Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szafruga Rafał | Rogoźnik | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
2 | Pache Kamil | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
3 | Machowski Artur | Bielsko-Biała | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
4 | Pacan Zbigniew | Zdzieszowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
5 | Karło Jacek | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
6 | Motyka Magdalena | Sosnowiec | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
7 | Gryglewski Mateusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
8 | Nowak Dorota | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
9 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
10 | PROMIŃSKI MICHAŁ | KATOWICE | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
11 | Musiał Michał | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
12 | Mrowiec Jarosław | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
13 | Zajączkowski Łukasz | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Chorzowski Klub Rowerowy | |
14 | Lasek Dawid | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
15 | Banaszek Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
16 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | YelloBike | |
17 | Pantak Wiktor | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
18 | Pantak Arkadiusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
19 | Małochleb Mateusz | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | trenujtriathlon | |
20 | Kogut Paweł | Gliwice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | PKD3D - blog o druku 3D | |
21 | Mikolajczak-Barczyk Aleksandra | Gliwice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
22 | Fedorowicz Ewelina | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
23 | Kachel Łukasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Silesia Bike Team | |
24 | Lukaszek Kamil | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
25 | Piątkowski Arkadiusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
26 | Figiel Henryk | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
27 | Skrzyński Tomasz | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
28 | Skrzyńska Beata | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
29 | Morys Szymon | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
30 | Golowicz Artur | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
31 | Musiała Jakub | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
32 | Halman Tomasz | Gliwice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
33 | Słysz Piotr | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
34 | Matusik Dawid | Żory | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
35 | Bomba Justyna | Jaworzno | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
36 | Marszalik Anna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
37 | Marszalik Stanisław | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
38 | Sobień Adam | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
39 | Sobień Przemysław | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
40 | Kisiel Dawid | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
41 | Soroka Szymon | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
42 | Żabiński Leszek | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
43 | Knapik Grzegorz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
44 | Mickoś Karolina Mickoś | Tychy | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
45 | Capelli Silvia | Katowice | Brazylia | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
46 | Gawron Wojciech | Czeladź | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
47 | Pietrek Marcin | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
48 | Sałata Grzegorz | TYCHY | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | 27 | |
49 | Styczeń Marcin | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
50 | Minałto Krzysztof | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
51 | Mitmańska Magdalena | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
52 | Zentlik Marcin | Siemianowice Śląskie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Odkrywcy Taurus | |
53 | Chudzik Piotr | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
54 | Kandefer Michał | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
55 | Michalik Miłosz | Tarnowskie Góry | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
56 | Kachel Filip | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Silesia Bike Team | |
57 | Popanda Mateusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
58 | Ligocki Tomasz | Siemianowice Śląskie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
59 | Białas Karol | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole | |
60 | Szafruga Julia | Rogoźnik | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
61 | Bożek Jan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
62 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
63 | Janik Hanna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
64 | Holeksa Oliwier | Pielgrzymowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
65 | Holeksa Mateusz | Pielgrzymowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
66 | Kępa Jerzy | Katiowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
67 | Kępa Karol | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
68 | Kosior Marcel | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
69 | Kosior Marcin | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
70 | Banaszek Amelia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
71 | Banaszek Nikodem | Dąbrowa Górnicza | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
72 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | YelloBike | |
73 | Pantak Marianna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
74 | Sipek Jan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
75 | Jaskólska Martyna | Chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | UKS Statima Biathlon Team | |
76 | Nyga Michał | Mysłowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
77 | Machowska Monika | Bielsko-Biała | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
78 | Figiel Magdalena | katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | sp53Katowice | |
79 | Koźlik Oliwia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Szkoła podstawowa nr 11 | |
80 | Respondek Piotr | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
81 | Durok Kamil | Jankowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP | |
82 | Waligórski Oliwier | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
83 | Waligórski Filip | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
84 | Słysz Kacper | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole | |
85 | Słysz Wiktor | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp 27 | |
86 | Musialik Wojciech | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Szkoła podstawowa nr 11 | |
87 | Kazior Tomasz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP. nr 66 Katowice | |
88 | Fojcik Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
89 | Koszembar Antoni | Chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich im. kard. A. Hlonda | |
90 | Koszembar Aleksandra | chorzów | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole nr 6 w Chorzowie | |
91 | Machura Oliwier | Bytom | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Euro Bike kaczmarek Electric team | |
92 | Głowiak Błażej | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
93 | Głowiak Jacek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
94 | Knapik Tomasz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
95 | Bednarz Filip | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole nr 40 w Katowicach | |
96 | Honkisz Kamil | Kozy | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp nr.1 Kozy | |
97 | Kubica Jan | Piekary Śląskie | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
98 | Kubica Mikołaj | Piekary Śląskie | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
99 | Kubica Maria | Piekary Śląskie | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
100 | Honkisz Karol | Kozy | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp nr.1 Kozy |
Wyświetleń: 5968