Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sykuła Jakub Gdynia Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń BST opłacono on-line
2 Sykuła Marcin Gdynia M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST opłacono on-line
3 Zembroń Robert Gdańsk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Old School Gdańsk opłacono on-line
4 Grela Joanna Gdynia Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń opłacono on-line
5 Jeka stasiu Władysławowo Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
6 Klasa Paweł Kartuzy M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń SELA BIKE KASZUBY opłacono on-line
7 Piekarski Paweł Skarszewy Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
8 Hoppa Kacper Leźno Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń GKS Cartusia kartuzy opłacono on-line
9 Zienkiewicz Łukasz Gdańsk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
10 Grzesik Stanisław Gdynia M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Norda Aktiv Team opłacono on-line
11 Potrykus Filip Chłapowo Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
12 Wiczling Patryk Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Team Verge Polska opłacono on-line
13 Dajek Janusz Gdańsk M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Flash Team opłacono on-line
14 Mejka Bartłomiej Pruszcz Gdański M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
15 Kamczyk Roman Gliwice M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
16 Bogdziewicz Michał Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Apteka Gemini opłacono on-line
17 BIELOWICZ MAREK Gdynia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST-Banach Spot Team opłacono on-line
18 Machowski Dawid Gdansk M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń VO2max MTB Team opłacono on-line
19 Palonka Dawid Pszczółki Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń
20 Fusowski Sebastian Wejherowo Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń TA KO Team
21 Patoka Agnieszka Gdynia Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń ASE Trek Gdynia opłacono on-line
22 Dawid Maksymilian Olsztyn Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń CryoSpace Olsztyn opłacono on-line
23 Troka Bartłomiej Pszczółki Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń
24 Stankiewicz Wiktor Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Team Verge Polska opłacono on-line
25 Marzejon Mikołaj Chłapowo Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
26 Janisz Jakub Juszkowo Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
27 Kobylinski Szymon Gdansk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń 7ANNA RONDO NS BIKES opłacono on-line
28 Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Rowerowy Lidzbark opłacono on-line
29 Grenda Michał Gdynia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
30 Tracz Igor Ełganowo M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
31 Gerka Grzegorz Gdynia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
32 Banach Robert Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
33 Piesik Patryk Chojnice Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Bike Team Człuchów opłacono on-line
34 Lipski Jakub Chojnice Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Bike Team Człuchów opłacono on-line
35 Tyburski Paweł Skowarcz Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń
36 Mejka Michał Trąbki Małe M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń
37 Ebertowski Przemyslaw Ebertowski Gniewino Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ASE Trek Gdynia opłacono on-line
38 Derheld Łukasz Gdynia Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ASE Trek Gdynia opłacono on-line
39 Zielonka Maciej Gdynia Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ASE TREK GDYNIA
40 Lewandowski Paweł Gdynia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń TVL MTB opłacono on-line
41 OŻGA MICHAŁ gdańsk M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
42 Solarski Jakub Gdańsk M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST - Banach Sport Team opłacono on-line
43 Polus Piotr Bydgoszcz Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń wysepka.pl opłacono on-line
44 Budzanowski Paweł Starogard Gdański Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń CUKSY.COM TEAM opłacono on-line
45 Kuczorska Katarzyna Rumia K 3 - dystans 12 km – Pętla x 3 okrążeń TA KO TEAM opłacono on-line
46 Gołębicki Paweł Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Torus Team opłacono on-line
47 Moskalewicz Mikołaj Rumia Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
48 Przestrzelski Piotr Gdańsk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST - Banach Sport Team opłacono on-line
49 Lelukiewicz Rafał Słupsk M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
50 Łucki Michał Gdynia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Norda Active Team opłacono on-line
51 Jokiel Radosław Gdańsk M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Team Verge Polska opłacono on-line
52 Lemański Sławomir Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
53 Wesołowski Artur Gdańsk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
54 Sieniek Łukasz Brodnica Górna Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Sekcja Kolarstwa Górskiego PG opłacono on-line
55 Jagodziński Tomasz Czaple M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń CZAPLE opłacono on-line
56 Ciba Damian Rumia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń TA KO TEAM opłacono on-line
57 Reddig Krzysztof Gdynia M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
58 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń DAMA opłacono on-line
59 Hościło Tomasz Gdynia Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
60 Woźniak Mateusz Rybno Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Norda Activ Team opłacono on-line
61 Machowska Justyna Sopot K 3 - dystans 12 km – Pętla x 3 okrążeń VO2max MTB Team opłacono on-line
62 Czernialis Rimas Rumia M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Norda Activ Team opłacono on-line
63 Przybysz Piotr Przybysz Rumia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń FTI Racing Team opłacono on-line
64 Tasior Paweł Bożepole Wielkie M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń TA KO Team opłacono on-line
65 Różański Michal Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń TRigar.pl MTb team opłacono on-line
66 Gbyl Jacek Gdynia M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
67 Sajenko Adam Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Invicta Power Team opłacono on-line
68 Gizela Michał Kartuzy M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
69 Paczkowski Maciej Reda Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
70 Grajczak Adrian Gdańsk M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
71 Gortat Bogumił Dobrzęcino M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Olite Zerorh+ Racing Team opłacono on-line
72 Grzywacz Maciej Gdynia Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Sekcja Kolarstwa Górskiego PG opłacono on-line
73 Leszczyński Mariusz Gdynia M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Vo2maxMTB Team opłacono on-line
74 Miszewski Grzegorz Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
75 Jamruszka Paweł Gdańsk M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń FrIrAjD Mobilny Serwis Rowerowy opłacono on-line
76 Buczyński Arkadiusz Gdańsk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń VO2max MTB Team opłacono on-line
77 Potrykus Jan Chłapowo M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń KLIF Team Chłapowo minął termin płatności
78 Skrzypkowski Jakub Żukowo Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń minął termin płatności
79 Gurba Krystian Elbląg M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń UNIPRO-BUD Elbląg minął termin płatności
80 GROCHOWSKA KATARZYNA KOŚCIELNA JANIA Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń GK STG minął termin płatności
81 Kasierski Przemysław Bydgoszcz M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Fitserwis MTB Team minął termin płatności
82 Jagoda Maciej Gdynia Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń DOMAX Racing Team minął termin płatności
83 Ropel Aleksander Robert Żukowo M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń SELA BIKE KASZUBY minął termin płatności
84 Tomashevsky Eduard Kaliningrad Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń minął termin płatności
85 Świrkowicz Ania Gdynia Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Rowerem minął termin płatności
86 Szmyt Artur Bydgoszcz M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń N-bike Academy minął termin płatności
87 Sędecki Piotr Gdynia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BAUMAR BROTHERS RACING TEAM minął termin płatności
88 Ciastoń Marek Wojkowice M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Bike Atelier Team minął termin płatności
89 Kulesza Jacek Gdynia M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń minął termin płatności
90 Piwko Maciej Gdansk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Intel minął termin płatności
91 Kowalczyk Wojciech Susz Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Epidemia Cyklozy MTB Susz minął termin płatności
92 Przybysz Piotr Rumia M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń FTI Racing Team minął termin płatności
93 Krauze Arkadiusz Żukowo M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń minął termin płatności
94 Przestrzelski Piotr Gdańsk M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST - Banach Sport Team minął termin płatności
95 Stępniewska Adrianna Opoczno Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń SKAN BIKE TEAM Opoczno minął termin płatności
96 JARZYNKA Robert Gdańsk Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ROWEREM minął termin płatności


Wyświetleń: 3452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ