Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Młynarczyk Filip Gdańsk Start pływaków EZA opłacono on-line
2 Dragan Karol Gdynia Start pływaków opłacono on-line
3 Harmoza Mikolaj Harmoza Gdynia Start pływaków opłacono on-line
4 Pietrasik Przemysław Słupsk Start pływaków
5 Śliwka Jarosław GDANSK Start pływaków opłacono on-line
6 Moczyło Kaja Moczyło Lębork Start pływaków opłacono on-line
7 Kolincio Kamil Gdansk Start pływaków opłacono on-line
8 Jedlewski Krzysztof Lublin Start pływaków opłacono on-line
9 PAKULA MARCIN GDYNIA ORLOWO Start pływaków opłacono
10 Zbyszynski Jan Gdynia Start pływaków opłacono on-line
11 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Start pływaków opłacono on-line
12 Wójciak Jakub Lubaczów Start pływaków
13 Hoga Fryderyk Gdynia Start pływaków Lulu kibicuje opłacono
14 Pander Mateusz Kędzierzyn-Koźle Start pływaków opłacono on-line
15 Barański Grzegorz Brodnica Start pływaków opłacono on-line
16 Mierzejewski Karol Ostrołęka Start pływaków opłacono on-line
17 Sobieszczyk Miroslaw Paryz Start pływaków opłacono on-line
18 Kiryluk Piotr Brodnica Start pływaków Lulu kibicuje opłacono on-line
19 Derewnicki Łukasz Reda Start pływaków UKS Tri-Team Rumia opłacono on-line
20 Kaźmierczak Anna Włocławek Start pływaków niezrzeszona opłacono on-line
21 Porzeżyński Maciej Gdańsk Start pływaków RBM Team opłacono on-line
22 Tofil Emilia Gdynia Start pływaków Delfin Gdynia/Sp 40 opłacono on-line
23 Krzeszewski Tomasz Murowaniec Start pływaków opłacono on-line
24 Rugała Adam Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
25 Nawrocki Przemek Gdansk Start pływaków Bałtyckie Foki opłacono on-line
26 Antoniewski Przemyslaw Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
27 Nowak Michał Gdąńsk Start pływaków opłacono
28 Golombek Piotr Grudziądz Start pływaków opłacono on-line
29 Suski Robert Gdynia Start pływaków Gdyńskie WOPR opłacono on-line
30 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Start pływaków Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
31 Wiktorowicz Artur Gdynia Start pływaków opłacono on-line
32 Kowalska Katarzyna Gdynia Start pływaków Complexsports opłacono on-line
33 Arentewicz Grzegorz TORUŃ Start pływaków Toruń Multisport Team opłacono on-line
34 Bobryk Karolina Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
35 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków opłacono on-line
36 Ławicki Kacper Iława Start pływaków opłacono on-line
37 Jeznach Jakub Wołomin Start pływaków opłacono on-line
38 Kukulski Karol Gdynia Start pływaków Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
39 Zwoliński Andrzej Gdynia Start pływaków SOPOT MASTERS opłacono on-line
40 Romaniec Szymon Romaniec Rumia Start pływaków opłacono on-line
41 Staszak Krzysztof Staszak Konstantynów Łódzki Start pływaków Orka Gdynia opłacono on-line
42 czerep cezary skowarcz Start pływaków opłacono on-line
43 Grapentyn Iwona Malbork Start pływaków opłacono on-line
44 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków opłacono on-line
45 Maciejowska Anna Gdansk Start pływaków Sopot Masters opłacono on-line
46 Dziaduła Jarosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
47 Kopciński Robert Płock Start pływaków opłacono on-line
48 Bogalecki Marek Gdańsk Start pływaków Safe Sport Team opłacono on-line
49 Polańczyk Renata Wejherowo Start pływaków Masters Gdynia opłacono on-line
50 Sosiński Grzegorz Elbląg Start pływaków opłacono on-line
51 Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski Banino Start pływaków opłacono on-line
52 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków Droga Wojownika opłacono on-line
53 Piotrowska Marta Gdynia Start pływaków opłacono on-line
54 Sas-Bojarska Anna Gdansk Start pływaków opłacono on-line
55 Leszczyński Jarosław Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
56 Konstantynowicz Alicja Gdynia Start pływaków opłacono on-line
57 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Start pływaków opłacono on-line
58 Grabara Jakub Smolniki Start pływaków opłacono on-line
59 Głombiowski Tomasz Gdynia Start pływaków opłacono on-line
60 Dobrowolska Hanna Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
61 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków UKS Wodniacy Garczyn opłacono on-line
62 ZDYBEL ADAM BOJANO Start pływaków KS DELFIN GDYNIA opłacono on-line
63 Leczkowski Jan Komorów Start pływaków opłacono on-line
64 Kopczyk Krzysztof Sopot Start pływaków opłacono on-line
65 Bogusz Waldemar Tczew Start pływaków opłacono on-line
66 Trzcianowska Magdalena Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
67 Warmbier Marcin Gdynia Start pływaków opłacono on-line
68 Pepłowski ireneusz Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
69 Ożarowska Monika Gdańsk Start pływaków SPORTEVO / PROXIT Team opłacono on-line
70 Łuczak Mikołaj Warszawa Start pływaków Szkoła Główna Służby Pożarniczej opłacono on-line
71 Woronik-Deskiewicz Urszula Włocławek Start pływaków opłacono on-line
72 Rzyski Marcin Gdansk Start pływaków opłacono on-line
73 Rzyski Michal Olsztyn Start pływaków Kormoran Olsztyn opłacono on-line
74 Garringer Makenzie Gdansk Start pływaków opłacono on-line
75 Włodarczak Tomasz Bydgoszcz Start pływaków opłacono on-line
76 Leszczynski Maciej Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
77 Tekieli Dominik Gdynia Start pływaków opłacono on-line
78 Rogalski Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
79 Smyk Sławomir Gdynia Start pływaków BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
80 Kosiński Michał Gdańsk Start pływaków ASC Gdańsk opłacono on-line
81 Jastrzębowska Natalia Gdynia Start pływaków BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
82 Hoppe Lukasz Gdansk Start pływaków opłacono on-line
83 Hoppe Mateusz Gdansk Start pływaków Sopocki Klub Żeglarski opłacono on-line
84 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków Czitos opłacono on-line
85 Drapella Dariusz Gdańsk Start pływaków CTS opłacono on-line
86 Dudzińska Agnieszka Tczew Start pływaków opłacono on-line
87 Domagała Marek Gdańsk Start pływaków Smaruj na trening opłacono on-line
88 wieczorkowski nikodem Tczew Start pływaków uks 2 Tczew opłacono on-line
89 Krolasik Mirosława Gdynia Start pływaków opłacono on-line
90 Lubiński Kamil Gdynia Start pływaków opłacono on-line
91 Pakulski Milosz Gdynia Start pływaków opłacono on-line
92 Gruchała Agnieszka Gdynia Start pływaków MEWA Gdynia opłacono on-line
93 Gruchała Wiktor Gdynia Start pływaków opłacono on-line
94 Gruchala Piotr Gdynia Start pływaków opłacono on-line
95 Gołembiewski Andrzej Tczew Start pływaków Toruń Multisport Team opłacono on-line
96 Drapella Anna Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
97 Szymkowiak Marcin Morąg Start pływaków Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
98 Rynkowska Katarzyna Lubin Start pływaków opłacono on-line
99 Dzioba Michał Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu Dzioba Team opłacono on-line
100 Hebel Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Spotu opłacono on-line


Wyświetleń: 3495

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ