DZIEŃ 2 - WYNIKI - 21 KM / DAY 2 - RESULTS - 21 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 377 ROSAK MARCIN M 1 M 40-49 ZIELONA GÓRA RUNNERSKI.PL 0 21km 2:09:25 9.74 [km/h] 0:01:02
2 317 OLUWAGBEMI MELVIN M 2 M 0-39 PARIS PARIS / FRANCE 0 21km 2:11:14 9.60 [km/h] 1:32:56
3 82 DEPKA PRĄDZYŃSKI OLGIERD M 3 M 60+ GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 0 21km 2:13:19 9.45 [km/h] 0:01:19
4 75 CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF M 4 M 40-49 1 SZCZEKOCINY OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY 0 21km 2:13:23 9.45 [km/h] 0:01:26
5 193 KORDOWSKI PIOTR M 5 M 40-49 2 KRAKÓW NWPL 0 21km 2:14:10 9.39 [km/h] 0:01:25
6 508 WETOSZKA PIOTR M 6 M 0-39 1 BIALA PODLASKA TKKF KRZNA 0 21km 2:14:45 9.35 [km/h] 0:00:16
7 374 ROGALSKI PIOTR M 7 M 40-49 3 GDYNIA GDYNIA MOJE MIASTO 0 21km 2:14:52 9.34 [km/h] 0:01:41
8 233 LASKOWSKI MIROSŁAW M 8 M 40-49 4 KOMARÓWKA PODLASKA LKS MILANÓW 0 21km 2:15:42 9.29 [km/h] 0:01:49
9 153 JANOCHA ROBERT M 9 M 50-59 1 KROSNO MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 0 21km 2:18:14 9.12 [km/h] 0:02:47
10 519 WOJTASIŃSKI DANIEL M 10 M 40-49 5 CZĘSTOCHOWA VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 0 21km 2:18:44 9.08 [km/h] 0:01:54
11 452 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 11 M 40-49 6 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE 0 21km 2:19:39 9.02 [km/h] 0:01:00
12 137 HAŁAS MARCIN M 12 M 0-39 2 CZECHOWICE-DZIEDZICE UNIA MIAST 0 21km 2:19:48 9.01 [km/h] 0:00:25
13 415 SŁUPIANEK PAWEŁ M 13 M 0-39 3 KATOWICE LECYMY DURŚ 0 21km 2:21:00 8.94 [km/h] 0:00:06
14 541 ZACZYŃSKA ANNA K 1 K 0-39 LUBIN MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM 0 21km 2:21:20 8.92 [km/h] 0:04:34
15 57 CELIŃSKI TOMASZ M 14 M 50-59 2 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK 0 21km 2:21:23 8.91 [km/h] 0:02:30
16 204 KOZŁOWSKI PIOTR M 15 M 40-49 7 STARE KUROWO TR STARBLADE 0 21km 2:21:35 8.90 [km/h] 0:01:20
17 557 ŻACZEK WŁADYSŁAW M 16 M 50-59 3 ANDRESPOL ANDRESPOL AKTYWNIE 0 21km 2:22:10 8.86 [km/h] 0:03:02
18 136 HAJDUK FRANCISZEK M 17 M 50-59 4 TARNOWSKIE GÓRY SIECHODZI 0 21km 2:22:11 8.86 [km/h] 0:03:13
19 74 CZŁAPSKI KRZYSZTOF M 18 M 50-59 5 WARSZAWA AKTYWNY NORDIC WALKING 0 21km 2:22:33 8.84 [km/h] 0:02:50
20 332 PASIKOWSKA MARIOLA K 2 K 0-39 ŻARKI VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 0 21km 2:24:12 8.74 [km/h] 0:04:31
21 282 MŁYŃSKI KRZYSZTOF M 19 M 40-49 8 DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21km 2:24:55 8.69 [km/h] 0:01:31
22 474 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 20 M 50-59 6 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 0 21km 2:25:03 8.69 [km/h] 0:02:20
23 159 JASIUKIEWICZ JACEK M 21 M 50-59 7 DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21km 2:25:16 8.67 [km/h] 0:02:51
24 499 VĒRSIS ULDIS M 22 M 50-59 8 LIEPĀJA NŪJO AR VĒJU 0 21km 2:25:42 8.65 [km/h] 0:02:26
25 425 ŠOLTÉS JOZEF M 23 M 50-59 9 ROKYCANY NW-PRESOV 0 21km 2:26:05 8.63 [km/h] 0:02:42
26 354 PRZYBYSZ GRZEGORZ M 24 M 0-39 4 POPOWO KOŚCIELNE 0 21km 2:27:30 8.54 [km/h] 0:00:13
27 53 CANDELA VICTOR M 25 M 40-49 9 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV ŻÓŁTA 21km 2:27:54 8.52 [km/h] 0:01:14
28 542 ZAGAJA JANUSZ M 26 M 60+ 1 POKÓJ WESOŁY BORSUK TEAM 0 21km 2:27:57 8.52 [km/h] 0:02:56
29 245 MACHATA LIBOR M 27 M 50-59 10 NÜRNBERG LAUFEN GEGEN LEIDEN E.V., NÜRNBERG ŻÓŁTA 21km 2:28:03 8.51 [km/h] 0:02:57
30 513 WILCZEK KRZYSZTOF M 28 M 40-49 10 ZĘBOWICE TEAM OZIMEK 0 21km 2:28:07 8.51 [km/h] 0:01:47
31 343 PODOLAK MARIUS M 29 M 0-39 5 HAGEN 0 21km 2:28:09 8.50 [km/h] 0:00:13
32 143 ILOWSKA-REMBARZ KAROLINA K 3 K 0-39 KROSINKO LOFT TEAM EXTREME 0 21km 2:28:13 8.50 [km/h] 0:04:27
33 264 MARKIN EVGENIY M 30 M 0-39 6 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0 21km 2:28:13 8.50 [km/h] 0:00:24
34 568 OLESZCZUK TERESA K 4 K 50-59 1 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA ŻÓŁTA 21km 2:29:04 8.45 [km/h] 0:05:44
35 169 KASPRZYK LILIANNA K 5 K 50-59 2 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 0 21km 2:29:51 8.41 [km/h] 0:05:46
36 77 DAVID DEGUELLE M 31 M 40-49 11 GUILLESTE ATHLETIC CLUB BOBIGNY / NORDIC WALKING ADVENTURE ŻÓŁTA X2 21km 2:31:10 8.34 [km/h] 0:00:30
37 429 SPYCHAŁA MARZENA K 6 K 40-49 1 BIAŁA CKZIU NYSA MECHANIK 0 21km 2:31:19 8.33 [km/h] 0:04:49
38 438 STEFANICKI MAREK M 32 M 60+ 2 ŚWINOUJŚCIE WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE 0 21km 2:31:37 8.31 [km/h] 0:03:49
39 100 FALKOWSKA BEATA K 7 K 50-59 3 WIRY UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 0 21km 2:32:11 8.28 [km/h] 0:06:05
40 507 WESOŁOWSKI WOJCIECH M 33 M 60+ 3 GNIEZNO NORDIC TEAM GNIEZNO 0 21km 2:32:15 8.28 [km/h] 0:03:49
41 186 KOŁODZIEJ JOANNA K 8 K 50-59 4 RUDA ŚLĄSKA STADION ŚLĄSKI ŻÓŁTA 21km 2:32:32 8.26 [km/h] 0:05:19
42 274 MĄDRY GRZEGORZ M 34 M 50-59 11 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO ŻÓŁTA 21km 2:32:36 8.26 [km/h] 0:02:37
43 441 STĘPIEŃ LUCYNA K 9 K 60+ 1 LUBIN KS METRACO POLKOWICE 0 21km 2:33:00 8.24 [km/h] 0:06:24
44 140 HRYNDIO JERZY M 35 M 60+ 4 KATOWICE STADION ŚLĄSKI 0 21km 2:33:09 8.23 [km/h] 0:03:38
45 152 JANKOWSKI MARCIN M 36 M 40-49 12 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK 0 21km 2:33:11 8.23 [km/h] 0:01:30
46 567 PACZESNY SEWERYN M 37 M 40-49 13 ZDUŃSKA WOLA 0 21km 2:33:49 8.19 [km/h] 0:01:35
47 408 SKRZYPCZAK PATRYK M 38 M 0-39 7 TRZCIEL MARSZ PO ZDROWIE 0 21km 2:34:03 8.18 [km/h] 0:00:29
48 25 BEM MAŁGORZATA K 10 K 40-49 2 OLSZTYN POZYTYWNI DOBRE MIASTO 0 21km 2:34:08 8.17 [km/h] 0:04:40
49 232 LAPŠANSKÝ VIKTOR M 39 M 50-59 12 STARÁ ĽUBOVŇA NORDIC WALKING-RUNNING STARÁ ĽUBOVŇA, SLOVAKIA 0 21km 2:34:28 8.16 [km/h] 0:02:32
50 154 JANOSZKA IRENA K 11 K 50-59 5 RADZIONKÓW CIDRY LOTAJOM 0 21km 2:34:36 8.15 [km/h] 0:05:19
51 268 MATSEIKO YEVHENII M 40 M 0-39 8 TRUSKAVETS TNW-KARPATIYA 0 21km 2:34:53 8.14 [km/h] 0:00:04
52 360 RACŁAWSKI JAN M 41 M 60+ 5 SKARBIMIERZ OSIEDLE AMATOR 0 21km 2:35:10 8.12 [km/h] 0:03:32
53 217 KUBICKI PAWEŁ M 42 M 50-59 13 SKOKI NORDIC WALKING KIEKRZ 0 21km 2:35:11 8.12 [km/h] 0:03:04
54 295 MYSIOR WOJCIECH M 43 M 40-49 14 SKÓRZEWO NORDIC WALKING KIEKRZ ŻÓŁTA 21km 2:35:17 8.11 [km/h] 0:01:37
55 476 ŚWITAŁA KRZYSZTOF M 44 M 40-49 15 GÓRA BIEGACZE JUMIORA - RUNNERS TEAM 0 21km 2:36:14 8.06 [km/h] 0:01:09
56 287 MORA ANDRÉS M 45 M 40-49 16 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV 0 21km 2:37:06 8.02 [km/h] 0:01:10
57 253 MALINOWSKA KATARZYNA K 12 K 0-39 1 PIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 0 21km 2:37:32 8.00 [km/h] 0:04:19
58 202 KOZIEŁ SZYMON M 46 M 40-49 17 GOLĘCZEWO NORDIC WALKING KIEKRZ 0 21km 2:38:29 7.95 [km/h] 0:01:54
59 47 BUCZKOWSKA WIESŁAWA K 13 K 60+ 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0 21km 2:39:07 7.92 [km/h] 0:06:33
60 231 LAPŠANSKÁ URSZULA K 14 K 50-59 6 STARÁ ĽUBOVŇA NORDIC WALKING-RUNNING STARÁ ĽUBOVŇA, SLOVAKIA 0 21km 2:39:15 7.91 [km/h] 0:06:07
61 280 MIŚ LILIANNA K 15 K 40-49 3 BYTOM CSC ADVENTURE ACADEMY ŻÓŁTA 21km 2:39:17 7.91 [km/h] 0:05:03
62 566 PASIŃSKA - SKOWRON SYLWIA K 16 K 40-49 4 SZCZODRKOWICE PRUSZYŃSKI SPORT TEAM 0 21km 2:39:23 7.91 [km/h] 0:05:03
63 101 FASOLA RAFFAELLA K 17 K 40-49 5 COMO NORDIC WALKING COMO 0 21km 2:39:36 7.89 [km/h] 0:05:53
64 41 BORKOWSKI LESZEK M 47 M 50-59 14 GRABIANÓW NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD 0 21km 2:39:39 7.89 [km/h] 0:02:36
65 200 KOWALCZYK MARIUSZ M 48 M 50-59 15 ZIELONA GÓRA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA 0 21km 2:41:29 7.80 [km/h] 0:03:14
66 78 DAVÓ ANTONIO M 49 M 60+ 6 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV 0 21km 2:41:31 7.80 [km/h] 0:02:42
67 378 ROSOŁEK ELŻBIETA K 18 K 50-59 7 ZIELONA GÓRA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA 0 21km 2:42:43 7.74 [km/h] 0:05:27
68 55 CASTELLS JORGE M 50 M 40-49 18 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV 0 21km 2:42:57 7.73 [km/h] 0:01:16
69 36 BŁASZKIEWICZ TOMASZ M 51 M 50-59 16 TYCHY ŻÓŁTA 21km 2:42:57 7.73 [km/h] 0:02:27
70 384 RUDOLF NATALIA K 19 K 40-49 6 NADOLICE WIELKIE NORDIKI 0 21km 2:43:06 7.73 [km/h] 0:04:54
71 123 GLISZCZYŃSKI MIROSŁAW M 52 M 60+ 7 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI 0 21km 2:43:26 7.71 [km/h] 0:03:32
72 267 MAŚLANKA ANDRZEJ M 53 M 50-59 17 TARNÓW TTC MPEC TARNÓW 0 21km 2:43:45 7.69 [km/h] 0:02:19
73 318 ORN VEIKO M 54 M 0-39 9 HAABNEEME ŻÓŁTA 21km 2:43:50 7.69 [km/h] 0:00:17
74 248 MAHLICH HUBERT M 55 M 50-59 18 NÜRNBERG, NIEMCY NEVER WALK ALONE NÜRNBERG, E. V. 0 21km 2:44:27 7.66 [km/h] 0:02:46
75 468 ŚCIBIOR ROBERT M 56 M 40-49 19 KLEMENTOWICE 0 21km 2:44:29 7.66 [km/h] 0:01:42
76 105 FONSECA REGINA K 20 K 50-59 8 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV ŻÓŁTA 21km 2:45:12 7.63 [km/h] 0:05:58
77 54 CARRASCO CRUZ K 21 K 50-59 9 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV 0 21km 2:45:28 7.61 [km/h] 0:05:50
78 37 BOGUSZ MAREK M 57 M 50-59 19 KOSTRZYN ŻÓŁTA 21km 2:45:46 7.60 [km/h] 0:03:13
79 165 KABAŁA MARZENA K 22 K 40-49 7 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 0 21km 2:47:10 7.54 [km/h] 0:04:50
80 488 TORRES PELI K 23 K 40-49 8 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV 0 21km 2:47:37 7.52 [km/h] 0:04:40
81 10 ANTÓN ELIA K 24 K 0-39 2 ELCHE EQUIPO LURBEL - FEMECV 0 21km 2:48:05 7.50 [km/h] 0:04:12
82 338 PIKSA KAZIMIERZ M 58 M 60+ 8 BRZEG N.W KRUSZYNA ŻÓŁTA 21km 2:49:16 7.44 [km/h] 0:03:42
83 433 STANKOWSKA MARZENA K 25 K 40-49 9 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 0 21km 2:49:48 7.42 [km/h] 0:05:09
84 87 DONIGIEWICZ JANUSZ M 59 M 60+ 9 BRZEG NORDIC WALKING KRUSZYNA 0 21km 2:50:17 7.40 [km/h] 0:03:36
85 89 DROZD MARIA K 26 K 50-59 10 KRUSZYNA NORDIC WALKING KRUSZYNA 0 21km 2:50:27 7.39 [km/h] 0:05:33
86 347 POSTEK DANUTA K 27 K 50-59 11 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 21km 2:51:19 7.35 [km/h] 0:05:34
87 12 ARCIMOWICZ MONIKA K 28 K 40-49 10 ROKIETNICA ROKIETNICA TEAM 0 21km 2:51:26 7.35 [km/h] 0:04:56
88 525 WOZIŃSKA JOLANTA K 29 K 50-59 12 TARNOWSKIE GÓRY SIECHODZI 0 21km 2:54:00 7.24 [km/h] 0:05:28
89 178 KLAK JOANNA K 30 K 0-39 3 ŚREM 0 21km 2:54:51 7.21 [km/h] 0:04:28
90 292 MOSTOWSKA-NOWAK ELŻBIETA K 31 K 50-59 13 ŻAKOWO STOWARZYSZENIE AZYMUT 0 21km 2:55:18 7.19 [km/h] 0:06:00
91 361 RACZYŃSKA ALEKSANDRA K 32 K 60+ 3 CHORZÓW STADION ŚLĄSKI 0 21km 2:55:20 7.19 [km/h] 0:06:47
92 356 PYCLIK-KARGÓL KATARZYNA K 33 K 0-39 4 TARNOWSKIE GÓRY SIECHODZI 0 21km 2:55:27 7.18 [km/h] 0:04:15
93 546 ZAWADZKA MARIA K 34 K 60+ 4 LUBIN KS METRACO POLKOWICE 0 21km 2:55:33 7.18 [km/h] 0:06:34
94 379 ROZMUS JOLANTA K 35 K 60+ 5 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0 21km 2:56:37 7.13 [km/h] 0:06:38
95 160 JAŚ JOLANTA K 36 K 50-59 14 LESZNO LESZNO ŻÓŁTA 21km 2:57:45 7.09 [km/h] 0:05:38
96 56 CEBEREK-PŁOTCZYK MARCELINA K 37 K 60+ 6 SZCZECIN 0 21km 2:57:48 7.09 [km/h] 0:06:45
97 257 MARCHEWKA ANDRZEJ M 60 M 60+ 10 PRECZÓW 13. ŚBOT KATOWICE 0 21km 2:58:53 7.04 [km/h] 0:03:44
98 359 RACŁAWSKA JOANNA K 38 K 50-59 15 SKARBIMIERZ-OSIEDLE AMATORKA 0 21km 3:00:22 6.99 [km/h] 0:05:40
99 510 WIELGOSZ AGNIESZKA K 39 K 40-49 11 DÜSSELDORF 0 21km 3:01:44 6.93 [km/h] 0:05:10
100 259 MARCINIAK LUCYNA K 40 K 60+ 7 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ ŻÓŁTA 21km 3:02:38 6.90 [km/h] 0:06:24
101 625 THOMALLA BOGDAN M 61 M 60+ 11 ZABRZE OBR TOMCHEM 21km 3:03:00 6.89 [km/h] 0:03:58
102 192 KORALEWSKI SEBASTIAN M 62 M 40-49 20 POZNAŃ 0 21km 3:11:11 6.59 [km/h] 0:06:49
103 516 WŁOCHOWICZ OLGA K 41 K 0-39 5 PIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 0 21km 3:12:50 6.53 [km/h] 0:04:20
104 404 SIWCZYK GRAŻYNA K 42 K 60+ 8 PIEKARY ŚLĄSKIE LECYMY DURŚ 0 21km 3:14:34 6.48 [km/h] 0:06:38
105 119 GĘBSKA ELŻBIETA K 43 K 50-59 16 BĘDZIN 0 21km 3:24:46 6.15 [km/h] 0:06:07
- 333 PERLIK WIESŁAW M - M 60+ - ZIELONKA TADMAX 0 21km DNF - [km/h] 0:03:56

DZIEŃ 2 - WYNIKI - 10 KM / DAY 2 - RESULTS - 10 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 321 OSIŃSKI MICHAŁ M 1 M 1-39 ŁÓDŹ TERVEL TEAM 0 10km 1:02:05 9.66 [km/h] 0:00:32
2 522 WOŁOSZKA ARTUR M 2 M 1-39 JAMIELNIK-KOLONIA 16 NWPL / LUKITEAM SIEDLCE 0 10km 1:02:30 9.60 [km/h] 0:00:04
3 300 NIECHWIEJCZYK PIOTR M 3 M 40-49 ŚWIĘTOCHŁOWICE NWPL / UNIA MIAST 0 10km 1:02:37 9.58 [km/h] 0:00:05
4 179 KLICZKA KAMIL M 4 M 50-59 1 SZCZECIN SANPROBI SZCZECIN 0 10km 1:03:17 9.48 [km/h] 0:00:20
5 31 BIŁEK ARTUR M 5 M 1-39 1 LUBLINIEC UNIA MIAST 0 10km 1:03:31 9.45 [km/h] 0:00:20
6 167 KACPRZAK SŁAWEK M 6 M 40-49 1 JUSTYNÓW NWPL / LZS JUSTYNÓW 0 10km 1:03:53 9.39 [km/h] 0:00:12
7 111 FRISON DIDIER M 7 M 50-59 2 JACOB BELLECOMBETTE FRANCE 0 10km 1:04:34 9.29 [km/h] 0:00:26
8 520 WOJTOWICZ TOMASZ M 8 M 1-39 2 WIDACZ 0 10km 1:04:41 9.28 [km/h] 0:00:19
9 240 LISKOWITCH FRANZ M 9 M 40-49 2 LA MOTTE SERVOLEX FRANCE ŻÓŁTA 10km 1:04:52 9.25 [km/h] 0:00:45
10 629 MICHALSKI ANDRZEJ M 10 M 50-59 3 SANOK KS-IDMAR--RACING-TEAM 0 10km 1:04:57 9.24 [km/h] 0:00:11
11 32 BIŃCZYK DARIUSZ M 11 M 1-39 3 CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 0 10km 1:05:17 9.19 [km/h] 0:00:30
12 298 NAKONIECZNY GRZEGORZ M 12 M 40-49 3 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 10km 1:06:03 9.08 [km/h] 0:00:42
13 66 CRESSONNIER RODOLPHE M 13 M 40-49 4 SAINT BENOÎT SUR SEINE FRANCE 0 10km 1:06:08 9.07 [km/h] 0:00:36
14 219 KUBISZYN MIROSŁAW M 14 M 1-39 4 LUBACZÓW NWPL 0 10km 1:06:38 9.00 [km/h] 0:00:42
15 504 WASIAK RAFAŁ M 15 M 40-49 5 DĄBRÓWKA MARSZ PO ZDROWIE 0 10km 1:06:39 9.00 [km/h] 0:01:00
16 364 RECZULSKI MARIUSZ M 16 M 50-59 4 CZĘSTOCHOWA NWPL/KABEX PODKOWA JANÓW 0 10km 1:06:54 8.97 [km/h] 0:01:04
17 46 BRZOZOWSKI PIOTR M 17 M 1-39 5 SŁAWNO NORDIC WALKING POLAND/ AKTYWNI POSTOMINO 0 10km 1:07:10 8.93 [km/h] 0:00:41
18 227 KUŹMICZ ADAM M 18 M 1-39 6 MASZEWKO NORDIC WALKING PASŁĘK 0 10km 1:07:35 8.88 [km/h] 0:00:36
19 277 MIELECKA AGNIESZKA K 1 K 40-49 GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 0 10km 1:07:49 8.85 [km/h] 0:00:52
20 134 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 19 M 50-59 5 GOŁĄBEK ŻÓŁTA 10km 1:07:56 8.83 [km/h] 0:01:15
21 307 NOWAK RAJMUND M 20 M 40-49 6 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 10km 1:08:01 8.82 [km/h] 0:01:21
22 102 FAVARO ANTONELLO M 21 M 50-59 6 VENEZIA NORDIC WALKING BASSANO 0 10km 1:08:04 8.81 [km/h] 0:00:52
23 163 JĘDRASIAK RENATA K 2 K 50-59 LUBIN KS METRACO POLKOWICE 0 10km 1:08:57 8.70 [km/h] 0:01:40
24 181 KŁOS MACIEJ M 22 M 1-39 7 GDAŃSK 0 10km 1:09:12 8.67 [km/h] 0:00:59
25 562 ZALISKO OKSANA K 3 K 60+ LWÓW KS METRACO POLKOWICE 0 10km 1:09:16 8.66 [km/h] 0:01:03
26 428 SPYCHAŁA LESŁAW M 23 M 50-59 7 BIAŁA 0 0 10km 1:09:18 8.66 [km/h] 0:01:34
27 23 BASSO DANIELA K 4 K 50-59 1 COMO NORDIC WALKING COMO 0 10km 1:09:44 8.60 [km/h] 0:01:10
28 88 DREWA MARIAN M 24 M 60+ 1 GOŚCICINO TEAM GWE 0 10km 1:10:31 8.51 [km/h] 0:01:15
29 35 BŁASZCZYK CZESŁAW M 25 M 60+ 2 KATOWICE 0 10km 1:10:33 8.50 [km/h] 0:01:21
30 341 PŁACHCIŃSKA ANGELIKA K 5 K 1-39 1 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 0 10km 1:11:37 8.38 [km/h] 0:02:06
31 376 ROSADZIŃSKI SŁAWOMIR M 26 M 40-49 7 LESZNO LESZNO :) 0 10km 1:12:04 8.33 [km/h] 0:01:05
32 417 SMARSZCZ WIESŁAW M 27 M 60+ 3 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK 0 10km 1:12:10 8.31 [km/h] 0:02:16
33 407 SKOWROŃSKA DOMINIKA K 6 K 1-39 2 PLEWISKA MARSZPOZDROWIE 0 10km 1:12:11 8.31 [km/h] 0:01:44
34 108 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF M 28 M 40-49 8 SIEDLCE NOWI SIEDLCE / NW WSCHÓD 0 10km 1:12:13 8.31 [km/h] 0:01:27
35 71 CZEKAJŁO FRANCISZEK M 29 M 60+ 4 DREZDENKO REMI 0 10km 1:12:17 8.30 [km/h] 0:02:16
36 106 FORNASARIS MARCO M 30 M 50-59 8 SOLBIATE OLONA NRDC 0 10km 1:12:24 8.29 [km/h] 0:02:38
37 451 SZARSZUNOWICZ ANNA K 7 K 1-39 3 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE 0 10km 1:12:26 8.28 [km/h] 0:01:57
38 141 IDKOWIAK MAGDALENA K 8 K 40-49 1 KROSINKO/MOSINA KS IDMAR RACING TEAM 0 10km 1:12:33 8.27 [km/h] 0:01:45
39 51 BUL DARIUSZ M 31 M 40-49 9 PUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM 0 10km 1:12:34 8.27 [km/h] 0:02:07
40 211 KRYSZCZUK KRZYSZTOF M 32 M 50-59 9 SIEDLCE NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD 0 10km 1:12:35 8.27 [km/h] 0:02:33
41 446 SUPERCHI VALENTINA K 9 K 40-49 2 SOLBIATE OLONA LA PIAVE ŻÓŁTA 10km 1:12:52 8.23 [km/h] 0:01:41
42 308 NOWICKA AGNIESZKA K 10 K 40-49 3 KRZYSZKOWO NORDIC WALKING KIEKRZ 0 10km 1:13:00 8.22 [km/h] 0:02:11
43 353 PRZYBYŁEK MARYSIA K 11 K 40-49 4 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE 0 10km 1:13:04 8.21 [km/h] 0:01:51
44 293 MOTYL ANNA K 12 K 50-59 2 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW 0 10km 1:13:36 8.15 [km/h] 0:02:54
45 185 KOLMETZ KATARZYNA K 13 K 40-49 5 GOŚCICINO POLIPACK ŻÓŁTA 10km 1:13:41 8.14 [km/h] 0:01:36
46 278 MIKŠÍK ZDENĚK M 33 M 50-59 10 PRAHA MOSKYT NORDIC WALKING 0 10km 1:14:00 8.11 [km/h] 0:03:07
47 473 ŚLUSARCZYK MARCIN M 34 M 1-39 8 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM 0 10km 1:14:08 8.09 [km/h] 0:01:55
48 398 SIBILSKI TOMASZ M 35 M 1-39 9 DĄBRÓWKA MARSZPOZDROWIE 0 10km 1:14:10 8.09 [km/h] 0:02:00
49 189 KOŃCZEWSKA BOŻENA K 14 K 50-59 3 USTRZYKI DOLNE BIESZCZADZKI KLUB NW USTRZYKI DOLNE / MKS HALICZ KLUB BIEGACZA 0 10km 1:14:14 8.08 [km/h] 0:03:17
50 328 PALIWODA KASIA K 15 K 40-49 6 MIERZYN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN 0 10km 1:14:26 8.06 [km/h] 0:02:11
51 560 WILDAUER INGO M 36 M 50-59 11 MALSCH TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI 0 10km 1:14:28 8.06 [km/h] 0:02:22
52 265 MARTINE TREMEL K 16 K 50-59 4 FRANCE ECAC CHAUMONT 0 10km 1:14:32 8.05 [km/h] 0:02:26
53 11 ARBA VINICIO M 37 M 60+ 5 COMO 0 10km 1:14:36 8.04 [km/h] 0:02:00
54 394 SERFELOVA JIRINA K 17 K 50-59 5 STRBA SK STRBA 0 10km 1:14:45 8.03 [km/h] 0:03:06
55 275 MICHALAK MARCIN M 38 M 1-39 10 POZNAŃ ŻÓŁTA 10km 1:15:08 7.99 [km/h] 0:01:51
56 184 KOLMETZ DARIUSZ M 39 M 40-49 10 GOŚCICINO POLIPACK 0 10km 1:15:22 7.96 [km/h] 0:02:56
57 223 KURZAWSKA JOLANTA K 18 K 60+ 1 LUBIN KS METRACO POLKOWICE 0 10km 1:15:23 7.96 [km/h] 0:02:49
58 357 PYRKA ALICJA K 19 K 50-59 6 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW 0 10km 1:15:25 7.96 [km/h] 0:03:46
59 258 MARCHWICKI PRZEMYSŁAW M 40 M 60+ 6 SADY NORDIC WALKING KIEKRZ 0 10km 1:15:30 7.95 [km/h] 0:03:30
60 15 BADECKI RYSZARD M 41 M 50-59 12 NIESZCZYCE KS METRACO POLKOWICE 0 10km 1:15:38 7.93 [km/h] 0:02:21
61 380 ROZYNEK MARIUSZ M 42 M 40-49 11 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ ŻÓŁTA 10km 1:15:44 7.92 [km/h] 0:03:30
62 296 NACZK ALICJA K 20 K 40-49 7 MARWICE 0 10km 1:15:48 7.92 [km/h] 0:03:10
63 311 OLECH ANNA K 21 K 40-49 8 GDAŃSK ELITE TEAM 0 10km 1:15:56 7.90 [km/h] 0:03:34
64 255 MAŁKIEWICZ JACEK M 43 M 50-59 13 SOLEC KUJAWSKI 0 10km 1:15:58 7.90 [km/h] 0:03:51
65 201 KOZAKOWSKA MAŁGORZATA K 22 K 40-49 9 ROGOWO KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 0 10km 1:15:59 7.90 [km/h] 0:03:00
66 182 KOBIELA DARIA K 23 K 1-39 4 CZĘSTOCHOWA NWPL/KABEX PODKOWA JANÓW 0 10km 1:16:03 7.89 [km/h] 0:03:36
67 556 ZWOLENKIEWICZ JOANNA K 24 K 40-49 10 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 0 10km 1:16:06 7.88 [km/h] 0:03:22
68 372 RIZZI GIORGIO M 44 M 60+ 7 COMO NORDIC WALKING COMO 0 10km 1:16:09 7.88 [km/h] 0:02:35
69 230 KWIATKOWSKA STANISŁAWA K 25 K 50-59 7 GOSŁAWICE / POCZTA MIĘKINIA CHODŹ Z NAMI 0 10km 1:16:11 7.88 [km/h] 0:03:27
70 470 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 45 M 60+ 8 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM 0 10km 1:16:16 7.87 [km/h] 0:02:41
71 460 SZULC JAREK M 46 M 50-59 14 BYDGOSZCZ MARSZ PO ZDROWIE 0 10km 1:16:42 7.82 [km/h] 0:03:18
72 358 PYRKA ZBIGNIEW M 47 M 60+ 9 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW 0 10km 1:16:49 7.81 [km/h] 0:03:42
73 466 SZYMCZYK MAGDALENA K 26 K 1-39 5 SIEDLCE NOWI SIEDLCE / NW WSCHÓD 0 10km 1:17:05 7.78 [km/h] 0:03:10
74 540 ZACHARCZUK ZOFIA K 27 K 60+ 2 SIEDLCE NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD 0 10km 1:17:12 7.77 [km/h] 0:03:41
75 284 MOLENDA MAGDALENA K 28 K 1-39 6 MOSINA KS IDMAR RACING TEAM 0 10km 1:17:24 7.75 [km/h] 0:03:20
76 113 GABERT BEATA K 29 K 40-49 11 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 10km 1:18:10 7.68 [km/h] 0:04:26
77 209 KRÓLAK KONRAD M 48 M 40-49 12 WARSZAWA 0 10km 1:18:36 7.63 [km/h] 0:03:25
78 235 LENER SŁAWOMIR M 49 M 60+ 10 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 10km 1:19:08 7.58 [km/h] 0:02:26
79 405 SKAWIŃSKA EWA K 30 K 40-49 12 WILKSZYN RIGHTWAY 0 10km 1:20:09 7.49 [km/h] 0:05:46
80 127 GRANDJEAN JEAN M 50 M 60+ 11 MARSEILLE ASPTT MARSEILLE 0 10km 1:20:25 7.46 [km/h] 0:03:46
81 125 GOLUS URSZULA K 31 K 60+ 3 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN ŻÓŁTA 10km 1:20:39 7.44 [km/h] 0:04:25
82 263 MAREK CHŁODNICKI M 51 M 60+ 12 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 10km 1:20:50 7.42 [km/h] 0:05:27
83 563 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 32 K 50-59 8 WIERSZYNO ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO 0 10km 1:20:59 7.41 [km/h] 0:05:35
84 471 ŚLUSARCZYK GRZEGORZ M 52 M 40-49 13 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM ŻÓŁTA 10km 1:21:04 7.40 [km/h] 0:04:22
85 419 SOBAŃSKA GRAŻYNA K 33 K 60+ 4 DRUŻBICE 0 10km 1:21:10 7.39 [km/h] 0:04:33
86 558 ŻOŁNO MAGDA K 34 K 50-59 9 GORZÓW WIELKOPOLSKI EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 10km 1:21:27 7.37 [km/h] 0:04:23
87 397 SHURHINA YULIIA K 35 K 1-39 7 ODESSA NATIONAL ONWF LET'S GO 0 10km 1:21:28 7.36 [km/h] 0:05:46
88 388 SAAR KRISTI K 36 K 40-49 13 PAIDE EV100 0 10km 1:22:04 7.31 [km/h] 0:05:36
89 462 SZYBCZYŃSKA KATARZYNA K 37 K 40-49 14 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 0 10km 1:23:03 7.22 [km/h] 0:06:18
90 156 JARCZEWSKA MARLENA K 38 K 40-49 15 NOWY TOMYŚL 0 10km 1:23:08 7.22 [km/h] 0:06:11
91 432 STANKIEWICZ ARTUR M 53 M 40-49 14 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 10km 1:23:31 7.18 [km/h] 0:05:27
92 395 SHAYAKHMETOVA DINARA K 39 K 1-39 8 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 0 10km 1:23:49 7.16 [km/h] 0:06:22
93 210 KRUSZKA ARLETA K 40 K 50-59 10 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 10km 1:23:50 7.16 [km/h] 0:06:12
94 70 CZARNECKA KATARZYNA K 41 K 1-39 9 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ 0 10km 1:24:17 7.12 [km/h] 0:07:29
95 387 RYCHLICKA AGNIESZKA K 42 K 40-49 16 LUBAN KWISA LUBAŃ ŻÓŁTA 10km 1:24:19 7.12 [km/h] 0:06:18
96 63 CHOLEWKA JOLANTA K 43 K 60+ 5 SIEDLECZEK MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 0 10km 1:25:18 7.03 [km/h] 0:06:23
97 482 TOLSTOVA OLGA K 44 K 40-49 17 MOSCOW RUSSIAN ONWF 0 10km 1:26:13 6.96 [km/h] 0:06:59
98 29 BIELECKA MONIKA K 45 K 40-49 18 STARGARD TUPTUP TEAM 0 10km 1:27:04 6.89 [km/h] 0:07:22
99 176 KHOJANAZAROVA DANA K 46 K 50-59 11 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 0 10km 1:28:34 6.77 [km/h] 0:06:31
100 26 BEZEGA SNEZHANA K 47 K 1-39 10 KHARKOV NATIONAL ONWF LET'S GO ŻÓŁTA 10km 1:28:48 6.76 [km/h] 0:06:29
101 203 POTRZEBOWSKA IWONA K 48 K 40-49 19 SZCZECIN KS-IDMAR-RACING-TEAM 0 10km 1:29:02 6.74 [km/h] 0:07:18
102 630 ZALESKA BEATA K 49 K 50-59 12 SZCZECIN KS-IDMAR-RACING-TEAM 0 10km 1:29:33 6.70 [km/h] 0:07:23
103 414 SŁOWIŃSKA ALICJA K 50 K 50-59 13 SIEDLCE NOWI SIEDLCE / NW WSCHÓD 0 10km 1:31:53 6.53 [km/h] 0:02:59
104 171 KAŹMIERCZAK NORBERT M 54 M 40-49 15 STARGARD TUPTUP TEAM 0 10km 1:32:59 6.45 [km/h] 0:01:29
105 492 TUMENBAYEVA ORYNBASSAR K 51 K 50-59 14 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 0 10km 1:35:32 6.28 [km/h] 0:06:58
106 14 ARSTANBEKOVA JAMILYA K 52 K 40-49 20 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 0 10km 1:36:27 6.22 [km/h] 0:07:15
107 322 OSPANOVA BAKHYT K 53 K 50-59 15 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA ŻÓŁTA 10km 1:36:32 6.22 [km/h] 0:09:03
108 24 BEISENOVA AIMAN K 54 K 40-49 21 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 0 10km 1:49:54 5.46 [km/h] 0:09:04
109 4 AKATAYEVA RIMMA K 55 K 60+ 6 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 0 10km 1:51:24 5.39 [km/h] 0:07:34
110 348 PRABUCKA AGATA K 56 K 50-59 16 STARGARD TR STARBLADE 0 10km 1:51:25 5.39 [km/h] 0:07:32

DZIEŃ 2 - WYNIKI - 5 KM / DAY 2 - RESULTS - 5 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA GRUPA NPSR DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 536 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0 0 5km 0:30:30 9.84 [km/h] 0:00:16
2 442 STILLER KAROL M 2 M 30-39 KUSIĘTA NWPL/KABEX PODKOWA JANÓW 0 0 5km 0:30:32 9.83 [km/h] 0:07:30
3 485 TOPOLNICKI KONRAD M 3 M 16-29 NYSA CKZIU NYSA MECHANIK 0 0 5km 0:30:44 9.76 [km/h] 0:00:20
4 85 DOŁĘGOWSKI MAREK M 4 M 40-49 1 KOŁCZEWO BKS MANIIAK WOLIN 0 0 5km 0:30:48 9.74 [km/h] 0:00:15
5 403 SIWAK PIOTR M 5 M 50-59 1 RUDNA KS METRACO POLKOWICE 0 0 5km 0:30:53 9.71 [km/h] 0:00:33
6 363 RAJEWSKI SEBASTIAN M 6 M 40-49 2 PIŁA KS IDMAR RACING TEAM 0 0 5km 0:31:15 9.60 [km/h] 0:00:03
7 81 DELĄG JAKUB M 7 M 16-29 1 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE 0 0 5km 0:31:18 9.58 [km/h] 0:00:10
8 523 WOROCH ROMAN M 8 M 60-69 1 DOPIEWO KS. METRACO POLKOWICE 0 0 5km 0:31:39 9.48 [km/h] 0:00:24
9 365 REMBARZ ŁUKASZ M 9 M 40-49 3 KROSINKO K S IDMAR RACING TEAM 0 0 5km 0:31:41 9.47 [km/h] 0:00:23
10 514 WITCZUK LUKASZ M 10 M 30-39 1 SIEDLCE NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE 0 0 5km 0:31:44 9.45 [km/h] 0:00:20
11 69 CYRAN RYSZARD M 11 M 30-39 2 KUSTRZYCE LUCA TEAM ZDUŃSKA WOLA 0 0 5km 0:32:02 9.37 [km/h] 0:00:35
12 628 LUBIATOWSKI IRENEUSZ M 12 M 50-59 2 GUBIN - ŻÓŁTA 0 5km 0:32:13 9.31 [km/h] 0:00:31
13 128 GRODZKI IRENEUSZ M 13 M 40-49 4 GORZÓW WLKP. ŻÓŁTA 0 5km 0:32:26 9.25 [km/h] 0:00:09
14 487 TOPOREK RAFAŁ M 14 M NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 0 KAT 3 5km 0:32:30 9.23 [km/h] 0:00:28
15 147 JACHIMOWICZ RENATA K 1 K 50-59 WIERZBNO NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE 0 0 5km 0:32:32 9.22 [km/h] 0:00:27
16 215 KUBIAK TOMASZ M 15 M 40-49 5 JELCZ-LASKOWICE SALLER NORDIC WALKING TEAM 0 0 5km 0:32:34 9.21 [km/h] 0:00:40
17 440 STĘPAK PIOTR M 16 M 16-29 2 ZBYLITOWSKA GÓRA ZBYLITOWSKA GÓRA NW WINNING TEAM ŻÓŁTA 0 5km 0:32:35 9.21 [km/h] 0:01:14
18 114 GAJEWSKI EUGENIUSZ M 17 M 60-69 2 GORZÓW WIELKOPOLSKI 0 0 5km 0:32:38 9.19 [km/h] 0:00:40
19 529 WUJEK TOMASZ M 18 M NPSR 2 POZNAŃ NWPL / MARSZ PO ZDROWIE NPSR 0 KAT 3 5km 0:33:04 9.07 [km/h] 0:00:50
20 389 SANIUK EDWARD M 19 M 60-69 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 0 0 5km 0:33:07 9.06 [km/h] 0:00:42
21 214 KUBIAK PRZEMEK M 20 M 40-49 6 MOSINA KS IDMAR RACING TEAM 0 0 5km 0:33:07 9.06 [km/h] 0:00:44
22 382 ROŻYNEK MIRON M 21 M 50-59 3 WROCŁAW KS METRACO POLKOWICE ŻÓŁTA 0 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 0:00:36
23 218 KUBISZYN MAŁGORZATA K 2 K 30-39 LUBACZÓW NORDIC WALKING POLAND 0 0 5km 0:33:10 9.05 [km/h] 0:00:47
24 109 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 22 M 16-29 3 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 0 0 5km 0:33:14 9.03 [km/h] 0:01:57
25 262 MARCZAK KRZYSZTOF M 23 M 60-69 4 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW 0 0 5km 0:33:20 9.00 [km/h] 0:00:55
26 290 MOSEEVA NADEZHDA K 3 K 30-39 САНКТ-ПЕТЕРБУРГ ŻÓŁTA 0 5km 0:33:24 8.98 [km/h] 0:01:01
27 118 GARBOWSKI PIOTR M 24 M NPSR 3 PRZEMYŚL STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:33:28 8.96 [km/h] 0:00:55
28 266 MARTIŃSKI PRZEMYSŁAW M 25 M NPSR 4 CHORZÓW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:33:45 8.89 [km/h] 0:00:57
29 238 LIPIŃSKI KAROL M 26 M 40-49 7 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 0 5km 0:33:46 8.88 [km/h] 0:00:59
30 110 FRĄCKOWIAK ROMAN M 27 M 50-59 4 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 0 0 5km 0:33:57 8.84 [km/h] 0:00:47
31 467 SZYMSKA MAŁGORZATA K 4 K 30-39 1 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 0 5km 0:34:02 8.81 [km/h] 0:00:51
32 412 SKWIRUT JERZY M 28 M NPSR 5 PRZEMYŚL STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:34:04 8.81 [km/h] 0:01:05
33 191 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 29 M 50-59 5 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM ŻÓŁTA 0 5km 0:34:19 8.74 [km/h] 0:01:01
34 306 NOWAK GRZEGORZ M 30 M 40-49 8 PIECHCIN 1975 0 0 5km 0:34:20 8.74 [km/h] 0:01:20
35 315 OLEKSYK MALGORZATA K 5 K 50-59 1 USTRZYKI DOLNE MKS HALICZ ,KLUB BIEGACZA BIESZCZADZKI KLUB NW USTRZYKI DOLNE 0 0 5km 0:34:24 8.72 [km/h] 0:01:47
36 626 SYKISZ MAKSYM M 31 M NPSR 6 BOSZKOWO-LETNISKO LESZNO:) NPSR 0 KAT 1 5km 0:34:30 8.70 [km/h] 0:01:16
37 423 SOKOŁOWSKI MAREK M 32 M 50-59 6 RYMANÓW-ZDRÓJ PTG SOKÓŁ RYMANÓW 0 0 5km 0:34:31 8.69 [km/h] 0:02:03
38 289 MORAWSKI BARTOSZ M 33 M 30-39 3 ROGALINEK KS IDMAR RACING TEAM 0 0 5km 0:34:33 8.68 [km/h] 0:01:13
39 310 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 6 K 50-59 2 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 0 0 5km 0:34:36 8.67 [km/h] 0:01:35
40 464 SZYMAŃSKI STEFAN M 34 M 70+ 1 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 0 0 5km 0:34:39 8.66 [km/h] 0:01:43
41 371 RĘBOWSKI TOMASZ M 35 M 30-39 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 0 0 5km 0:34:40 8.65 [km/h] 0:01:09
42 327 PAGLIANTI CRISTIANO ROBERTO M 36 M 40-49 9 VIAREGGIO NORDIC WALKING VIAREGGIO 0 0 5km 0:34:41 8.65 [km/h] 0:01:17
43 458 SZPILMAN KATARZYNA K 7 K 50-59 3 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0 0 5km 0:34:43 8.64 [km/h] 0:01:21
44 483 TOMCZYK EDWARD M 37 M 70+ 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 0 0 5km 0:34:54 8.60 [km/h] 0:01:41
45 120 GIERSZEWSKI ARKADIUSZ M 38 M 40-49 10 ANGOWICE 0 0 5km 0:34:56 8.59 [km/h] 0:01:23
46 121 GIL PAWEŁ M 39 M NPSR 7 PRZEMYŚL STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:34:58 8.58 [km/h] 0:01:35
47 208 KROMSKI PAWEŁ M 40 M 50-59 7 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ 0 0 5km 0:35:02 8.56 [km/h] 0:01:05
48 549 ZDANUK ARTUR M 41 M 40-49 11 PRZĘSOCIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 0 5km 0:35:03 8.56 [km/h] 0:01:29
49 146 JACHIMOWICZ MIROSŁAW M 42 M 50-59 8 WIERZBNO NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE 0 0 5km 0:35:06 8.55 [km/h] 0:01:31
50 402 SIROTKINA TETIANA K 8 K 40-49 1 KYIV UKRANIAN NORDIC WALKING FEDERATION 0 0 5km 0:35:07 8.54 [km/h] 0:01:57
51 411 SKURNICA MARCIN M 43 M 40-49 12 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW 0 0 5km 0:35:09 8.53 [km/h] 0:01:09
52 453 SZCZUDLIK MAŁGORZATA K 9 K 30-39 2 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 0 0 5km 0:35:21 8.49 [km/h] 0:02:19
53 236 LEŚNIEWSKI PIOTR M 44 M NPSR 8 POZNAŃ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:35:26 8.47 [km/h] 0:01:23
54 162 JEŻDŻEWSKI KACPER M 45 M NPSR 9 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:35:27 8.46 [km/h] 0:01:31
55 503 WARDACH JAN M 46 M 70+ 3 ZAMOŚĆ 0 0 5km 0:35:44 8.40 [km/h] 0:02:03
56 349 PRADUŃ MICHAŁ M 47 M NPSR 10 LUBLIN LUBELSKIE ZNORDIC NPSR 0 KAT 3 5km 0:35:46 8.39 [km/h] 0:01:48
57 431 STANISŁAWSKI JAN M 48 M 60-69 5 POZNAN MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 0 0 5km 0:35:51 8.37 [km/h] 0:01:43
58 115 GAŁĄZKA PAWEŁ M 49 M NPSR 11 GNIEZNO MUSZKIETEROWIE NPSR 0 KAT 1 5km 0:35:53 8.36 [km/h] 0:02:13
59 454 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M 50 M 16-29 4 SIEDLCE NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE ŻÓŁTA 0 5km 0:35:55 8.35 [km/h] 0:01:40
60 91 DUKAT RADOSŁAW M 51 M 40-49 13 ŚREM 0 0 5km 0:35:57 8.34 [km/h] 0:02:13
61 497 USS JOLA K 10 K 50-59 4 BIAŁA PODLASKA KBBB/ TKKF KRZNA 0 0 5km 0:36:00 8.33 [km/h] 0:02:07
62 270 MATUSZEK JACEK M 52 M 50-59 9 DĄBROWA GORNICZA 0 0 5km 0:36:09 8.30 [km/h] 0:01:51
63 297 NACZK WIKTORIA K 11 K 16-29 1 LĘBORK DYNAMIC LĘBORK 0 0 5km 0:36:21 8.25 [km/h] 0:02:38
64 196 KOSTECKI WIESŁAW M 53 M 60-69 6 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 0 0 5km 0:36:39 8.19 [km/h] 0:02:18
65 180 KLIMCZAK PIOTR M 54 M NPSR 12 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:36:43 8.17 [km/h] 0:02:07
66 385 RYBAŁTOWSKI PAWEŁ M 55 M 70+ 4 OBORNIKI ŚLĄSKIE 0 0 5km 0:36:52 8.14 [km/h] 0:02:33
67 301 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 12 K 16-29 2 MIĘDZYBORÓW 0 0 5km 0:36:54 8.13 [km/h] 0:02:50
68 436 STARZYŃSKA ANNA K 13 K 30-39 3 WĄGROWIEC NWPL/GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC 0 0 5km 0:36:57 8.12 [km/h] 0:03:00
69 261 MARCIŃCZAK BEATA K 14 K 50-59 5 ZDUŃSKA WOLA LUCA TEAM ZDUŃSKA WOLA 0 0 5km 0:37:03 8.10 [km/h] 0:02:29
70 494 TUZIMEK AGATA K 15 K 30-39 4 KURÓW 0 0 5km 0:37:08 8.08 [km/h] 0:03:04
71 130 GRYGOROWICZ BOGDAN M 56 M NPSR 13 LUBIN KS. METRACO POLKOWICE NPSR 0 KAT 3 5km 0:37:19 8.04 [km/h] 0:02:39
72 206 KRAKOWIAK MAŁGORZATA K 16 K 50-59 6 WIRY/POZNANIA UKS-GIMNAZJON SUCHY LAS 0 0 5km 0:37:25 8.02 [km/h] 0:03:25
73 45 BRYGAŁA AGATA K 17 K 16-29 3 GDAŃSK ELITE TEAM 0 0 5km 0:37:28 8.01 [km/h] 0:02:46
74 375 ROMAŃCZUK AGNIESZKA K 18 K 40-49 2 SIEDLCE NOWI SIEDLCE 0 0 5km 0:37:38 7.97 [km/h] 0:03:01
75 502 WARCHALSKA TERESA ALICJA K 19 K 60-69 1 KATOWICE ŻÓŁTA 0 5km 0:37:48 7.94 [km/h] 0:03:03
76 117 GAPIŃSKI LESZEK M 57 M 60-69 7 TRZEBINA WESOŁY BORSUK TEAM ŻÓŁTA 0 5km 0:37:51 7.93 [km/h] 0:02:29
77 434 STAŃCZAK GRAŻYNA K 20 K 60-69 2 GDAŃSK 0 0 5km 0:37:55 7.91 [km/h] 0:02:45
78 22 BARUCH HENRYKA K 21 K 60-69 3 DĄBROWA GÓRNICZA DĄBROWA NORDIC TEAM 0 0 5km 0:37:55 7.91 [km/h] 0:03:46
79 521 WOŁK BEATA K 22 K 40-49 3 TRZCIANKA 0 0 5km 0:37:59 7.90 [km/h] 0:03:15
80 399 SIERACKA KATARZYNA K 23 K 50-59 7 LESZNO STOWARZYSZENIE AZYMUT 0 0 5km 0:38:00 7.89 [km/h] 0:03:25
81 547 ZAWISŁA STANISŁAW M 58 M 60-69 8 PLEWISKA MARSZPOZDROWIE 0 0 5km 0:38:00 7.89 [km/h] 0:06:50
82 281 MIZGIER ANNA K 24 K 30-39 5 STRZELCE KRAJ. MARSZ PO ZDROWIE 0 0 5km 0:38:05 7.88 [km/h] 0:03:39
83 511 WIERZCHOSŁAWSKA AGNIESZKA K 25 K 16-29 4 BYDGOSZCZ UKW BYDGOSZCZ 0 0 5km 0:38:10 7.86 [km/h] 0:04:01
84 237 LIPIŃSKA KAROLINA K 26 K 30-39 6 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 0 5km 0:38:12 7.85 [km/h] 0:02:51
85 116 GAPIŃSKA JANINA K 27 K 60-69 4 TRZEBINA WESOŁY BORSUK TEAM 0 0 5km 0:38:14 7.85 [km/h] 0:02:33
86 484 TONON VENERANDA K 28 K 60-69 5 VITTORIO VENETO - TREVISO ANNIMA NW 0 0 5km 0:38:25 7.81 [km/h] 0:03:53
87 486 TOPOREK ALEKSANDRA K 29 K NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 0 KAT 3 5km 0:38:26 7.81 [km/h] 0:03:08
88 65 COLLU ANNA RITA K 30 K 50-59 8 COMO 0 0 5km 0:38:32 7.79 [km/h] 0:03:31
89 250 MAKOCKA HALINA K 31 K 60-69 6 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 0 5km 0:38:32 7.79 [km/h] 0:03:22
90 272 MAZURCZAK GRAŻYNA K 32 K 40-49 4 CHODÓW NOWI SIEDLCE 0 0 5km 0:38:44 7.75 [km/h] 0:03:16
91 335 PIĄTEK DAREK M 59 M NPSR 14 GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR 0 KAT 1 5km 0:38:50 7.73 [km/h] 0:03:20
92 98 EWERTOWSKA EWA K 33 K 50-59 9 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 0 5km 0:38:56 7.71 [km/h] 0:03:09
93 271 MATYJA ANNA K 34 K 40-49 5 ŚREM 0 0 5km 0:39:06 7.67 [km/h] 0:03:57
94 155 JANUSIK KRZYSZTOF M 60 M NPSR 15 CZĘSTOCHOWA STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B1 5km 0:39:28 7.60 [km/h] 0:04:22
95 247 MADEJ AGNIESZKA K 35 K 40-49 6 WIDUCHOWA NORDIC WALKING WIDUCHOWA 0 0 5km 0:39:41 7.56 [km/h] 0:03:45
96 131 GRYGOROWICZ TERESA K 36 K 60-69 7 LUBIN 59-300 KS METRACO POLKOWICE 0 0 5km 0:39:47 7.54 [km/h] 0:04:01
97 309 OBRĘBSKA ELŻBIETA K 37 K 50-59 10 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI PŁONSK 0 0 5km 0:39:48 7.54 [km/h] 0:04:43
98 166 KACIOTYS MIECZYSŁAW M 61 M NPSR 16 GDAŃSKI STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:39:49 7.53 [km/h] 0:01:50
99 500 VOVK OLENA K 38 K 40-49 7 KHARKOV NATIONAL ONWF LET'S GO 0 0 5km 0:39:53 7.52 [km/h] 0:04:58
100 220 KUCZYŃSKA ANNA K 39 K 50-59 11 OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ 0 0 5km 0:39:53 7.52 [km/h] 0:03:57
101 386 RYBARCZYK IWONA K 40 K 40-49 8 POZNAŃ 0 0 5km 0:39:54 7.52 [km/h] 0:05:03
102 226 KUSZA JOLANTA K 41 K 50-59 12 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 0 0 5km 0:39:56 7.51 [km/h] 0:03:39
103 93 DZIAKIEWICZ IWONA K 42 K 50-59 13 ŻYRARDÓW 0 0 5km 0:40:12 7.46 [km/h] 0:04:18
104 337 PIETRZAK DOROTA K 43 K 40-49 9 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ ŻÓŁTA 0 5km 0:40:12 7.46 [km/h] 0:03:32
105 276 MICHAŁOWSKA MONIKA K 44 K 30-39 7 LUBOŃ 0 0 5km 0:40:14 7.46 [km/h] 0:04:21
106 139 HOŁUB MARTYNA K 45 K NPSR 2 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:40:17 7.45 [km/h] 0:05:10
107 531 WYCISŁO AGATA K 46 K NPSR 3 PIŁA NWPL/DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NPSR 0 KAT 3 5km 0:40:20 7.44 [km/h] 0:04:43
108 342 PODMASKO MAŁGORZATA K 47 K 50-59 14 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 0 5km 0:40:23 7.43 [km/h] 0:04:32
109 457 SZOSTAK WIOLA K 48 K 30-39 8 PUŁAWY FUNDACJA BEZMIAR NA SPORTOWO 0 0 5km 0:40:27 7.42 [km/h] 0:04:48
110 283 MODRZYŃSKI GRZEGORZ M 62 M NPSR 17 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B1 5km 0:40:31 7.40 [km/h] 0:05:30
111 491 TRZASKOWSKA MAGDA K 49 K 40-49 10 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE 0 0 5km 0:40:32 7.40 [km/h] 0:05:28
112 444 STRELCZUK MAŁGORZATA K 50 K NPSR 4 PIEKARY ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:40:33 7.40 [km/h] 0:04:30
113 416 SMARSZCZ GRAŻYNA K 51 K 60-69 8 LĘBORK TEAM NORDICUS LĘBORK ŻÓŁTA 0 5km 0:40:33 7.40 [km/h] 0:04:12
114 509 WIECZORKIEWICZ ANNA K 52 K 30-39 9 KROSNO ŻÓŁTA 0 5km 0:40:33 7.40 [km/h] 0:04:18
115 294 MULKOWSKA MARIOLA K 53 K 60-69 9 ZŁOTNIKI 0 0 5km 0:40:36 7.39 [km/h] 0:04:28
116 84 DOLATA DOROTA K 54 K 50-59 15 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 0 5km 0:40:47 7.36 [km/h] 0:04:32
117 39 BOJKO IWONA K 55 K 50-59 16 ŻNIN KS SOKÓŁ GĄSAWA 0 0 5km 0:40:53 7.34 [km/h] 0:05:15
118 524 WORONKO-ZACZYŃSKA JANINA K 56 K 70+ 1 LUBIN KS METRACO POLKOWICE 0 0 5km 0:41:02 7.31 [km/h] 0:05:02
119 426 SOSNOWSKA MAGDALENA K 57 K 40-49 11 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 0 0 5km 0:41:17 7.27 [km/h] 0:04:49
120 463 SZYMAŃSKA LUCYNA K 58 K NPSR 5 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY NPSR 0 KAT 1 5km 0:41:34 7.22 [km/h] 0:05:43
121 534 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 59 K 30-39 10 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0 0 5km 0:41:37 7.21 [km/h] 0:04:14
122 133 GRZYWOCZ IRENA K 60 K 60-69 10 MOSINA 1951 0 0 5km 0:41:40 7.20 [km/h] 0:03:54
123 373 ROESNER WERONIKA K 61 K NPSR 6 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:41:40 7.20 [km/h] 0:05:47
124 314 OLEJNICZAK DOMINIKA K 62 K 16-29 5 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 0 5km 0:42:03 7.13 [km/h] 0:05:16
125 175 KENSOWSKA-MANTHEI WIKTORIA K 63 K 50-59 17 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE 0 0 5km 0:42:05 7.13 [km/h] 0:04:58
126 552 ZIARKOWSKI DAMIAN M 63 M NPSR 18 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B1 5km 0:42:09 7.12 [km/h] 0:06:11
127 420 SOBUCKA MAGDALENA K 64 K 60-69 11 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 0 5km 0:42:10 7.11 [km/h] 0:05:11
128 86 DOMAN PATRYCJA K 65 K NPSR 7 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:42:18 7.09 [km/h] 0:05:55
129 2 ADAMIAK MAŁGORZATA K 66 K NPSR 8 ŁÓDŹ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:42:23 7.08 [km/h] 0:05:56
130 49 BUGAJ AGNIESZKA K 67 K 40-49 12 MOSINA ŻÓŁTA 0 5km 0:42:25 7.07 [km/h] 0:05:43
131 368 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 68 K NPSR 9 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK NPSR 0 KAT 1 5km 0:42:26 7.07 [km/h] 0:06:00
132 532 WYCISŁO DAMIAN M 64 M NPSR 19 PIŁA NWPL/DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NPSR 0 KAT 3 5km 0:42:54 6.99 [km/h] 0:05:49
133 324 OWCZARCZUK EDWARD M 65 M NPSR 20 WARSZAWA STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B1 5km 0:44:08 6.80 [km/h] 0:06:21
134 325 OWCZAREK HENRYKA K 69 K 70+ 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 0 0 5km 0:44:11 6.79 [km/h] 0:06:21
135 316 OLENDRZYŃSKI MATEUSZ M 66 M NPSR 21 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B2 5km 0:44:16 6.78 [km/h] 0:01:31
136 33 BLASZKA MICHAŁ M 67 M NPSR 22 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ NPSR 0 KAT 1 5km 0:44:19 6.77 [km/h] 0:06:11
137 83 DŁUGOŁĘCKA SYLWIA K 70 K NPSR 10 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NPSR 0 KAT 3 5km 0:44:19 6.77 [km/h] 0:06:01
138 34 BLASZKA RYSZARD M 68 M NPSR 23 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ NPSR 0 KAT 1 5km 0:44:32 6.74 [km/h] 0:06:27
139 538 YAVORSKA ANZHELA K 71 K NPSR 11 KHARKOV NATIONAL ONWF LET'S GO NPSR 0 KAT 3 5km 0:45:10 6.64 [km/h] 0:06:28
140 58 CETERA JANUSZ M 69 M NPSR 24 DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NPSR 0 KAT 3 5km 0:46:19 6.48 [km/h] 0:06:36
141 42 BOSEK EWA K 72 K NPSR 12 SZUBIN STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B1 5km 0:46:41 6.43 [km/h] 0:06:44
142 304 NOWACKA JOLANTA K 73 K NPSR 13 WARSZAWA NWPL NPSR 0 B1 5km 0:47:28 6.32 [km/h] 0:06:37
143 286 MOLIŃSKA ALDONA K 74 K NPSR 14 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE NPSR 0 KAT 3 5km 0:47:39 6.30 [km/h] 0:06:44
144 336 PIECHOWICZ PAWEŁ M 70 M NPSR 25 POZNAŃ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR 0 B1 5km 0:50:42 5.92 [km/h] 0:06:54

ZAKWALIFIKOWANI /QUALIFIED - 5km MĘŻCZYŹNI /5km MAN

Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR DRUŻYNA GRUPA NPSR DYSTANS CHIP Wynik
442 STILLER KAROL M 1 M 30-39 1 KUSIĘTA NWPL/KABEX PODKOWA JANÓW NORDIC WALKING POLAND 5km 442 0:30:50
363 RAJEWSKI SEBASTIAN M 2 M 40-49 1 PIŁA KS IDMAR RACING TEAM KS IDMAR RACING TEAM 5km 363 0:31:07
81 DELĄG JAKUB M 3 M 16-29 1 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE NORDIC WALKING POLAND 5km 81 0:31:22
128 GRODZKI IRENEUSZ M 4 M 40-49 2 GORZÓW WLKP. DREAM TEAM 5km 128 0:31:22
85 DOŁĘGOWSKI MAREK M 5 M 40-49 3 KOŁCZEWO BKS MANIIAK WOLIN DREAM TEAM 5km 85 0:31:32
536 YANKOVSKIY DMITRIY M 6 M 40-49 4 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED RODZINA YANKOVSKIY 5km 536 0:31:33
514 WITCZUK LUKASZ M 7 M 30-39 2 SIEDLCE NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE NORDIC WALKING POLAND 5km 514 0:31:49
485 TOPOLNICKI KONRAD M 8 M 16-29 2 NYSA CKZIU NYSA MECHANIK 5km 485 0:31:50
523 WOROCH ROMAN M 9 M 60-69 1 DOPIEWO KS. METRACO POLKOWICE SZTAFETA METRACO POLKOWICE MĘSKA 5km 523 0:31:58
365 REMBARZ ŁUKASZ M 10 M 40-49 5 KROSINKO K S IDMAR RACING TEAM KS IDMAR RACING TEAM 5km 365 0:32:02
487 TOPOREK RAFAŁ M 11 M NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR NWPL/MKI BEŁCHATÓW KAT 3 5km 487 0:32:32
628 LUBIATOWSKI IRENEUSZ M 12 M 50-59 1 GUBIN - SZTAFETA METRACO POLKOWICE MĘSKA 5km 628 0:32:36
403 SIWAK PIOTR M 13 M 50-59 2 RUDNA KS METRACO POLKOWICE SZTAFETA METRACO POLKOWICE MĘSKA 5km 403 0:32:36
382 ROŻYNEK MIRON M 14 M 50-59 3 WROCŁAW KS METRACO POLKOWICE KS METRACO MZ 5km 382 0:32:37
69 CYRAN RYSZARD M 15 M 30-39 3 KUSTRZYCE LUCA TEAM ZDUŃSKA WOLA 0 5km 69 0:32:37
215 KUBIAK TOMASZ M 16 M 40-49 6 JELCZ-LASKOWICE SALLER NORDIC WALKING TEAM 5km 215 0:32:57
114 GAJEWSKI EUGENIUSZ M 17 M 60-69 2 GORZÓW WIELKOPOLSKI DREAM TEAM 5km 114 0:33:01
214 KUBIAK PRZEMEK M 18 M 40-49 7 MOSINA KS IDMAR RACING TEAM KS IDMAR RACING TEAM 5km 214 0:33:26
389 SANIUK EDWARD M 19 M 60-69 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 389 0:33:29
110 FRĄCKOWIAK ROMAN M 20 M 50-59 4 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 0 5km 110 0:33:47
529 WUJEK TOMASZ M 21 M NPSR 2 POZNAŃ NWPL / MARSZ PO ZDROWIE NPSR KAT 3 5km 529 0:33:57
118 GARBOWSKI PIOTR M 22 M NPSR 3 PRZEMYŚL STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 118 0:33:58
266 MARTIŃSKI PRZEMYSŁAW M 23 M NPSR 4 CHORZÓW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 266 0:34:01
262 MARCZAK KRZYSZTOF M 24 M 60-69 4 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW NWPL/MKI BEŁCHATÓW 5km 262 0:34:08
412 SKWIRUT JERZY M 25 M NPSR 5 PRZEMYŚL STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 412 0:34:12
238 LIPIŃSKI KAROL M 26 M 40-49 8 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IV 5km 238 0:34:14
371 RĘBOWSKI TOMASZ M 27 M 30-39 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK RODZINA RĘBOWSCY 5km 371 0:34:22
191 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 28 M 50-59 5 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM FACE NORDIC WALKING TEAM 5km 191 0:34:30
289 MORAWSKI BARTOSZ M 29 M 30-39 5 ROGALINEK KS IDMAR RACING TEAM 5km 289 0:34:38
208 KROMSKI PAWEŁ M 30 M 50-59 6 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 5km 208 0:34:51
411 SKURNICA MARCIN M 31 M 40-49 9 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW NWPL/MKI BEŁCHATÓW 5km 411 0:34:52
447 SYKISZ MAKSYM M 32 M NPSR 6 BOSZKOWO-LETNISKO LESZNO:) NPSR KAT 1 5km 447 0:34:57
440 STĘPAK PIOTR M 33 M 16-29 3 ZBYLITOWSKA GÓRA ZBYLITOWSKA GÓRA NW WINNING TEAM 5km 440 0:34:59
120 GIERSZEWSKI ARKADIUSZ M 34 M 40-49 10 ANGOWICE 5km 120 0:35:03
327 PAGLIANTI CRISTIANO ROBERTO M 35 M 40-49 11 VIAREGGIO NORDIC WALKING VIAREGGIO 5km 327 0:35:05
306 NOWAK GRZEGORZ M 36 M 40-49 12 PIECHCIN 1975 5km 306 0:35:05
316 OLENDRZYŃSKI MATEUSZ M 37 M NPSR 7 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 316 0:35:09
236 LEŚNIEWSKI PIOTR M 38 M NPSR 8 POZNAŃ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 236 0:35:11
549 ZDANUK ARTUR M 40 M 40-49 13 PRZĘSOCIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IV 5km 549 0:35:15
454 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M 41 M 16-29 4 SIEDLCE NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE 5km 454 0:35:20
146 JACHIMOWICZ MIROSŁAW M 42 M 50-59 7 WIERZBNO NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE 5km 146 0:35:22
464 SZYMAŃSKI STEFAN M 43 M 70+ 1 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 5km 464 0:35:28
483 TOMCZYK EDWARD M 46 M 70+ 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NR 5 5km 483 0:35:40
109 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 47 M 16-29 5 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 0 5km 109 0:35:41
431 STANISŁAWSKI JAN M 48 M 60-69 5 POZNAN MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NR 6 5km 431 0:35:47
503 WARDACH JAN M 49 M 70+ 3 ZAMOŚĆ AGROS ZAMOŚĆ 5km 503 0:35:53
349 PRADUŃ MICHAŁ M 50 M NPSR 12 LUBLIN LUBELSKIE ZNORDIC NPSR 5km 349 0:35:55
270 MATUSZEK JACEK M 51 M 50-59 8 DĄBROWA GORNICZA 5km 270 0:35:56
115 GAŁĄZKA PAWEŁ M 53 M NPSR 14 GNIEZNO MUSZKIETEROWIE NPSR KAT 1 5km 115 0:36:04
423 SOKOŁOWSKI MAREK M 54 M 50-59 9 RYMANÓW-ZDRÓJ PTG SOKÓŁ RYMANÓW 5km 423 0:36:07
91 DUKAT RADOSŁAW M 56 M 40-49 14 ŚREM 5km 91 0:36:31
117 GAPIŃSKI LESZEK M 57 M 60-69 6 TRZEBINA WESOŁY BORSUK TEAM 0 5km 117 0:36:36
385 RYBAŁTOWSKI PAWEŁ M 58 M 70+ 4 OBORNIKI ŚLĄSKIE 5km 385 0:36:45
196 KOSTECKI WIESŁAW M 59 M 60-69 7 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 5km 196 0:36:50
449 SZAJEK BARTOSZ M 60 M 30-39 6 GRANOWO 5km 449 0:36:51
90 DUDEK KAZIMIERZ M 61 M 70+ 5 ŚWIERZAWA NIEZRZESZONY 5km 90 0:36:54
130 GRYGOROWICZ BOGDAN M 70 M NPSR 17 LUBIN KS. METRACO POLKOWICE NPSR KS METRACO MZ KAT 3 5km 130 0:37:54
335 PIĄTEK DAREK M 74 M NPSR 18 GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR KAT 1 5km 335 0:38:30
155 JANUSIK KRZYSZTOF M 93 M NPSR 20 CZĘSTOCHOWA STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B1 5km 155 0:39:33
283 MODRZYŃSKI GRZEGORZ M 103 M NPSR 22 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B1 5km 283 0:41:03
532 WYCISŁO DAMIAN M 112 M NPSR 24 PIŁA NWPL/DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NPSR KAT 3 5km 532 0:42:29
552 ZIARKOWSKI DAMIAN M 119 M NPSR 25 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B1 5km 552 0:43:37
324 OWCZARCZUK EDWARD M 121 M NPSR 26 WARSZAWA STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B1 5km 324 0:44:14
33 BLASZKA MICHAŁ M 122 M NPSR 27 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ NPSR NORDIC WALKING KIEKRZ 6 KAT 1 5km 33 0:44:25
58 CETERA JANUSZ M 129 M NPSR 29 DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NPSR EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IV KAT 3 5km 58 0:45:19
34 BLASZKA RYSZARD M 131 M NPSR 30 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ NPSR NORDIC WALKING KIEKRZ 6 KAT 1 5km 34 0:45:54
391 SARNOWSKI GRZEGORZ M 133 M NPSR 31 GRUDZIĄDZ NPSR KAT 3 5km 391 0:47:06
305 NOWACKI JACEK M 135 M NPSR 32 WARSZAWA NWPL NPSR B1 5km 305 0:49:56

ZAKWALIFIKOWANI /QUALIFIED - 5km KOBIETY /5km WOMAN

Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR GRUPA NPSR DYSTANS Wynik
147 JACHIMOWICZ RENATA K 1 K 50-59 1 WIERZBNO NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE 0 5km 0:32:33
218 KUBISZYN MAŁGORZATA K 2 K 30-39 1 LUBACZÓW NORDIC WALKING POLAND 0 5km 0:33:38
467 SZYMSKA MAŁGORZATA K 3 K 30-39 2 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 5km 0:34:06
290 MOSEEVA NADEZHDA K 4 K 30-39 3 САНКТ-ПЕТЕРБУРГ 0 5km 0:34:10
458 SZPILMAN KATARZYNA K 5 K 50-59 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0 5km 0:34:59
310 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 6 K 50-59 3 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 0 5km 0:35:14
315 OLEKSYK MALGORZATA K 7 K 50-59 4 USTRZYKI DOLNE MKS HALICZ ,KLUB BIEGACZA BIESZCZADZKI KLUB NW USTRZYKI DOLNE 0 5km 0:35:40
402 SIROTKINA TETIANA K 8 K 40-49 1 KYIV UKRANIAN NORDIC WALKING FEDERATION 0 5km 0:36:05
453 SZCZUDLIK MAŁGORZATA K 9 K 30-39 4 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 0 5km 0:36:21
497 USS JOLA K 10 K 50-59 5 BIAŁA PODLASKA KBBB/ TKKF KRZNA 0 5km 0:36:23
297 NACZK WIKTORIA K 11 K 16-29 1 LĘBORK DYNAMIC LĘBORK 0 5km 0:37:12
45 BRYGAŁA AGATA K 12 K 16-29 2 GDAŃSK ELITE TEAM 0 5km 0:37:13
261 MARCIŃCZAK BEATA K 13 K 50-59 6 ZDUŃSKA WOLA LUCA TEAM ZDUŃSKA WOLA 0 5km 0:37:17
301 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 14 K 16-29 3 MIĘDZYBORÓW 0 5km 0:37:19
436 STARZYŃSKA ANNA K 15 K 30-39 5 WĄGROWIEC NWPL/GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC 0 5km 0:37:29
116 GAPIŃSKA JANINA K 16 K 60-69 1 TRZEBINA WESOŁY BORSUK TEAM 0 5km 0:37:37
502 WARCHALSKA TERESA ALICJA K 17 K 60-69 2 KATOWICE 0 5km 0:37:37
486 TOPOREK ALEKSANDRA K 18 K NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR KAT 3 5km 0:37:50
399 SIERACKA KATARZYNA K 19 K 50-59 7 LESZNO STOWARZYSZENIE AZYMUT 0 5km 0:38:01
434 STAŃCZAK GRAŻYNA K 20 K 60-69 3 GDAŃSK 0 5km 0:38:06
521 WOŁK BEATA K 21 K 40-49 2 TRZCIANKA 0 5km 0:38:11
237 LIPIŃSKA KAROLINA K 22 K 30-39 6 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 5km 0:38:13
375 ROMAŃCZUK AGNIESZKA K 23 K 40-49 3 SIEDLCE NOWI SIEDLCE 0 5km 0:38:18
206 KRAKOWIAK MAŁGORZATA K 24 K 50-59 8 WIRY/POZNANIA UKS-GIMNAZJON SUCHY LAS 0 5km 0:38:30
494 TUZIMEK AGATA K 25 K 30-39 7 KURÓW 0 5km 0:38:32
65 COLLU ANNA RITA K 26 K 50-59 9 COMO 0 5km 0:38:47
281 MIZGIER ANNA K 27 K 30-39 8 STRZELCE KRAJ. MARSZ PO ZDROWIE 0 5km 0:38:49
98 EWERTOWSKA EWA K 28 K 50-59 10 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 5km 0:38:52
22 BARUCH HENRYKA K 29 K 60-69 4 DĄBROWA GÓRNICZA DĄBROWA NORDIC TEAM 0 5km 0:39:00
272 MAZURCZAK GRAŻYNA K 30 K 40-49 4 CHODÓW NOWI SIEDLCE 0 5km 0:39:12
484 TONON VENERANDA K 31 K 60-69 5 VITTORIO VENETO - TREVISO ANNIMA NW 0 5km 0:39:13
250 MAKOCKA HALINA K 32 K 60-69 6 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 0 5km 0:39:16
271 MATYJA ANNA K 33 K 40-49 5 ŚREM 0 5km 0:39:16
131 GRYGOROWICZ TERESA K 34 K 60-69 7 LUBIN 59-300 KS METRACO POLKOWICE 0 5km 0:39:17
416 SMARSZCZ GRAŻYNA K 35 K 60-69 8 LĘBORK TEAM NORDICUS LĘBORK 0 5km 0:39:24
337 PIETRZAK DOROTA K 37 K 40-49 6 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 5km 0:39:30
509 WIECZORKIEWICZ ANNA K 38 K 30-39 9 KROSNO 0 5km 0:39:33
226 KUSZA JOLANTA K 39 K 50-59 11 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 0 5km 0:39:34
475 ŚWITAŁA KAROLINA K 41 K 30-39 10 SIERADZ NWPL / LUKI TEAM 0 5km 0:39:45
247 MADEJ AGNIESZKA K 42 K 40-49 7 WIDUCHOWA NORDIC WALKING WIDUCHOWA 0 5km 0:39:48
133 GRZYWOCZ IRENA K 43 K 60-69 9 MOSINA 1951 0 5km 0:39:50
444 STRELCZUK MAŁGORZATA K 44 K NPSR 2 PIEKARY ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 0:39:55
511 WIERZCHOSŁAWSKA AGNIESZKA K 45 K 16-29 4 BYDGOSZCZ UKW BYDGOSZCZ 0 5km 0:39:57
220 KUCZYŃSKA ANNA K 46 K 50-59 12 OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ 0 5km 0:40:08
342 PODMASKO MAŁGORZATA K 47 K 50-59 13 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 5km 0:40:10
534 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 49 K 30-39 11 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0 5km 0:40:16
93 DZIAKIEWICZ IWONA K 50 K 50-59 14 ŻYRARDÓW 0 5km 0:40:19
309 OBRĘBSKA ELŻBIETA K 51 K 50-59 15 PŁOŃSK NW CZŁAPSKI PŁONSK 0 5km 0:40:20
276 MICHAŁOWSKA MONIKA K 52 K 30-39 12 LUBOŃ 0 5km 0:40:27
457 SZOSTAK WIOLA K 53 K 30-39 13 PUŁAWY FUNDACJA BEZMIAR NA SPORTOWO 0 5km 0:40:35
175 KENSOWSKA-MANTHEI WIKTORIA K 54 K 50-59 16 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE 0 5km 0:40:35
294 MULKOWSKA MARIOLA K 55 K 60-69 10 ZŁOTNIKI 0 5km 0:40:39
84 DOLATA DOROTA K 56 K 50-59 17 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 0 5km 0:40:48
386 RYBARCZYK IWONA K 57 K 40-49 8 POZNAŃ 0 5km 0:40:49
139 HOŁUB MARTYNA K 58 K NPSR 3 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 0:40:50
39 BOJKO IWONA K 59 K 50-59 18 ŻNIN KS SOKÓŁ GĄSAWA 0 5km 0:40:52
531 WYCISŁO AGATA K 60 K NPSR 4 PIŁA NWPL/DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NPSR KAT 3 5km 0:41:03
426 SOSNOWSKA MAGDALENA K 61 K 40-49 9 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 0 5km 0:41:06
500 VOVK OLENA K 62 K 40-49 10 KHARKOV NATIONAL ONWF LET'S GO 0 5km 0:41:11
524 WORONKO-ZACZYŃSKA JANINA K 63 K 70+ 1 LUBIN KS METRACO POLKOWICE 0 5km 0:41:15
381 ROŻEK MAŁGORZATA K 64 K 30-39 14 WIRY 0 5km 0:41:16
420 SOBUCKA MAGDALENA K 65 K 60-69 11 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 5km 0:41:18
49 BUGAJ AGNIESZKA K 66 K 40-49 11 MOSINA 0 5km 0:41:20
491 TRZASKOWSKA MAGDA K 68 K 40-49 12 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE 0 5km 0:41:23
314 OLEJNICZAK DOMINIKA K 74 K 16-29 5 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 0 5km 0:41:32
463 SZYMAŃSKA LUCYNA K 78 K NPSR 5 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY NPSR KAT 1 5km 0:41:44
2 ADAMIAK MAŁGORZATA K 87 K NPSR 6 ŁÓDŹ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 0:42:29
373 ROESNER WERONIKA K 89 K NPSR 7 WROCŁAW STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 0:42:37
368 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 92 K NPSR 8 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK NPSR KAT 1 5km 0:43:00
86 DOMAN PATRYCJA K 94 K NPSR 9 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B2 5km 0:43:11
83 DŁUGOŁĘCKA SYLWIA K 101 K NPSR 11 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NPSR KAT 3 5km 0:43:39
527 WÓJCIK IRENA K 118 K 70+ 2 OLEŚNICA OLEŚNICKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU 0 5km 0:44:52
325 OWCZAREK HENRYKA K 119 K 70+ 3 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 0 5km 0:44:53
538 YAVORSKA ANZHELA K 121 K NPSR 13 KHARKOV NATIONAL ONWF LET'S GO NPSR KAT 3 5km 0:45:03
42 BOSEK EWA K 124 K NPSR 15 SZUBIN STOWARZYSZENIE CROSS NPSR B1 5km 0:45:25
304 NOWACKA JOLANTA K 127 K NPSR 16 WARSZAWA NWPL NPSR B1 5km 0:46:00
286 MOLIŃSKA ALDONA K 134 K NPSR 18 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE NPSR KAT 3 5km 0:48:09

ZAKWALIFIKOWANI /QUALIFIED - 10km KOBIETY /10km WOMAN

Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DRUŻYNA OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik
277 MIELECKA AGNIESZKA K 1 K 40-49 1 GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM KS IDMAR TEAM 10km 1:08:42
562 ZALISKO OKSANA K 2 K 60+ 1 LWÓW KS METRACO POLKOWICE KS METRACO POLKOWICE KOBIETY 10km 1:10:31
23 BASSO DANIELA K 3 K 50-59 1 COMO NORDIC WALKING COMO 10km 1:10:53
185 KOLMETZ KATARZYNA K 4 K 40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK 10km 1:12:39
163 JĘDRASIAK RENATA K 5 K 50-59 2 LUBIN KS METRACO POLKOWICE KS METRACO POLKOWICE KOBIETY 10km 1:12:48
446 SUPERCHI VALENTINA K 6 K 40-49 3 SOLBIATE OLONA LA PIAVE 10km 1:13:10
407 SKOWROŃSKA DOMINIKA K 7 K 1-39 1 PLEWISKA MARSZPOZDROWIE NWPL 2 10km 1:13:19
141 IDKOWIAK MAGDALENA K 8 K 40-49 4 KROSINKO/MOSINA KS IDMAR RACING TEAM KS IDMAR TEAM 10km 1:13:23
353 PRZYBYŁEK MARYSIA K 9 K 40-49 5 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 3 10km 1:13:45
451 SZARSZUNOWICZ ANNA K 10 K 1-39 2 PASŁĘK KS METRACO POLKOWICE KS METRACO POLKOWICE KOBIETY 10km 1:13:56
341 PŁACHCIŃSKA ANGELIKA K 11 K 1-39 3 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10km 1:14:37
308 NOWICKA AGNIESZKA K 12 K 40-49 6 KRZYSZKOWO NORDIC WALKING KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 3 10km 1:14:37
328 PALIWODA KASIA K 13 K 40-49 7 MIERZYN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10km 1:14:50
265 MARTINE TREMEL K 14 K 50-59 3 FRANCE ECAC CHAUMONT 10km 1:15:29
223 KURZAWSKA JOLANTA K 15 K 60+ 2 LUBIN KS METRACO POLKOWICE 10km 1:16:12
293 MOTYL ANNA K 16 K 50-59 4 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW NWPL 2 10km 1:16:24
201 KOZAKOWSKA MAŁGORZATA K 17 K 40-49 8 ROGOWO KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 10km 1:16:26
414 SŁOWIŃSKA ALICJA K 18 K 50-59 5 SIEDLCE NOWI SIEDLCE / NW WSCHÓD NOWI SIEDLCE 2 10km 1:16:28
394 SERFELOVA JIRINA K 19 K 50-59 6 STRBA SK STRBA 10km 1:16:30
466 SZYMCZYK MAGDALENA K 20 K 1-39 4 SIEDLCE NOWI SIEDLCE / NW WSCHÓD NOWI SIEDLCE 2 10km 1:16:44
296 NACZK ALICJA K 21 K 40-49 9 MARWICE 10km 1:16:51
189 KOŃCZEWSKA BOŻENA K 22 K 50-59 7 USTRZYKI DOLNE BIESZCZADZKI KLUB NW USTRZYKI DOLNE / MKS HALICZ KLUB BIEGACZA ŻÓŁTA 10km 1:17:01
556 ZWOLENKIEWICZ JOANNA K 23 K 40-49 10 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 10km 1:17:10
284 MOLENDA MAGDALENA K 24 K 1-39 5 MOSINA KS IDMAR RACING TEAM KS IDMAR TEAM 10km 1:17:10
230 KWIATKOWSKA STANISŁAWA K 25 K 50-59 8 GOSŁAWICE / POCZTA MIĘKINIA CHODŹ Z NAMI 10km 1:17:14
182 KOBIELA DARIA K 26 K 1-39 6 CZĘSTOCHOWA NWPL/KABEX PODKOWA JANÓW NWPL 2 10km 1:17:31
311 OLECH ANNA K 27 K 40-49 11 GDAŃSK ELITE TEAM NORDIC WALKING KIEKRZ 3 10km 1:17:34
540 ZACHARCZUK ZOFIA K 28 K 60+ 3 SIEDLCE NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD NOWI SIEDLCE 2 10km 1:17:36
357 PYRKA ALICJA K 29 K 50-59 9 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW MARSZ PO ZDROWIE NR 4 10km 1:18:13
558 ŻOŁNO MAGDA K 30 K 50-59 10 GORZÓW WIELKOPOLSKI EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10km 1:19:22
113 GABERT BEATA K 31 K 40-49 12 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10km 1:19:25
125 GOLUS URSZULA K 32 K 60+ 4 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10km 1:19:35
419 SOBAŃSKA GRAŻYNA K 33 K 60+ 5 DRUŻBICE 10km 1:20:33
563 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 34 K 50-59 11 WIERSZYNO ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO 10km 1:22:00
388 SAAR KRISTI K 35 K 40-49 13 PAIDE EV100 10km 1:22:40
397 SHURHINA YULIIA K 36 K 1-39 7 ODESSA NATIONAL ONWF LET'S GO 10km 1:22:41
210 KRUSZKA ARLETA K 37 K 50-59 12 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 3 10km 1:23:07
405 SKAWIŃSKA EWA K 38 K 40-49 14 WILKSZYN RIGHTWAY ŻÓŁTA 10km 1:23:13
156 JARCZEWSKA MARLENA K 39 K 40-49 15 NOWY TOMYŚL 10km 1:23:17
79 DĄBROWA DOROTA K 40 K 40-49 16 GOSŁAWICE CHODŹ Z NAMI 10km 1:23:50
462 SZYBCZYŃSKA KATARZYNA K 41 K 40-49 17 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 10km 1:24:37
70 CZARNECKA KATARZYNA K 42 K 1-39 8 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 3 10km 1:24:39
63 CHOLEWKA JOLANTA K 43 K 60+ 6 SIEDLECZEK MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NR 3 10km 1:24:39
387 RYCHLICKA AGNIESZKA K 44 K 40-49 18 LUBAN KWISA LUBAŃ ŻÓŁTA 10km 1:24:49
395 SHAYAKHMETOVA DINARA K 45 K 1-39 9 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA (KAZAKHSTAN) 10km 1:25:46
29 BIELECKA MONIKA K 46 K 40-49 19 STARGARD TUPTUP TEAM 10km 1:27:15
26 BEZEGA SNEZHANA K 47 K 1-39 10 KHARKOV NATIONAL ONWF LET'S GO ŻÓŁTA 10km 1:28:00
176 KHOJANAZAROVA DANA K 48 K 50-59 13 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA (KAZAKHSTAN) 10km 1:29:34
138 HOŁDA JOLANTA K 49 K 60+ 7 OLEŚNICA KUBISIA TEAM OLEŚNICA KTO 2XŻÓŁTA 10km 1:29:37
92 DYBIKOWSKA BEATA K 50 K 40-49 20 POBIEDZISKA 3xŻÓŁTA 10km 1:31:22
482 TOLSTOVA OLGA K 51 K 40-49 21 MOSCOW RUSSIAN ONWF 2XŻÓŁTA 10km 1:31:41
390 SARNOWSKA MARTYNA K 52 K 1-39 11 NOWE MIASTO LUBAWSKIE ŻÓŁTA 10km 1:33:36
5 AKHMEDOVA RAIKHANA K 53 K 50-59 14 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 10km 1:33:45
229 KUŹNIA MAŁGORZATA K 54 K 40-49 22 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 4 10km 1:33:55
492 TUMENBAYEVA ORYNBASSAR K 55 K 50-59 15 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA (KAZAKHSTAN) 10km 1:35:19
14 ARSTANBEKOVA JAMILYA K 56 K 40-49 23 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 10km 1:40:27
630 ZALESKA BEATA K 57 K 50-59 16 SZCZECIN KS-IDMAR-RACING-TEAM 10km 1:43:43
203 POTRZEBOWSKA IWONA K 58 K 40-49 24 SZCZECIN KS-IDMAR-RACING-TEAM 10km 1:44:00
348 PRABUCKA AGATA K 59 K 50-59 17 STARGARD TR STARBLADE 10km 1:44:05
4 AKATAYEVA RIMMA K 60 K 60+ 8 ALMATY NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA 10km 1:45:06

ZAKWALIFIKOWANI /QUALIFIED - 10km MĘŻCZYŹNI /10km MAN

Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DRUŻYNA OSTRZEŻENIA DYSTANS CHIP Wynik
522 WOŁOSZKA ARTUR M 1 M 1-39 1 JAMIELNIK-KOLONIA 16 NWPL / LUKITEAM SIEDLCE NWPL 1 10km 522 1:03:59
300 NIECHWIEJCZYK PIOTR M 2 M 40-49 1 ŚWIĘTOCHŁOWICE NWPL / UNIA MIAST NWPL 1 10km 300 1:04:35
167 KACPRZAK SŁAWEK M 3 M 40-49 2 JUSTYNÓW NWPL / LZS JUSTYNÓW NWPL 1 10km 167 1:04:51
629 MICHALSKI ANDRZEJ M 4 M 50-59 1 SANOK KS-IDMAR--RACING-TEAM 10km 629 1:05:46
31 BIŁEK ARTUR M 5 M 1-39 2 LUBLINIEC UNIA MIAST WESOŁY BORSUK TEAM 10km 31 1:06:21
520 WOJTOWICZ TOMASZ M 6 M 1-39 3 WIDACZ NWPL 10km 520 1:06:22
111 FRISON DIDIER M 7 M 50-59 2 JACOB BELLECOMBETTE FRANCE FRANCE 10km 111 1:06:22
179 KLICZKA KAMIL M 8 M 50-59 3 SZCZECIN SANPROBI SZCZECIN 10km 179 1:06:34
321 OSIŃSKI MICHAŁ M 9 M 1-39 4 ŁÓDŹ TERVEL TEAM NWPL ŻÓŁTA 10km 321 1:07:13
32 BIŃCZYK DARIUSZ M 10 M 1-39 5 CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 10km 32 1:07:26
66 CRESSONNIER RODOLPHE M 11 M 40-49 3 SAINT BENOÎT SUR SEINE FRANCE FRANCE 10km 66 1:07:43
227 KUŹMICZ ADAM M 12 M 1-39 6 MASZEWKO NORDIC WALKING PASŁĘK 10km 227 1:07:59
219 KUBISZYN MIROSŁAW M 13 M 1-39 7 LUBACZÓW NWPL 10km 219 1:08:11
46 BRZOZOWSKI PIOTR M 14 M 1-39 8 SŁAWNO NORDIC WALKING POLAND/ AKTYWNI POSTOMINO NWPL 10km 46 1:08:13
240 LISKOWITCH FRANZ M 15 M 40-49 4 LA MOTTE SERVOLEX FRANCE FRANCE 2xŻÓŁTA 10km 240 1:08:16
298 NAKONIECZNY GRZEGORZ M 16 M 40-49 5 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN II 10km 298 1:08:19
102 FAVARO ANTONELLO M 17 M 50-59 4 VENEZIA NORDIC WALKING BASSANO 10km 102 1:08:33
504 WASIAK RAFAŁ M 18 M 40-49 6 DĄBRÓWKA MARSZ PO ZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 1 ŻÓŁTA 10km 504 1:08:47
181 KŁOS MACIEJ M 19 M 1-39 9 GDAŃSK 10km 181 1:10:12
364 RECZULSKI MARIUSZ M 20 M 50-59 5 CZĘSTOCHOWA NWPL/KABEX PODKOWA JANÓW WESOŁY BORSUK TEAM 2 10km 364 1:10:24
376 ROSADZIŃSKI SŁAWOMIR M 21 M 40-49 7 LESZNO LESZNO :) 10km 376 1:11:04
134 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 22 M 50-59 6 GOŁĄBEK 2XŻÓŁTA 10km 134 1:11:23
88 DREWA MARIAN M 23 M 60+ 1 GOŚCICINO TEAM GWE 10km 88 1:11:32
35 BŁASZCZYK CZESŁAW M 24 M 60+ 2 KATOWICE 10km 35 1:11:43
307 NOWAK RAJMUND M 25 M 40-49 8 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 4 ŻÓŁTA 10km 307 1:12:18
108 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF M 26 M 40-49 9 SIEDLCE NOWI SIEDLCE / NW WSCHÓD NOWI SIEDLCE 3 10km 108 1:12:25
171 KAŹMIERCZAK NORBERT M 27 M 40-49 10 STARGARD TUPTUP TEAM 10km 171 1:12:26
428 SPYCHAŁA LESŁAW M 28 M 50-59 7 BIAŁA 0 10km 428 1:12:42
275 MICHALAK MARCIN M 29 M 1-39 10 POZNAŃ ŻÓŁTA 10km 275 1:13:53
473 ŚLUSARCZYK MARCIN M 30 M 1-39 11 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM WESOŁY BORSUK TEAM 10km 473 1:14:01
11 ARBA VINICIO M 31 M 60+ 3 COMO 10km 11 1:14:18
398 SIBILSKI TOMASZ M 32 M 1-39 12 DĄBRÓWKA MARSZPOZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 2 10km 398 1:14:24
51 BUL DARIUSZ M 33 M 40-49 11 PUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM WESOŁY BORSUK TEAM ŻÓŁTA 10km 51 1:14:37
71 CZEKAJŁO FRANCISZEK M 34 M 60+ 4 DREZDENKO REMI 0 ŻÓŁTA 10km 71 1:14:55
417 SMARSZCZ WIESŁAW M 35 M 60+ 5 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS LĘBORK ŻÓŁTA 10km 417 1:15:08
560 WILDAUER INGO M 36 M 50-59 8 MALSCH TEAM ERDINGER ALKOHOLFREI 10km 560 1:15:20
15 BADECKI RYSZARD M 37 M 50-59 9 NIESZCZYCE KS METRACO POLKOWICE 10km 15 1:15:21
235 LENER SŁAWOMIR M 38 M 60+ 6 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN II 10km 235 1:15:35
211 KRYSZCZUK KRZYSZTOF M 39 M 50-59 10 SIEDLCE NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD NOWI SIEDLCE 3 10km 211 1:15:38
372 RIZZI GIORGIO M 40 M 60+ 7 COMO NORDIC WALKING COMO 10km 372 1:15:54
470 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 41 M 60+ 8 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM WESOŁY BORSUK TEAM 2 10km 470 1:15:58
106 FORNASARIS MARCO M 42 M 50-59 11 SOLBIATE OLONA NRDC 10km 106 1:16:11
401 SIKORA BRONISŁAW M 43 M 60+ 9 LESZNO LESZNO :) 10km 401 1:16:18
184 KOLMETZ DARIUSZ M 44 M 40-49 12 GOŚCICINO POLIPACK 10km 184 1:16:23
278 MIKŠÍK ZDENĚK M 45 M 50-59 12 PRAHA MOSKYT NORDIC WALKING ŻÓŁTA 10km 278 1:16:38
460 SZULC JAREK M 46 M 50-59 13 BYDGOSZCZ MARSZ PO ZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 1 10km 460 1:17:01
209 KRÓLAK KONRAD M 47 M 40-49 13 WARSZAWA 10km 209 1:17:29
380 ROZYNEK MARIUSZ M 48 M 40-49 14 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ ŻÓŁTA 10km 380 1:17:29
258 MARCHWICKI PRZEMYSŁAW M 49 M 60+ 10 SADY NORDIC WALKING KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ 4 10km 258 1:17:30
358 PYRKA ZBIGNIEW M 50 M 60+ 11 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW MARSZ PO ZDROWIE NR 2 ŻÓŁTA 10km 358 1:18:00
249 MAJCHRZAK MICHAŁ M 51 M 1-39 13 OSTRÓW WIELKOPOLSKI ŻÓŁTA 10km 249 1:18:01
255 MAŁKIEWICZ JACEK M 52 M 50-59 14 SOLEC KUJAWSKI 10km 255 1:18:04
127 GRANDJEAN JEAN M 53 M 60+ 12 MARSEILLE ASPTT MARSEILLE 10km 127 1:18:24
471 ŚLUSARCZYK GRZEGORZ M 54 M 40-49 15 PRUDNIK WESOŁY BORSUK TEAM WESOŁY BORSUK TEAM 2 ŻÓŁTA 10km 471 1:19:23
329 PALUDKIEWICZ PIOTR M 55 M 50-59 15 CZARNY LAS 10km 329 1:19:46
80 DĄBROWA WOJCIECH M 56 M 50-59 16 GOSŁAWICE CHODŹ Z NAMI ŻÓŁTA 10km 80 1:20:47
432 STANKIEWICZ ARTUR M 57 M 40-49 16 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 2 ŻÓŁTA 10km 432 1:20:50
263 MAREK CHŁODNICKI M 58 M 60+ 13 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE MARSZ PO ZDROWIE NR 1 10km 263 1:21:03
244 ŁOPIŃSKI ALEKSY. M 59 M 60+ 14 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA PIŁA 10km 244 1:21:56
548 ZAWORSKI ADAM M 60 M 40-49 17 WILKOWYJA 10X10 PL SW ŻÓŁTA 10km 548 1:21:58

Druzynowe Mistrzostwa Świata - 5 km Kobiety / World Team Championships - 5 km Women

LP DRUŻYNA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 NWPL / LUKI TEAM JACHIMOWICZ RENATA KUBISZYN MAŁGORZATA STARZYŃSKA ANNA 0:32:33 0:33:38 0:37:29 1:43:40
2 DYNAMICZNA ELITA SZPILMAN KATARZYNA NACZK WIKTORIA BRYGAŁA AGATA 0:34:59 0:37:12 0:37:13 1:49:24
3 EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN III SZYMSKA MAŁGORZATA LIPIŃSKA KAROLINA MAKOCKA HALINA 0:34:06 0:38:13 0:39:16 1:51:35
4 NOWI SIEDLCE USS JOLA ROMAŃCZUK AGNIESZKA MAZURCZAK GRAŻYNA 0:36:23 0:38:18 0:39:12 1:53:53
5 KS METRACO POLKOWICE OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA GRYGOROWICZ TERESA WORONKO-ZACZYŃSKA JANINA 0:35:14 0:39:17 0:41:15 1:55:46
6 NORDIC WALKING KIEKRZ 2 EWERTOWSKA EWA KUCZYŃSKA ANNA PODMASKO MAŁGORZATA 0:38:52 0:40:08 0:40:10 1:59:10
7 NORDIC WALKING KIEKRZ 5 PIETRZAK DOROTA DOLATA DOROTA NIKLAUS DANUTA 0:39:30 0:40:48 0:42:50 2:03:08
8 MARSZ PO ZDROWIE NR 9 OWCZAREK ALEKSANDRA ANGIELCZYK MAŁGORZATA OLEJNICZAK DOMINIKA 0:40:16 0:41:23 0:41:32 2:03:11
9 MARSZ PO ZDROWIE NR 11 MIZGIER ANNA (K - 1985) KENSOWSKA-MANTHEI WIKTORIA GRYGIEL TERESA 0:38:49 0:40:35 0:44:48 2:04:12
10 MARSZ PO ZDROWIE NR 7 SOBUCKA MAGDALENA TRZASKOWSKA MAGDA KIETRYS GRAŻYNA 0:41:18 0:41:23 0:41:37 2:04:18
11 NORDIC WALKING TEAM SALA BOTKOVA PATRICIA ALAKSOVA RADOSLAVA KELEMEN GIZELLA 0:41:40 0:41:40 0:44:11 2:07:31
12 NORDIC WALKING TEAM SALA 2 LIPOVSKA BIANKA KOVACOVA MARGITA LENCESOVA JANA 0:44:47 0:45:37 0:49:24 2:19:48
13 MARSZ PO ZDROWIE NR 10 OWCZAREK HENRYKA MOLIŃSKA ALDONA RETZ-LEMAŃSKA KARINA 0:44:53 0:48:09 0:48:10 2:21:12
14 MARSZ PO ZDROWIE NR 8 BUKOWSKA DANUTA SZULC MARIOLA PĘKSA LIDKA 0:47:43 0:49:23 0:55:30 2:32:36

Druzynowe Mistrzostwa Świata - 5 km Mężczyźni / World Team Championships - 5 km Men

LP DRUŻYNA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 NORDIC WALKING POLAND STILLER KAROL DELĄG JAKUB WITCZUK LUKASZ 0:30:50 0:31:22 0:31:49 1:34:01
2 DREAM TEAM GRODZKI IRENEUSZ DOŁĘGOWSKI MAREK GAJEWSKI EUGENIUSZ 0:31:22 0:31:32 0:33:01 1:35:55
3 KS IDMAR RACING TEAM RAJEWSKI SEBASTIAN REMBARZ ŁUKASZ KUBIAK PRZEMEK 0:31:07 0:32:02 0:33:26 1:36:35
4 SZTAFETA METRACO POLKOWICE MĘSKA WOROCH ROMAN LUBIATOWSKI IRENEUSZ SIWAK PIOTR 0:31:58 0:32:36 0:32:36 1:37:10
5 NWPL/MKI BEŁCHATÓW TOPOREK RAFAŁ MARCZAK KRZYSZTOF SKURNICA MARCIN 0:32:32 0:34:08 0:34:52 1:41:32
6 KS METRACO MZ ROŻYNEK MIRON GRYGOROWICZ BOGDAN STAWNIAK KAROL 0:32:37 0:37:54 0:38:30 1:49:01
7 MARSZ PO ZDROWIE NR 5 TOMCZYK EDWARD ZAWISŁA STANISŁAW WOJNAROWSKI BŁAŻEJ 0:35:40 0:37:50 0:39:57 1:53:27
8 NORDIC WALKING KIEKRZ KROMSKI PAWEŁ FRYDRYCH MARCIN PAWLICZ JAN 0:34:51 0:39:02 0:40:07 1:54:00
9 AGROS ZAMOŚĆ WARDACH JAN ZAPORA HENRYK SOWIŃSKI JAN 0:35:53 0:39:05 0:39:12 1:54:10
10 EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN IV LIPIŃSKI KAROL ZDANUK ARTUR CETERA JANUSZ 0:34:14 0:35:15 0:45:19 1:54:48
11 FACE NORDIC WALKING TEAM KOPCZEWSKI DARIUSZ BADZIĄG WALDEMAR KULCZYCKI JAN 0:34:30 0:38:54 0:44:48 1:58:12
12 NORDIC WALKING KIEKRZ 7 ŚLUSARCZYK ALEXANDER BIEGAŃSKI WOJCIECH JANCZEWSKI ROBERT 0:37:11 0:39:14 0:42:14 1:58:39
13 MARSZ PO ZDROWIE NR 6 STANISŁAWSKI JAN ORYWAŁ MATEUSZ SYPIOŁ ZYGMUNT 0:35:47 0:36:16 1:02:54 2:14:57

Druzynowe Mistrzostwa Świata - 10 km Kobiety / World Team Championships - 10 km Women

LP DRUŻYNA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 KS METRACO POLKOWICE KOBIETY ZALISKO OKSANA JĘDRASIAK RENATA SZARSZUNOWICZ ANNA 1:10:31 1:12:48 1:13:56 3:37:15
2 KS IDMAR TEAM MIELECKA AGNIESZKA IDKOWIAK MAGDALENA MOLENDA MAGDALENA 1:08:42 1:13:23 1:17:10 3:39:15
3 NWPL 2 SKOWROŃSKA DOMINIKA MOTYL ANNA KOBIELA DARIA 1:13:19 1:16:24 1:17:31 3:47:14
4 NOWI SIEDLCE 2 SŁOWIŃSKA ALICJA SZYMCZYK MAGDALENA ZACHARCZUK ZOFIA 1:16:28 1:16:44 1:17:36 3:50:48
5 EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN PALIWODA KASIA GABERT BEATA GOLUS URSZULA 1:14:50 1:19:25 1:19:35 3:53:50
6 NORDIC WALKING KIEKRZ 3 NOWICKA AGNIESZKA OLECH ANNA CZARNECKA KATARZYNA 1:14:37 1:17:34 1:24:39 3:56:50
7 KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA KOZAKOWSKA MAŁGORZATA ZWOLENKIEWICZ JOANNA SZYBCZYŃSKA KATARZYNA 1:16:26 1:17:10 1:24:37 3:58:13
8 MARSZ PO ZDROWIE NR 3 PRZYBYŁEK MARYSIA KRUSZKA ARLETA CHOLEWKA JOLANTA 1:13:45 1:23:07 1:24:39 4:01:31
9 NORDIC WALKING SCHOOL EURASIA (KAZAKHSTAN) SHAYAKHMETOVA DINARA KHOJANAZAROVA DANA TUMENBAYEVA ORYNBASSAR 1:25:46 1:29:34 1:35:19 4:30:39
10 MARSZ PO ZDROWIE NR 4 PYRKA ALICJA KUŹNIA MAŁGORZATA KUŹNIA GRAŻYNA 1:18:13 1:33:55 1:46:05 4:38:13

Druzynowe Mistrzostwa Świata - 10 km Mężczyźni / World Team Championships - 10 km Men

LP DRUŻYNA Zawodnik1 Zawodnik2 Zawodnik3 Czas 1 Czas 2 Czas 3 Razem
1 NWPL 1 WOŁOSZKA ARTUR NIECHWIEJCZYK PIOTR KACPRZAK SŁAWEK 1:03:59 1:04:35 1:04:51 3:13:25
2 NWPL WOJTOWICZ TOMASZ OSIŃSKI MICHAŁ BRZOZOWSKI PIOTR 1:06:22 1:07:13 1:08:13 3:21:48
3 FRANCE FRISON DIDIER CRESSONNIER RODOLPHE LISKOWITCH FRANZ 1:06:22 1:07:43 1:08:16 3:22:21
4 WESOŁY BORSUK TEAM BIŁEK ARTUR ŚLUSARCZYK MARCIN BUL DARIUSZ 1:06:21 1:14:01 1:14:37 3:34:59
5 EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN II NAKONIECZNY GRZEGORZ LENER SŁAWOMIR GOLUS LECH 1:08:19 1:15:35 1:26:33 3:50:27
6 WESOŁY BORSUK TEAM 2 RECZULSKI MARIUSZ ŚLUSARCZYK ANDRZEJ ŚLUSARCZYK GRZEGORZ 1:10:24 1:15:58 1:19:23 3:45:45
7 MARSZ PO ZDROWIE NR 1 WASIAK RAFAŁ SZULC JAREK MAREK CHŁODNICKI 1:08:47 1:17:01 1:21:03 3:46:51
8 NORDIC WALKING KIEKRZ 4 NOWAK RAJMUND MARCHWICKI PRZEMYSŁAW BIEGAŃSKI JAKUB 1:12:18 1:17:30 1:23:16 3:53:04
9 MARSZ PO ZDROWIE NR 2 SIBILSKI TOMASZ PYRKA ZBIGNIEW STANKIEWICZ ARTUR 1:14:24 1:18:00 1:20:50 3:53:14
10 NOWI SIEDLCE 3 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF KRYSZCZUK KRZYSZTOF KRYSZCZUK KACPER 1:12:25 1:15:38 1:35:56 4:03:59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ