Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 dylag roman Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km darmowy udział
2 Stefanowska-Pajdak Anita Sosnowiec Bieg Główny 6km darmowy udział
3 Piórkowski Krzysztof Będzin Bieg Główny 6km W pogoni za duchem / Biegowa Kuźnia darmowy udział
4 Białas Maciej Strzyżowice Bieg Główny 6km darmowy udział
5 Stelmach Mateusz Strzyżowice Bieg Główny 6km darmowy udział
6 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry darmowy udział
7 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno Bieg Główny 6km JKLA JAWOR JAWORZNO darmowy udział
8 Wach Anka Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
9 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km Goggle PAE Team, ze: Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry darmowy udział
10 Hangiel Monika Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Harpagan Sosnowiec darmowy udział
11 Mirowski Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
12 Łabuś Małgorzata Dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
13 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 6km W Pogoni za Duchem darmowy udział
14 Dymel Sylwia Będzin Bieg Główny 6km darmowy udział
15 Jakubczyk barbara PSARY Bieg Główny 6km TKKF CZELADZ darmowy udział
16 sindera mirek psary Bieg Główny 6km TKKF CZELADZ darmowy udział
17 michalak beata dabrowa gornicza Bieg Główny 6km darmowy udział
18 Kwiatek Ireneusz Będzin Bieg Główny 6km iru75 darmowy udział
19 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
20 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
21 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
22 Tokarska Natalia Dabrowa górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
23 Lalewicz Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Dźiabnięci team darmowy udział
24 KRET EWA MYSZKÓW Bieg Główny 6km Arcelormittal BCoE darmowy udział
25 Kaczmarczyk Malwina Sosnowiec Bieg Główny 6km darmowy udział
26 Seweryn Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
27 Gawron Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 6km ArcelorMittal BCOE darmowy udział
28 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz NW 6km darmowy udział
29 Mizera Krzysztof Kraków Bieg Główny 6km ArcelorMittal Kraków darmowy udział
30 Pluta Kinga Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
31 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg Główny 6km Harpagan Sosnowiec darmowy udział
32 Królicka Olga Strzemieszyce Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
33 Księżopolski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
34 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Brembo darmowy udział
35 Pietras Ewelina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
36 Sobczak Dorota Klucze Bieg Główny 6km olkuszbiega.pl darmowy udział
37 Surgucki Sebastian Chorzów Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
38 Przybylski Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
39 Surgucka Iwona Chorzów Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
40 Piotrowska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W Pogoni Za Duchem darmowy udział
41 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W Pogoni Za Duchem darmowy udział
42 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
43 Gołębiowski Grzegorz Będzin Bieg Główny 6km darmowy udział
44 Olejnik Adam Nysa Bieg Główny 6km darmowy udział
45 Wojdyła jakub Janów Marsz NW 6km KABEX PODKOWA JANÓW darmowy udział
46 Mizgała Nadia Janów Marsz NW 6km KABEX PODKOWA JANÓW darmowy udział
47 Mizgała Nel Janów Marsz NW 6km KABEX PODKOWA JANÓW darmowy udział
48 Mizgała Kacper Janów Marsz NW 6km KABEX PODKOWA JANÓW darmowy udział
49 Lenik-Róg Aleksandra tarnowskie góry Marsz NW 6km TVS Przetrenowani Team darmowy udział
50 Żegolewski Wojciech Siemianowice Śląskie Marsz NW 6km TVS Przetrenowani Team darmowy udział
51 Malczewski-Jachna Łukasz Siemianowice Śląskie Marsz NW 6km TVS Przetrenowani Team darmowy udział
52 Odzierejko Kacper Odzierejko Wrocław Bieg Główny 6km darmowy udział
53 FRANIA TOMASZ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg Główny 6km Endurance Team darmowy udział
54 Dura Magdalena Katowice Bieg Główny 6km Endurance Team darmowy udział
55 Rusiński Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
56 Godzwon Aneta Sosnowiec Bieg Główny 6km darmowy udział
57 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 6km darmowy udział
58 Drozd Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
59 Klebach Marek Będzin Bieg Główny 6km Koleżeńskie Towarzystwo Biegowe Będzin darmowy udział
60 Cieślik-Kapral Barbara Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem... darmowy udział
61 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem... darmowy udział
62 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W pogoni za duchem darmowy udział
63 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza Bieg Główny 6km darmowy udział
64 Bujor Georgian Dabrowa-Gornicza Bieg Główny 6km ArcelorMitt al BCoE darmowy udział
65 Szlachta Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 6km darmowy udział
66 Brzezińska Anna Chrząstowice Bieg Główny 6km Wolbrom team darmowy udział
67 Ogórek Adam Chorzów Bieg Główny 6km Batory Loto darmowy udział
68 Chaba Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Dąbrowa Runners darmowy udział
69 Mizera Edyta Sosnowiec Bieg Główny 6km darmowy udział
70 Straż Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
71 Mazur Kamil Gdańsk Bieg Główny 6km darmowy udział
72 Jurczak Mirosława Sosnowiec Marsz NW 6km osoba niepełnosprawna darmowy udział
73 Romanowski Dawid Tychy Bieg Główny 6km darmowy udział
74 Koza Wojciech Zabrze Bieg Główny 6km darmowy udział
75 Wiekieta Daniel Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km darmowy udział
76 Jurczak Szczepan Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Arcerol Mittal Poland Dąbrowa Górnicza darmowy udział
77 Moskal Edward DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 6km darmowy udział
78 Szymkowski krzysztof Czestochowa Bieg Główny 6km darmowy udział
79 Wojciechowski Tadeusz Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km Emeryt H K darmowy udział
80 Goławski Krzysztof Siewierz Bieg Główny 6km darmowy udział
81 Kwieciak Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Pogoria Biega darmowy udział
82 Bytom Andrzej Katowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal BCoE darmowy udział
83 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 6km Polsat News darmowy udział
84 Kacuga Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
85 Jasica Mateusz Sławków Bieg Główny 6km Kusy Bukowno darmowy udział
86 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
87 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Huta Bankowa darmowy udział
88 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 6km darmowy udział
89 Godlewski Bogdan dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km darmowy udział
90 Barczak Mariusz Świętochłowice Bieg Główny 6km Endurance team darmowy udział
91 Wiatr Iwona Chorzów Marsz NW 6km darmowy udział
92 Jarząbek Joanna Chorzów Marsz NW 6km darmowy udział
93 Jańczak Ludmiła Chorzów Marsz NW 6km darmowy udział
94 Redzik Dorota Piekary Śląskie Bieg Główny 6km Urząd Transportu Kolejowego darmowy udział
95 Jarząbek Zbigniew Chorzów Bieg Główny 6km Endurance Team darmowy udział
96 Kapral Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem darmowy udział
97 Kapral Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km ARCELOR MITTAL Dąbrowa Górnicza darmowy udział
98 Makuch Przemysław Widacz Bieg Główny 6km darmowy udział
99 Makuch Ewelina Jasło Marsz NW 6km darmowy udział
100 Gajek Kinga Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Triathlon Dąbrowa Górnicza darmowy udział


Wyświetleń: 2898

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ