Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buczek Laura | Jawor | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | ||
2 | Bartkowiak Martyna | Paszowice | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | ||
3 | Kuratewicz Kacper | Miłkowice | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | ||
4 | Kuratewicz Jakub | Miłkowice | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | ||
5 | Erkiert Krzysztof | Miłkowice | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | ||
6 | Opaczewska Zuzanna | Jezierzany | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Sprzedam Miłkowice | |
7 | Kuratewicz Katarzyna | Miłkowice | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
8 | Gawron Sebastian | Gniewomierz | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
9 | Ciesielska Beata | Chelmiec | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
10 | Ciesielski Jaroslaw | Chelmiec | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
11 | Łuczak Jakub | Malanów | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | #NieBiegamBoLubię | opłacono on-line |
12 | Pittner Adrian | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | ChruPek TEAM | FB.COM/CHRUPKSON | | opłacono on-line |
13 | Opaczewska Klaudia | Jezierzany | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
14 | Stępień Łukasz | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | JKS Salamandra | opłacono on-line |
15 | Sala Mieczysław Sala | Jelenia Góra | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | KIELMAR | opłacono on-line |
16 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | FENIKS Legnica | opłacono on-line |
17 | Miedziński Michał | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | JKS Salamandra | opłacono on-line |
18 | Bartkowiak Damian | Paszowice | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
19 | Bobowski Andrzej | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
20 | Kwiatkowski Michał | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
21 | Hreczany Janusz | Legnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | JANOSPORT TEAM LEGNICA | opłacono on-line |
22 | Koniak Alicja | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
23 | Kula Michał | Mściwojow | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | Spontan Race | opłacono on-line |
24 | Kula Mateusz | Mściwojów | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | Spontan Race | opłacono on-line |
25 | Farnholtz Paweł | Roztoka | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC' | |
26 | Farnholtz Ewa | Roztoka | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC' | |
27 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | JKS Salamandra | opłacono on-line |
28 | Czyczerski Jacek | Rogoźnicz | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' | opłacono on-line |
29 | Wołonciej Józef | Legnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
30 | Krzak Krzysztof | Legnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | ||
31 | Składanek Marek | Legnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | FENIKS Legnica | opłacono on-line |
32 | wisniewska ewa | Rogoźnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | Strzegomska Dwunastka | |
33 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | JKS Salamandra | opłacono on-line |
34 | Tomaszewski Grzegorz | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | Olimpia Jawor | |
35 | Wolak Izabela | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | JKS Salamandra | opłacono on-line |
36 | Bezdel Anna | Bolków | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | ||
37 | Płodzień Jacek | Jawor | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | JKS Salamandra | opłacono on-line |
38 | Traczyński Daniel | Świdnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | Biegowa Świdnica | opłacono on-line |
39 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |
40 | Bawoł-Bernatek Bożena | Strzegom | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | Strzegomska Dwunastka | opłacono on-line |
41 | Trzmielewski Krystian | Legnica | Polska | 5 km (Bieg OPEN) | Goggle PAE | opłacono on-line |
42 | Domaradzki Piotr | JAWOR | Polska | 5 km (Bieg OPEN) |
Wyświetleń: 5647