Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BigYellowFoot Adventure Team
1 Gąsiorowski Rafał Banino 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
2 Rzechowski Filip Gdynia 12:40 - 13:20 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
3 Kulling Krystian Gdynia 15:20 - 16:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
4 Smyk Sławomir Gdynia 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
5 Kurek Dawid Kurek Gdynia 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
6 Zbrzeska Adriana Gdynia 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
7 Brandt Grzegorz Sopot 13:20 - 14:00 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
8 Brandt Grzegorz Sopot 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
9 Gąsiorowski Rafał Banino 10:00 - 10:40 BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności
Fizjogym
10 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk 12:40 - 13:20 Fizjogym opłacono on-line
GetResponse
11 Cejrowski Marek Gdańsk 10:40 - 11:20 GetResponse opłacono on-line
Meden-Inmed Sports Team
12 Sosnowski Tomasz Koszalin 14:00 - 14:40 Meden-Inmed Sports Team opłacono on-line
Prawo i Sprawiedliwość
13 Czarnecki Marcin Gdansk 10:40 - 11:20 Prawo i Sprawiedliwość opłacono on-line
Prymus Team
14 Krause Krzysztof Gdańsk 10:00 - 10:40 Prymus Team opłacono on-line
SimClinic
15 Chrabkowska Katarzyna Gdańsk 14:40 - 15:20 SimClinic opłacono on-line
Team Apollo
16 Nadolski Marcin Gdańsk 14:40 - 15:20 Team Apollo opłacono on-line
Teska
17 Teska Izabela Gdynia 12:40 - 13:20 Teska opłacono
Tritirimteam
18 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk 10:40 - 11:20 Tritirimteam opłacono on-line
WATAHA STG
19 Cymanowski Krzysztof Gdynia 12:00 - 12:40 WATAHA STG opłacono on-line
Wild Team
20 Buczko Ewelina Gdynia 10:00 - 10:40 Wild Team opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
21 Majewski Maciej Ostrowiec Św. 12:40 - 13:20 opłacono on-line
22 Konkol Hubert Orle 12:40 - 13:20 opłacono on-line
23 Radzieński Maciej Gdynia 15:20 - 16:00 opłacono on-line
24 Słoniewska Monika Gdynia 14:00 - 14:40 opłacono
25 Knot Martyna Borkowo 13:20 - 14:00 opłacono on-line
26 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork 11:20 - 12:00 opłacono on-line
27 Szatylowicz Emilia Gdańsk 12:00 - 12:40 opłacono on-line
28 Kowalski Krzysztof Gdańsk 10:00 - 10:40 opłacono on-line
29 Ogórek Klaudia Warszawa 15:20 - 16:00 opłacono on-line
30 Ambroziak Bartosz Kady 14:40 - 15:20 opłacono on-line
31 Mroske Oliwia Wejherowo 12:00 - 12:40 opłacono
32 Jagoda Kamil Gdynia 11:20 - 12:00 opłacono on-line
33 Zieliński Tomasz GDANSK 12:00 - 12:40 opłacono on-line
34 Pers Karol Poznan 11:20 - 12:00 opłacono on-line
35 Wojciechowicz Patrycja Gdynia 12:40 - 13:20 minął termin płatności
36 Dorożyński Łukasz Dorożyński Lębork 12:00 - 12:40 minął termin płatności
fifi
37 Babyszka Filipina Borówiec 12:00 - 12:40 fifi opłacono on-line


Wyświetleń: 10568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ