Zapraszamy na Crushmageddon, czyli pierwszy na świecie bieg zniszczenia! Jego trasa prowadzić będzie przez wnętrza opuszczonego budynku, ulokowanego w pobliżu gdańskiej Stoczni. Głównym zadaniem 3-osobowych zespołów będzie demolowanie, dewastowanie, roztrzaskiwanie, czyli totalna destrukcja! Kilkanaście stacji ulokowanych na sześciu piętrach starego, opuszczonego szpitala stoczniowego wymagać będzie od uczestników nie lada siły, sprawności, a także zdolności logicznego myślenia, jednocześnie dając okazję, aby odreagować wszelkie nagromadzone stresy i frustracje dnia codziennego. Będziemy rzucać telewizorami, burzyć ściany, rozbijać butelki, zjeżdżać na linie, strzelać do celu, lecz to zaledwie niewielka część tego co dla Was przygotujemy. Dołącz do nas i wyżyj się za wszystkie czasy!

Lokalizacja: Magnum Arena w Gdańsku
Budynek areny to stary szpital stoczniowy mieszczący się w ścisłym Centrum Gdańska. Na potrzeby biegu zaadaptowano 6 pięter o łącznej powierzchni około 6000 m2. Obiekt został zabezpieczony i pozbawiony niebezpiecznych elementów. Po piętrach poruszamy się dwiema klatkami schodowymi: szeroką i wąską.

Zapisy:
Pakiet startowy dla 3-osobowej drużyny 299 PLN.
330 PLN w dniu zawodów, zapis na miejscu
Ilość miejsc ograniczona!


Zspisuje się tylko kapitan 3-osobowej drużyny

Organizatorzy:
Agencja Artystyczna Perspektywy
BigYellowFoot Events

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2130920530268699/

Wyświetleń: 5882

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ