Mrągowski Bieg 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski
START Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Służby mundurowe Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) Do zapłaty
1 Dębska Anna Olsztyn START Bieg 5km NIE NIE
2 Mokwiński Wojciech Olsztyn START Bieg 5km TAK NIE
3 Kaczorowski Robert Olsztyn START Bieg 5km Skazani na Sukces NIE NIE
4 Kurta Damian Gdańsk START Bieg 5km NIE NIE
5 Bobrowski Grzegorz Ełk START Bieg 5km NIE NIE
6 Rudziński Andrzej Jonkowo START Bieg 5km Młynago NIE NIE
7 Kotowicz Grzegorz Więcki START Bieg 5km NIE NIE
8 Kalinowski Karol Bielsko-Biała START Bieg 5km CHEMACK NIE NIE opłacono
9 Szałaciński Grzegorz Gliwice START Bieg 5km CHEMACK NIE NIE opłacono
10 Kaczmarczyk Monika Świętajno START Bieg 5km MORSY SZCZYTNO #RESET NIE NIE
11 Mickiewicz Grażyna Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii NIE NIE opłacono
12 Mickiewicz Paweł Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE opłacono
13 Siwek Aneta Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE
14 Hintz Anna Węgorzewo START Bieg 5km 11 mazurski pułk artylerii TAK NIE
15 Andrukajtis Arkadiusz Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo/ 11 Mazurski Pułk Altylerii TAK NIE
16 Pawłowski Piotr Warszawa START Bieg 5km Wioska Biegaczy NIE NIE opłacono
17 Pokrzywińska-Osior Beata Wydminy START Bieg 5km Wioska Biegaczy NIE NIE opłacono
18 Osior Bartłomiej Wydminy START Bieg 5km Wioska Biegaczy NIE NIE opłacono
19 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo START Bieg 5km Kyokushin Węgorzewo NIE NIE opłacono
20 Sak Cezary Kętrzyn START Bieg 5km CzakiSport.blogspot.com TAK NIE
21 Malinowska Justyna Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
22 Smoliński Rafał Przasnysz START Bieg 5km Państwowa Straż Pożarna Przasnysz TAK NIE
23 Olszański KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński START Bieg 5km NIE NIE
24 Mandache Emil Bemowo Piskie START Bieg 5km NIE NIE opłacono
25 Wittbrodt Krzysztof Ruciane-Nida START Bieg 5km NIE NIE opłacono
26 Stojanowska Natalia Gdańsk START Bieg 5km NIE NIE opłacono
27 Stojanowski Krzysztof Gdańsk START Bieg 5km NIE NIE opłacono
28 Sędzik Aleksander Bytom START Bieg 5km NIE NIE
29 Szymański Adam Warszawa START Bieg 5km NIE NIE opłacono
30 Serafin Łukasz Dźwierzuty START Bieg 5km OSP Dźwierzuty NIE NIE opłacono
31 Królak Agnieszka Węgorzewo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
32 Jachna Dariusz Bartoszyce START Bieg 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
33 Rzewnicki Jarosław Ostrołęka START Bieg 5km NIE NIE
34 Sobczak Emilia Ostrołęka START Bieg 5km NIE NIE opłacono
35 Kozłowska Lidia Ostrołęka START Bieg 5km NIE NIE opłacono
36 Magdaleński Wiktor Koczek START Bieg 5km NIE NIE opłacono
37 Świderska Kamila Rumy START Bieg 5km OSP RUMY TAK NIE opłacono
38 Lewandowski Michał Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
39 Wandel Ewa Wilkasy START Bieg 5km NIE NIE opłacono
40 karniłowicz dawid Gołdap START Bieg 5km LA OSiR Gołdap NIE NIE
41 Berlińska-Belka Natalia Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
42 Możdżeń Justyna Krawno START Bieg 5km NIE NIE opłacono
43 Mielczarek Alicja Nidzica START Bieg 5km Nidzica Biega NIE NIE opłacono
44 Siekierska-Domurad Agnieszka Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
45 Sosińska Sylwia Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
46 Kozłowski Edward Łyse START Bieg 5km NIE NIE opłacono
47 Klemt Marcin Olsztyn START Bieg 5km NIE NIE opłacono
48 Stelmach Piotr Klaudyn START Bieg 5km TAK NIE opłacono
49 Majcher Mirosław Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
50 Kowalczyk Przemysław Gdańsk START Bieg 5km NIE NIE opłacono
51 Wojnowski Jarosław Kętrzyn START Bieg 5km TAK NIE
52 Jankowska Małgorzata Kętrzyn START Bieg 5km NIE NIE opłacono
53 Furgała Piotr Bartoszyce START Bieg 5km Biegające Bartoszyce NIE NIE opłacono
54 Syczew Rafał Mrągowo START Bieg 5km TAK NIE opłacono
55 Lis Sebastian Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
56 Olszewski Michał Szczytno START Bieg 5km 8 szczycieński batalion radiotechniczny TAK NIE opłacono
57 Kulesza Radosław Szczytno START Bieg 5km 8 szczycieński batalion radiotechniczny TAK NIE opłacono
58 wróbel robert Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
59 Polak Jarosław Szczytno START Bieg 5km NIE NIE opłacono
60 Pietruczuk Alicja Olecko START Bieg 5km MLKS CZARNI OLECKO NIE NIE opłacono
61 Palijewski Marek BARTOSZYCE START Bieg 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny NIE NIE opłacono
62 Królak Przemek Węgorzewo START Bieg 5km Team Kopeć TAK NIE
63 Radomski Mirosław Rydzewo START Bieg 5km grupa aktywni razem rydzewo NIE NIE
64 Rzosiński Paweł Bartoszyce START Bieg 5km Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd NIE NIE opłacono
65 Litwinek Joanna Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
66 Gaworski Krzysztof Wydminy START Bieg 5km NIE NIE
67 Gaworska Gabriela Wydminy START Bieg 5km NIE NIE opłacono
68 Łunio Monika Bartoszyce START Bieg 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny TAK NIE opłacono
69 Łunio Piotr Bartoszyce START Bieg 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny NIE NIE opłacono
70 Dobkowska Anna Węgorzewo START Bieg 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
71 Walczak Sylwia Sieradź START Bieg 5km NIE NIE opłacono
72 Sznajder Beata Pisz START Bieg 5km NIE NIE
73 FLANK PAWEŁ WROCŁAW START Bieg 5km NIE NIE opłacono
74 Kiernozek Agnieszka Ryn START Bieg 5km NIE NIE opłacono
75 Służała Grzegorz Kętrzyn START Bieg 5km Biegam dla Mikołaja Tymona TAK NIE opłacono
76 Olender Anna Mragowo START Bieg 5km 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY TAK NIE opłacono
77 Gibuła Daniel Giżycko START Bieg 5km ES-SYSTEM Wilkasy NIE NIE opłacono
78 Plona Mariusz Lubiewo START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
79 Koziatek Anna Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
80 Ciukszo Jowita Szczytno START Bieg 5km NIE NIE opłacono
81 Magierska Irena Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
82 Sadłowska Izabela Mrągowo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
83 Banachowska Paulina Biała Piska START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
84 SAWICKI ARKADIUSZ GIŻYCKO START Bieg 5km 15 Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
85 Sychowicz Anna Bartoszyce START Bieg 5km TAK NIE opłacono
86 Bobiński Jerzy Kamionek START Bieg 5km Morsy szczytno#reset NIE NIE opłacono
87 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek START Bieg 5km Morsy Szczytno #RESET NIE NIE opłacono
88 Fydrych Daniel Mrągowo START Bieg 5km TAK NIE opłacono
89 Piniewski Robert Olsztyn START Bieg 5km Pszczółkowski Team NIE NIE
90 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały START Bieg 5km NIE NIE opłacono
91 Janczewska Aneta Orzysz START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
92 sadowski zygmunt mrągowo START Bieg 5km Klub Biegacza Mrągowo NIE NIE opłacono
93 Kurpiewska Dorota Pisz START Bieg 5km Klub Morsów w Piszu NIE NIE opłacono
94 Jaszczuk Michał Piecki START Bieg 5km 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA TAK NIE
95 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN START Bieg 5km NIE NIE opłacono
96 Godzieba Marek Barczewo START Bieg 5km NIE NIE opłacono
97 Ambroziak Marcin Ryn START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
98 Szczepaniak Piotr Olsztyn START Bieg 5km Są Wolniejsi NIE NIE opłacono
99 Brynda Marcin Olecko START Bieg 5km Olecko Biega/Team Kopeć TAK NIE opłacono


Wyświetleń: 11255

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ