Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Basara Iwona Stary Las Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
2 Basara Mateusz Stary Las Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
3 Bendig Michał Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
4 Bieganowska Justyna Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
5 Bieganowski Jacek Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
6 Blaszke Adam Kleszczewko Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
7 Bronk Sebastian Bobowo Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Bronkowski Bobowo Team opłacono on-line
8 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
9 Cyrzan Jakub Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
10 CZAJA MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
11 Czyrzewski Sebastian Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
12 Dąbrowski Paweł Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Ks Beniaminek 03 opłacono on-line
13 Dębicki Artur Gdynia Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
14 Dembski Patryk Dembski Bydgoszcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
15 Dobosik Damian Elbląg Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) 3athlete opłacono on-line
16 Engelberg Łukasz Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Invicta Power Team opłacono on-line
17 Foltyński Marcin Gruszczyn Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) KLAS SZPOT Swarzędz opłacono on-line
18 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Gabriel Brothers / TRI Starogard opłacono on-line
19 Gabriel Patryk Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański opłacono on-line
20 Gabryel Maciej Żabno Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
21 Gaszkowski Łukasz Ocypel Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
22 Glazik Marcin Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km)
23 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
24 Hering Maciej bartosz Krag Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km)
25 Jankowski Michał Team Leśne Dziadki :) Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
26 Janusz Sonia Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
27 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
28 jelonek mieczysław jelonek Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard opłacono on-line
29 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Leśne Dziadki opłacono on-line
30 komorowski kamil rokocin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
31 Koper Mateusz Tczew Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Eaton Triathlon Team / GK GRYF TCZEW opłacono on-line
32 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
33 Kuc Szymon Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
34 Kwiatkowski Robert Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
35 Landowski Krzysztof Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
36 Lidka Maciej Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
37 Machnikowski Jacek Żabno Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Tri Starogard Gdański opłacono on-line
38 Majkowski Bartosz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) byle do mety opłacono on-line
39 Majkowski Tomasz Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
40 Marszalec Paulina Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
41 Noga Grzegorz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
42 Ozola Laura Ogre Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Głuche Lodge opłacono on-line
43 Pawella Anna Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) GK STG opłacono on-line
44 Pilas Martyna Bielkówko Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
45 Poliwodziński Michał Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon opłacono on-line
46 Prabucki Robert Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
47 Prensena Florian Skarszewy Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
48 Pruszyńska Marlena Tczew Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
49 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
50 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
51 Rozmuski Wojciech Poznań Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
52 Ruliński Przemysław Gniew Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) CTS CzajaTrainingSystem opłacono
53 Rychlewski Adrian Czernin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) zButa opłacono on-line
54 Rychlewski Tomasz Czernin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) zButa opłacono on-line
55 Sielski Kamil Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon opłacono on-line
56 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) MiŚ Biega opłacono on-line
57 sprega aurelia starogard gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) SKL Filippides opłacono on-line
58 Sprengel Grzegorz Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Leśne Dziadki opłacono on-line
59 Stanek Katarzyna Bytom Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km)
60 Stosik Artur Pączewo Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
61 Szatkowska Karolina Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
62 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Skl filippides opłacono on-line
63 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
64 Szwedowski Dawid Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
65 Tarnowski Krzysztof Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Radom Jadom Świry Jadom opłacono on-line
66 Urban Marcin Toruń Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
67 Wójcicki Kuba Smetowo Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) opłacono on-line
68 Zając Arkadiusz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
69 Zając Wiktor Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
70 Żardecki Dawid Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) opłacono on-line
71 Łaski Marek Starogard Gdanski Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line


Wyświetleń: 3735

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ