Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Służby mundurowe Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) Do zapłaty
1 Anuszkiewicz Marcel Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
2 Bitowski Wiktor Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
3 Dębska Amelia Olsztyn Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE opłacono
4 Dębska Zuzanna Olsztyn Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE opłacono
5 Dziatkowska Weronika Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
6 Kasperuk Ola Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
7 Kondraciuk Majka Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
8 Kozłowski Mateusz Pisz Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE opłacono
9 Piszczek Kuba Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
10 Poreda Kuba Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
11 SIKORSKI Krystian Bartoszyce Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) TAK NIE opłacono
12 Zdancewicz Julia Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono

Wyświetleń: 15112