Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Służby mundurowe | Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rakowski Tomasz | Lidzbark Warmiński. | Polska | START Bieg 10km | 9 warmiński pułk rozpoznawczy | TAK | NIE | opłacono |
102 | Klemt Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
103 | Kowalik Waldemar | Bydgoszcz | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
104 | Olszański Paweł | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
105 | Sadowska Paula | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
106 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | START Bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | NIE | NIE | opłacono |
107 | Stelmach Piotr | Klaudyn | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | opłacono | |
108 | Majcher Mirosław | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
109 | Majcher Natalia | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
110 | Kowalczyk Przemysław | Gdańsk | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
111 | Masiuk Izabela | Wodukajmy | Polska | START Bieg 10km | Mtbest.pl | TAK | NIE | opłacono |
112 | Kowalkowski Paweł | Fijewo | Polska | START Bieg 10km | Mtbest.pl | NIE | NIE | opłacono |
113 | Przybyłowska Renata | Rozogi | Polska | START Bieg 10km | Szybciej chodzę niż biegam | NIE | NIE | opłacono |
114 | Przybyłowski Grzegorz | Rozogi | Polska | START Bieg 10km | Szybciej chodzę niż biegam | NIE | NIE | opłacono |
115 | Dyniszuk Tomasz | Węgorzewo | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
116 | Kiśluk Jarosław | Mikołajki | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
117 | Kozłowski Mateusz | Pisz | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | NIE | NIE | opłacono | |
118 | Balcewicz Kamil | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
119 | remiszewski zbigniew | mikołajki | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
120 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
121 | Furgała Piotr | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Biegające Bartoszyce | NIE | NIE | opłacono |
122 | Szeszko Marek | Bytom | Polska | START Bieg 10km | krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. | NIE | NIE | opłacono |
123 | Szeszko Dorota | Bytom | Polska | START Bieg 10km | krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. | NIE | NIE | opłacono |
124 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | opłacono | |
125 | Andrzejewski Zdzisław | Reszel | Polska | START Bieg 10km | NIE | TAK | opłacono | |
126 | Dylak Grzegorz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
127 | Kozłowski Piotr | Pisz | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | TAK | TAK | opłacono | |
128 | Gradzik Przemysław | Trzebnica | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
129 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | Dąbrowski Team | TAK | NIE | opłacono |
130 | Lis Sebastian | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
131 | Olszewski Michał | Szczytno | Polska | START Bieg 5km | 8 szczycieński batalion radiotechniczny | TAK | NIE | opłacono |
132 | Kulesza Radosław | Szczytno | Polska | START Bieg 5km | 8 szczycieński batalion radiotechniczny | TAK | NIE | opłacono |
133 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | START Bieg 10km | Łowcy Przygód Gołdap | TAK | NIE | opłacono |
134 | wróbel robert | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
135 | Jarosz Jarosław Jarosz | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | NIE | NIE | opłacono |
136 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
137 | Mika-Jankowska Dorota | Wydminy | Polska | START Bieg 10km | BBL Wydminy | NIE | NIE | opłacono |
138 | Chmielewski Tadeusz | Wydminy | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | BBL Wydminy | NIE | NIE | opłacono |
139 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Polska | START Bieg 10km | BBL Wydminy | NIE | NIE | opłacono |
140 | Polak Jarosław | Szczytno | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
141 | Kowalczuk Paweł | Warszawa | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
142 | Pietruczuk Alicja | Olecko | Polska | START Bieg 5km | MLKS CZARNI OLECKO | NIE | NIE | opłacono |
143 | Kasperski Arkadiusz | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | TAK | NIE | opłacono |
144 | Czartoryjski Jakub | Dobroszewo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
145 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
146 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | NIE | NIE | opłacono |
147 | Bielski Dawid | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
148 | Palijewski Marek | BARTOSZYCE | Polska | START Bieg 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | NIE | NIE | opłacono |
149 | Dębkowski Michał | Pruszcz Gdański | Polska | START Bieg 10km | BINGO Fitness Club | NIE | NIE | opłacono |
150 | Jaworski Michał | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
151 | Spyła Daroslaw | Ełk | Polska | START Bieg 10km | Serduszko Team Ełk | NIE | NIE | opłacono |
152 | Suszyńska Monika | Reszel | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
153 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd | NIE | NIE | opłacono |
154 | cieślik paweł | sosnowiec | Polska | START Bieg 10km | Po robocie | NIE | NIE | opłacono |
155 | Litwinek Robert | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
156 | Litwinek Joanna | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
157 | Gaworska Gabriela | Wydminy | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
158 | Olkowski Rafał | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | OSiR Lidzbark Warmiński | TAK | NIE | opłacono |
159 | Łunio Monika | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | TAK | NIE | opłacono |
160 | Łunio Piotr | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | NIE | NIE | opłacono |
161 | Sulewski Krzysztof | Barczewo | Polska | START Bieg 10km | BSB Barczewo Biega | NIE | NIE | opłacono |
162 | Dobkowska Anna | Węgorzewo | Polska | START Bieg 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
163 | Kalinowski Piotr | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | Bartoszycka Grupa Biegowa "Endorfiny" | TAK | NIE | opłacono |
164 | Walczak Sylwia | Sieradź | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
165 | Łotysz Maciej | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
166 | SABAŁA Andrzej | SZCZYTNO | Polska | START Bieg 10km | 8 szczycieński batalion radiotechniczny | TAK | NIE | opłacono |
167 | FLANK PAWEŁ | WROCŁAW | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
168 | Kiernozek Agnieszka | Ryn | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
169 | Szabelski Maciek Szabelski | Piecki | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
170 | Służała Grzegorz | Kętrzyn | Polska | START Bieg 5km | Biegam dla Mikołaja Tymona | TAK | NIE | opłacono |
171 | Olender Anna | Mragowo | Polska | START Bieg 5km | 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY | TAK | NIE | opłacono |
172 | Burda Kamil | Sorkwity | Polska | START Bieg 10km | OSP Sorkwity | TAK | NIE | opłacono |
173 | Gibuła Daniel | Giżycko | Polska | START Bieg 5km | ES-SYSTEM Wilkasy | NIE | NIE | opłacono |
174 | Plona Mariusz | Lubiewo | Polska | START Bieg 5km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
175 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | Polska | START Bieg 10km | Ożarów Mazowiecki Biega | NIE | NIE | opłacono |
176 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | START Bieg 10km | Olecko Biega | NIE | NIE | opłacono |
177 | Diaczek Halina | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
178 | Siemiątkowski Tomasz | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
179 | Getek Marcin | Ełk | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | Serduszko Team Ełk | NIE | NIE | opłacono |
180 | Jarosz Wojciech | Kętrzyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
181 | Koziatek Anna | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
182 | Kulas Mirosław | Krutyń | Polska | START Bieg 10km | OSP KRUTYŃ | NIE | NIE | opłacono |
183 | Kulas Piotr | Krutyń | Polska | START Bieg 10km | OSP KRUTYŃ | NIE | NIE | opłacono |
184 | Ciukszo Jowita | Szczytno | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
185 | Ławrynowicz Ireneusz | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
186 | Gajda Jacek | Mragowo | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | TAK | TAK | opłacono | |
187 | Pupek Mariusz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | opłacono |
188 | Matyszczak Damian | Inowrocław | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
189 | Magierska Irena | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
190 | Sadłowska Izabela | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | opłacono | |
191 | Parciak Wiktor | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
192 | Bojanowski Tomasz Bojanowski | Rańsk | Polska | START Bieg 10km | UKSW | TAK | NIE | opłacono |
193 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | START Bieg 5km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
194 | SAWICKI ARKADIUSZ | GIŻYCKO | Polska | START Bieg 5km | 15 Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | opłacono |
195 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | opłacono | |
196 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Polska | START Bieg 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | opłacono |
197 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | START Bieg 10km | Maratonka Grajewo | NIE | NIE | opłacono |
198 | Jędrzejczyk Łukasz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | opłacono | |
199 | Sychowicz Anna | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | opłacono | |
200 | Kamionowski Mariusz-Jacek | Ostrołęka | Polska | START Bieg 10km | Morsy Ostołęka | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 15318