Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koniak Alicja Jawor 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
2 Ciesielska Beata Chelmiec 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
3 Ciesielski Jaroslaw Chelmiec 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
4 Opaczewska Klaudia Jezierzany 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
5 Bobowski Andrzej Jawor 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
6 Kwiatkowski Michał Jawor 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
7 Świerczek Michał Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
8 Gawron Sebastian Gniewomierz 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
9 Buczek Laura Jawor 500 m (Bieg Dzieci)
10 Bartkowiak Damian Paszowice 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
11 Bartkowiak Martyna Paszowice 500 m (Bieg Dzieci)
12 Bezdel Anna Bolków 5 km (Bieg OPEN) 20.00 PLN
13 Wołonciej Józef Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
14 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
15 Erkiert Krzysztof Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci)
16 Kuratewicz Jakub Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci)
17 Kuratewicz Kacper Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci)
18 Krzak Krzysztof Legnica 5 km (Bieg OPEN)
19 Domaradzki Piotr JAWOR 5 km (Bieg OPEN)
20 Łuczak Jakub Malanów 5 km (Bieg OPEN) #NieBiegamBoLubię opłacono on-line
21 Traczyński Daniel Świdnica 5 km (Bieg OPEN) Biegowa Świdnica opłacono on-line
22 Pittner Adrian Jawor 5 km (Bieg OPEN) ChruPek TEAM | FB.COM/CHRUPKSON | opłacono on-line
23 Krzeczkowski Daniel Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono on-line
24 Składanek Marek Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono on-line
25 Trzmielewski Krystian Legnica 5 km (Bieg OPEN) Goggle PAE opłacono on-line
26 Czyczerski Jacek Rogoźnicz 5 km (Bieg OPEN) GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC ' opłacono on-line
27 Farnholtz Paweł Roztoka 5 km (Bieg OPEN) GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'
28 Farnholtz Ewa Roztoka 5 km (Bieg OPEN) GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'
29 Hreczany Janusz Legnica 5 km (Bieg OPEN) JANOSPORT TEAM LEGNICA opłacono on-line
30 Wolak Izabela Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
31 Miedziński Michał Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
32 Jankowski Tomasz Chełmiec 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
33 Płodzień Jacek Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
34 Stępień Łukasz Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
35 JAGIELSKI JERZY JAWOR 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
36 Sala Mieczysław Sala Jelenia Góra 5 km (Bieg OPEN) KIELMAR opłacono on-line
37 Tomaszewski Grzegorz Jawor 5 km (Bieg OPEN) Olimpia Jawor
38 Kula Michał Mściwojow 5 km (Bieg OPEN) Spontan Race opłacono on-line
39 Kula Mateusz Mściwojów 5 km (Bieg OPEN) Spontan Race opłacono on-line
40 Opaczewska Zuzanna Jezierzany 500 m (Bieg Dzieci) Sprzedam Miłkowice
41 Bawoł-Bernatek Bożena Strzegom 5 km (Bieg OPEN) Strzegomska Dwunastka opłacono on-line
42 wisniewska ewa Rogoźnica 5 km (Bieg OPEN) Strzegomska Dwunastka


Wyświetleń: 2858

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ