Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamaszek Agata Katowice Marsz NW 6km
2 Adamaszek Roman Katowice Marsz NW 6km
3 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
4 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 6km Polsat News
5 Banasik Wiesław Zdzieszowice Bieg Główny 6km Morsy na koksie
6 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Marsz NW 6km Harpagan Sosnowiec
7 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 6km Harpagan Sosnowiec
8 Barczak Mariusz Świętochłowice Bieg Główny 6km Endurance team
9 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
10 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
11 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Brembo
12 BAŁAZY MICHAŁ Sosnowiec Bieg Główny 6km
13 Bęben Jerzy Rozwadza Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
14 BERESZKO WALDEMAR SOSNOWIEC Bieg Główny 6km TKKF SATURN Czeladź
15 Białas Maciej Strzyżowice Bieg Główny 6km
16 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
17 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
18 Boryszko Iwona Sosnowiec Marsz NW 6km
19 Boryszko Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 6km
20 Broszczak Grzegorz Rozwadza Bieg Główny 6km AMP Zdzieszowice
21 Brzezińska Anna Chrząstowice Bieg Główny 6km Wolbrom team
22 Bujor Georgian Dabrowa-Gornicza Bieg Główny 6km ArcelorMitt al BCoE
23 Bytom Andrzej Katowice Bieg Główny 6km ArcelorMittal BCoE
24 Chaba Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Dąbrowa Runners
25 CHACHUŁA RYSZARD ZDZIESZOWICE Bieg Główny 6km AlcelorMittal Poland oddział Zdzieszowice
26 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC Marsz NW 6km Mysłowicki klub biegacza No I
27 Cieślik-Kapral Barbara Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem...
28 Cygan Łukasz Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km I just felt like running ;)
29 Czado Artur Sosnowiec Bieg Główny 6km
30 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
31 Czapla Damian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Obudowy Górnicze AMP
32 Derda Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
33 Dołba Karolina Sławków Marsz NW 6km
34 Dołba Marcin Sławków Marsz NW 6km
35 Dołba Weronika Sławków Marsz NW 6km
36 Drozd Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
37 Droździel Jakub Będzin Bieg Główny 6km AMP
38 Dura Magdalena Katowice Bieg Główny 6km Endurance Team
39 dylag roman Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
40 Dymel Sylwia Będzin Bieg Główny 6km
41 Famuła Anna Katowice Bieg Główny 6km Famuła Team
42 Formicki Rafał Zawiercie Bieg Główny 6km CKS Budowlani Częstochowa
43 FRANIA TOMASZ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg Główny 6km Endurance Team
44 Gajek Kinga Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Triathlon Dąbrowa Górnicza
45 Gąsior Anetta Sadowie Bieg Główny 6km
46 Gąsior Marek Będzin Marsz NW 6km
47 Gąsior Marta Sadowie Marsz NW 6km
48 Gawron Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 6km ArcelorMittal BCOE
49 Godlewski Bogdan dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km
50 Godzwon Aneta Sosnowiec Bieg Główny 6km
51 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 6km
52 Golasz Marek Świętochłowice Bieg Główny 6km
53 Goławski Krzysztof Siewierz Bieg Główny 6km
54 Gołda Martyna SIEWIERZ Bieg Główny 6km
55 Gołda Milena SIEWIERZ Bieg Główny 6km
56 Gołębiowski Grzegorz Będzin Bieg Główny 6km
57 Grochowski Zbigniew Bytom Bieg Główny 6km
58 Guzik Justyna Gołaczewy Bieg Główny 6km Wolbrom team
59 Głąb Małgorzata Łazy Marsz NW 6km
60 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 6km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
61 Hangiel Monika Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Harpagan Sosnowiec
62 Harmansa Kornelia Gogolin Bieg Główny 6km
63 Harmansa Piotr Harmansa Gogolin Marsz NW 6km Triathlon GOGOLIN
64 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
65 Hutniczak Mariusz. Dąbrowa górnicza Bieg Główny 6km ArcelorMittal dąbrowa górnicza
66 Hyla Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Cafemobil Team
67 Jabłoński Jerzy Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km GJ
68 Jagielski Damian Libiąż Bieg Główny 6km ArcelorMittal Poland Dąbrowa Górnicza GJ-63
69 Jakubczyk barbara PSARY Bieg Główny 6km TKKF CZELADZ
70 Jańczak Ludmiła Chorzów Marsz NW 6km
71 Jarząbek Joanna Chorzów Marsz NW 6km
72 Jarząbek Zbigniew Chorzów Bieg Główny 6km Endurance Team
73 Jasica Mateusz Sławków Bieg Główny 6km Kusy Bukowno
74 Jasińska Agnieszka Sławków Marsz NW 6km
75 Jasińska Julia Sławków Marsz NW 6km
76 Jasiński Kamil Sławków Marsz NW 6km
77 Jasiński Marcin Sławków Bieg Główny 6km
78 Jochimczyk Witek Jochimczyk Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 6km CZEMPJON TEAM
79 Jurczak Brygida Sosnowiec Marsz NW 6km
80 Jurczak Mirosława Sosnowiec Marsz NW 6km osoba niepełnosprawna
81 Jurczak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 6km ARCELOR MITTAL Dąbrowa Górnicza
82 Jurczak Szczepan Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Arcerol Mittal Poland Dąbrowa Górnicza
83 Kacuga Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
84 Kaczmarczyk Malwina Sosnowiec Bieg Główny 6km
85 Kapral Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem
86 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Robim Co Możem...
87 Kapral Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km ARCELOR MITTAL Dąbrowa Górnicza
88 Karolczak Joanna Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km Goggle PAE Team, ze: Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
89 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
90 Kępisty Grzegorz Kraków Bieg Główny 6km
91 Kistela Aneta Dabrowa Gornicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
92 Kistela Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Zimnokrwiści
93 Klebach Marek Będzin Bieg Główny 6km Koleżeńskie Towarzystwo Biegowe Będzin
94 Kloczkowski Rafał Sosnowiec Bieg Główny 6km
95 Kopiński Waldemar Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
96 Korzeniowski Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 6km Korzeń biega
97 Kośmider Damian Chrzanów Bieg Główny 6km
98 Koszowska Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Główny 6km ArcelorMittal
99 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km W pogoni za duchem
100 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Huta Bankowa


Wyświetleń: 5819

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ