Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Służby mundurowe Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) Do zapłaty
1 Ambroziak Marcin Ryn Polska START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
2 Andrzejewski Zdzisław Reszel Polska START Bieg 10km NIE TAK opłacono
3 Anuszkiewicz Marcel Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
4 Badyna-Graczyk Agnieszka Warszawa Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
5 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
6 Bakuła Wiesław Wach 140A Polska START Bieg 10km wampir NIE NIE opłacono
7 Balcewicz Kamil Mrągowo Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
8 Banachowska Paulina Biała Piska Polska START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
9 Berlińska-Belka Natalia Mrągowo Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
10 Bielski Dawid Szczytno Polska START Bieg 10km TAK NIE opłacono
11 Bitowski Wiktor Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
12 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek Polska START Bieg 5km Morsy Szczytno #RESET NIE NIE opłacono
13 Bobiński Jerzy Kamionek Polska START Bieg 5km Morsy szczytno#reset NIE NIE opłacono
14 Bogucki Andrzej Brąswałd Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
15 Bogusz Piotr Mrągowo Polska START Bieg 10km Drużyna Wilka NIE NIE opłacono
16 Bojanowski Tomasz Bojanowski Rańsk Polska START Bieg 10km UKSW TAK NIE opłacono
17 Bonek Sikora Agata Łódź Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
18 Brynda Marcin Olecko Polska START Bieg 5km Olecko Biega/Team Kopeć TAK NIE opłacono
19 Brzozowski Stanisław Olsztyn Polska START Bieg 10km Prątniczanka NIE NIE opłacono
20 Burda Kamil Sorkwity Polska START Bieg 10km OSP Sorkwity TAK NIE opłacono
21 Cegielski Marcin Szczytno Polska START Bieg 10km Morsy Szczytno #RESET NIE NIE opłacono
22 Chmiel Remigiusz Gołdap Polska START Bieg 10km Łowcy Przygód Gołdap NIE NIE opłacono
23 Chmielewski Tadeusz Wydminy Polska START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) BBL Wydminy NIE NIE opłacono
24 Ciborek Patryk Zawady Oleckie Polska START Bieg 10km Olecko Biega NIE NIE opłacono
25 cieślik paweł sosnowiec Polska START Bieg 10km Po robocie NIE NIE opłacono
26 Ciukszo Jowita Szczytno Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
27 Clajot Fabian Olsztyn Polska START Bieg 10km FC Grabowa NIE NIE opłacono
28 Czartoryjski Jakub Dobroszewo Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
29 Dębkowski Michał Pruszcz Gdański Polska START Bieg 10km BINGO Fitness Club NIE NIE opłacono
30 Dębska Amelia Olsztyn Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE opłacono
31 Dębska Zuzanna Olsztyn Polska START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) NIE NIE opłacono
32 Dębski Cezary Warszawa Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
33 Deptuła Marek Mała Łatana Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
34 Diaczek Halina Giżycko Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
35 Dobkowska Anna Węgorzewo Polska START Bieg 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
36 Drężek Krzysztof Grajewo Polska START Bieg 10km Maratonka Grajewo NIE NIE opłacono
37 Dylak Grzegorz Mrągowo Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
38 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo Polska START Bieg 10km TAK NIE opłacono
39 Dziatkowska Weronika Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
40 Famulski Mariusz Grabowo Polska START Bieg 10km Łowcy Przygód Gołdap TAK NIE opłacono
41 Filipiak GRZEGORZ TARGOWO Polska START Bieg 10km OSP TARGOWO NIE NIE opłacono
42 Filipiak Jan Piecki Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
43 FILIPIAK MAGDALENA Targowo Polska START Bieg 10km OSP TARGOWO NIE NIE opłacono
44 Flaga Przemysław Barczewo Polska START Bieg 10km URWIS BIEGA TAK NIE opłacono
45 FLANK PAWEŁ WROCŁAW Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
46 Furgała Piotr Bartoszyce Polska START Bieg 5km Biegające Bartoszyce NIE NIE opłacono
47 Fydrych Daniel Mrągowo Polska START Bieg 5km TAK NIE opłacono
48 Gajda Jacek Mragowo Polska START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) TAK TAK opłacono
49 Gaworska Gabriela Wydminy Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
50 Getek Marcin Ełk Polska START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) Serduszko Team Ełk NIE NIE opłacono
51 Gibuła Daniel Giżycko Polska START Bieg 5km ES-SYSTEM Wilkasy NIE NIE opłacono
52 Godzieba Marek Barczewo Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
53 Gradzik Przemysław Trzebnica Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
54 Gumkowski Andrzej Ostrołęka Polska START Bieg 10km Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka NIE NIE opłacono
55 Hałun Łukasz Giżycko Polska START Bieg 10km Dąbrowski Team TAK NIE opłacono
56 Hyjek Karol Giżycko Polska START Bieg 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
57 Jachna Dariusz Bartoszyce Polska START Bieg 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
58 Jagiełło Paweł Giżycko Polska START Bieg 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
59 Jakacki Sylwester Bartoszyce Polska START Bieg 10km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny NIE NIE opłacono
60 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
61 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
62 Janczewska Aneta Orzysz Polska START Bieg 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE opłacono
63 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
64 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Polska START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
65 Jarosz Jarosław Jarosz Bartoszyce Polska START Bieg 10km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY NIE NIE opłacono
66 Jarosz Wojciech Kętrzyn Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
67 Jaworski Michał Mrągowo Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
68 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
69 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
70 Kaczyński Kamil Morąg Polska START Bieg 10km Finisz Morąg NIE NIE opłacono
71 Kalinowska Jolanta Bielsko-Biała Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
72 Kalinowski Karol Bielsko-Biała Polska START Bieg 5km CHEMACK NIE NIE opłacono
73 Kalinowski Piotr Bartoszyce Polska START Bieg 10km Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" TAK NIE opłacono
74 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka Polska START Bieg 10km Morsy Ostołęka TAK NIE opłacono
75 Karecka Anna Józefosław Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
76 Karecki Wojciech Józefosław Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
77 Kasperski Arkadiusz Olsztyn Polska START Bieg 10km AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com TAK NIE opłacono
78 Kasperuk Ola Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono
79 Kiernozek Agnieszka Ryn Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
80 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Polska START Bieg 10km TAK NIE opłacono
81 Kiśluk Jarosław Mikołajki Polska START Bieg 10km NIE NIE opłacono
82 Klemt Marcin Olsztyn Polska START Bieg 5km NIE NIE opłacono
83 Kondraciuk Majka Gołdap START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) LA OSiR Gołdap NIE NIE opłacono