Jeżyk - II bieg najeżony przeszkodami

WYNIKI 5 KM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 48 JARZAB PIOTR M 1 M OPEN 1 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:29:06 10.31 [km/h] 11:49 [min/km]
2 117 STOMSKI KRZYSZTOF M 2 M OPEN 2 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE DIAMENTOWA 0:29:41 10.11 [km/h] 11:56 [min/km]
3 98 PAWLOWSKI KAMIL M 3 M OPEN 3 CHOCEN DIAMENTOWA 0:29:49 10.06 [km/h] 11:58 [min/km]
4 25 CZYŻEWSKI MATEUSZ M 4 M OPEN 4 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:32:08 9.34 [km/h] 11:26 [min/km]
5 63 KOWALSKI JACEK M 5 M OPEN 5 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:33:15 9.02 [km/h] 11:39 [min/km]
6 144 WINIECKI PATRYK M 6 M OPEN 6 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:33:24 8.98 [km/h] 11:41 [min/km]
7 58 KĘDZIERSKI RAFAŁ M 7 M OPEN 7 DE-STRESS BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:33:58 8.83 [km/h] 11:48 [min/km]
8 75 LEWANDOWSKI RAFAL M 8 M OPEN 8 DRZEWCE DIAMENTOWA 0:33:59 8.83 [km/h] 11:48 [min/km]
9 161 HOFMAN JAROSŁAW M 9 M OPEN 9 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:35:32 8.44 [km/h] 11:06 [min/km]
10 159 ŻAL JOLANTA K 1 K OPEN 1 BYDGOSZCZ SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA DIAMENTOWA 0:35:39 8.42 [km/h] 11:08 [min/km]
11 43 HAN KONRAD M 10 M OPEN 10 WŁOCŁAWEK OCR TEAM WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:35:50 8.37 [km/h] 11:10 [min/km]
12 143 WESOŁOWSKA NATALIA K 2 K OPEN 2 TORUŃ HUSARIA RACE TEAM DIAMENTOWA 0:35:57 8.34 [km/h] 11:11 [min/km]
13 64 KOWALSKI KRZYSZTOF M 11 M OPEN 11 KRUSZYN KRAJEŃSKI OCELOTY KRUSZYN KRAJENSKI DIAMENTOWA 0:36:01 8.33 [km/h] 11:12 [min/km]
14 38 GÓRSKI MARIAN M 12 M OPEN 12 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:36:14 8.28 [km/h] 11:15 [min/km]
15 22 CHRAPKOWSKI MARCEL M 13 M OPEN 13 WŁOCŁAWEK MARCEL TEAM DIAMENTOWA 0:36:18 8.26 [km/h] 11:16 [min/km]
16 93 NOWAKOWSKI MAREK M 14 M OPEN 14 WARZĄCHEWKA POLSKA /WŁOCŁAWEK ORLEN RUNNING TEAM DIAMENTOWA 0:37:10 8.07 [km/h] 11:26 [min/km]
17 135 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF M 15 M OPEN 15 TORUN HUSARIA RACE TEAM DIAMENTOWA 0:37:19 8.04 [km/h] 11:28 [min/km]
18 60 KOMOROWSKI IGOR M 16 M OPEN 16 GNIEWKOWO DIAMENTOWA 0:37:36 7.98 [km/h] 11:31 [min/km]
19 17 BUS KRYSTIAN M 17 M OPEN 17 GNIEWKOWO DIAMENTOWA 0:37:37 7.98 [km/h] 11:31 [min/km]
20 70 KWIATKOWSKI MATEUSZ M 18 M OPEN 18 TORUŃ DIAMENTOWA 0:37:42 7.96 [km/h] 11:32 [min/km]
21 165 KASIŃSKI ŁUKASZ M 19 M OPEN 19 WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:37:57 7.91 [km/h] 11:35 [min/km]
22 164 DEPTA KRZYSZTOF M 20 M OPEN 20 KALINO DIAMENTOWA 0:38:04 7.88 [km/h] 11:37 [min/km]
23 12 BŁOCH MARCIN M 21 M OPEN 21 POZNAŃ DIAMENTOWA 0:38:46 7.74 [km/h] 11:45 [min/km]
24 127 SZLOSEK SEBASTIAN M 22 M OPEN 22 TORUŃ GUMISIE DIAMENTOWA 0:38:49 7.73 [km/h] 11:46 [min/km]
25 158 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 23 M OPEN 23 JANIKOWO DECATHLONTEAM INOWROCŁAW DIAMENTOWA 0:38:59 7.70 [km/h] 11:48 [min/km]
26 88 MIELCARSKI MICHAL M 24 M OPEN 24 SOLEC KUJAWSKI MIELCAR TEAM DIAMENTOWA 0:39:37 7.57 [km/h] 11:55 [min/km]
27 56 KATA PRZEMYSŁAW M 25 M OPEN 25 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:39:45 7.55 [km/h] 11:57 [min/km]
28 55 KATA NATALIA K 3 K OPEN 3 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:39:45 7.55 [km/h] 11:57 [min/km]
29 78 LUBISZEWSKI DAWID M 26 M OPEN 26 TORUŃ DIAMENTOWA 0:40:03 7.49 [km/h] 11:01 [min/km]
30 101 PODBIELSKA ALINA K 4 K OPEN 4 TORUŃ KM UMK TORUŃ DIAMENTOWA 0:40:15 7.45 [km/h] 11:03 [min/km]
31 137 URBAŃSKI BARTŁOMIEJ M 27 M OPEN 27 TORUŃ GUMISIE DIAMENTOWA 0:40:31 7.40 [km/h] 11:06 [min/km]
32 150 WŁODARCZYK PIOTR M 28 M OPEN 28 TORUŃ PĘDZĄCE ŻÓŁWIE DIAMENTOWA 0:40:34 7.40 [km/h] 11:07 [min/km]
33 171 SZULIST KRYSTIAN M 29 M OPEN 29 SKARSZEWY DIAMENTOWA 0:40:41 7.37 [km/h] 11:08 [min/km]
34 24 CZAJA JAROSŁAW M 30 M OPEN 30 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:40:52 7.34 [km/h] 11:10 [min/km]
35 106 PRZYBYSZEWSKI MICHAŁ M 31 M OPEN 31 NASIEGNIEWO OCR TEAM WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:41:15 7.27 [km/h] 11:15 [min/km]
36 128 SZOSTEK JAKUB M 32 M OPEN 32 BARCIN DIAMENTOWA 0:41:22 7.25 [km/h] 11:16 [min/km]
37 170 BOGDAN WACŁAW M 33 M OPEN 33 TORUŃ DIAMENTOWA 0:41:57 7.15 [km/h] 11:23 [min/km]
38 124 SZAŁKOWSKA AGNIESZKA K 5 K OPEN 5 BYDGOSZCZ HUSARIA RACE TEAM DIAMENTOWA 0:42:04 7.13 [km/h] 11:25 [min/km]
39 23 CHYLEWSKI ADRIAN M 34 M OPEN 34 ŁĄŻYNEK DIAMENTOWA 0:42:06 7.13 [km/h] 11:25 [min/km]
40 16 BRZOZOWSKI SZYMON M 35 M OPEN 35 TORUŃ DIAMENTOWA 0:42:07 7.12 [km/h] 11:25 [min/km]
41 40 GRACZ ADAM M 36 M OPEN 36 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:42:11 7.11 [km/h] 11:26 [min/km]
42 131 SZOSTEK MAREK M 37 M OPEN 37 BARCIN DIAMENTOWA 0:42:13 7.11 [km/h] 11:27 [min/km]
43 129 SZOSTEK JAROSŁAW M 38 M OPEN 38 BARCIN DIAMENTOWA 0:42:35 7.05 [km/h] 11:31 [min/km]
44 100 PIWOŃSKI ROBERT M 39 M OPEN 39 TORUŃ PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREK DIAMENTOWA 0:42:46 7.01 [km/h] 11:33 [min/km]
45 77 LUBISZEWSKA KAROLINA K 6 K OPEN 6 TORUŃ DIAMENTOWA 0:43:04 6.97 [km/h] 11:37 [min/km]
46 10 BIELAWSKI WOJCIECH M 40 M OPEN 40 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:43:58 6.82 [km/h] 11:48 [min/km]
47 145 WINKLEWSKI KRZYSZTOF M 41 M OPEN 41 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:44:29 6.74 [km/h] 11:54 [min/km]
48 95 OLEJNICZAK MAREK M 42 M OPEN 42 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:44:54 6.68 [km/h] 11:59 [min/km]
49 36 GOŁĘBIEWSKI PIOTR M 43 M OPEN 43 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:44:57 6.67 [km/h] 11:59 [min/km]
50 109 RZĘTKOWSKI ARTUR M 44 M OPEN 44 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:45:29 6.60 [km/h] 11:06 [min/km]
51 69 KRZEWINA PAWEŁ M 45 M OPEN 45 WŁOCŁAWEK ORLEN RUNNING TEAM DIAMENTOWA 0:46:24 6.47 [km/h] 11:17 [min/km]
52 154 WYLANDOWSKA ALEKSANDRA K 7 K OPEN 7 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:46:47 6.41 [km/h] 11:21 [min/km]
53 26 DĄBROWSKI JAROSŁAW M 46 M OPEN 46 BYDGOSZCZ CB163 DIAMENTOWA 0:47:07 6.37 [km/h] 11:25 [min/km]
54 11 BŁAŻEJEWSKI KACPER M 47 M OPEN 47 BYDGOSZCZ CB163 DIAMENTOWA 0:47:08 6.36 [km/h] 11:26 [min/km]
55 172 ZANKOWSKI SYLWESTER M 48 M OPEN 48 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:47:26 6.32 [km/h] 11:29 [min/km]
56 49 JARZEMBSKI ARKADIUSZ M 49 M OPEN 49 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:47:28 6.32 [km/h] 11:30 [min/km]
57 120 SZAFKOWSKI KRZYSZTOF M 50 M OPEN 50 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:48:09 6.23 [km/h] 11:38 [min/km]
58 115 STANIEK MARCIN M 51 M OPEN 51 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:49:12 6.10 [km/h] 11:50 [min/km]
59 112 SEKLECKA NATALIA K 8 K OPEN 8 WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:49:19 6.08 [km/h] 11:52 [min/km]
60 87 MICHALSKI MACIEJ M 52 M OPEN 52 SOBIEJUCHY DIAMENTOWA 0:49:22 6.08 [km/h] 11:52 [min/km]
61 44 JAKUBIEC ADRIANNA K 9 K OPEN 9 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:50:10 5.98 [km/h] 11:02 [min/km]
62 52 KALOTKA KRZYSZTOF M 53 M OPEN 53 TORUŃ DIAMENTOWA 0:50:11 5.98 [km/h] 11:02 [min/km]
63 18 BUTRYM ADAM M 54 M OPEN 54 TORUŃ DIAMENTOWA 0:50:36 5.93 [km/h] 11:07 [min/km]
64 108 ROSIŃSKA WERONIKA K 10 K OPEN 10 WIENIEC DIAMENTOWA 0:50:39 5.92 [km/h] 11:08 [min/km]
65 33 GIZELA MARCIN M 55 M OPEN 55 TORUŃ OWOCOWA STREET DIAMENTOWA 0:50:45 5.91 [km/h] 11:09 [min/km]
66 84 MALINOWSKI TOMASZ M 56 M OPEN 56 TORUŃ OWOCOWA STREET DIAMENTOWA 0:50:48 5.91 [km/h] 11:10 [min/km]
67 138 UZDOWSKA MARTA K 11 K OPEN 11 WŁOCŁAWEK OCR TEAM WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:50:50 5.90 [km/h] 11:10 [min/km]
68 134 SZYMBORSKA MILENA K 12 K OPEN 12 WŁOCŁAWEK OCR TEAM WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:51:01 5.88 [km/h] 11:12 [min/km]
69 82 MADURAJSKI MARCIN M 57 M OPEN 57 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:51:22 5.84 [km/h] 11:16 [min/km]
70 37 GOŚCIAK ŁUKASZ M 58 M OPEN 58 TORUŃ DIAMENTOWA 0:51:45 5.80 [km/h] 11:21 [min/km]
71 114 STACHOWIAK DAWID M 59 M OPEN 59 TORUŃ DIAMENTOWA 0:51:53 5.78 [km/h] 11:23 [min/km]
72 118 SULIŃSKI RADOSŁAW M 60 M OPEN 60 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:51:54 5.78 [km/h] 11:23 [min/km]
73 34 GLANC KATARZYNA K 13 K OPEN 13 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:51:57 5.77 [km/h] 11:23 [min/km]
74 90 MISIAK AGATA K 14 K OPEN 14 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:52:11 5.75 [km/h] 11:26 [min/km]
75 8 BEDNAREK MAGDALENA K 15 K OPEN 15 SOLEC KUJAWSKI BIEGAM ZA MĘŻEM DIAMENTOWA 0:52:13 5.75 [km/h] 11:27 [min/km]
76 86 MICHALSKA KAROLINA K 16 K OPEN 16 SOBIEJUCHY DIAMENTOWA 0:52:41 5.69 [km/h] 11:32 [min/km]
77 61 KORECKA MARCELINA K 17 K OPEN 17 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:52:57 5.67 [km/h] 11:35 [min/km]
78 27 DOMIERACKA PATRYCJA K 18 K OPEN 18 TORUŃ DIAMENTOWA 0:52:59 5.66 [km/h] 11:36 [min/km]
79 72 LACH PAWEŁ M 61 M OPEN 61 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:53:27 5.61 [km/h] 11:41 [min/km]
80 7 BEDNAREK ARTUR M 62 M OPEN 62 SOLEC KUJAWSKI BIEGAM BO ŻONA KAŻE DIAMENTOWA 0:53:28 5.61 [km/h] 11:42 [min/km]
81 71 LACH BOGUMIŁA K 19 K OPEN 19 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:53:28 5.61 [km/h] 11:42 [min/km]
82 97 PAPIS PIOTR M 63 M OPEN 63 BYDGOSZCZ 5AT DIAMENTOWA 0:53:35 5.60 [km/h] 11:43 [min/km]
83 45 JAKUBOWSKA LUCYNA K 20 K OPEN 20 TORUŃ OWOCOWA STREET DIAMENTOWA 0:53:38 5.59 [km/h] 11:44 [min/km]
84 53 KAMIŃSKI GRZEGORZ M 64 M OPEN 64 SOLEC KUJAWSKI 5AT DIAMENTOWA 0:53:42 5.59 [km/h] 11:44 [min/km]
85 29 FANDREJEWSKI ŁUKASZ M 65 M OPEN 65 WIELKI KOMORSK DIAMENTOWA 0:53:46 5.58 [km/h] 11:45 [min/km]
86 35 GLAZIK ANNA K 21 K OPEN 21 MILEWKO DIAMENTOWA 0:53:46 5.58 [km/h] 11:45 [min/km]
87 68 KRZEWINA ADRIAN M 66 M OPEN 66 WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:53:48 5.58 [km/h] 11:46 [min/km]
88 113 SKROBACKA IZABELA K 22 K OPEN 22 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:53:56 5.56 [km/h] 11:47 [min/km]
89 142 WERKOWSKA JUSTYNA K 23 K OPEN 23 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:53:58 5.56 [km/h] 11:48 [min/km]
90 3 APPELT AGNIESZKA K 24 K OPEN 24 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:54:35 5.50 [km/h] 11:55 [min/km]
91 125 SZATKOWSKA KAROLINA K 25 K OPEN 25 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:54:36 5.49 [km/h] 11:55 [min/km]
92 102 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ M 67 M OPEN 67 BYDGOSZCZ KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON DIAMENTOWA 0:54:36 5.49 [km/h] 11:55 [min/km]
93 89 MILER-OWSIK MONIKA K 26 K OPEN 26 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO DIAMENTOWA 0:54:37 5.49 [km/h] 11:55 [min/km]
94 31 FOJUT MARCIN M 68 M OPEN 68 BYTONIA MORSY ZBLEWO DIAMENTOWA 0:55:03 5.45 [km/h] 11:01 [min/km]
95 105 POTURALSKI SZYMON M 69 M OPEN 69 INOWROCŁAW DIAMENTOWA 0:55:15 5.43 [km/h] 11:03 [min/km]
96 96 OSSOWSKA EWA K 27 K OPEN 27 ZBLEWO MORSY ZBLEWO DIAMENTOWA 0:55:18 5.42 [km/h] 11:04 [min/km]
97 121 SZAFKOWSKI SZYMON M 70 M OPEN 70 SOLEC KUJAWSKI 8 SOLECKA DRUŻYNA STAROHARCERSKA DIAMENTOWA 0:55:22 5.42 [km/h] 11:04 [min/km]
98 173 LECIAK MICHAŁ M 71 M OPEN 71 TORUŃ DIAMENTOWA 0:55:46 5.38 [km/h] 11:09 [min/km]
99 174 PAŁUCKA DARIA K 28 K OPEN 28 WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 0:55:46 5.38 [km/h] 11:09 [min/km]
100 6 BEDNAREK AGNIESZKA K 29 K OPEN 29 ZBLEWO MORSY ZBLEWO DIAMENTOWA 0:56:26 5.32 [km/h] 11:17 [min/km]
101 133 SZWEDA ANNA K 30 K OPEN 30 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO DIAMENTOWA 0:56:27 5.31 [km/h] 11:17 [min/km]
102 167 ZUCHOWSKI PAWEŁ M 72 M OPEN 72 TORUŃ DIAMENTOWA 0:56:39 5.30 [km/h] 11:20 [min/km]
103 166 DURDA MARTA K 31 K OPEN 31 TORUŃ DIAMENTOWA 0:56:39 5.30 [km/h] 11:20 [min/km]
104 111 SAJUR SYLWIA K 32 K OPEN 32 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 0:56:40 5.29 [km/h] 11:20 [min/km]
105 116 STIMMA ANNA K 33 K OPEN 33 SEROCK DIAMENTOWA 0:56:45 5.29 [km/h] 11:21 [min/km]
106 51 KALINOWSKA PATRYCJA K 34 K OPEN 34 SOLEC KUJAWSKI TBKM WILK DIAMENTOWA 0:57:04 5.26 [km/h] 11:25 [min/km]
107 79 LUDWIK KRYSTYNA K 35 K OPEN 35 ŁYSOMICE SPC DIAMENTOWA 0:57:26 5.22 [km/h] 11:29 [min/km]
108 119 SZACHNIEWICZ KAMIL M 73 M OPEN 73 SOLEC KUJAWSKI 8 SOLECKA DRUŻYNA STAROHARCERSKA DIAMENTOWA 0:58:15 5.15 [km/h] 11:39 [min/km]
109 20 CHOJNACKA DOROTA K 36 K OPEN 36 TORUŃ OWOCOWA STREET DIAMENTOWA 0:58:40 5.11 [km/h] 11:44 [min/km]
110 21 CHOJNACKI WITOLD M 74 M OPEN 74 TORUŃ OWOCOWA STREET DIAMENTOWA 0:58:40 5.11 [km/h] 11:44 [min/km]
111 155 ZAGOZDZON WIOLETA K 37 K OPEN 37 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE DIAMENTOWA 0:59:39 5.03 [km/h] 11:56 [min/km]
112 81 ŁUKOWICZ KRZYSZTOF M 75 M OPEN 75 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 0:59:47 5.02 [km/h] 11:57 [min/km]
113 157 ZIELIŃSKA JUSTYNA K 38 K OPEN 38 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 1:00:10 4.99 [km/h] 11:02 [min/km]
114 74 LENSER EWA K 39 K OPEN 39 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE DIAMENTOWA 1:00:10 4.99 [km/h] 11:02 [min/km]
115 9 BIELAWSKA ALINA K 40 K OPEN 40 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 1:00:38 4.95 [km/h] 11:08 [min/km]
116 152 WÓJCIK JAKUB M 76 M OPEN 76 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 1:01:09 4.91 [km/h] 11:14 [min/km]
117 168 ZDRADA ANETA K 41 K OPEN 41 JEZIORKI DIAMENTOWA 1:01:47 4.86 [km/h] 11:21 [min/km]
118 54 KAMPER MAŁGORZATA K 42 K OPEN 42 BYDGOSZCZ VEGMEG DIAMENTOWA 1:02:21 4.81 [km/h] 11:28 [min/km]
119 62 KOSIŃSKA ANNA K 43 K OPEN 43 NOWA WIEŚ WIELKA DIAMENTOWA 1:02:24 4.81 [km/h] 11:29 [min/km]
120 5 BĄCZKOWSKA ALICJA K 44 K OPEN 44 NOWA WIEŚ WIELKA DIAMENTOWA 1:02:26 4.81 [km/h] 11:29 [min/km]
121 107 RENC PATRYK M 77 M OPEN 77 BYDGOSZCZ SERCE TYBETU DIAMENTOWA 1:03:21 4.74 [km/h] 11:40 [min/km]
122 147 WIŚNIEWSKI PIOTR M 78 M OPEN 78 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 1:03:23 4.73 [km/h] 11:41 [min/km]
123 91 NALEWALSKA JUSTYNA K 45 K OPEN 45 BYDGOSZCZ SERCE TYBETU DIAMENTOWA 1:03:23 4.73 [km/h] 11:41 [min/km]
124 130 SZOSTEK JOANNA K 46 K OPEN 46 JULIANOWO DIAMENTOWA 1:04:21 4.66 [km/h] 11:52 [min/km]
125 169 WOŹNIACKA BEATA K 47 K OPEN 47 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 1:04:36 4.64 [km/h] 11:55 [min/km]
126 13 BOGDANÓW KAROLINA K 48 K OPEN 48 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ NA START DIAMENTOWA 1:04:36 4.64 [km/h] 11:55 [min/km]
127 85 MATUSZEWSKA AGNIESZKA K 49 K OPEN 49 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 1:04:37 4.64 [km/h] 11:55 [min/km]
128 57 KELM KAROLINA K 50 K OPEN 50 PAKOŚĆ DIAMENTOWA 1:04:58 4.62 [km/h] 11:00 [min/km]
129 136 URBAŃSKA WIOLETTA K 51 K OPEN 51 WŁOCŁAWEK OCR TEAM WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 1:05:06 4.61 [km/h] 11:01 [min/km]
130 65 KOŻUSZEK MAGDALENA K 52 K OPEN 52 BRZEŚĆ KUJAWSKI OCR TEAM WŁOCŁAWEK DIAMENTOWA 1:05:08 4.61 [km/h] 11:02 [min/km]
131 156 ZAWIŚLAK NATALIA K 53 K OPEN 53 TORUŃ DIAMENTOWA 1:06:22 4.52 [km/h] 11:16 [min/km]
132 104 POTACZEK MONIKA K 54 K OPEN 54 TORUŃ DIAMENTOWA 1:06:23 4.52 [km/h] 11:17 [min/km]
133 46 JAROSZEWSKA ANNA K 55 K OPEN 55 TRYSZCZYN DEEP FOREST DIAMENTOWA 1:06:30 4.51 [km/h] 11:18 [min/km]
134 47 JAROSZEWSKI WOJCIECH M 79 M OPEN 79 TRYSZCZYN DEEP FOREST DIAMENTOWA 1:06:33 4.51 [km/h] 11:19 [min/km]
135 50 JASIAK JOANNA K 56 K OPEN 56 SOLEC KUJAWSKI DEEP FOREST DIAMENTOWA 1:06:34 4.51 [km/h] 11:19 [min/km]
136 132 SZULAKOWSKI BARTOSZ M 80 M OPEN 80 BYDGOSZCZ DIAMENTOWA 1:07:27 4.45 [km/h] 11:29 [min/km]
137 15 BRZĄKAŁA BŁAŻEJ M 81 M OPEN 81 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 1:07:32 4.44 [km/h] 11:30 [min/km]
138 92 NOSKOWIAK-BAJNO ALICJA K 57 K OPEN 57 BÓROWNO DIAMENTOWA 1:07:45 4.43 [km/h] 11:33 [min/km]
139 162 BŁASZKIEWICZ MARZENA K 58 K OPEN 58 BORÓWNO DIAMENTOWA 1:07:46 4.43 [km/h] 11:33 [min/km]
140 123 SZAJDA MAGDALENA K 59 K OPEN 59 PRZYŁĘKI DIAMENTOWA 1:08:49 4.36 [km/h] 11:46 [min/km]
141 41 GRACZYKOWSKA ANNA K 60 K OPEN 60 INOWROCLAW DIAMENTOWA 1:08:58 4.35 [km/h] 11:48 [min/km]
142 122 SZAJDA JACEK M 82 M OPEN 82 PRZYŁĘKI DIAMENTOWA 1:09:33 4.31 [km/h] 11:55 [min/km]
143 14 BOJANOWSKI ROBERT M 83 M OPEN 83 TORUŃ DIAMENTOWA 1:10:40 4.25 [km/h] 11:08 [min/km]
144 30 FARYŃSKI RAFAŁ M 84 M OPEN 84 PRZEDECZ DIAMENTOWA 1:12:28 4.14 [km/h] 11:30 [min/km]
145 94 NOWIŃSKA SYLWIA K 61 K OPEN 61 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 1:12:28 4.14 [km/h] 11:30 [min/km]
146 141 WENDT GRZEGORZ M 85 M OPEN 85 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 1:12:29 4.14 [km/h] 11:30 [min/km]
147 19 CHLEBOSZ SYLWIA K 62 K OPEN 62 SOLEC KUJAWSKI DIAMENTOWA 1:12:30 4.14 [km/h] 11:30 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ