Crushmageddon 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Majewski Maciej Ostrowiec Św. 12:40 - 13:20 opłacono dotpay
2 Konkol Hubert Orle 12:40 - 13:20 opłacono dotpay
3 Buczko Ewelina Gdynia 10:00 - 10:40 Wild Team opłacono dotpay
4 Radzieński Maciej Gdynia 15:20 - 16:00 opłacono dotpay
5 Nadolski Marcin Gdańsk 14:40 - 15:20 Team Apollo opłacono dotpay
6 Słoniewska Monika Gdynia 14:00 - 14:40 opłacono
7 Knot Martyna Borkowo 13:20 - 14:00 opłacono dotpay
8 Cejrowski Marek Gdańsk 10:40 - 11:20 GetResponse opłacono dotpay
9 Teska Izabela Gdynia 12:40 - 13:20 Teska opłacono
10 Sosnowski Tomasz Koszalin 14:00 - 14:40 Meden-Inmed Sports Team opłacono dotpay
11 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork 11:20 - 12:00 opłacono dotpay
12 Szatylowicz Emilia Gdańsk 12:00 - 12:40 opłacono dotpay
13 Gąsiorowski Rafał Banino 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono dotpay
14 Czarnecki Marcin Gdansk 10:40 - 11:20 Prawo i Sprawiedliwość opłacono dotpay
15 Kowalski Krzysztof Gdańsk 10:00 - 10:40 opłacono dotpay
16 Ogórek Klaudia Warszawa 15:20 - 16:00 opłacono dotpay
17 Ambroziak Bartosz Kady 14:40 - 15:20 opłacono dotpay
18 Chrabkowska Katarzyna Gdańsk 14:40 - 15:20 SimClinic opłacono dotpay
19 Cymanowski Krzysztof Gdynia 12:00 - 12:40 WATAHA STG opłacono dotpay
20 Mroske Oliwia Wejherowo 12:00 - 12:40 opłacono
21 Babyszka Filipina Borówiec 12:00 - 12:40 fifi opłacono dotpay
22 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk 10:40 - 11:20 Tritirimteam opłacono dotpay
23 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk 12:40 - 13:20 Fizjogym opłacono dotpay
24 Jagoda Kamil Gdynia 11:20 - 12:00 opłacono dotpay
25 Zieliński Tomasz GDANSK 12:00 - 12:40 opłacono dotpay
26 Krause Krzysztof Gdańsk 10:00 - 10:40 Prymus Team opłacono dotpay
27 Pers Karol Poznan 11:20 - 12:00 opłacono dotpay
28 Wojciechowicz Patrycja Gdynia 12:40 - 13:20 minął termin płatności
29 Rzechowski Filip Gdynia 12:40 - 13:20 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
30 Kulling Krystian Gdynia 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
31 Smyk Sławomir Gdynia 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
32 Kurek Dawid Kurek Gdynia 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
33 Zbrzeska Adriana Gdynia 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
34 Brandt Grzegorz Sopot 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
35 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork 12:00 - 12:40 minął termin płatności
36 Brandt Grzegorz Sopot 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
37 Gąsiorowski Rafał Banino 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności


Wyświetleń: 1617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ