Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Służby mundurowe | Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Markowicz Zenon | Barczewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
3 | Godzieba Marek | Barczewo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
4 | Sulewski Krzysztof | Barczewo | Polska | START Bieg 10km | BSB Barczewo Biega | NIE | NIE | opłacono |
5 | Flaga Przemysław | Barczewo | Polska | START Bieg 10km | URWIS BIEGA | TAK | NIE | opłacono |
6 | Sychowicz Anna | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Kalinowski Piotr | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" | TAK | NIE | opłacono |
8 | Łunio Piotr | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | NIE | NIE | opłacono |
9 | Łunio Monika | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | TAK | NIE | opłacono |
10 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd | NIE | NIE | opłacono |
11 | Palijewski Marek | BARTOSZYCE | Polska | START Bieg 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | NIE | NIE | opłacono |
12 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | NIE | NIE | opłacono |
13 | Jarosz Jarosław Jarosz | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | NIE | NIE | opłacono |
14 | Furgała Piotr | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Biegające Bartoszyce | NIE | NIE | opłacono |
15 | Kwakszys Grzegorz | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | NIE | NIE | opłacono |
16 | SIKORSKI Krystian | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
18 | Mandache Emil | Bemowo Piskie | Rumunia | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
19 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | START Bieg 5km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
20 | Kalinowski Karol | Bielsko-Biała | Polska | START Bieg 5km | CHEMACK | NIE | NIE | opłacono |
21 | Kalinowska Jolanta | Bielsko-Biała | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
22 | Bogucki Andrzej | Brąswałd | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
23 | Kowalik Waldemar | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Szeszko Dorota | Bytom | Polska | START Bieg 10km | krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. | NIE | NIE | opłacono |
25 | Szeszko Marek | Bytom | Polska | START Bieg 10km | krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. | NIE | NIE | opłacono |
26 | Czartoryjski Jakub | Dobroszewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
27 | Serafin Łukasz | Dźwierzuty | Polska | START Bieg 5km | OSP Dźwierzuty | NIE | NIE | opłacono |
28 | Getek Marcin | Ełk | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | Serduszko Team Ełk | NIE | NIE | opłacono |
29 | Spyła Daroslaw | Ełk | Polska | START Bieg 10km | Serduszko Team Ełk | NIE | NIE | opłacono |
30 | Kowalkowski Paweł | Fijewo | Polska | START Bieg 10km | Mtbest.pl | NIE | NIE | opłacono |
31 | Kowalczyk Przemysław | Gdańsk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
32 | Stojanowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
33 | Stojanowska Natalia | Gdańsk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
34 | SAWICKI ARKADIUSZ | GIŻYCKO | Polska | START Bieg 5km | 15 Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
35 | Diaczek Halina | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
36 | Gibuła Daniel | Giżycko | Polska | START Bieg 5km | ES-SYSTEM Wilkasy | NIE | NIE | opłacono |
37 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
38 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | Dąbrowski Team | TAK | NIE | opłacono |
39 | PIETRUCZUK Tomek | GIŻYCKO | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | NIE | TAK | opłacono | |
40 | Sambulski Radosław | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
41 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
42 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
43 | Szałaciński Grzegorz | Gliwice | Polska | START Bieg 5km | CHEMACK | NIE | NIE | opłacono |
44 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | START Bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | NIE | NIE | opłacono |
45 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono |
46 | Kasperuk Ola | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
47 | Piszczek Kuba | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
48 | Dziatkowska Weronika | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
49 | Bitowski Wiktor | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
50 | Anuszkiewicz Marcel | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
51 | Poreda Kuba | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
52 | Zdancewicz Julia | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
53 | Kondraciuk Majka | Gołdap | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | opłacono | |
54 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | START Bieg 10km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | TAK | NIE | opłacono |
55 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | START Bieg 10km | JW 4808/Dzieci Kukurydzy | TAK | TAK | opłacono |
56 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | START Bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | TAK | NIE | opłacono |
57 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | START Bieg 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | opłacono |
58 | Matyszczak Damian | Inowrocław | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Karecka Anna | Józefosław | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
60 | Karecki Wojciech | Józefosław | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
61 | Kozłowski Zbigniew | Kamieniec | Polska | START Bieg 10km | Ofiary Kamieńca | NIE | NIE | opłacono |
62 | Bobińska - Jaźwińska Agnieszka | Kamionek | Polska | START Bieg 5km | Morsy Szczytno #RESET | NIE | NIE | opłacono |
63 | Bobiński Jerzy | Kamionek | Polska | START Bieg 5km | Morsy szczytno#reset | NIE | NIE | opłacono |
64 | rogulski rafał | Ketrzyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
65 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | START Bieg 10km | Runners Team Kętrzyn | TAK | NIE | opłacono |
66 | ŚLUBECKI TOMASZ | KĘTRZYN | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
67 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
68 | Służała Grzegorz | Kętrzyn | Polska | START Bieg 5km | Biegam dla Mikołaja Tymona | TAK | NIE | opłacono |
69 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
70 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | START Bieg 10km | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | TAK | NIE | opłacono |
71 | Stelmach Piotr | Klaudyn | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Magdaleński Wiktor | Koczek | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
73 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | START Bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | TAK | NIE | opłacono |
74 | Kłembukowski Piotr | Kraków | Polska | START Bieg 10km | Koliber Team | NIE | NIE | opłacono |
75 | Możdżeń Justyna | Krawno | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
76 | Kulas Piotr | Krutyń | Polska | START Bieg 10km | OSP KRUTYŃ | NIE | NIE | opłacono |
77 | Kulas Mirosław | Krutyń | Polska | START Bieg 10km | OSP KRUTYŃ | NIE | NIE | opłacono |
78 | Olkowski Rafał | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | OSiR Lidzbark Warmiński | TAK | NIE | opłacono |
79 | Sadowska Paula | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
80 | Olszański Paweł | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
81 | Rakowski Tomasz | Lidzbark Warmiński. | Polska | START Bieg 10km | 9 warmiński pułk rozpoznawczy | TAK | NIE | opłacono |
82 | Plona Mariusz | Lubiewo | Polska | START Bieg 5km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
83 | Sikora Maciej | Łódź | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
84 | Bonek Sikora Agata | Łódź | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
85 | Kozłowski Edward | Łyse | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
86 | Szerksznis Ilona | Makowiec | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
87 | Deptuła Marek | Mała Łatana | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
88 | Zawrotny Jan | Marcinkowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
89 | remiszewski zbigniew | mikołajki | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
90 | Kiśluk Jarosław | Mikołajki | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
91 | Kaczyński Kamil | Morąg | Polska | START Bieg 10km | Finisz Morąg | NIE | NIE | opłacono |
92 | ORŁOWSKA PAULINA | MORĄG | Polska | START Bieg 10km | Finisz Morąg | NIE | NIE | opłacono |
93 | ORŁOWSKI TOMASZ | MORĄG | Polska | START Bieg 10km | Finisz Morąg | NIE | NIE | opłacono |
94 | Gajda Jacek | Mragowo | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | TAK | TAK | opłacono | |
95 | Olender Anna | Mragowo | Polska | START Bieg 5km | 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY | TAK | NIE | opłacono |
96 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | opłacono |
97 | sadowski zygmunt | mrągowo | Polska | START Bieg 5km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | opłacono |
98 | Mrozicki Paweł Mrozicki | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | NIE | TAK | opłacono | |
99 | Fydrych Daniel | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | opłacono | |
100 | Jędrzejczyk Łukasz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 15113