Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szafruga Rafał Rogoźnik Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
2 Pache Kamil Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
3 Machowski Artur Bielsko-Biała Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
4 Pacan Zbigniew Zdzieszowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
5 Karło Jacek Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
6 Motyka Magdalena Sosnowiec Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
7 Gryglewski Mateusz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
8 Nowak Dorota Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
9 Szklorz Sylwester Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
10 PROMIŃSKI MICHAŁ KATOWICE Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
11 Musiał Michał Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
12 Mrowiec Jarosław Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
13 Zajączkowski Łukasz Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Chorzowski Klub Rowerowy
14 Lasek Dawid Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
15 Banaszek Dariusz Dąbrowa Górnicza Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
16 Borek Joanna Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli YelloBike
17 Pantak Wiktor katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
18 Pantak Arkadiusz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
19 Małochleb Mateusz katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli trenujtriathlon
20 Kogut Paweł Gliwice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli PKD3D - blog o druku 3D
21 Mikolajczak-Barczyk Aleksandra Gliwice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
22 Fedorowicz Ewelina Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
23 Kachel Łukasz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Silesia Bike Team
24 Lukaszek Kamil Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
25 Piątkowski Arkadiusz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
26 Figiel Henryk katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
27 Skrzyński Tomasz katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
28 Skrzyńska Beata katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
29 Morys Szymon Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
30 Golowicz Artur Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
31 Musiała Jakub Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
32 Halman Tomasz Gliwice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
33 Słysz Piotr Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
34 Matusik Dawid Żory Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
35 Bomba Justyna Jaworzno Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
36 Marszalik Anna Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
37 Marszalik Stanisław Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
38 Sobień Adam Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
39 Sobień Przemysław Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
40 Kisiel Dawid Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
41 Soroka Szymon Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
42 Żabiński Leszek Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
43 Knapik Grzegorz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
44 Mickoś Karolina Mickoś Tychy Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
45 Capelli Silvia Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
46 Gawron Wojciech Czeladź Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
47 Pietrek Marcin Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
48 Sałata Grzegorz TYCHY Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli 27
49 Styczeń Marcin Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
50 Minałto Krzysztof Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
51 Mitmańska Magdalena Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
52 Zentlik Marcin Siemianowice Śląskie Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Odkrywcy Taurus
53 Chudzik Piotr Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
54 Kandefer Michał Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
55 Michalik Miłosz Tarnowskie Góry Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
56 Kachel Filip Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Silesia Bike Team
57 Popanda Mateusz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
58 Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
59 Białas Karol Katowice Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole
60 Szafruga Julia Rogoźnik Wyścig rowerowy dzieci
61 Bożek Jan Katowice Wyścig rowerowy dzieci
62 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
63 Janik Hanna Katowice Wyścig rowerowy dzieci
64 Holeksa Oliwier Pielgrzymowice Wyścig rowerowy dzieci
65 Holeksa Mateusz Pielgrzymowice Wyścig rowerowy dzieci
66 Kępa Jerzy Katiowice Wyścig rowerowy dzieci
67 Kępa Karol Katowice Wyścig rowerowy dzieci
68 Kosior Marcel Katowice Wyścig rowerowy dzieci
69 Kosior Marcin Katowice Wyścig rowerowy dzieci
70 Banaszek Amelia Dąbrowa Górnicza Wyścig rowerowy dzieci
71 Banaszek Nikodem Dąbrowa Górnicza Wyścig rowerowy dzieci
72 Borek Paulina Katowice Wyścig rowerowy dzieci YelloBike
73 Pantak Marianna Katowice Wyścig rowerowy dzieci
74 Sipek Jan Katowice Wyścig rowerowy dzieci
75 Jaskólska Martyna Chorzów Wyścig rowerowy dzieci UKS Statima Biathlon Team
76 Nyga Michał Mysłowice Wyścig rowerowy dzieci
77 Machowska Monika Bielsko-Biała Wyścig rowerowy dzieci
78 Figiel Magdalena katowice Wyścig rowerowy dzieci sp53Katowice
79 Koźlik Oliwia Katowice Wyścig rowerowy dzieci Szkoła podstawowa nr 11
80 Respondek Piotr Katowice Wyścig rowerowy dzieci
81 Durok Kamil Jankowice Wyścig rowerowy dzieci SP
82 Waligórski Oliwier Katowice Wyścig rowerowy dzieci
83 Waligórski Filip Katowice Wyścig rowerowy dzieci
84 Słysz Kacper Katowice Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole
85 Słysz Wiktor Katowice Wyścig rowerowy dzieci Sp 27
86 Musialik Wojciech Katowice Wyścig rowerowy dzieci Szkoła podstawowa nr 11
87 Kazior Tomasz Katowice Wyścig rowerowy dzieci SP. nr 66 Katowice
88 Fojcik Jakub Tarnowskie Góry Wyścig rowerowy dzieci
89 Koszembar Antoni Chorzów Wyścig rowerowy dzieci Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich im. kard. A. Hlonda
90 Koszembar Aleksandra chorzów Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole nr 6 w Chorzowie
91 Machura Oliwier Bytom Wyścig rowerowy dzieci Euro Bike kaczmarek Electric team
92 Głowiak Błażej Katowice Wyścig rowerowy dzieci
93 Głowiak Jacek Katowice Wyścig rowerowy dzieci
94 Knapik Tomasz Katowice Wyścig rowerowy dzieci
95 Bednarz Filip Katowice Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole nr 40 w Katowicach
96 Honkisz Kamil Kozy Wyścig rowerowy dzieci Sp nr.1 Kozy
97 Kubica Jan Piekary Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
98 Kubica Mikołaj Piekary Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
99 Kubica Maria Piekary Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
100 Honkisz Karol Kozy Wyścig rowerowy dzieci Sp nr.1 Kozy


Wyświetleń: 2815

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ