Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Sykuła Jakub Gdynia Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń BST opłacono on-line
2 Sykuła Marcin Gdynia Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST opłacono on-line
3 Zembroń Robert Gdańsk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Old School Gdańsk opłacono on-line
4 Grela Joanna Gdynia Polska Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń opłacono on-line
5 Jeka stasiu Władysławowo Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
6 Klasa Paweł Kartuzy Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń SELA BIKE KASZUBY opłacono on-line
7 Piekarski Paweł Skarszewy Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
8 Hoppa Kacper Leźno Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń GKS Cartusia kartuzy opłacono on-line
9 Zienkiewicz Łukasz Gdańsk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
10 Grzesik Stanisław Gdynia Polska M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Norda Aktiv Team opłacono on-line
11 Potrykus Filip Chłapowo Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
12 Wiczling Patryk Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Team Verge Polska opłacono on-line
13 Dajek Janusz Gdańsk Polska M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Flash Team opłacono on-line
14 Mejka Bartłomiej Pruszcz Gdański Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
15 Kamczyk Roman Gliwice Polska M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
16 Bogdziewicz Michał Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Apteka Gemini opłacono on-line
17 BIELOWICZ MAREK Gdynia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST-Banach Spot Team opłacono on-line
18 Machowski Dawid Gdansk Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń VO2max MTB Team opłacono on-line
19 Palonka Dawid Pszczółki Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń
20 Fusowski Sebastian Wejherowo Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń TA KO Team
21 Patoka Agnieszka Gdynia Polska Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń ASE Trek Gdynia opłacono on-line
22 Dawid Maksymilian Olsztyn Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń CryoSpace Olsztyn opłacono on-line
23 Troka Bartłomiej Pszczółki Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń
24 Stankiewicz Wiktor Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Team Verge Polska opłacono on-line
25 Marzejon Mikołaj Chłapowo Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
26 Janisz Jakub Juszkowo Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
27 Kobylinski Szymon Gdansk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń 7ANNA RONDO NS BIKES opłacono on-line
28 Krzywiel Mariusz Lidzbark Warmiński Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Rowerowy Lidzbark opłacono on-line
29 Grenda Michał Gdynia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
30 Tracz Igor Ełganowo Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
31 Gerka Grzegorz Gdynia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
32 Banach Robert Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
33 Piesik Patryk Chojnice Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Bike Team Człuchów opłacono on-line
34 Lipski Jakub Chojnice Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Bike Team Człuchów opłacono on-line
35 Tyburski Paweł Skowarcz Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń
36 Mejka Michał Trąbki Małe Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń
37 Ebertowski Przemyslaw Ebertowski Gniewino Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ASE Trek Gdynia opłacono on-line
38 Derheld Łukasz Gdynia Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ASE Trek Gdynia opłacono on-line
39 Zielonka Maciej Gdynia Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ASE TREK GDYNIA
40 Lewandowski Paweł Gdynia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń TVL MTB opłacono on-line
41 OŻGA MICHAŁ gdańsk Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
42 Solarski Jakub Gdańsk Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST - Banach Sport Team opłacono on-line
43 Polus Piotr Bydgoszcz Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń wysepka.pl opłacono on-line
44 Budzanowski Paweł Starogard Gdański Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń CUKSY.COM TEAM opłacono on-line
45 Kuczorska Katarzyna Rumia Polska K 3 - dystans 12 km – Pętla x 3 okrążeń TA KO TEAM opłacono on-line
46 Gołębicki Paweł Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Torus Team opłacono on-line
47 Moskalewicz Mikołaj Rumia Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
48 Przestrzelski Piotr Gdańsk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST - Banach Sport Team opłacono on-line
49 Lelukiewicz Rafał Słupsk Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
50 Łucki Michał Gdynia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Norda Active Team opłacono on-line
51 Jokiel Radosław Gdańsk Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Team Verge Polska opłacono on-line
52 Lemański Sławomir Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
53 Wesołowski Artur Gdańsk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
54 Sieniek Łukasz Brodnica Górna Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Sekcja Kolarstwa Górskiego PG opłacono on-line
55 Jagodziński Tomasz Czaple Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń CZAPLE opłacono on-line
56 Ciba Damian Rumia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń TA KO TEAM opłacono on-line
57 Reddig Krzysztof Gdynia Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
58 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Polska M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń DAMA opłacono on-line
59 Hościło Tomasz Gdynia Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
60 Woźniak Mateusz Rybno Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Norda Activ Team opłacono on-line
61 Machowska Justyna Sopot Polska K 3 - dystans 12 km – Pętla x 3 okrążeń VO2max MTB Team opłacono on-line
62 Czernialis Rimas Rumia Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Norda Activ Team opłacono on-line
63 Przybysz Piotr Przybysz Rumia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń FTI Racing Team opłacono on-line
64 Tasior Paweł Bożepole Wielkie Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń TA KO Team opłacono on-line
65 Różański Michal Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń TRigar.pl MTb team opłacono on-line
66 Gbyl Jacek Gdynia Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
67 Sajenko Adam Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Invicta Power Team opłacono on-line
68 Gizela Michał Kartuzy Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
69 Paczkowski Maciej Reda Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
70 Grajczak Adrian Gdańsk Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń opłacono on-line
71 Gortat Bogumił Dobrzęcino Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Olite Zerorh+ Racing Team opłacono on-line
72 Grzywacz Maciej Gdynia Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Sekcja Kolarstwa Górskiego PG opłacono on-line
73 Leszczyński Mariusz Gdynia Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Vo2maxMTB Team opłacono on-line
74 Miszewski Grzegorz Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń opłacono on-line
75 Jamruszka Paweł Gdańsk Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń FrIrAjD Mobilny Serwis Rowerowy opłacono on-line
76 Buczyński Arkadiusz Gdańsk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń VO2max MTB Team opłacono on-line
77 Potrykus Jan Chłapowo Polska M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń KLIF Team Chłapowo minął termin płatności
78 Skrzypkowski Jakub Żukowo Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń minął termin płatności
79 Gurba Krystian Elbląg Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń UNIPRO-BUD Elbląg minął termin płatności
80 GROCHOWSKA KATARZYNA KOŚCIELNA JANIA Polska Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń GK STG minął termin płatności
81 Kasierski Przemysław Bydgoszcz Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Fitserwis MTB Team minął termin płatności
82 Jagoda Maciej Gdynia Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń DOMAX Racing Team minął termin płatności
83 Ropel Aleksander Robert Żukowo Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń SELA BIKE KASZUBY minął termin płatności
84 Tomashevsky Eduard Kaliningrad Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń minął termin płatności
85 Świrkowicz Ania Gdynia Polska Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Rowerem minął termin płatności
86 Szmyt Artur Bydgoszcz Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń N-bike Academy minął termin płatności
87 Sędecki Piotr Gdynia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BAUMAR BROTHERS RACING TEAM minął termin płatności
88 Ciastoń Marek Wojkowice Polska M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń Bike Atelier Team minął termin płatności
89 Kulesza Jacek Gdynia Polska M 5 - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń minął termin płatności
90 Piwko Maciej Gdansk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń Intel minął termin płatności
91 Kowalczyk Wojciech Susz Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń Epidemia Cyklozy MTB Susz minął termin płatności
92 Przybysz Piotr Rumia Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń FTI Racing Team minął termin płatności
93 Krauze Arkadiusz Żukowo Polska M 3 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń minął termin płatności
94 Przestrzelski Piotr Gdańsk Polska M 4 - dystans 18,5 km – Pętla x 5 okrążeń BST - Banach Sport Team minął termin płatności
95 Stępniewska Adrianna Opoczno Polska Elita K - dystans 15 km – Pętla x 4 okrążeń SKAN BIKE TEAM Opoczno minął termin płatności
96 JARZYNKA Robert Gdańsk Polska Elita M - dystans 22 km – Pętla x 6 okrążeń ROWEREM minął termin płatności


Wyświetleń: 11488

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ