Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pers Karol Poznan Polska 11:20 - 12:00 opłacono on-line
2 Szatylowicz Emilia Gdańsk Polska 12:00 - 12:40 opłacono on-line
3 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork Polska 11:20 - 12:00 opłacono on-line
4 Kowalski Krzysztof Gdańsk Polska 10:00 - 10:40 opłacono on-line
5 Ogórek Klaudia Warszawa Polska 15:20 - 16:00 opłacono on-line
6 Ambroziak Bartosz Kady Polska 14:40 - 15:20 opłacono on-line
7 Knot Martyna Borkowo Polska 13:20 - 14:00 opłacono on-line
8 Słoniewska Monika Gdynia Polska 14:00 - 14:40 opłacono
9 Mroske Oliwia Wejherowo Polska 12:00 - 12:40 opłacono
10 Radzieński Maciej Gdynia Polska 15:20 - 16:00 opłacono on-line
11 Jagoda Kamil Gdynia Polska 11:20 - 12:00 opłacono on-line
12 Konkol Hubert Orle Polska 12:40 - 13:20 opłacono on-line
13 Zieliński Tomasz GDANSK Polska 12:00 - 12:40 opłacono on-line
14 Majewski Maciej Ostrowiec Św. Polska 12:40 - 13:20 opłacono on-line
15 Gąsiorowski Rafał Banino Polska 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
16 Babyszka Filipina Borówiec Polska 12:00 - 12:40 fifi opłacono on-line
17 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk Polska 12:40 - 13:20 Fizjogym opłacono on-line
18 Cejrowski Marek Gdańsk Polska 10:40 - 11:20 GetResponse opłacono on-line
19 Sosnowski Tomasz Koszalin Polska 14:00 - 14:40 Meden-Inmed Sports Team opłacono on-line
20 Czarnecki Marcin Gdansk Polska 10:40 - 11:20 Prawo i Sprawiedliwość opłacono on-line
21 Krause Krzysztof Gdańsk Polska 10:00 - 10:40 Prymus Team opłacono on-line
22 Chrabkowska Katarzyna Gdańsk Polska 14:40 - 15:20 SimClinic opłacono on-line
23 Nadolski Marcin Gdańsk Polska 14:40 - 15:20 Team Apollo opłacono on-line
24 Teska Izabela Gdynia Polska 12:40 - 13:20 Teska opłacono
25 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Polska 10:40 - 11:20 Tritirimteam opłacono on-line
26 Cymanowski Krzysztof Gdynia Polska 12:00 - 12:40 WATAHA STG opłacono on-line
27 Buczko Ewelina Gdynia Polska 10:00 - 10:40 Wild Team opłacono on-line
28 Wojciechowicz Patrycja Gdynia Polska 12:40 - 13:20 minął termin płatności
29 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork Polska 12:00 - 12:40 minął termin płatności
30 Kulling Krystian Gdynia Polska 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
31 Rzechowski Filip Gdynia Polska 12:40 - 13:20 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
32 Smyk Sławomir Gdynia Polska 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
33 Kurek Dawid Kurek Gdynia Polska 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
34 Zbrzeska Adriana Gdynia Polska 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
35 Brandt Grzegorz Sopot Polska 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
36 Brandt Grzegorz Sopot Polska 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
37 Gąsiorowski Rafał Banino Polska 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności


Wyświetleń: 10567

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ