Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
2 | Angel Andrzej | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
3 | Angel Patrycja | Gdynia | Polska | Start pływaków | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
4 | Bartosiewicz Joanna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | |
5 | Belter Daniel | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
6 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
7 | Blew Wojciech | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
8 | Boryna Jarek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biegaj z Głową | opłacono on-line |
9 | Brzostowski Piotr | Straszyn | Polska | Start pływaków | Klub Swoich Umiejętności | opłacono on-line |
10 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
11 | Ciecholewski Cezary | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
13 | Czaja Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
14 | czerep cezary | skowarcz | Polska | Start pływaków | ||
15 | Dobrowolska Hanna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
16 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
17 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Dzioba Team | opłacono on-line |
18 | Ejankowska Natalia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | AWFiS Gdańsk | |
19 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
20 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | WOPR Wejherowo | opłacono on-line |
21 | Figel Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Miki Team | opłacono on-line |
22 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
23 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
24 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
25 | Gorzkowski Marek | Warszawa | Polska | Start pływaków | Żabkarze | opłacono on-line |
26 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | Mal Wopr Malbork | opłacono on-line |
27 | Gruchala Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
28 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia Harmoza | opłacono on-line |
29 | Gruchała Aleksandra | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia Harmoza | opłacono on-line |
30 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia Harmoza | opłacono on-line |
31 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
32 | Harmoza Mikolaj Harmoza | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atelier Harmoza | opłacono on-line |
33 | Hebel Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
34 | Hebel Natalia | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
35 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
36 | Jakimowicz Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Morsy Sopot | |
37 | Juściński Jacek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
38 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków | xRunners | opłacono on-line |
39 | Kamiński Mateusz | Warszawa | Polska | Start pływaków | ||
40 | Kępka Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | opłacono on-line |
41 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
42 | Kolincio Kamil | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
43 | Kopczyk Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
44 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
45 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
46 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
47 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Lelito Marcelina | Gdynia | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
49 | Lewiński Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
50 | Lipczyński Jacek | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
51 | Listwan Krzysztof | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Start pływaków | Kocur team | opłacono on-line |
52 | lubinska iwona | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Morsy Sopot | opłacono on-line |
53 | Madziar Piotr | Rembelszczyzna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
54 | Mazerant Antek | Łódź | Polska | Start pływaków | P-TEAM | opłacono on-line |
55 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | P-TEAM | opłacono on-line |
56 | morawska aleksandra | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
57 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
58 | Muniak Paweł | Warszawa | Polska | Start pływaków | Pizza Boys | opłacono on-line |
59 | Nadolski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
60 | Neubauer Paulina | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | opłacono on-line |
61 | Nowaczyk Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
62 | Okarmus Igor | Kraków | Polska | Start pływaków | kraków niezrzeszony | opłacono on-line |
63 | Paczyński Maciej | Gdyni | Polska | Start pływaków | Gdyński Klub Dzikiej Kuny | opłacono on-line |
64 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | Polska | Start pływaków | ||
65 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | opłacono on-line |
66 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | ||
67 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fanclub Dużych Cycusiów | opłacono on-line |
68 | Pszczółkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fit4Everest.pl | opłacono on-line |
69 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
70 | Rynkowska Katarzyna | Lubin | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
71 | Schmidt Beata | Gdynia | Polska | Start pływaków | Miki-Team | opłacono on-line |
72 | Schmidt Julia | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
73 | Schmidt Pola | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
74 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
75 | Śmierzchalski Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
76 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
77 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | Hellmann Team | opłacono on-line |
78 | Staszak Krzysztof | Konstantynów Łódzki | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | opłacono on-line |
79 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Morsy Gdyńskie | |
80 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | Delfin Gdynia/Sp 40 | opłacono on-line |
81 | WACHOWSKI Ryszard WACHOWSKI | Gdynia | Polska | Start pływaków | STREFA PŁYWANIA | opłacono on-line |
82 | WAŚNIEWSKA MARTYNA | ELBLĄG | Polska | Start pływaków | UKP JEDYNKA ELBLĄG | opłacono on-line |
83 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | opłacono on-line |
84 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
85 | Wojna hubert | RUMIA | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
86 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
87 | wrońska Marianna wrońska | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
88 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
89 | Własów Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
90 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
91 | Włodarczak Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
92 | Zaborowski Filip | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | MKP Szczecin | opłacono on-line |
93 | Zachara Stefan | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Spotu | opłacono on-line | |
94 | ZAPAŚNIK ANDRZEJ | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
95 | ZDYBEL ADAM | BOJANO | Polska | Start pływaków | KS DELFIN GDYNIA | opłacono on-line |
96 | Zinkiewicz Agnieszka | Lublin | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
97 | Zinkiewicz Marzena | Lublin | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
98 | Zinkiewicz Natalia | Lublin | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
99 | Zwoliński Andrzej | Gdynia | Polska | Start pływaków | SOPOT MASTERS | opłacono on-line |
100 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | WOPR GDAŃSK |
Wyświetleń: 5588