Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bezdel Anna Bolków 5 km (Bieg OPEN) 20.00 PLN
2 Ciesielska Beata Chelmiec 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
3 Ciesielski Jaroslaw Chelmiec 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
4 Jankowski Tomasz Chełmiec 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
5 Gawron Sebastian Gniewomierz 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
6 Koniak Alicja Jawor 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
7 Pittner Adrian Jawor 5 km (Bieg OPEN) ChruPek TEAM | FB.COM/CHRUPKSON | opłacono on-line
8 Bobowski Andrzej Jawor 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
9 Kwiatkowski Michał Jawor 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
10 Wolak Izabela Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
11 Buczek Laura Jawor 500 m (Bieg Dzieci)
12 Miedziński Michał Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
13 Tomaszewski Grzegorz Jawor 5 km (Bieg OPEN) Olimpia Jawor
14 Płodzień Jacek Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
15 Stępień Łukasz Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
16 JAGIELSKI JERZY JAWOR 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
17 Domaradzki Piotr JAWOR 5 km (Bieg OPEN)
18 Sala Mieczysław Sala Jelenia Góra 5 km (Bieg OPEN) KIELMAR opłacono on-line
19 Opaczewska Klaudia Jezierzany 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
20 Opaczewska Zuzanna Jezierzany 500 m (Bieg Dzieci) Sprzedam Miłkowice
21 Hreczany Janusz Legnica 5 km (Bieg OPEN) JANOSPORT TEAM LEGNICA opłacono on-line
22 Świerczek Michał Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
23 Krzeczkowski Daniel Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono on-line
24 Trzmielewski Krystian Legnica 5 km (Bieg OPEN) Goggle PAE opłacono on-line
25 Wołonciej Józef Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
26 Krzak Krzysztof Legnica 5 km (Bieg OPEN)
27 Składanek Marek Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono on-line
28 Łuczak Jakub Malanów 5 km (Bieg OPEN) #NieBiegamBoLubię opłacono on-line
29 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
30 Erkiert Krzysztof Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci)
31 Kuratewicz Jakub Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci)
32 Kuratewicz Kacper Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci)
33 Kula Michał Mściwojow 5 km (Bieg OPEN) Spontan Race opłacono on-line
34 Kula Mateusz Mściwojów 5 km (Bieg OPEN) Spontan Race opłacono on-line
35 Bartkowiak Damian Paszowice 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
36 Bartkowiak Martyna Paszowice 500 m (Bieg Dzieci)
37 wisniewska ewa Rogoźnica 5 km (Bieg OPEN) Strzegomska Dwunastka
38 Czyczerski Jacek Rogoźnicz 5 km (Bieg OPEN) GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' opłacono on-line
39 Farnholtz Paweł Roztoka 5 km (Bieg OPEN) GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'
40 Farnholtz Ewa Roztoka 5 km (Bieg OPEN) GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'
41 Bawoł-Bernatek Bożena Strzegom 5 km (Bieg OPEN) Strzegomska Dwunastka opłacono on-line
42 Traczyński Daniel Świdnica 5 km (Bieg OPEN) Biegowa Świdnica opłacono on-line


Wyświetleń: 2851

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ