Mrągowski Bieg 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski

MRĄGOWSKI BIEG 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub SŁ.MUND PARA MAŁ. DRUŻYNA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 149 OSIOR BARTŁOMIEJ M 1 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Osior Wioska Biegaczy 5km 0:14:42 20.41 [km/h] 12:56 [min/km]
2 277 WRONOWSKI RAFAŁ M 2 BANIE MAZURSKIE - 5km 0:15:07 19.85 [km/h] 12:01 [min/km]
3 248 JUREWICZ DARIUSZ M 3 GOŁDAP JW 4908 GOŁDA SŁ.MUND 5km 0:15:21 19.54 [km/h] 12:04 [min/km]
4 278 WRONOWSKI ALBERT M 4 BANIE MAZURSKIE - 5km 0:15:28 19.40 [km/h] 12:06 [min/km]
5 18 BRYNDA MARCIN M 5 OLECKO OLECKO BIEGA/TEAM KOPEĆ SŁ.MUND Olecko Biega 5km 0:15:38 19.19 [km/h] 12:08 [min/km]
6 244 JASZCZUK MICHAŁ M 6 PIECKI 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:16:09 18.58 [km/h] 12:14 [min/km]
7 1 AMBROZIAK MARCIN M 7 RYN 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:18:32 16.19 [km/h] 12:42 [min/km]
8 256 SIKORSKI KRYSTIAN M 8 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ.MUND BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:19:04 15.73 [km/h] 12:49 [min/km]
9 113 LIS SEBASTIAN M 9 MRĄGOWO 0 5km 0:19:19 15.53 [km/h] 12:52 [min/km]
10 238 GAWORSKI KRZYSZTOF M 10 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Gaworscy Wioska Biegaczy 5km 0:19:23 15.48 [km/h] 12:53 [min/km]
11 246 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M 11 JONKOWO MŁYNAGO SŁ.MUND Młynago 5km 0:20:06 14.93 [km/h] 12:01 [min/km]
12 121 MAGDALEŃSKI WIKTOR M 12 KOCZEK 0 5km 0:20:42 14.49 [km/h] 12:08 [min/km]
13 263 KOTOWICZ GRZEGORZ M 13 WIĘCKI 0 5km 0:20:44 14.47 [km/h] 12:09 [min/km]
14 111 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 14 MRĄGOWO 0 5km 0:20:49 14.41 [km/h] 12:10 [min/km]
15 182 SŁUŻAŁA GRZEGORZ M 15 KĘTRZYN BIEGAM DLA MIKOŁAJA TYMONA SŁ.MUND 0 5km 0:20:55 14.34 [km/h] 12:11 [min/km]
16 228 KARNIŁOWICZ DAWID M 16 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:21:21 14.05 [km/h] 12:16 [min/km]
17 245 KRÓLAK PRZEMEK M 17 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ SŁ.MUND Królak 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:21:28 13.98 [km/h] 12:18 [min/km]
18 216 WRÓBEL ROBERT M 18 MRĄGOWO 0 5km 0:21:32 13.93 [km/h] 12:18 [min/km]
19 155 PIETRUCZUK ALICJA K 1 OLECKO MLKS CZARNI OLECKO 0 5km 0:21:32 13.93 [km/h] 12:18 [min/km]
20 240 ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ M 19 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND Kyokushin Węgorzewo 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 12:19 [min/km]
21 120 ŁUNIO PIOTR M 20 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY Łunio BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 12:22 [min/km]
22 11 BITOWSKI WIKTOR M 21 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:22:01 13.63 [km/h] 12:24 [min/km]
23 159 POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA K 2 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Osior Wioska Biegaczy 5km 0:22:07 13.56 [km/h] 12:25 [min/km]
24 158 PLONA MARIUSZ M 22 LUBIEWO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:22:11 13.52 [km/h] 12:26 [min/km]
25 279 HNYŁYCIA IGOR M 23 BANIE MAZURSKIE - 5km 0:22:13 13.50 [km/h] 12:27 [min/km]
26 51 GIBUŁA DANIEL M 24 GIŻYCKO ES-SYSTEM WILKASY 0 5km 0:22:18 13.45 [km/h] 12:28 [min/km]
27 252 BRYL MIROSŁAW M 25 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ.MUND BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:22:29 13.34 [km/h] 12:30 [min/km]
28 234 KACZOROWSKI ROBERT M 26 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 0 5km 0:22:42 13.22 [km/h] 12:32 [min/km]
29 249 SĘDZIK ALEKSANDER M 27 BYTOM 0 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 12:33 [min/km]
30 600 KORDEK MARCIN M 28 MRĄGOWO - SŁ.MUND 5km 0:22:50 13.14 [km/h] 12:34 [min/km]
31 52 GODZIEBA MAREK M 29 BARCZEWO 0 5km 0:22:57 13.07 [km/h] 12:35 [min/km]
32 47 FYDRYCH DANIEL M 30 MRĄGOWO SŁ.MUND 0 5km 0:23:00 13.04 [km/h] 12:36 [min/km]
33 293 KOWALEWSKA IWONA K 3 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP SŁ.MUND ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 5km 0:23:06 12.99 [km/h] 12:37 [min/km]
34 195 SZCZEPANIAK PIOTR M 31 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 0 5km 0:23:12 12.93 [km/h] 12:38 [min/km]
35 192 SYCZEW RAFAŁ M 32 MRĄGOWO SŁ.MUND 0 5km 0:23:26 12.80 [km/h] 12:41 [min/km]
36 87 KOWALCZYK PRZEMYSŁAW M 33 GDAŃSK 0 5km 0:23:35 12.72 [km/h] 12:43 [min/km]
37 63 JANKOWSKA MAŁGORZATA K 4 KĘTRZYN 0 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 12:47 [min/km]
38 212 WALCZAK SYLWIA K 5 SIERADŹ 0 5km 0:23:57 12.53 [km/h] 12:47 [min/km]
39 266 SIESTRZYKOWSKI JAN M 34 RYN - 5km 0:23:57 12.53 [km/h] 12:47 [min/km]
40 45 FLANK PAWEŁ M 35 WROCŁAW 0 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 12:48 [min/km]
41 92 KOZŁOWSKI MATEUSZ M 36 PISZ 0 5km 0:24:09 12.42 [km/h] 12:50 [min/km]
42 157 PISZCZEK KUBA M 37 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:24:11 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
43 104 KULESZA RADOSŁAW M 38 SZCZYTNO 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY SŁ.MUND 8brt 5km 0:24:18 12.35 [km/h] 12:52 [min/km]
44 265 BARANEK ADRIAN M 39 MRĄGOWO - 5km 0:24:24 12.30 [km/h] 12:53 [min/km]
45 203 ŚLUBECKI TOMASZ M 40 KĘTRZYN 0 5km 0:24:31 12.24 [km/h] 12:54 [min/km]
46 82 KLEMT MARCIN M 41 OLSZTYN 0 5km 0:24:32 12.23 [km/h] 12:54 [min/km]
47 220 ZDANCEWICZ JULIA K 6 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:24:35 12.20 [km/h] 12:55 [min/km]
48 135 MIELCZAREK ALICJA K 7 NIDZICA NIDZICA BIEGA 0 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 12:56 [min/km]
49 250 OLSZAŃSKI KRZYSZTOF M 42 LIDZBARK WARMIŃSKI 0 5km 0:24:46 12.11 [km/h] 12:57 [min/km]
50 49 GAWORSKA GABRIELA K 8 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Gaworscy Wioska Biegaczy 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 12:58 [min/km]
51 98 KRÓLAK AGNIESZKA K 9 WĘGORZEWO Królak 0 5km 0:24:54 12.05 [km/h] 12:59 [min/km]
52 78 KASPERUK OLA K 10 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:25:05 11.96 [km/h] 12:01 [min/km]
53 281 RUSZCZYK ZBIGNIEW M 43 RYN - 5km 0:25:05 11.96 [km/h] 12:01 [min/km]
54 176 SAWICKI ARKADIUSZ M 44 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 12:02 [min/km]
55 188 STOJANOWSKI KRZYSZTOF M 45 GDAŃSK Stojanowscy 0 5km 0:25:17 11.87 [km/h] 12:03 [min/km]
56 223 NYSZTAL RADOSŁAW M 46 MRĄGOWO - 5km 0:25:22 11.83 [km/h] 12:04 [min/km]
57 123 MAJCHER MIROSŁAW M 47 MRĄGOWO 0 5km 0:25:33 11.74 [km/h] 12:07 [min/km]
58 225 LIPKA DARIUSZ M 48 MRĄGOWO - 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 12:07 [min/km]
59 259 KACZOROWSKI RYSZARD M 49 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 5km 0:25:38 11.70 [km/h] 12:08 [min/km]
60 255 SZWEDOWICZ GRAŻYNA K 11 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII Kyokushin Węgorzewo 5km 0:25:48 11.63 [km/h] 12:10 [min/km]
61 145 OLSZEWSKI MICHAŁ M 50 SZCZYTNO 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY SŁ.MUND 8brt 5km 0:26:04 11.51 [km/h] 12:13 [min/km]
62 254 WOJNOWSKI JAROSŁAW M 51 KĘTRZYN SŁ.MUND 0 5km 0:26:09 11.47 [km/h] 12:14 [min/km]
63 84 KONDRACIUK MAJKA K 12 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:26:12 11.45 [km/h] 12:14 [min/km]
64 107 KURPIEWSKA DOROTA K 13 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU 0 5km 0:26:13 11.44 [km/h] 12:15 [min/km]
65 276 KLEPCZYŃSKA AGNIESZKA K 14 ŁÓDŹ TATE AND LYLE ACTIVE TEAM 5km 0:26:19 11.40 [km/h] 12:16 [min/km]
66 134 MICKIEWICZ PAWEŁ M 52 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND Mickiewicz Kyokushin Węgorzewo 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 12:16 [min/km]
67 184 SOSIŃSKA SYLWIA K 15 MRĄGOWO 0 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 12:16 [min/km]
68 128 MANDACHE EMIL M 53 BEMOWO PISKIE 0 5km 0:26:28 11.34 [km/h] 12:18 [min/km]
69 72 KALINOWSKI KAROL M 54 BIELSKO-BIAŁA CHEMACK 0 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 12:20 [min/km]
70 273 POLAK TOMASZ M 55 WÓLKA GOŁĘBSKA - SŁ.MUND 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 12:21 [min/km]
71 261 CIEJPA RADOSŁAW M 56 KAMIENICA POLSKA - 5km 0:26:48 11.19 [km/h] 12:22 [min/km]
72 62 JANCZEWSKA ANETA K 16 ORZYSZ 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:26:49 11.19 [km/h] 12:22 [min/km]
73 57 JACHNA DARIUSZ M 57 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 0 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 12:22 [min/km]
74 39 DZIATKOWSKA WERONIKA K 17 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 12:22 [min/km]
75 161 POREDA KUBA M 58 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:27:16 11.00 [km/h] 12:27 [min/km]
76 3 ANUSZKIEWICZ MARCEL M 59 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 12:28 [min/km]
77 280 RUSZCZYK ŁUKASZ M 60 RYN - 5km 0:27:30 10.91 [km/h] 12:30 [min/km]
78 205 ŚWIDERSKA KAMILA K 18 RUMY OSP RUMY SŁ.MUND 0 5km 0:27:31 10.90 [km/h] 12:30 [min/km]
79 253 SAK CEZARY M 61 KĘTRZYN CZAKISPORT.BLOGSPOT.COM SŁ.MUND 0 5km 0:27:33 10.89 [km/h] 12:31 [min/km]
80 119 ŁUNIO MONIKA K 19 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ.MUND Łunio BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:27:34 10.88 [km/h] 12:31 [min/km]
81 213 WANDEL EWA K 20 WILKASY 0 5km 0:27:40 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
82 201 SZYMAŃSKI ADAM M 62 WARSZAWA 0 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 12:33 [min/km]
83 142 OLENDER ANNA K 21 MRAGOWO 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY SŁ.MUND 0 5km 0:27:46 10.80 [km/h] 12:33 [min/km]
84 187 STOJANOWSKA NATALIA K 22 GDAŃSK Stojanowscy 0 5km 0:27:57 10.73 [km/h] 12:35 [min/km]
85 95 KOZŁOWSKI EDWARD M 63 ŁYSE 0 5km 0:28:01 10.71 [km/h] 12:36 [min/km]
86 69 KACZYŃSKA EWELINA K 23 ZIELENIEC MAŁY 0 5km 0:28:01 10.71 [km/h] 12:36 [min/km]
87 79 KIERNOZEK AGNIESZKA K 24 RYN 0 5km 0:28:02 10.70 [km/h] 12:36 [min/km]
88 150 PALIJEWSKI MAREK M 64 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 5km 0:28:04 10.69 [km/h] 12:37 [min/km]
89 186 STELMACH PIOTR M 65 KLAUDYN SŁ.MUND 0 5km 0:28:34 10.50 [km/h] 12:43 [min/km]
90 26 CIUKSZO JOWITA K 25 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET Morsy szczytno #reset 5km 0:28:37 10.48 [km/h] 12:43 [min/km]
91 227 TRASZKUĆ ANNA K 26 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 5km 0:29:16 10.25 [km/h] 12:51 [min/km]
92 106 KUPREWICZ MAŁGORZATA K 27 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO Kyokushin Węgorzewo 5km 0:29:17 10.24 [km/h] 12:51 [min/km]
93 133 MICKIEWICZ GRAŻYNA K 28 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII Mickiewicz Kyokushin Węgorzewo 5km 0:29:45 10.08 [km/h] 12:57 [min/km]
94 235 SIWEK ANETA K 29 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND Kyokushin Węgorzewo 5km 0:30:05 9.97 [km/h] 12:01 [min/km]
95 13 BOBIŃSKI JERZY M 66 KAMIONEK MORSY SZCZYTNO #RESET Bobińscy Morsy szczytno #reset 5km 0:30:07 9.96 [km/h] 12:01 [min/km]
96 127 MALINOWSKA JUSTYNA K 30 MRĄGOWO 0 5km 0:30:08 9.96 [km/h] 12:02 [min/km]
97 160 POLAK JAROSŁAW M 67 SZCZYTNO 0 0 5km 0:30:25 9.86 [km/h] 12:05 [min/km]
98 177 SERAFIN ŁUKASZ M 68 DŹWIERZUTY OSP DŹWIERZUTY 0 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 12:06 [min/km]
99 215 WITTBRODT KRZYSZTOF M 69 RUCIANE-NIDA 0 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 12:06 [min/km]
100 272 KASPRZYCKI KRZYSZTOF M 70 NOWE C - 5km 0:30:32 9.83 [km/h] 12:06 [min/km]
101 229 KURTA DAMIAN M 71 GDAŃSK 0 5km 0:30:37 9.80 [km/h] 12:07 [min/km]
102 267 MUSIAŁ KAROL M 72 KĘTRZYN KTMŁ 5km 0:30:51 9.72 [km/h] 12:10 [min/km]
103 137 MOŻDŻEŃ JUSTYNA K 31 KRAWNO 0 5km 0:30:56 9.70 [km/h] 12:11 [min/km]
104 91 KOZŁOWSKA LIDIA K 32 OSTROŁĘKA 0 5km 0:31:07 9.64 [km/h] 12:13 [min/km]
105 170 RZOSIŃSKI PAWEŁ M 73 BARTOSZYCE JEDNOSTKA STRZELECKA 1028 GIETRZWAŁD 0 5km 0:31:44 9.45 [km/h] 12:21 [min/km]
106 35 DOBKOWSKA ANNA K 33 WĘGORZEWO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:31:49 9.43 [km/h] 12:22 [min/km]
107 191 SYCHOWICZ ANNA K 34 BARTOSZYCE SŁ.MUND 0 5km 0:31:51 9.42 [km/h] 12:22 [min/km]
108 258 SOCZEWICA TOMASZ M 74 MRĄGOWO - 5km 0:32:21 9.27 [km/h] 12:28 [min/km]
109 172 SADŁOWSKA IZABELA K 35 MRĄGOWO 0 5km 0:32:28 9.24 [km/h] 12:30 [min/km]
110 90 KOZIATEK ANNA K 36 MRĄGOWO 0 5km 0:32:30 9.23 [km/h] 12:30 [min/km]
111 224 BOBROWSKI GRZEGORZ M 75 EŁK 0 5km 0:32:31 9.23 [km/h] 12:30 [min/km]
112 9 BERLIŃSKA-BELKA NATALIA K 37 MRĄGOWO 0 5km 0:33:09 9.05 [km/h] 12:38 [min/km]
113 230 KACZMARCZYK MONIKA K 38 ŚWIĘTAJNO MORSY SZCZYTNO #RESET Morsy szczytno #reset 5km 0:33:34 8.94 [km/h] 12:43 [min/km]
114 257 KŁOPOTOWSKA EWA K 39 MRĄGOWO - 5km 0:33:57 8.84 [km/h] 12:47 [min/km]
115 174 SADOWSKI ZYGMUNT M 76 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 5km 0:34:10 8.78 [km/h] 12:50 [min/km]
116 271 MAZUR TADEUSZ M 77 MRĄGOWO - 5km 0:34:20 8.74 [km/h] 12:52 [min/km]
117 114 LITWINEK JOANNA K 40 MRĄGOWO 0 5km 0:34:42 8.65 [km/h] 12:56 [min/km]
118 226 LEDKOWICZ MAGDALENA K 41 MRĄGOWO - 5km 0:34:42 8.65 [km/h] 12:56 [min/km]
119 12 BOBIŃSKA - JAŹWIŃSKA AGNIESZKA K 42 KAMIONEK MORSY SZCZYTNO #RESET Bobińscy Morsy szczytno #reset 5km 0:36:02 8.33 [km/h] 12:12 [min/km]
120 178 SIEKIERSKA-DOMURAD AGNIESZKA K 43 MRĄGOWO 0 5km 0:37:11 8.07 [km/h] 12:26 [min/km]
121 194 SZAŁACIŃSKI GRZEGORZ M 78 GLIWICE CHEMACK 0 5km 0:37:19 8.04 [km/h] 12:28 [min/km]
122 7 BANACHOWSKA PAULINA K 44 BIAŁA PISKA 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 5km 0:37:52 7.92 [km/h] 12:34 [min/km]

MRĄGOWSKI BIEG 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - 5km - MAŁŻEŃSTWA

LP DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Czas 1 Czas 2 Razem
1 Osior OSIOR BARTŁOMIEJ POKRZYWIŃSKA-OSIOR BEATA 0:14:42 0:22:07 0:36:49
2 Gaworscy GAWORSKI KRZYSZTOF GAWORSKA GABRIELA 0:19:23 0:24:48 0:44:11
3 Królak KRÓLAK PRZEMEK KRÓLAK AGNIESZKA 0:21:28 0:24:54 0:46:22
4 Łunio ŁUNIO PIOTR ŁUNIO MONIKA 0:21:48 0:27:34 0:49:22
5 Stojanowscy STOJANOWSKI KRZYSZTOF STOJANOWSKA NATALIA 0:25:17 0:27:57 0:53:14
6 Mickiewicz MICKIEWICZ PAWEŁ MICKIEWICZ GRAŻYNA 0:26:20 0:29:45 0:56:05
7 Bobińscy BOBIŃSKI JERZY BOBIŃSKA - JAŹWIŃSKA AGNIESZKA 0:30:07 0:36:02 1:06:09

MRĄGOWSKI BIEG 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SŁ.MUND PARA MAŁ. DRUŻYNA WOSZ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 189 SULEWSKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 1 BARCZEWO FINISZ MORĄG FINISZ MORĄG 0 10km 0:35:53 16.72 [km/h] 12:35 [min/km]
2 101 KUJAWA WIKTOR M 2 M 0-29 1 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 0 0 10km 0:35:57 16.69 [km/h] 12:36 [min/km]
3 154 OSIOR BARTŁOMIEJ M 3 M 30-39 2 WYDMINY WIOSKA BIEGACZY Osior Wioska Biegaczy 0 10km 0:36:17 16.54 [km/h] 12:38 [min/km]
4 50 GETEK MARCIN M 4 M 30-39 3 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 0 10km 0:36:34 16.41 [km/h] 12:39 [min/km]
5 116 LUŚNIA ANDRZEJ M 5 M 40-49 1 KĘTRZYN CENTRUM SZKOLENIA STRAŻY GRANICZNEJ KĘTRZYN SŁ.MUND 0 0 10km 0:36:45 16.33 [km/h] 12:41 [min/km]
6 44 FLAGA PRZEMYSŁAW M 6 M 30-39 4 BARCZEWO URWIS BIEGA SŁ.MUND 0 0 10km 0:36:54 16.26 [km/h] 12:41 [min/km]
7 179 SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ M 7 M 0-29 2 OLSZTYN MŁYNAGO Młynago 0 10km 0:37:02 16.20 [km/h] 12:42 [min/km]
8 89 KOWALKOWSKI PAWEŁ M 8 M 0-29 3 FIJEWO MTBEST.PL 0 0 10km 0:37:16 16.10 [km/h] 12:44 [min/km]
9 143 OLKOWSKI RAFAŁ M 9 M 30-39 5 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI SŁ.MUND OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0 10km 0:37:22 16.06 [km/h] 12:44 [min/km]
10 164 PUPEK MARIUSZ M 10 M 30-39 6 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 0 10km 0:37:36 15.96 [km/h] 12:46 [min/km]
11 99 KRZYŻANOWSKI KAROL M 11 M 40-49 2 RAJGRÓD MARATONKA GRAJEWO 0 0 10km 0:37:55 15.82 [km/h] 12:48 [min/km]
12 68 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 12 M 30-39 7 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 0 10km 0:38:25 15.62 [km/h] 12:51 [min/km]
13 295 BOCHENKO DANIEL M 13 M 40-49 3 BRZOZOWA PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK 0 0 0 0 10km 0:38:30 15.58 [km/h] 12:51 [min/km]
14 40 FAMULSKI MARIUSZ M 14 M 40-49 4 GRABOWO ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP SŁ.MUND ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 10km 0:39:09 15.33 [km/h] 12:55 [min/km]
15 303 SZUBA ERYK M 15 M 40-49 5 WARSZAWA 0 0 0 0 0 10km 0:39:16 15.28 [km/h] 12:56 [min/km]
16 8 BĄK PAWEŁ M 16 M 40-49 6 SĘPOPOL 0 0 10km 0:39:39 15.13 [km/h] 12:58 [min/km]
17 77 KASPERSKI ARKADIUSZ M 17 M 40-49 7 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM SŁ.MUND 0 0 10km 0:40:11 14.93 [km/h] 12:01 [min/km]
18 148 ORŁOWSKI TOMASZ M 18 M 30-39 8 MORĄG FINISZ MORĄG Orłowscy FINISZ MORĄG 0 10km 0:41:31 14.45 [km/h] 12:09 [min/km]
19 129 MARCZUK NORBERT M 19 M 0-29 4 KOWALE OLECKIE ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP SŁ.MUND ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 10km 0:41:45 14.37 [km/h] 12:11 [min/km]
20 59 JAKACKI SYLWESTER M 20 M 30-39 9 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:41:48 14.35 [km/h] 12:11 [min/km]
21 81 KIŚLUK JAROSŁAW M 21 M 50-59 1 MIKOŁAJKI 0 0 10km 0:42:23 14.16 [km/h] 12:14 [min/km]
22 233 DŁUGOSZ MAREK M 22 M 50-59 2 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Długosz Klub Biegacza Mrągowo 0 10km 0:42:34 14.10 [km/h] 12:15 [min/km]
23 55 HAŁUN ŁUKASZ M 23 M 30-39 10 GIŻYCKO DĄBROWSKI TEAM SŁ.MUND 0 0 10km 0:42:41 14.06 [km/h] 12:16 [min/km]
24 36 DRĘŻEK KRZYSZTOF M 24 M 50-59 3 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 0 0 10km 0:42:46 14.03 [km/h] 12:17 [min/km]
25 102 KULAS MIROSŁAW M 25 M 40-49 8 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0 0 10km 0:43:00 13.95 [km/h] 12:18 [min/km]
26 66 JAROSZ WOJCIECH M 26 M 40-49 9 KĘTRZYN 0 0 10km 0:43:26 13.81 [km/h] 12:21 [min/km]
27 110 LENART MIŁOSZ M 27 M 50-59 4 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN SŁ.MUND 0 0 10km 0:43:34 13.77 [km/h] 12:21 [min/km]
28 37 DYLAK GRZEGORZ M 28 M 40-49 10 MRĄGOWO 0 0 10km 0:43:38 13.75 [km/h] 12:22 [min/km]
29 24 CIBOREK PATRYK M 29 M 0-29 5 ZAWADY OLECKIE OLECKO BIEGA Olecko Biega 0 10km 0:43:45 13.71 [km/h] 12:23 [min/km]
30 38 DYNISZUK TOMASZ M 30 M 40-49 11 WĘGORZEWO SŁ.MUND 0 0 10km 0:43:47 13.70 [km/h] 12:23 [min/km]
31 290 GRONSKI ROMAN M 31 M 60+ 1 GIŻYCKO MASTERS GIŻYCKO 0 0 10km 0:43:53 13.67 [km/h] 12:23 [min/km]
32 144 OLSZAŃSKI PAWEŁ M 32 M 0-29 6 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0 10km 0:44:12 13.57 [km/h] 12:25 [min/km]
33 53 GRADZIK PRZEMYSŁAW M 33 M 0-29 7 TRZEBNICA 0 0 10km 0:44:22 13.52 [km/h] 12:26 [min/km]
34 183 MATRAS PRZEMYSŁAW M 34 M 30-39 11 SZCZYTNO - 0 10km 0:44:29 13.49 [km/h] 12:27 [min/km]
35 16 BOJANOWSKI TOMASZ M 35 M 0-29 8 RAŃSK UKSW SŁ.MUND 0 0 10km 0:45:00 13.33 [km/h] 12:30 [min/km]
36 76 KARECKI WOJCIECH M 36 M 30-39 12 JÓZEFOSŁAW Kareccy 0 0 10km 0:45:04 13.31 [km/h] 12:30 [min/km]
37 25 CIEŚLIK PAWEŁ M 37 M 40-49 12 SOSNOWIEC PO ROBOCIE 0 0 10km 0:45:19 13.24 [km/h] 12:32 [min/km]
38 140 NIEŚCIÓR JAN M 38 M 50-59 5 STĘKINY MŁYNAGO Nieściór Młynago 0 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 12:32 [min/km]
39 20 BURDA KAMIL M 39 M 30-39 13 SORKWITY OSP SORKWITY SŁ.MUND 0 0 10km 0:45:29 13.19 [km/h] 12:33 [min/km]
40 100 KUCZKOWSKI JERZY M 40 M 60+ 2 OŻARÓW MAZOWIECKI OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 0 0 10km 0:45:32 13.18 [km/h] 12:33 [min/km]
41 126 MAJER JAKUB M 41 M 30-39 14 WARSZAWA Majer 0 0 10km 0:45:37 13.15 [km/h] 12:34 [min/km]
42 138 MROZICKI PAWEŁ M 42 M 40-49 13 MRĄGOWO 0 WOSZ 10km 0:45:40 13.14 [km/h] 12:34 [min/km]
43 193 SZABELSKI MACIEK M 43 M 30-39 15 PIECKI 0 0 10km 0:45:53 13.08 [km/h] 12:35 [min/km]
44 22 CHMIEL REMIGIUSZ M 44 M 40-49 14 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 0 10km 0:45:59 13.05 [km/h] 12:36 [min/km]
45 70 KACZYŃSKI KAMIL M 45 M 40-49 15 MORĄG FINISZ MORĄG FINISZ MORĄG 0 10km 0:46:02 13.03 [km/h] 12:36 [min/km]
46 19 BRZOZOWSKI STANISŁAW M 46 M 60+ 3 OLSZTYN PRĄTNICZANKA 0 0 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 12:38 [min/km]
47 67 JAWORSKI MICHAŁ M 47 M 30-39 16 MRĄGOWO 0 0 10km 0:46:48 12.82 [km/h] 12:41 [min/km]
48 262 PARWA MICHAŁ M 48 M 30-39 17 KRAKÓW - 0 10km 0:46:53 12.80 [km/h] 12:41 [min/km]
49 296 OBORSKI RYSZARD M 49 M 40-49 16 MRĄGOWO - 0 10km 0:46:56 12.78 [km/h] 12:42 [min/km]
50 260 OLENDER PAWEŁ M 50 M 40-49 17 MRĄGOWO/WARSZAWA CAR 4 PARTS 0 10km 0:46:59 12.77 [km/h] 12:42 [min/km]
51 15 BOGUSZ PIOTR M 51 M 0-29 9 MRĄGOWO DRUŻYNA WILKA 0 0 10km 0:47:05 12.74 [km/h] 12:43 [min/km]
52 294 LEWANDOWSKI MARIUSZ M 52 M 30-39 18 MRĄGOWO - 0 10km 0:47:16 12.69 [km/h] 12:44 [min/km]
53 73 KALINOWSKI PIOTR M 53 M 40-49 18 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY SŁ.MUND BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:47:19 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
54 166 REMISZEWSKI ZBIGNIEW M 54 M 50-59 6 MIKOŁAJKI 0 0 10km 0:47:26 12.65 [km/h] 12:45 [min/km]
55 185 SPYŁA DAROSLAW M 55 M 50-59 7 EŁK SERDUSZKO TEAM EŁK 0 0 10km 0:47:52 12.53 [km/h] 12:47 [min/km]
56 46 ŚRODZIŃSKI KRZYSZTOF M 56 M 30-39 19 BARCZEWO - 0 10km 0:47:56 12.52 [km/h] 12:48 [min/km]
57 86 KOWALCZUK PAWEŁ M 57 M 30-39 20 WARSZAWA 0 0 10km 0:47:57 12.51 [km/h] 12:48 [min/km]
58 236 KULESZKA ANNA K 1 K 0-29 1 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND Kuleszka Kyokushin Węgorzewo 0 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 12:48 [min/km]
59 103 KULAS PIOTR M 58 M 40-49 19 KRUTYŃ OSP KRUTYŃ 0 0 10km 0:48:05 12.48 [km/h] 12:49 [min/km]
60 31 CZARTORYSKA SYLWIA K 2 K 40-49 1 ŁOMŻA 0 0 10km 0:48:13 12.44 [km/h] 12:49 [min/km]
61 198 BACHMURA PATRYK M 59 M 0-29 10 WYSZEMBORK - 0 0 0 0 10km 0:48:21 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
62 88 KOWALIK WALDEMAR M 60 M 40-49 20 BYDGOSZCZ SŁ.MUND 0 0 10km 0:48:38 12.34 [km/h] 12:52 [min/km]
63 6 BALCEWICZ KAMIL M 61 M 40-49 21 MRĄGOWO 0 0 10km 0:48:45 12.31 [km/h] 12:53 [min/km]
64 165 RAKOWSKI TOMASZ M 62 M 40-49 22 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI SŁ.MUND OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0 10km 0:48:52 12.28 [km/h] 12:53 [min/km]
65 237 KULESZKA PAWEŁ M 63 M 30-39 21 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/ 11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII SŁ.MUND Kuleszka Kyokushin Węgorzewo 0 10km 0:48:53 12.27 [km/h] 12:53 [min/km]
66 247 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M 64 M 40-49 23 JONKOWO MŁYNAGO SŁ.MUND Młynago 0 10km 0:48:56 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
67 64 JANUSZKIEWICZ MIŁOSZ M 65 M 0-29 11 GOŁDAP LA OSIR GOŁDAP LA OSiR Gołdap 0 10km 0:48:57 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
68 288 MILANOWSKI GRZEGORZ M 66 M 40-49 24 AUGUSTÓW 0 0 10km 0:49:09 12.21 [km/h] 12:55 [min/km]
69 269 OBCOWSKI ARTUR M 67 M 40-49 25 STARE SIOŁO MACEDONIA MACEDONIA 0 10km 0:49:26 12.14 [km/h] 12:57 [min/km]
70 56 HYJEK KAROL M 68 M 30-39 22 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 0 10km 0:49:32 12.11 [km/h] 12:57 [min/km]
71 214 WEJKUĆ DAWID M 69 M 0-29 12 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 0 10km 0:49:34 12.10 [km/h] 12:57 [min/km]
72 29 DEPTUŁA MAREK M 70 M 30-39 23 MAŁA ŁATANA 0 0 10km 0:49:38 12.09 [km/h] 12:58 [min/km]
73 80 KISIELEWSKI ANDRZEJ M 71 M 40-49 26 ŻYTKIEJMY SŁ.MUND 0 0 10km 0:49:39 12.08 [km/h] 12:58 [min/km]
74 231 KORDEK JAROSŁAW M 72 M 40-49 27 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET SŁ.MUND 0 Morsy szczytno #reset 0 10km 0:49:42 12.07 [km/h] 12:58 [min/km]
75 268 BIAŁY RAFAŁ M 73 M 40-49 28 SKITNO MACEDONIA SŁ.MUND MACEDONIA 0 10km 0:49:45 12.06 [km/h] 12:59 [min/km]
76 218 ZAPADKA STANISŁAW M 74 M 60+ 4 MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 0 10km 0:49:54 12.02 [km/h] 12:59 [min/km]
77 96 KRAWCZUK WIESŁAW M 75 M 50-59 8 WYDMINY BBL WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 12:00 [min/km]
78 65 JAROSZ JAROSŁAW M 76 M 60+ 5 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:50:29 11.89 [km/h] 12:03 [min/km]
79 94 KOZŁOWSKI ZBIGNIEW M 77 M 40-49 29 KAMIENIEC OFIARY KAMIEŃCA 0 0 10km 0:50:35 11.86 [km/h] 12:04 [min/km]
80 167 ROGOWSKI SEBASTIAN M 78 M 40-49 30 ŻELISTRZEWO 0 0 10km 0:50:41 11.84 [km/h] 12:04 [min/km]
81 83 KŁEMBUKOWSKI PIOTR M 79 M 50-59 9 KRAKÓW KOLIBER TEAM 0 0 10km 0:50:44 11.83 [km/h] 12:04 [min/km]
82 125 MAJER BOGUSŁAWA K 3 K 30-39 1 WARSZAWA VEGE RUNNERS Majer 0 0 10km 0:51:00 11.76 [km/h] 12:06 [min/km]
83 243 ZIELIŃSKI ROBERT M 80 M 50-59 10 JACEWO Zielińscy 0 0 10km 0:51:01 11.76 [km/h] 12:06 [min/km]
84 109 KWAKSZYS GRZEGORZ M 81 M 30-39 24 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 12:07 [min/km]
85 289 HARAF MICHAŁ M 82 M 0-29 13 BARTOSZYCE SŁ.MUND 0 0 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 12:09 [min/km]
86 286 KRYSZYŁOWICZ JACEK M 83 M 30-39 25 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 0 0 10km 0:51:45 11.59 [km/h] 12:11 [min/km]
87 242 ZIELIŃSKA BARBARA K 4 K 50+ 1 JACEWO Zielińscy 0 0 10km 0:51:56 11.55 [km/h] 12:12 [min/km]
88 93 KOZŁOWSKI PIOTR M 84 M 50-59 11 PISZ SŁ.MUND 0 WOSZ 10km 0:52:18 11.47 [km/h] 12:14 [min/km]
89 270 PUKAS MAGDALENA K 5 K 0-29 2 ZALESIE MACEDONIA MACEDONIA 0 10km 0:52:21 11.46 [km/h] 12:14 [min/km]
90 27 CLAJOT FABIAN M 85 M 0-29 14 OLSZTYN FC GRABOWA 0 0 10km 0:52:21 11.46 [km/h] 12:14 [min/km]
91 199 IWANIUK JANUSZ M 86 M 0-29 15 MRĄGOWO 0 0 0 0 10km 0:52:24 11.45 [km/h] 12:14 [min/km]
92 132 MATYSZCZAK DAMIAN M 87 M 40-49 31 INOWROCŁAW SŁ.MUND 0 0 0 10km 0:52:31 11.42 [km/h] 12:15 [min/km]
93 54 GUMKOWSKI ANDRZEJ M 88 M 60+ 6 OSTROŁĘKA BIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKA 0 0 10km 0:52:37 11.40 [km/h] 12:16 [min/km]
94 42 FILIPIAK JAN M 89 M 50-59 12 PIECKI 0 0 10km 0:52:50 11.36 [km/h] 12:17 [min/km]
95 105 KUNISZYK PIOTR M 90 M 30-39 26 GOŁDAP JW 4808/DZIECI KUKURYDZY SŁ.MUND 0 0 10km 0:52:57 11.33 [km/h] 12:18 [min/km]
96 112 LIPIŃSKI MARCIN M 91 M 40-49 32 GOŁDAP 15 GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY SŁ.MUND 0 0 10km 0:52:57 11.33 [km/h] 12:18 [min/km]
97 274 KUPAJ ROMUALD M 92 M 50-59 13 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 0 10km 0:53:00 11.32 [km/h] 12:18 [min/km]
98 28 CZARTORYJSKI JAKUB M 93 M 0-29 16 DOBROSZEWO 0 0 10km 0:53:07 11.30 [km/h] 12:19 [min/km]
99 204 TUROWSKI MARCIN M 94 M 30-39 27 SZCZYTNO 0 0 0 0 10km 0:53:09 11.29 [km/h] 12:19 [min/km]
100 147 ORŁOWSKA PAULINA K 6 K 0-29 3 MORĄG FINISZ MORĄG Orłowscy FINISZ MORĄG 0 10km 0:53:14 11.27 [km/h] 12:19 [min/km]
101 34 DIACZEK HALINA K 7 K 50+ 2 GIŻYCKO 0 0 10km 0:53:16 11.26 [km/h] 12:20 [min/km]
102 292 KORNILUK PATRYK M 95 M 0-29 17 WARSZAWA - 0 0 0 0 10km 0:53:26 11.23 [km/h] 12:21 [min/km]
103 251 ŁAJKOWSKI MAREK M 96 M 30-39 28 BARTOSZYCE ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 IM. ELIZY ORZESZKOWEJ W BARTOSZYCACH 0 0 10km 0:53:35 11.20 [km/h] 12:22 [min/km]
104 209 TRUCHAN WIESŁAW M 97 M 60+ 7 ŻYTKIEJMY PŁOMYK - ŻYTKIEJMY 0 0 10km 0:53:41 11.18 [km/h] 12:22 [min/km]
105 48 GAJDA JACEK M 98 M 40-49 33 MRAGOWO SŁ.MUND 0 WOSZ 10km 0:53:43 11.17 [km/h] 12:22 [min/km]
106 130 MARKOWICZ ZENON M 99 M 60+ 8 BARCZEWO 0 0 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 12:23 [min/km]
107 153 PARZYCH JOANNA K 8 K 40-49 2 MRĄGWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 0 10km 0:54:07 11.09 [km/h] 12:25 [min/km]
108 239 RODZIEWICZ MAREK M 100 M 30-39 29 MRĄGOWO CROSSBOX MRĄGOWO 0 0 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 12:26 [min/km]
109 41 FILIPIAK GRZEGORZ M 101 M 40-49 34 TARGOWO OSP TARGOWO Filipiak 0 0 10km 0:54:27 11.02 [km/h] 12:27 [min/km]
110 175 SAMBULSKI RADOSŁAW M 102 M 0-29 18 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 0 10km 0:54:31 11.01 [km/h] 12:27 [min/km]
111 58 JAGIEŁŁO PAWEŁ M 103 M 30-39 30 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 0 10km 0:54:31 11.01 [km/h] 12:27 [min/km]
112 297 KIBITLEWSKA EMILIA K 9 K 30-39 2 SUWAŁKI - 0 0 0 0 10km 0:54:45 10.96 [km/h] 12:29 [min/km]
113 173 SADOWSKA PAULA K 10 K 0-29 4 LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI 0 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 12:29 [min/km]
114 32 SAMSEL BEATA K 11 K 30-39 3 ORŁO MKB TEAM MAŁKINIA 0 0 10km 0:54:56 10.92 [km/h] 12:30 [min/km]
115 200 SZULKOWSKI PRZEMYSŁAW M 104 M 30-39 31 SZCZYTNO SŁ.MUND 0 0 10km 0:55:05 10.89 [km/h] 12:31 [min/km]
116 117 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ M 105 M 40-49 35 OLSZTYN 0 0 10km 0:55:21 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
117 10 BIELSKI DAWID M 106 M 30-39 32 SZCZYTNO SŁ.MUND 0 0 10km 0:55:22 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
118 283 MIERZEJEWSKA MAŁGORZATA K 12 K 30-39 4 OSTROŁĘKA 0 0 10km 0:55:28 10.82 [km/h] 12:33 [min/km]
119 115 LITWINEK ROBERT M 107 M 30-39 33 MRĄGOWO 0 0 10km 0:55:45 10.76 [km/h] 12:35 [min/km]
120 124 MAJCHER NATALIA K 13 K 30-39 5 MRĄGOWO 0 0 10km 0:55:56 10.73 [km/h] 12:36 [min/km]
121 190 SUSZYŃSKA MONIKA K 14 K 40-49 3 RESZEL 0 0 10km 0:56:01 10.71 [km/h] 12:36 [min/km]
122 30 DĘBKOWSKI MICHAŁ M 108 M 30-39 34 PRUSZCZ GDAŃSKI BINGO FITNESS CLUB 0 0 10km 0:56:16 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
123 264 KULESZA MAŁGORZATA K 15 K 50+ 3 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 0 0 10km 0:56:34 10.61 [km/h] 12:39 [min/km]
124 181 ROSIŃSKI ARKADIUSZ M 109 M 50-59 14 MAŁKINIA WKB META LUBLINIEC SŁ.MUND 0 0 0 10km 0:56:43 10.58 [km/h] 12:40 [min/km]
125 163 PRZYBYŁOWSKI GRZEGORZ M 110 M 40-49 36 ROZOGI SZYBCIEJ CHODZĘ NIŻ BIEGAM Przybyłowscy 0 0 10km 0:56:49 10.56 [km/h] 12:41 [min/km]
126 151 PAŁDYNA LESZEK M 111 M 50-59 15 WYDMINY BBL WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 0:57:06 10.51 [km/h] 12:43 [min/km]
127 210 URBANIAK AGNIESZKA K 16 K 0-29 5 SZCZYTNO Urbaniak 0 0 10km 0:57:11 10.49 [km/h] 12:43 [min/km]
128 211 URBANIAK TOMASZ M 112 M 30-39 35 SZCZYTNO Urbaniak 0 0 10km 0:57:11 10.49 [km/h] 12:43 [min/km]
129 85 KORNILUK JUSTYNA K 17 K 40-49 4 WARSZAWA 0 0 10km 0:57:13 10.49 [km/h] 12:43 [min/km]
130 241 ZIELIŃSKA ALEKSANDRA K 18 K 0-29 6 JACEWO 0 0 10km 0:57:24 10.45 [km/h] 12:44 [min/km]
131 196 SZCZERBO ANDRZEJ M 113 M 40-49 37 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET SŁ.MUND Morsy szczytno #reset 0 10km 0:57:24 10.45 [km/h] 12:44 [min/km]
132 282 KIELAK MARCIN M 114 M 30-39 36 OLSZTYN 0 0 10km 0:57:34 10.42 [km/h] 12:45 [min/km]
133 287 GROBELNY MARCIN M 115 M 30-39 37 ROGÓŻ MACEDONIA SŁ.MUND MACEDONIA 0 10km 0:57:41 10.40 [km/h] 12:46 [min/km]
134 43 FILIPIAK MAGDALENA K 19 K 40-49 5 TARGOWO OSP TARGOWO Filipiak 0 0 10km 0:58:06 10.33 [km/h] 12:49 [min/km]
135 131 MASIUK IZABELA K 20 K 30-39 6 WODUKAJMY MTBEST.PL SŁ.MUND 0 0 10km 0:58:12 10.31 [km/h] 12:49 [min/km]
136 74 KAMIONOWSKI MARIUSZ-JACEK M 116 M 50-59 16 OSTROŁĘKA MORSY OSTOŁĘKA SŁ.MUND 0 0 10km 0:58:24 10.27 [km/h] 12:50 [min/km]
137 61 JAKUBOWSKI WIESŁAW M 117 M 50-59 17 PIJAWNE POLSKIE Jakubowscy 0 0 10km 0:58:25 10.27 [km/h] 12:51 [min/km]
138 14 BOGUCKI ANDRZEJ M 118 M 0-29 19 BRĄSWAŁD 0 0 10km 0:58:29 10.26 [km/h] 12:51 [min/km]
139 75 KARECKA ANNA K 21 K 30-39 7 JÓZEFOSŁAW Kareccy 0 0 10km 0:58:32 10.25 [km/h] 12:51 [min/km]
140 71 KALINOWSKA JOLANTA K 22 K 40-49 6 BIELSKO-BIAŁA 0 0 10km 0:58:34 10.24 [km/h] 12:51 [min/km]
141 118 ŁOTYSZ MACIEJ M 119 M 30-39 38 MRĄGOWO 0 0 10km 0:58:56 10.18 [km/h] 12:54 [min/km]
142 5 BAKUŁA WIESŁAW M 120 M 50-59 18 WACH 140A WAMPIR 0 0 10km 0:58:57 10.18 [km/h] 12:54 [min/km]
143 21 CEGIELSKI MARCIN M 121 M 40-49 38 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET Morsy szczytno #reset 0 10km 0:59:21 10.11 [km/h] 12:56 [min/km]
144 304 SZUBA ZOFIA K 23 K 50+ 4 WARSZAWA - 0 0 0 0 10km 0:59:32 10.08 [km/h] 12:57 [min/km]
145 275 NURCZYK DANIEL M 122 M 30-39 39 MRĄGOWO CF MRĄGOWO 0 10km 0:59:32 10.08 [km/h] 12:57 [min/km]
146 232 SULEJ BRONISŁAW M 123 M 60+ 9 WĘGORZEWO - 0 10km 0:59:36 10.07 [km/h] 12:58 [min/km]
147 60 JAKUBOWSKA ANNA K 24 K 40-49 7 PIJAWNE POLSKIE Jakubowscy 0 0 10km 0:59:40 10.06 [km/h] 12:58 [min/km]
148 141 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K 25 K 40-49 8 STĘKINY MŁYNAGO Nieściór Młynago 0 10km 1:00:22 9.94 [km/h] 12:02 [min/km]
149 4 BADYNA-GRACZYK AGNIESZKA K 26 K 30-39 8 WARSZAWA 0 0 10km 1:00:25 9.93 [km/h] 12:03 [min/km]
150 180 SIKORA MACIEJ M 124 M 40-49 39 ŁÓDŹ Sikora 0 0 10km 1:00:33 9.91 [km/h] 12:03 [min/km]
151 17 BONEK SIKORA AGATA K 27 K 40-49 9 ŁÓDŹ Sikora 0 0 10km 1:00:34 9.91 [km/h] 12:03 [min/km]
152 146 ONYSZEK PRZEMYSŁAW M 125 M 30-39 40 MRĄGOWO 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII SŁ.MUND Kyokushin Węgorzewo 0 10km 1:00:35 9.90 [km/h] 12:04 [min/km]
153 162 PRZYBYŁOWSKA RENATA K 28 K 40-49 10 ROZOGI SZYBCIEJ CHODZĘ NIŻ BIEGAM Przybyłowscy 0 0 10km 1:00:38 9.90 [km/h] 12:04 [min/km]
154 136 MIKA-JANKOWSKA DOROTA K 29 K 50+ 5 WYDMINY BBL WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 1:00:58 9.84 [km/h] 12:06 [min/km]
155 168 ROGULSKI RAFAŁ M 126 M 40-49 40 KETRZYN 0 0 10km 1:01:03 9.83 [km/h] 12:06 [min/km]
156 301 BABOK IZABELA K 30 K 0-29 7 KARSZE - 0 0 0 0 10km 1:01:03 9.83 [km/h] 12:06 [min/km]
157 2 ANDRZEJEWSKI ZDZISŁAW M 127 M 60+ 10 RESZEL 0 0 10km 1:02:06 9.66 [km/h] 12:13 [min/km]
158 291 LEWALSKA-KONSTANTY AGATA K 31 K 40-49 11 SZCZYTNO 0 0 10km 1:02:36 9.58 [km/h] 12:16 [min/km]
159 23 CHMIELEWSKI TADEUSZ M 128 M 60+ 11 WYDMINY BBL WYDMINY BBL WYDMINY 0 10km 1:02:41 9.57 [km/h] 12:16 [min/km]
160 171 SABAŁA ANDRZEJ M 129 M 50-59 19 SZCZYTNO 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY SŁ.MUND Morsy szczytno #reset 0 10km 1:02:54 9.54 [km/h] 12:17 [min/km]
161 206 TARASEWICZ ŁUKASZ M 130 M 30-39 41 MRĄGOWO SŁ.MUND 0 0 10km 1:02:55 9.54 [km/h] 12:18 [min/km]
162 139 MYSZKA GRZEGORZ M 131 M 50-59 20 MRĄGOWO 0 0 10km 1:03:04 9.51 [km/h] 12:18 [min/km]
163 222 BIELENINIK MARLENA K 32 K 30-39 9 MRĄGOWO - 0 0 0 0 10km 1:03:52 9.39 [km/h] 12:23 [min/km]
164 217 WYSKWAR ANNA K 33 K 40-49 12 GIŻYCKO 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA SŁ.MUND 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 0 10km 1:04:09 9.35 [km/h] 12:25 [min/km]
165 219 ZAWROTNY JAN M 132 M 50-59 21 MARCINKOWO 0 0 10km 1:04:20 9.33 [km/h] 12:26 [min/km]
166 305 BUKAJEWSKI STANISŁAW M 133 M 40-49 41 - - 0 0 0 0 10km 1:04:41 9.28 [km/h] 12:28 [min/km]
167 197 SZERKSZNIS ILONA K 34 K 40-49 13 MAKOWIEC 0 0 10km 1:04:48 9.26 [km/h] 12:29 [min/km]
168 208 TARASEWICZ PIOTR M 134 M 40-49 42 SZCZYTNO SŁ.MUND 0 0 10km 1:05:17 9.19 [km/h] 12:32 [min/km]
169 202 SZYMKÓW DOROTA K 35 K 0-29 8 OLSZTYN SŁ.MUND 0 0 10km 1:05:18 9.19 [km/h] 12:32 [min/km]
170 108 KUŹNICKI GRZEGORZ M 135 M 40-49 43 OLSZTYN SŁ.MUND 0 0 10km 1:05:18 9.19 [km/h] 12:32 [min/km]
171 221 ŻYRKOWSKI PRZEMYSŁAW M 136 M 0-29 20 MRĄGOWO SŁ.MUND 0 0 10km 1:05:19 9.19 [km/h] 12:32 [min/km]
172 207 TARASEWICZ PAWEŁ M 137 M 40-49 44 MRĄGOWO SŁ.MUND 0 0 10km 1:06:32 9.02 [km/h] 12:39 [min/km]
173 285 TROCHIMOWICZ ARTUR M 138 M 50-59 22 SZCZYTNO AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 0 0 10km 1:07:41 8.86 [km/h] 12:46 [min/km]
174 284 AMBROŻKO JAN M 139 M 60+ 12 OLSZTYN 0 0 10km 1:08:35 8.75 [km/h] 12:52 [min/km]
175 156 PIETRUCZUK TOMEK M 140 M 50-59 23 GIŻYCKO 0 WOSZ 10km 1:11:16 8.42 [km/h] 12:08 [min/km]
176 33 DĘBSKI CEZARY M 141 M 0-29 21 WARSZAWA 0 0 10km 1:11:54 8.34 [km/h] 12:11 [min/km]
177 169 ROSLAVITSKA ROKSOLANA K 36 K 30-39 10 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET Morsy szczytno #reset 0 10km 1:13:48 8.13 [km/h] 12:23 [min/km]
178 97 KRETKIEWICZ MONIKA K 37 K 30-39 11 SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET Morsy szczytno #reset 0 10km 1:14:10 8.09 [km/h] 12:25 [min/km]

MRĄGOWSKI BIEG 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - 10km - MAŁŻEŃSTWA

LP DRUŻYNA/KATEGORIA Zawodnik1 Zawodnik2 Czas 1 Czas 2 Razem
1 Orłowscy ORŁOWSKI TOMASZ ORŁOWSKA PAULINA 0:41:31 0:53:14 1:34:45
2 Majer MAJER JAKUB MAJER BOGUSŁAWA 0:45:37 0:51:00 1:36:37
3 Kuleszka KULESZKA ANNA KULESZKA PAWEŁ 0:48:00 0:48:53 1:36:53
4 Zielińscy ZIELIŃSKI ROBERT ZIELIŃSKA BARBARA 0:51:01 0:51:56 1:42:57
5 Kareccy KARECKI WOJCIECH KARECKA ANNA 0:45:04 0:58:32 1:43:36
6 Nieściór NIEŚCIÓR JAN NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA 0:45:23 1:00:22 1:45:45
7 Filipiak FILIPIAK GRZEGORZ FILIPIAK MAGDALENA 0:54:27 0:58:06 1:52:33
8 Urbaniak URBANIAK AGNIESZKA URBANIAK TOMASZ 0:57:11 0:57:11 1:54:22
9 Przybyłowscy PRZYBYŁOWSKI GRZEGORZ PRZYBYŁOWSKA RENATA 0:56:49 1:00:38 1:57:27
10 Jakubowscy JAKUBOWSKI WIESŁAW JAKUBOWSKA ANNA 0:58:25 0:59:40 1:58:05
11 Sikora SIKORA MACIEJ BONEK SIKORA AGATA 1:00:33 1:00:34 2:01:07

MRĄGOWSKI BIEG 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI - 10km - DRUŻYNY

LP DRUŻYNA ZAWODNICY CZAS RAZEM ILOŚĆ ZAW.
1 Klub Biegacza Mrągowo PUPEK MARIUSZ 0:37:36 2:52:42 4
JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ 0:38:25
DŁUGOSZ MAREK 0:42:34
PARZYCH JOANNA 0:54:07
2 FINISZ MORĄG SULEWSKI KRZYSZTOF 0:35:53 2:56:40 4
ORŁOWSKI TOMASZ 0:41:31
KACZYŃSKI KAMIL 0:46:02
ORŁOWSKA PAULINA 0:53:14
3 OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI OLKOWSKI RAFAŁ 0:37:22 3:05:15 4
OLSZAŃSKI PAWEŁ 0:44:12
RAKOWSKI TOMASZ 0:48:52
SADOWSKA PAULA 0:54:49
4 Młynago SIEMIĄTKOWSKI TOMASZ 0:37:02 3:11:43 4
NIEŚCIÓR JAN 0:45:23
RUDZIŃSKI ANDRZEJ 0:48:56
NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA 1:00:22
5 MACEDONIA OBCOWSKI ARTUR 0:49:26 3:29:13 4
BIAŁY RAFAŁ 0:49:45
PUKAS MAGDALENA 0:52:21
GROBELNY MARCIN 0:57:41
6 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana HYJEK KAROL 0:49:32 3:42:43 4
SAMBULSKI RADOSŁAW 0:54:31
JAGIEŁŁO PAWEŁ 0:54:31
WYSKWAR ANNA 1:04:09
7 BBL WYDMINY KRAWCZUK WIESŁAW 0:50:04 3:50:49 4
PAŁDYNA LESZEK 0:57:06
MIKA-JANKOWSKA DOROTA 1:00:58
CHMIELEWSKI TADEUSZ 1:02:41
8 Morsy szczytno #reset KORDEK JAROSŁAW 0:49:42 4:00:15 4
SZCZERBO ANDRZEJ 0:57:24
CEGIELSKI MARCIN 0:59:21
ROSLAVITSKA ROKSOLANA 1:13:48
- ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP FAMULSKI MARIUSZ 0:39:09 2:06:53 3
MARCZUK NORBERT 0:41:45
CHMIEL REMIGIUSZ 0:45:59
- -
- BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY JAKACKI SYLWESTER 0:41:48 2:19:36 3
KALINOWSKI PIOTR 0:47:19
JAROSZ JAROSŁAW 0:50:29
- -
- Kyokushin Węgorzewo KULESZKA ANNA 0:48:00 2:37:28 3
KULESZKA PAWEŁ 0:48:53
ONYSZEK PRZEMYSŁAW 1:00:35
- -

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ