Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Bytom Andrzej Katowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal BCoE
102 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 6km Polsat News
103 Kacuga Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
104 Jasica Mateusz Sławków Bieg Główny 6km Kusy Bukowno
105 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
106 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Huta Bankowa
107 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 6km
108 Godlewski Bogdan dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km
109 Barczak Mariusz Świętochłowice Bieg Główny 6km Endurance team
110 Wiatr Iwona Chorzów Marsz NW 6km
111 Jarząbek Joanna Chorzów Marsz NW 6km
112 Jańczak Ludmiła Chorzów Marsz NW 6km
113 Redzik Dorota Piekary Śląskie Bieg Główny 6km Urząd Transportu Kolejowego
114 Jarząbek Zbigniew Chorzów Bieg Główny 6km Endurance Team
115 Kapral Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem
116 Kapral Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km ARCELOR MITTAL Dąbrowa Górnicza
117 Makuch Przemysław Widacz Bieg Główny 6km
118 Makuch Ewelina Jasło Marsz NW 6km
119 Gajek Kinga Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Triathlon Dąbrowa Górnicza
120 Grochowski Zbigniew Bytom Bieg Główny 6km
121 Jurczak Brygida Sosnowiec Marsz NW 6km
122 BAŁAZY MICHAŁ Sosnowiec Bieg Główny 6km
123 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 6km Runners Wojkowice Team
124 Leski Józef Zawiercie Marsz NW 6km Grupa Jura
125 Tomczyk Piotr Dąbrowa Gónicza Bieg Główny 6km
126 Martin Jacek Chorzów Bieg Główny 6km ArcelorMittal o/Świętochłowice
127 Mitręga Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
128 Podsiadło Łukasz Dabrowa Górnicza Bieg Główny 6km Brembo
129 Kloczkowski Rafał Sosnowiec Bieg Główny 6km
130 Adamaszek Agata Katowice Marsz NW 6km
131 Adamaszek Roman Katowice Marsz NW 6km
132 Wójcik Joanna Gródków Marsz NW 6km
133 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Marsz NW 6km MK team
134 Jasińska Julia Sławków Marsz NW 6km
135 Jasiński Kamil Sławków Marsz NW 6km
136 Jasiński Marcin Sławków Bieg Główny 6km
137 Jasińska Agnieszka Sławków Marsz NW 6km
138 lisowska iwona Będzin Marsz NW 6km
139 Strączyński Damian Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
140 Strączyńska Marlena Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
141 Kośmider Damian Chrzanów Bieg Główny 6km
142 Potrykus Katarzyna Chrzanów Marsz NW 6km
143 Jurczak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 6km ARCELOR MITTAL Dąbrowa Górnicza
144 Osipowicz Antoni Sosnowiec Bieg Główny 6km
145 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg Główny 6km
146 Pecyna Barbara Sosnowiec Bieg Główny 6km
147 Szweinoch Mateusz Zabrze Bieg Główny 6km
148 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Marsz NW 6km Mysłowicki klub biegacza No I
149 Gołda Milena SIEWIERZ Bieg Główny 6km
150 Gołda Martyna SIEWIERZ Bieg Główny 6km
151 Piątek Paweł Sosnowiec Bieg Główny 6km
152 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW 6km LECYMY DURŚ
153 Słupianek Sonia Katowice Marsz NW 6km parkrun Katowice
154 Stranc Przemysław Dabrowa Gornicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland
155 Zięba Aleksander STRZYŻOWICE Bieg Główny 6km Gmina Psary
156 Stefaniak Krzysztof Sosnowiec Marsz NW 6km
157 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz NW 6km
158 Matejek Weronika Katowice Bieg Główny 6km
159 Nowak Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Marsz NW 6km
160 Głąb Małgorzata Łazy Marsz NW 6km
161 Spirydowicz Radosław Sosnowiec Bieg Główny 6km
162 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km
163 Zub Przemysław Zub Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km
164 Kuna Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
165 Ludwikowska Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
166 Spirydowicz Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 6km
167 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
168 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
169 Rosikoń Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal Service Group
170 Wach Elżbieta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
171 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km DZIADY OCR-RADA
172 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój Marsz NW 6km wolny strzelec
173 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
174 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
175 Harmansa Kornelia Gogolin Bieg Główny 6km
176 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 6km Harpagan Sosnowiec
177 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Marsz NW 6km Harpagan Sosnowiec
178 macholc piotr dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km
179 Sielańczyk Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
180 Kistela Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
181 Kistela Aneta Dabrowa Gornicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
182 Wojtaś Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
183 Wojtaś Eugeniusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
184 Macholc Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Zimnokrwisci
185 Wieczorek Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 6km
186 Małka Irena Gliwice Marsz NW 6km
187 MAŁKA Marian gliwice Marsz NW 6km
188 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
189 Czapla Damian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Obudowy Górnicze AMP
190 Zorychta Barbara Sosnowiec Bieg Główny 6km
191 Przybylska Agata Katowice Bieg Główny 6km W pogoni za duchem
192 Urban Aleksander Świętochłowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal o/Świętochłowice
193 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
194 Banasik Wiesław Zdzieszowice Bieg Główny 6km Morsy na koksie
195 Więcek Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 6km
196 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 6km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
197 Broszczak Grzegorz Rozwadza Bieg Główny 6km AMP Zdzieszowice
198 Sebrala Krystian Zdzieszowice Bieg Główny 6km
199 Malinowski Leszek Zdzieszowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
200 Hutniczak Mariusz. Dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal dąbrowa górnicza


Wyświetleń: 6573

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ