Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Engelberg Łukasz Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Invicta Power Team opłacono on-line
2 Janusz Sonia Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
3 Gabryel Maciej Żabno Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
4 Prabucki Robert Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
5 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
6 Lidka Maciej Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
7 Ozola Laura Ogre Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Głuche Lodge opłacono on-line
8 Cyrzan Jakub Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
9 Pruszyńska Marlena Tczew Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
10 Bendig Michał Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
11 Ruliński Przemysław Gniew Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) CTS CzajaTrainingSystem opłacono
12 Bieganowski Jacek Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
13 Bieganowska Justyna Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
14 Marszalec Paulina Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
15 Blaszke Adam Kleszczewko Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
16 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Leśne Dziadki opłacono on-line
17 Sprengel Grzegorz Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Leśne Dziadki opłacono on-line
18 Szwedowski Dawid Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
19 Szatkowska Karolina Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
20 Sielski Kamil Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon opłacono on-line
21 komorowski kamil rokocin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
22 Dąbrowski Paweł Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Ks Beniaminek 03 opłacono on-line
23 Urban Marcin Toruń Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
24 Wójcicki Kuba Smetowo Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
25 Tarnowski Krzysztof Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Radom Jadom Świry Jadom opłacono on-line
26 Machnikowski Jacek Żabno Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Tri Starogard Gdański opłacono on-line
27 Dembski Patryk Dembski Bydgoszcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
28 Pilas Martyna Bielkówko Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
29 Czyrzewski Sebastian Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
30 Zając Wiktor Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
31 Koper Mateusz Tczew Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Eaton Triathlon Team / GK GRYF TCZEW opłacono on-line
32 Dobosik Damian Elbląg Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) 3athlete opłacono on-line
33 CZAJA MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
34 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
35 Foltyński Marcin Gruszczyn Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) KLAS SZPOT Swarzędz opłacono on-line
36 Gaszkowski Łukasz Ocypel Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
37 Bronk Sebastian Bobowo Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Bronkowski Bobowo Team opłacono on-line
38 Stosik Artur Pączewo Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
39 sprega aurelia starogard gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) SKL Filippides opłacono on-line
40 Poliwodziński Michał Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon opłacono on-line
41 Rozmuski Wojciech Poznań Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
42 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) MiŚ Biega opłacono on-line
43 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
44 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
45 Łaski Marek Starogard Gdanski Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
46 Kwiatkowski Robert Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
47 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Gabriel Brothers / TRI Starogard opłacono on-line
48 Noga Grzegorz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
49 Gabriel Patryk Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański opłacono on-line
50 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Skl filippides opłacono on-line
51 Jankowski Michał Team Leśne Dziadki :) Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
52 Basara Mateusz Stary Las Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
53 Basara Iwona Stary Las Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
54 Rychlewski Adrian Czernin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) zButa opłacono on-line
55 Rychlewski Tomasz Czernin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) zButa opłacono on-line
56 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
57 Landowski Krzysztof Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
58 Pawella Anna Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) GK STG opłacono on-line
59 jelonek mieczysław jelonek Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard opłacono on-line
60 Żardecki Dawid Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
61 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
62 Dębicki Artur Gdynia Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
63 Majkowski Tomasz Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
64 Prensena Florian Skarszewy Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
65 Kuc Szymon Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
66 Majkowski Bartosz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) byle do mety opłacono on-line
67 Zając Arkadiusz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
68 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line


Wyświetleń: 3729

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ