Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tarasewicz Jakub | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
2 | Polak Bartosz | Szczytno | Polska | Biegi dla dzieci | ||
3 | Syczew Hania | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
4 | Syczew Filip | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
5 | REMISZEWSKI MIŁOSZ | BARANOWO | Polska | Biegi dla dzieci | ||
6 | Balcewicz Kaja | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
7 | Balcewicz Kornelia | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
8 | Balcewicz Konstanty | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
9 | Majcher Alojzy | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
10 | Majcher Teodor | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
11 | Tarasewicz Filip | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
12 | Tarasewicz Michał | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
13 | Ślubecki Oskar | Kętrzyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
14 | Mielczarek Oliwia | Nidzica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
15 | Mielczarek Kamil | Nidzica | Polska | Biegi dla dzieci | ||
16 | Mazur Krzyś | Krawno | Polska | Biegi dla dzieci | ||
17 | Rogowski Filip | Żelistrzewo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
18 | Majer Bartosz | Warszawa | Polska | Biegi dla dzieci | ||
19 | Krumplewska Dorota | Kętrzyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
20 | Makoś Katarzyna | Kętrzyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
21 | Makoś Adam | Kętrzyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
22 | Służała Alicja | Kętrzyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
23 | Kochanowski Jakub | gołdap | Polska | Biegi dla dzieci | ||
24 | Jankowski Jakub | Kętrzyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
25 | Naworski Wojtek | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
26 | Naworska Zosia | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
27 | Kalinowski Oliwier | Bartoszyce | Polska | Biegi dla dzieci | ||
28 | Kaczyńska Karolina | Zieleniec Mały | Polska | Biegi dla dzieci | ||
29 | Kalinowski Miłosz | Bartoszyce | Polska | Biegi dla dzieci | ||
30 | Lewandowski Konstanty | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
31 | Wróblewska Amelia | Zieleniec Mały | Polska | Biegi dla dzieci | ||
32 | Ławrynowicz Natalia | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
33 | Ławrynowicz Laura | Olsztyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
34 | Ślubecki Oliwier | Kętrzyn | Polska | Biegi dla dzieci | Kętrzyński Klub AIKIDO | |
35 | Kuprewicz Karina | Węgorzewo | Polska | Biegi dla dzieci | Kyokushin Węgorzewo | |
36 | Kuprewicz Martyna | Węgorzewo | Polska | Biegi dla dzieci | Kyokushin Węgorzewo | |
37 | Hintz Ingrida | Węgorzewo | Polska | Biegi dla dzieci | Kyokushin Węgorzewo | |
38 | Siwek Oliwier | Węgorzewo | Polska | Biegi dla dzieci | Kyokushin Węgorzewo | |
39 | borkim sandra | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
40 | dziekońska ania | Gołdap | Polska | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | |
41 | wińska ola | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
42 | przystawska ania | Gołdap | Polska | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | |
43 | żynda julia | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
44 | obara emil | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
45 | poreda kuba | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
46 | januszkiewicz iwo | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
47 | piwowar mateusz | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
48 | anuszkiewicz marcel | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
49 | bitowski wiktor | Gołdap | Polska | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | |
50 | śniczewska zuzia | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
51 | januszkiewicz miłosz | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
52 | piszczek kuba | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
53 | glińska paulina | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
54 | kasperuk ola | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
55 | mejcz jaś | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
56 | zdancewicz julia | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
57 | kondraciuk majka | Gołdap | Polska | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | |
58 | wyrostek laura | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
59 | wesołowska karolina | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
60 | chmiel michalina | Gołdap | Biegi dla dzieci | LA OSiR Gołdap | ||
61 | Bojanowska Anna | Rańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Publiczne Gimnazjum Dźwierzuty | |
62 | Bielski Tymon | Szczytno | Polska | Biegi dla dzieci | SKS Szczytno | |
63 | Rakowski Konrad | Lidzbark Warmiński. | Polska | Biegi dla dzieci | Szkola podstawowa nr 3 Lidzbark Warmiński | |
64 | Płocharczyk Julia | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 4 w Mrągowie | |
65 | Płocharczyk Tomasz | Mrągowo | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 4 w Mrągowie | |
66 | Jelińska Julia | Orzysz | Polska | Biegi dla dzieci | Zespół szkół podstawowych i gimnazjalnych Orzysz | |
67 | Jeliński Jakub | Orzysz | Polska | Biegi dla dzieci | Zespół szkół podstawowych i gimnazjalnych Orzysz klub Wikingowie Pisz |
Wyświetleń: 3172