Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Służby mundurowe Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) Do zapłaty
1 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Polska START Bieg 10km TAK NIE opłacono
2 Markowicz Zenon Barczewo Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
3 Godzieba Marek Barczewo Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
4 Sulewski Krzysztof Barczewo Polska START Bieg 10km BSB Barczewo Biega NIE NIE opłacono
5 Flaga Przemysław Barczewo Polska START Bieg 10km URWIS BIEGA TAK NIE opłacono
6 Sychowicz Anna Bartoszyce Polska START Bieg 5km TAK NIE opłacono
7 Kalinowski Piotr Bartoszyce Polska START Bieg 10km Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" TAK NIE opłacono
8 Łunio Piotr Bartoszyce Polska START Bieg 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny NIE NIE opłacono
9 Łunio Monika Bartoszyce Polska START Bieg 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny TAK NIE opłacono
10 Rzosiński Paweł Bartoszyce Polska START Bieg 5km Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd NIE NIE opłacono
11 Palijewski Marek BARTOSZYCE Polska START Bieg 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny NIE NIE opłacono
12 Jakacki Sylwester Bartoszyce Polska START Bieg 10km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny NIE NIE opłacono
13 Jarosz Jarosław Jarosz Bartoszyce Polska START Bieg 10km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY NIE NIE opłacono
14 Furgała Piotr Bartoszyce Polska START Bieg 5km Biegające Bartoszyce NIE NIE opłacono
15 Kwakszys Grzegorz Bartoszyce Polska START Bieg 10km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny NIE NIE opłacono
16 SIKORSKI Krystian Bartoszyce Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) TAK NIE opłacono
17 Jachna Dariusz Bartoszyce Polska START Bieg 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
18 Mandache Emil Bemowo Piskie Rumunia START Bieg 5km NIE NIE opłacono
19 Banachowska Paulina Biała Piska Polska START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
20 Kalinowski Karol Bielsko-Biała Polska START Bieg 5km CHEMACK NIE NIE opłacono
21 Kalinowska Jolanta Bielsko-Biała Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
22 Bogucki Andrzej Brąswałd Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
23 Kowalik Waldemar Bydgoszcz Polska START Bieg 10km TAK NIE opłacono
24 Szeszko Dorota Bytom Polska START Bieg 10km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. NIE NIE opłacono
25 Szeszko Marek Bytom Polska START Bieg 10km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. NIE NIE opłacono
26 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
27 Serafin Łukasz Dźwierzuty Polska START Bieg 5km OSP Dźwierzuty NIE NIE opłacono
28 Getek Marcin Ełk Polska START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) Serduszko Team Ełk NIE NIE opłacono
29 Spyła Daroslaw Ełk Polska START Bieg 10km Serduszko Team Ełk NIE NIE opłacono
30 Kowalkowski Paweł Fijewo Polska START Bieg 10km Mtbest.pl NIE NIE opłacono
31 Kowalczyk Przemysław Gdańsk Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
32 Stojanowski Krzysztof Gdańsk Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
33 Stojanowska Natalia Gdańsk Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
34 SAWICKI ARKADIUSZ GIŻYCKO Polska START Bieg 5km 15 Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
35 Diaczek Halina Giżycko Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
36 Gibuła Daniel Giżycko Polska START Bieg 5km ES-SYSTEM Wilkasy NIE NIE opłacono
37 Wyskwar Anna Giżycko Polska START Bieg 10km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
38 Hałun Łukasz Giżycko Polska START Bieg 10km Dąbrowski Team TAK NIE opłacono
39 PIETRUCZUK Tomek GIŻYCKO Polska START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE TAK opłacono
40 Sambulski Radosław Giżycko Polska START Bieg 10km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
41 Hyjek Karol Giżycko Polska START Bieg 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
42 Jagiełło Paweł Giżycko Polska START Bieg 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
43 Szałaciński Grzegorz Gliwice Polska START Bieg 5km CHEMACK NIE NIE opłacono
44 Chmiel Remigiusz Gołdap Polska START Bieg 10km Łowcy Przygód Gołdap NIE NIE opłacono
45 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Polska START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
46 Kasperuk Ola Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
47 Piszczek Kuba Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
48 Dziatkowska Weronika Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
49 Bitowski Wiktor Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
50 Anuszkiewicz Marcel Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
51 Poreda Kuba Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
52 Zdancewicz Julia Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
53 Kondraciuk Majka Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
54 Lipiński Marcin Gołdap Polska START Bieg 10km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy TAK NIE opłacono
55 Kuniszyk Piotr Gołdap Polska START Bieg 10km JW 4808/Dzieci Kukurydzy TAK TAK opłacono
56 Famulski Mariusz Grabowo Polska START Bieg 10km Łowcy Przygód Gołdap TAK NIE opłacono
57 Drężek Krzysztof Grajewo Polska START Bieg 10km Maratonka Grajewo NIE NIE opłacono
58 Matyszczak Damian Inowrocław Polska START Bieg 10km TAK NIE opłacono
59 Karecka Anna Józefosław Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
60 Karecki Wojciech Józefosław Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
61 Kozłowski Zbigniew Kamieniec Polska START Bieg 10km Ofiary Kamieńca NIE NIE opłacono
62 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek Polska START Bieg 5km Morsy Szczytno #RESET NIE NIE opłacono
63 Bobiński Jerzy Kamionek Polska START Bieg 5km Morsy szczytno#reset NIE NIE opłacono
64 rogulski rafał Ketrzyn Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
65 Lenart Miłosz Kętrzyn Polska START Bieg 10km Runners Team Kętrzyn TAK NIE opłacono
66 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
67 Jarosz Wojciech Kętrzyn Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
68 Służała Grzegorz Kętrzyn Polska START Bieg 5km Biegam dla Mikołaja Tymona TAK NIE opłacono
69 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
70 Luśnia Andrzej Kętrzyn Polska START Bieg 10km Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn TAK NIE opłacono
71 Stelmach Piotr Klaudyn Polska START Bieg 5km TAK NIE opłacono
72 Magdaleński Wiktor Koczek Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
73 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Polska START Bieg 10km Łowcy Przygód Gołdap TAK NIE opłacono
74 Kłembukowski Piotr Kraków Polska START Bieg 10km Koliber Team NIE NIE opłacono
75 Możdżeń Justyna Krawno Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
76 Kulas Piotr Krutyń Polska START Bieg 10km OSP KRUTYŃ NIE NIE opłacono
77 Kulas Mirosław Krutyń Polska START Bieg 10km OSP KRUTYŃ NIE NIE opłacono
78 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński Polska START Bieg 10km OSiR Lidzbark Warmiński TAK NIE opłacono
79 Sadowska Paula Lidzbark Warmiński Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
80 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
81 Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński. Polska START Bieg 10km 9 warmiński pułk rozpoznawczy TAK NIE opłacono
82 Plona Mariusz Lubiewo Polska START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono