Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowicz Ewa | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
2 | Ajtel Jaroslaw | Gdansk | Polska | Start pływaków | TEAM LETJA | opłacono on-line |
3 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
4 | Arentewicz Grzegorz | TORUŃ | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
5 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Grupa Piotra | opłacono on-line |
6 | Belter Daniel | Wejherowo | Polska | Start pływaków | Norda Active Team | opłacono on-line |
7 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków | PIOTR BIANKOWSKI WINTER SWIMMER | opłacono on-line |
8 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Safe Sport Team | opłacono on-line |
9 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
10 | Bolewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Foto Web | opłacono on-line |
11 | Bukowski Dariusz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | AZS UG | opłacono on-line |
12 | Burchard Marcin | Pręgowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | Start pływaków | TriMama / Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
14 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
15 | Dabrowska Regina | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
16 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
17 | Derewnicki Łukasz | Reda | Polska | Start pływaków | UKS Tri-Team Rumia | opłacono on-line |
18 | Dobrowolska Hanna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
19 | Dudzińska Agnieszka | Tczew | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Żeglarski | opłacono on-line |
20 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Dzioba Team | opłacono on-line |
22 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | WOPR Wejherowo | opłacono on-line |
23 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
24 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków | UKS Wodniacy Garczyn | opłacono on-line |
26 | Furchel Sławomir | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
27 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
28 | Giedryś Alicja | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Szansa Start Gdańsk | opłacono on-line |
29 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
30 | Gorbaczow Dariusz | wejherowo | Polska | Start pływaków | Sopot Masters | opłacono on-line |
31 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
32 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | Mal Wopr Malbork | opłacono on-line |
33 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA Gdynia | opłacono on-line |
34 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
35 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
36 | Harmoza Mikolaj Harmoza | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
37 | Hebel Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
38 | Hebel Natalia | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
39 | Hoga Fryderyk | Gdynia | Polska | Start pływaków | Lulu kibicuje | |
40 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
41 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
42 | Jakimowicz Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Morsy Sopot | opłacono on-line |
43 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
44 | jozefiak lukasz jozefiak | Pszczółki | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
45 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | BIKE U UP/ PZU Sport Team | opłacono on-line |
46 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | opłacono on-line |
47 | Kasprowicz Michał | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Bona Fide Fizjoterapia | opłacono on-line |
49 | Kolincio Kamil | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
50 | Koperski Andrzej | Berlin | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
51 | Kosiński Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ASC Gdańsk | opłacono on-line |
52 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | Complexsports | opłacono on-line |
53 | Kozinski Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | DrinkTeamPoland | opłacono on-line |
54 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
55 | Krolasik Mirosława | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
56 | Kruczkowski Rafał | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
57 | Kukulski Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
58 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
59 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RBM Team | opłacono on-line |
60 | Leszczyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
61 | Lewiński Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
62 | lisowski przemysław | Olsztyn | Polska | Start pływaków | CTMiR Spaszewski | opłacono on-line |
63 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
64 | Maciejowska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopot Masters | opłacono on-line |
65 | Marzejon Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
66 | Mleczko Dorota | Gdansk | Polska | Start pływaków | Padl na ryj | opłacono on-line |
67 | Moczyło Kaja Moczyło | Lębork | Polska | Start pływaków | uks solex | opłacono on-line |
68 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | |
69 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
70 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | Polska | Start pływaków | EZA | opłacono on-line |
71 | Neubauer Paulina | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | opłacono on-line |
72 | nietupski jakub | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | James | opłacono on-line |
73 | nietupski marcin | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | James | opłacono on-line |
74 | Nowotna Urszula | Gdynia | Polska | Start pływaków | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
75 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
76 | Ossowski Jakub | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
77 | Ożarowska Monika | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SPORTEVO / PROXIT Team | opłacono on-line |
78 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | Polska | Start pływaków | ||
79 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
80 | Pawlikowski Pawel | Gdansk | Polska | Start pływaków | Ks pidrina | opłacono on-line |
81 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | opłacono on-line |
82 | Piotrowska Marta | Gdynia | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | opłacono on-line |
83 | Polaczuk Wlodek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
84 | Polak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Start pływaków | ||
85 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
86 | Porzeżyński Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RBM Team | opłacono on-line |
87 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fanklub dużych cycusiow | opłacono on-line |
88 | Prus Jakub | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
89 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
90 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
91 | Roman Monika | Warszawa | Polska | Start pływaków | Baracuda Warszawa | opłacono on-line |
92 | Romaniec Szymon Romaniec | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
93 | Rugała Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
94 | Sas-Bojarska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
95 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
96 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Droga Wojownika | opłacono on-line |
97 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
98 | Sobiech Viola | Morąg | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
99 | spandowski piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
100 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7524