Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #2

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 188 ZABOROWSKI FILIP M 1 1994 M 17-26 SOPOT MKP SZCZECIN 1200m 0:14:45
2 64 ŁAZARONEK PIOTR M 2 1983 M 27-36 SIKORZYNO OLIMPSWIM 1200m 0:16:30
3 157 RZYSKI MARCIN M 3 1994 M 17-26 GDANSK 1200m 0:16:49
4 106 TEKIELI DOMINIK M 4 1975 M 37-46 1 GDYNIA 1200m 0:17:36
5 30 GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ M 5 1986 M 27-36 1 TCZEW TORUŃ MULTISPORT TEAM 1200m 0:17:46
6 147 HURA BARTOSZ M 6 1991 M 27-36 2 OLSZTYN GHG 1200m 0:17:59
7 137 TRUSZKOWSKI TOMEK M 7 2003 M 0-16 1 SOPOT UKS 7 SOPOT 1200m 0:18:04
8 107 TOFIL EMILIA K 1 2005 K 0-16 GDYNIA DELFIN GDYNIA/SP 40 1200m 0:18:10
9 37 HEBEL MACIEJ M 8 2005 M 0-16 2 SOPOT 1200m 0:18:19
10 56 KUKULSKI KAROL M 9 1995 M 17-26 1 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 1200m 0:18:23
11 71 NEUBAUER PAULINA K 2 2003 K 0-16 TCZEW UKS DWÓJKA TCZEW 1200m 0:18:25
12 124 ZDYBEL ADAM M 10 2005 M 0-16 3 BOJANO KS DELFIN GDYNIA 1200m 0:18:26
13 156 GARRINGER MAKENZIE K 3 1995 K 17-26 GDANSK 1200m 0:18:37
14 166 KRUCZEK JAKUB M 11 2002 M 0-16 4 SOPOT MOSIR SOPOT 1200m 0:19:17
15 32 GRAPENTYN JAKUB M 12 2005 M 0-16 5 MALBORK MAL WOPR MALBORK 1200m 0:19:18
16 42 JANICKI WOJCIECH M 13 1996 M 17-26 2 KWIDZYN MTS KWIDZYN 1200m 0:19:23
17 6 BIANKOWSKI PIOTR M 14 1975 M 37-46 2 RUMIA PIOTR BIANKOWSKI WINTER SWIMMER 1200m 0:19:30
18 153 KRASSOWSKI CYPRIAN M 15 2000 M 17-26 3 SOPOT MOSIR SOPOT 1200m 0:19:37
19 152 KRASSOWSKA MILENA K 4 2003 K 0-16 1 SOPOT UKS 7 SOPOT 1200m 0:19:39
20 111 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 5 2004 K 0-16 2 ELBLĄG UKP JEDYNKA ELBLĄG 1200m 0:19:40
21 86 PRUS JAKUB M 16 1989 M 27-36 3 WARSZAWA 1200m 0:19:40
22 99 STASZAK KRZYSZTOF M 17 1988 M 27-36 4 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ORKA GDYNIA 1200m 0:19:43
23 61 LUBIŃSKI KAMIL M 18 1992 M 17-26 4 GDYNIA 1200m 0:19:44
24 44 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 6 1988 K 27-36 1 GDAŃSK BIKE U UP/ PZU SPORT TEAM 1200m 0:19:44
25 45 KALINOWSKI KRZYSZTOF M 19 1975 M 37-46 3 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 1200m 0:19:47
26 87 REUTER TOMASZ M 20 1971 M 47-56 1 SOPOT 1200m 0:19:51
27 38 HEBEL NATALIA K 7 2005 K 0-16 3 SOPOT 1200m 0:19:52
28 4 BAUZA PIOTR M 21 1986 M 27-36 5 SOPOT GRUPA PIOTRA 1200m 0:20:26
29 63 ŁAZARONEK ANNA K 8 1989 K 27-36 2 SIKORZYNO OLIMPSWIM 1200m 0:20:42
30 25 FURCHEL SŁAWOMIR M 22 1966 M 47-56 2 SOPOT 1200m 0:20:44
31 59 LEWIŃSKI MICHAŁ M 23 1999 M 17-26 5 SOPOT 1200m 0:20:58
32 105 ŚWIDZIŃSKI ARTUR M 24 1997 M 17-26 6 WARSZAWA BARACUDA WARSZAWA 1200m 0:21:07
33 172 PALUSZKIEWICZ MAGDALENA K 9 2004 K 0-16 4 GDANSK UKS MORENA GDANSK 1200m 0:21:27
34 36 HARMOZA MIKOLAJ M 25 1973 M 37-46 4 GDYNIA 1200m 0:21:33
35 27 GIEDRYŚ ALICJA K 10 1981 K 37-46 1 GDAŃSK SZANSA START GDAŃSK 1200m 0:21:48
36 183 SZPANOWSKI MICHAŁ M 26 2005 M 0-16 6 GDANSK UKS MORENA GDANSK 1200m 0:21:54
37 5 BELTER DANIEL M 27 1996 M 17-26 7 WEJHEROWO NORDA ACTIVE TEAM 1200m 0:21:54
38 9 BOGUSZ WALDEMAR M 28 1962 M 47-56 3 TCZEW 1200m 0:21:55
39 148 WACHOWSKI RYSZARD M 29 1969 M 47-56 4 GDYNIA STREFA PŁYWANIA 1200m 0:21:56
40 21 FELCHNER JAN M 30 1999 M 17-26 8 WEJHEROWO WOPR WEJHEROWO 1200m 0:21:58
41 50 KOSIŃSKI MICHAŁ M 31 1990 M 27-36 6 GDAŃSK ASC GDAŃSK 1200m 0:21:59
42 31 GORBACZOW DARIUSZ M 32 1958 M 57+ 1 WEJHEROWO SOPOT MASTERS 1200m 0:22:30
43 161 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 33 1975 M 37-46 5 GDANSK 1200m 0:22:48
44 154 WROŃSKA MARIANNA K 11 2000 K 17-26 1 GDYNIA 1200m 0:22:54
45 47 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 12 1980 K 37-46 2 GDANSK BONA FIDE FIZJOTERAPIA 1200m 0:22:56
46 138 SUCHCICKI MATEUSZ M 34 2004 M 0-16 7 GDANSK UKS 7 SOPOT 1200m 0:23:14
47 175 CIEPLUCH MARIUSZ M 35 1980 M 37-46 6 REDA TATA ROCHA 1200m 0:23:19
48 104 SZYMKOWIAK MARCIN M 36 1982 M 27-36 7 MORĄG MORĄSKI KLUB PŁYWACKI NARIE 10,5 1200m 0:23:21
49 164 KWAPISZ PRZEMYSŁAW M 37 1974 M 37-46 7 SOPOT 1200m 0:23:26
50 81 PIOTROWSKA MARTA K 13 1988 K 27-36 3 GDYNIA ORKA GDYNIA 1200m 0:23:51
51 78 PAKULSKI MILOSZ M 38 2007 M 0-16 8 GDYNIA 1200m 0:24:01
52 158 RZYSKI MICHAŁ M 39 2006 M 0-16 9 OLSZTYN KORMORAN OLSZTYN 1200m 0:24:01
53 65 MACIEJOWSKA ANNA K 14 1960 K 57+ 1 GDANSK SOPOT MASTERS 1200m 0:24:05
54 121 ZAJĄC MACIEJ M 40 1981 M 37-46 8 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 1200m 0:24:16
55 57 LAUTENBACH MAGDA K 15 1991 K 27-36 4 GDAŃSK 1200m 0:24:38
56 84 PORZEŻYŃSKI MACIEJ M 41 1994 M 17-26 9 GDAŃSK RBM TEAM 1200m 0:24:40
57 68 MŁYNARCZYK FILIP M 42 1976 M 37-46 9 GDAŃSK EZA 1200m 0:24:40
58 89 ROMAN MONIKA K 16 1998 K 17-26 2 WARSZAWA BARACUDA WARSZAWA 1200m 0:24:50
59 12 BURCHARD MARCIN M 43 1972 M 37-46 10 PRĘGOWO 1200m 0:24:52
60 62 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 44 1973 M 37-46 11 GDYNIA MOLO MOLO 1200m 0:24:53
61 129 KUCHCZYŃSKI MICHAŁ M 45 1975 M 37-46 12 SOPOT 1200m 0:24:55
62 22 FRANKOWSKI DAWID M 46 1985 M 27-36 8 KOŚCIERZYNA 1200m 0:25:06
63 54 KROLASIK MIROSŁAWA K 17 1980 K 37-46 3 GDYNIA 1200m 0:25:17
64 162 RONKIEWICZ ANNA K 18 1981 K 37-46 4 GDYNIA 1200m 0:25:19
65 151 ROKICKI PAWEŁ M 47 1965 M 47-56 5 WARSZAWA WOPR 1200m 0:25:26
66 51 KOWALSKA KATARZYNA K 19 1980 K 37-46 5 GDYNIA COMPLEXSPORTS 1200m 0:25:27
67 83 POLAŃCZYK RENATA K 20 1959 K 57+ 2 WEJHEROWO 1200m 0:25:36
68 66 MARZEJON PIOTR M 48 1987 M 27-36 9 GDYNIA 1200m 0:25:40
69 149 SZCZUDLIŃSKI MAREK M 49 1968 M 47-56 6 GDYNIA 1200m 0:25:56
70 160 FEDE-ZAJĄC ANITA K 21 1981 K 37-46 6 GDANSK DREAM TRI TEAM 1200m 0:26:05
71 122 ZAPAŚNIK ANDRZEJ M 50 1961 M 57+ 2 GDAŃSK 1200m 0:26:11
72 18 DUDZIŃSKA AGNIESZKA K 22 1994 K 17-26 3 TCZEW SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 1200m 0:26:13
73 126 ZWOLIŃSKI ANDRZEJ M 51 1958 M 57+ 3 GDYNIA SOPOT MASTERS 1200m 0:26:18
74 46 KASPROWICZ MICHAŁ M 52 1977 M 37-46 13 WARSZAWA 1200m 0:26:24
75 140 SANDACH ARKADIUSZ M 53 1975 M 37-46 14 GDYNIA ARSA 1200m 0:26:29
76 173 KOSKA TOMASZ M 54 1986 M 27-36 10 SOPOT 1200m 0:26:33
77 119 WOJCIK MONIKA K 23 1981 K 37-46 7 OLSZTYN 3LIFETEAM 1200m 0:26:57
78 150 GRABARCZYK MAGDALENA K 24 1984 K 27-36 5 GDAŃSK 1200m 0:26:59
79 85 PROKOPCZUK PAWEŁ M 55 1980 M 37-46 15 GDAŃSK FANKLUB DUŻYCH CYCUSIOW 1200m 0:27:01
80 174 STEFANIAK ADAM M 56 2003 M 0-16 10 WESSLING GPG GILCHING 1200m 0:27:13
81 187 NURSKA HANNA K 25 1999 K 17-26 4 GDANSK 1200m 0:27:21
82 112 WENTA AGNIESZKA K 26 1986 K 27-36 6 GDAŃSK 1200m 0:27:25
83 135 BIELUCZYK KATARZYNA K 27 1983 K 27-36 7 GDYNIA 1200m 0:27:29
84 179 CZERWIŃSKI ROBERT M 57 1970 M 47-56 7 GDANSK 1200m 0:28:09
85 92 SAS-BOJARSKA ANNA K 28 1982 K 27-36 8 GDANSK 1200m 0:28:12
86 33 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 29 1977 K 37-46 8 GDYNIA MEWA GDYNIA 1200m 0:28:35
87 94 SKRZYPNIK RAFAŁ M 58 1983 M 27-36 11 GDAŃSK 1200m 0:28:38
88 176 MALINKA PAWEŁ M 59 1977 M 37-46 16 GDYNIA 1200m 0:28:49
89 43 JOZEFIAK LUKASZ M 60 1981 M 37-46 17 PSZCZÓŁKI 1200m 0:28:55
90 48 KOLINCIO KAMIL M 61 1986 M 27-36 12 GDANSK 1200m 0:29:17
91 143 PIETRZYK DAWID M 62 1984 M 27-36 13 OLSZTYN 1200m 0:29:20
92 131 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 30 1988 K 27-36 9 GDAŃSK 1200m 0:29:21
93 101 STĘPNIEWSKI ADAM M 63 1969 M 47-56 8 GDAŃSK 1200m 0:29:25
94 163 SCHMIDT BEATA K 31 1973 K 37-46 9 GDYNIA 1200m 0:29:41
95 182 BOHDZIEWCZ BARBARA K 32 1975 K 37-46 10 GDANSK 1200m 0:29:51
96 80 PIEŃKOWSKI TOMASZ M 64 1979 M 37-46 18 GDAŃSK RINGRAIDERS SAKO GDYNIA 1200m 0:29:54
97 125 ZIÓŁKOWSKI PAWEŁ M 65 1992 M 17-26 10 GDAŃSK 1200m 0:30:03
98 103 SUSZYŃSKA ANNA K 33 1952 K 57+ 3 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE 1200m 0:30:17
99 123 ZARĘBA ADAM M 66 1973 M 37-46 19 MORĄG MORĄSKI KLUB PŁYWACKI NARIE 10,5 1200m 0:30:19
100 189 STEFANIAK JAN M 67 1999 M 17-26 11 SOPOT 1200m 0:30:25
101 19 DZIADUŁA JAROSŁAW M 68 1969 M 47-56 9 GDYNIA 1200m 0:31:26
102 136 TRUSZKOWSKI IRENEUSZ M 69 1971 M 47-56 10 SOPOT 1200m 0:31:33
103 88 ROGALSKI PIOTR M 70 1972 M 37-46 20 GDYNIA 1200m 0:31:41
104 177 ŁASZCZYKIEWICZ JULIA K 34 1973 K 37-46 11 GDYNIA MOLO MOLO 1200m 0:31:43
105 170 NAWROCKI PAWEŁ M 71 2008 M 0-16 11 GDANSK SP 43 1200m 0:31:45
106 171 NAWROCKI PRZEMEK M 72 1977 M 37-46 21 GDANSK BAŁTYCKIE FOKI 1200m 0:31:47
107 165 BORYNA JAREK M 73 1965 M 47-56 11 GDANSK 1200m 0:31:47
108 117 WŁASÓW OLGA K 35 1993 K 17-26 5 SOPOT 1200m 0:31:48
109 17 DOBROWOLSKA HANNA K 36 1983 K 27-36 10 GDAŃSK 1200m 0:31:53
110 24 FRĄCKIEWICZ-HEIDRICH ANNA K 37 1978 K 37-46 12 SOPOT 1200m 0:31:56
111 133 OSTROWSKI MARCIN M 74 1951 M 57+ 4 PRUSZCZ GDANSKI 1200m 0:32:30
112 145 SZOTA JANINA K 38 1963 K 47-56 1 1200m 0:32:34
113 97 STANISZEWSKI JACEK M 75 1961 M 57+ 5 GDYNIA 1200m 0:32:52
114 184 LUBINSKA IWONA K 39 1957 K 57+ 4 SOPOT MORSY SOPOT 1200m 0:32:53
115 127 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 76 1953 M 57+ 6 GDAŃSK WOPR GDAŃSK 1200m 0:33:10
116 186 NURSKA MAJA K 40 2001 K 17-26 6 GDANSK 1200m 0:33:26
117 100 STERPEJKOWICZ-WERSOCKI WITOLD M 77 1975 M 37-46 22 SOPOT 1200m 0:33:28
118 109 TREPKA ANDRZEJ M 78 1960 M 57+ 7 ŁÓDŹ 1200m 0:33:29
119 180 MAGDZIAREK SYLWIA K 41 1989 K 27-36 11 GDYNIA 1200m 0:33:30
120 144 PIETRZYK JERZY M 79 1963 M 47-56 12 OLSZTYN 1200m 0:33:43
121 91 RUGAŁA ADAM M 80 1980 M 37-46 23 GDAŃSK 1200m 0:33:50
122 67 MLECZKO DOROTA K 42 1980 K 37-46 13 GDANSK PADL NA RYJ 1200m 0:33:53
123 55 KRUCZKOWSKI RAFAŁ M 81 1983 M 27-36 14 GDYNIA 1200m 0:33:57
124 60 LISOWSKI PRZEMYSŁAW M 82 1976 M 37-46 24 OLSZTYN CTMIR SPASZEWSKI 1200m 0:33:59
125 190 GORBACZOW MIROSŁAW M 83 1952 M 57+ 8 GDYNIA SOPOT MASTERS 1200m 0:34:36
126 58 LELIWA SYLWIA K 43 1993 K 17-26 7 GDAŃSK RBM TEAM 1200m 0:34:42
127 49 KOPERSKI ANDRZEJ M 84 1950 M 57+ 9 BERLIN NIEZRZESZONY 1200m 0:35:18
128 167 KRAKOWAK ANDRZEJ M 85 1945 M 57+ 10 SOPOT 1200m 0:35:39
129 141 LISZEWSKA JOLANTA K 44 1964 K 47-56 2 HAMBURG 1200m 0:35:56
130 23 FRANKOWSKI STANISŁAW M 86 1953 M 57+ 11 KOSCIERZYNA UKS WODNIACY GARCZYN 1200m 0:36:13
131 181 CIMOSZKO PIOTR M 87 1965 M 47-56 13 GDANSK 1200m 0:36:42
132 79 PAWLIKOWSKI PAWEL M 88 1972 M 37-46 25 GDANSK KS PIDRINA 1200m 0:36:56
133 155 KAWCZYŃSKI WITOLD M 89 1948 M 57+ 12 SOPOT 1200m 0:37:00
134 130 KĘDZIORA PIOTR M 90 1976 M 37-46 26 JELENIA GÓRA 1200m 0:37:01
135 10 BOLEWSKI ADAM M 91 1979 M 37-46 27 GDAŃSK FOTO WEB 1200m 0:37:08
136 178 BUCZMA DOROTA K 45 1973 K 37-46 14 GDYNIA 1200m 0:37:47
137 159 PRZADO LUCJAN M 92 1930 M 57+ 13 WARSZAWA KS POLONIA WARSZAWA 1200m 0:38:39
138 185 NURSKA JOANNA K 46 1972 K 37-46 15 GDANSK 1200m 0:39:13
139 70 MORAWSKA RENATA K 47 1968 K 47-56 3 SOPOT 1200m 0:39:17
140 116 WŁASÓW JOANNA K 48 1966 K 47-56 4 SOPOT 1200m 0:39:54
141 146 TOMASZEWSKI MARCIN M 93 1980 M 37-46 28 SZTUM 1200m 0:42:24
142 142 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 94 1951 M 57+ 14 GDYNIA MORSY GDYNIA 1200m 0:42:53
143 169 MONIUK ARKADIUSZ M 95 1947 M 57+ 15 GDANSK 1200m 0:43:02
144 40 IWASZKIEWICZ JADWIGA K 49 1952 K 57+ 5 GDAŃSK NIEZRZESZONA 1200m 0:43:05
145 108 TOKMINA ALEKSANDER M 96 1953 M 57+ 16 SOPOT 81-813 MALOPOLSKA 31 A MORSY SOPOT 1200m 0:43:22
146 134 RZEMBISZ WIESŁAW M 97 1959 M 57+ 17 GDANSK GDANSKI KLUB MORSÓW 1200m 0:43:23
147 1 ADAMOWICZ EWA K 50 1975 K 37-46 16 SOPOT 1200m 0:43:50
148 132 STAŃCZEWSKI JERZY M 98 1955 M 57+ 18 GDAŃSK GDANSKI KLUB MORSOW 1200m 0:44:26
149 53 KRAĆ JANUSZ M 99 1981 M 37-46 29 GDAŃSK WRZESZCZ CZITOS 1200m 0:44:49
150 95 SOBIECH VIOLA K 51 1972 K 37-46 17 MORĄG 1200m 0:46:11
151 35 GRUCHAŁA WIKTOR M 100 2009 M 0-16 12 GDYNIA 1200m 0:46:11
152 34 GRUCHAŁA PIOTR M 101 1977 M 37-46 30 GDYNIA 1200m 0:46:52
153 168 ANDRULEWICZ EUGENIUSZ M 102 1940 M 57+ 19 GDYNIA 1200m 0:59:59
154 139 HARYKIEWICZ ADAM M 103 1935 M 57+ 20 GDYNIA 1200m 1:16:23

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ