacono on-line
56 Kruczkowski Rafał Gdynia Start pływaków opłacono on-line
57 Kukulski Karol Gdynia Start pływaków Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
58 Lautenbach Magda Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
59 Leliwa Sylwia Gdańsk Start pływaków RBM Team opłacono on-line
60 Leszczyński Jarosław Gdańsk Start pływaków
61 Lewiński Michał Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
62 lisowski przemysław Olsztyn Start pływaków CTMiR Spaszewski opłacono on-line
63 Lubiński Kamil Gdynia Start pływaków opłacono on-line
64 Maciejowska Anna Gdansk Start pływaków Sopot Masters opłacono on-line
65 Marzejon Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
66 Mleczko Dorota Gdansk Start pływaków Padl na ryj opłacono on-line
67 Moczyło Kaja Moczyło Lębork Start pływaków uks solex opłacono on-line
68 Monczak Grzegorz Daszewice Start pływaków One Man Team - Poznań
69 morawska renata sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
70 Młynarczyk Filip Gdańsk Start pływaków EZA opłacono on-line
71 Neubauer Paulina Tczew Start pływaków UKS Dwójka Tczew opłacono on-line
72 nietupski jakub Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu James opłacono on-line
73 nietupski marcin Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu James opłacono on-line
74 Nowotna Urszula Gdynia Start pływaków Morsy Gdyńskie opłacono on-line
75 Orłowski Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
76 Ossowski Jakub Gdynia Start pływaków opłacono on-line
77 Ożarowska Monika Gdańsk Start pływaków SPORTEVO / PROXIT Team opłacono on-line
78 PAKULA MARCIN GDYNIA ORLOWO Start pływaków
79 Pakulski Milosz Gdynia Start pływaków opłacono on-line
80 Pawlikowski Pawel Gdansk Start pływaków Ks pidrina opłacono on-line
81 Pieńkowski Tomasz Gdańsk Start pływaków RINGRAIDERS SAKO GDYNIA opłacono on-line
82 Piotrowska Marta Gdynia Start pływaków Orka Gdynia opłacono on-line
83 Polaczuk Wlodek Gdansk Start pływaków opłacono on-line
84 Polak Mikołaj Gdańsk Start pływaków
85 Polańczyk Renata Wejherowo Start pływaków opłacono on-line
86 Porzeżyński Maciej Gdańsk Start pływaków RBM Team opłacono on-line
87 Prokopczuk Paweł Gdańsk Start pływaków Fanklub dużych cycusiow opłacono on-line
88 Prus Jakub Warszawa Start pływaków opłacono on-line
89 Reuter Tomasz Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line
90 Rogalski Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
91 Roman Monika Warszawa Start pływaków Baracuda Warszawa opłacono on-line
92 Romaniec Szymon Romaniec Rumia Start pływaków opłacono on-line
93 Rugała Adam Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
94 Sas-Bojarska Anna Gdansk Start pływaków opłacono on-line
95 Skowron Katarzyna Gdynia Start pływaków
96 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków Droga Wojownika opłacono on-line
97 Skrzypnik Rafał Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
98 Sobiech Viola Morąg Start pływaków opłacono on-line
99 spandowski piotr Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
100 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line


Wyświetleń: 2657

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ