Wyniki Wyprzedź Meningokoki

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR
1 489 SZYMANIAK KAMIL M 1 PEŁCH TEAM RUN PEŁCH 4km 0:13:01 18.44 [km/h] 0:03:19 0:03:17 0:03:16 0:03:09
2 230 KRYGIER KRZYSZTOF M 2 ŁÓDŹ SPIESZSIEPOWOLI.PL 4km 0:13:25 17.89 [km/h] 0:03:22 0:03:26 0:03:24 0:03:13
3 569 ZĄBCZYŃSKI ADAM M 3 SOCHACZEW UKS FILIPIDES TERESIN 4km 0:13:28 17.82 [km/h] 0:03:21 0:03:27 0:03:23 0:03:17
4 504 TOKARSKI PIOTR M 4 KRĘPA 4km 0:13:34 17.69 [km/h] 0:03:22 0:03:26 0:03:23 0:03:23
5 445 SKORY WOJCIECH M 5 WARSZAWA 4km 0:13:37 17.63 [km/h] 0:03:21 0:03:26 0:03:26 0:03:24
6 312 MIKULSKI TOMASZ M 6 ŁAZY 4km 0:13:49 17.37 [km/h] 0:03:21 0:03:23 0:03:34 0:03:31
7 283 ŁĘGOCKI MARCIN M 7 ŻAKOWICE PIETRZYK RUNNING TEAM 4km 0:15:13 15.77 [km/h] 0:03:48 0:03:52 0:03:50 0:03:43
8 524 WALKOWSKI KONRAD M 8 WARSZAWA 4km 0:15:20 15.65 [km/h] 0:03:50 0:03:59 0:04:00 0:03:31
9 307 MICHALSKI ROBERT M 9 WARSZAWA NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI 4km 0:15:23 15.60 [km/h] 0:03:57 0:03:54 0:03:53 0:03:39
10 491 SZYMAŃSKI MARIUSZ M 10 WARSZAWA MELONIO.PL 4km 0:15:36 15.38 [km/h] 0:03:49 0:03:52 0:03:56 0:03:59
11 237 KSIĘŻOPOLSKI MATEUSZ M 11 WARSZAWA BIEGLI REWIDENCI 4km 0:15:46 15.22 [km/h] 0:03:59 0:04:01 0:04:05 0:03:41
12 493 ŚWIĘTOŃ GRZEGORZ M 12 STRACHÓW 4km 0:15:53 15.11 [km/h] 0:03:54 0:03:57 0:04:02 0:04:00
13 505 TOKARSKI SEBASTIAN M 13 KRĘPA 4km 0:15:59 15.02 [km/h] 0:03:48 0:04:00 0:04:07 0:04:04
14 423 RZEWUSKI JULIUSZ M 14 KOBYŁKA ZABIEGANY WOŁOMIN 4km 0:16:04 14.94 [km/h] 0:03:53 0:04:02 0:04:11 0:03:58
15 123 GOGOL TOMASZ M 15 WARSZAWA 4km 0:16:06 14.91 [km/h] 0:04:01 0:04:02 0:04:03 0:04:00
16 259 KUREK MICHAŁ M 16 WARSZAWA 4km 0:16:09 14.86 [km/h] 0:03:56 0:04:04 0:04:13 0:03:56
17 297 MARCZAK TOMASZ M 17 ALEKSANDRIA I 4km 0:16:22 14.66 [km/h] 0:04:08 0:04:11 0:04:16 0:03:47
18 238 KUBA DAMIAN M 18 JANOWIEC SEROKOMLA JANOWIEC 4km 0:16:26 14.60 [km/h] 0:03:45 0:04:01 0:04:22 0:04:18
19 432 SARZAŁA DARIUSZ M 19 WARSZAWA 4km 0:16:26 14.60 [km/h] 0:04:07 0:04:10 0:04:13 0:03:56
20 224 KRĘŹLEWICZ DAMIAN M 20 WARSZAWA KS WOLNI 4km 0:16:27 14.59 [km/h] 0:04:18 0:04:05 0:04:09 0:03:55
21 153 JAKÓBCZYK IRENEUSZ M 21 WARSZAWA KS WOLNI 4km 0:16:38 14.43 [km/h] 0:03:51 0:04:07 0:04:22 0:04:18
22 301 MARZEC ZBIGNIEW M 22 PIASECZNO DREAM RUN 4km 0:16:39 14.41 [km/h] 0:03:50 0:04:05 0:04:14 0:04:30
23 568 ZAWADZKI ŁUKASZ M 23 NASIELSK 4km 0:16:41 14.39 [km/h] 0:04:01 0:04:09 0:04:24 0:04:07
24 511 TOMCZAK MARCIN M 24 CIECHANÓW 4km 0:16:41 14.39 [km/h] 0:03:33 0:04:04 0:04:37 0:04:27
25 420 RYMKIEWICZ ZBIGNIEW M 25 WARSZAWA 4km 0:16:45 14.33 [km/h] 0:04:07 0:04:06 0:04:13 0:04:19
26 521 WAGLOWSKI WOJCIECH M 26 WARSZAWA 4km 0:17:00 14.12 [km/h] 0:04:08 0:04:10 0:04:24 0:04:18
27 382 PLUSZKA ADAM M 27 WARSZAWA VEGE RUNNERS 4km 0:17:03 14.08 [km/h] 0:04:08 0:04:18 0:04:24 0:04:13
28 54 CHODKOWSKI KRZYSZTOF M 28 GÓRA 4km 0:17:07 14.02 [km/h] 0:04:13 0:04:12 0:04:35 0:04:07
29 533 WINIARSKI HUBERT M 29 TARNÓW 4km 0:17:09 13.99 [km/h] 0:04:20 0:04:27 0:04:21 0:04:01
30 161 JASTAK NATALIA K 1 WARSZAWA 4km 0:17:10 13.98 [km/h] 0:04:13 0:04:19 0:04:28 0:04:10
31 323 MURAWSKI PRZEMYSŁAW M 30 WARSZAWA 4km 0:17:10 13.98 [km/h] 0:04:11 0:04:20 0:04:21 0:04:18
32 522 WALCZAK DANIEL M 31 ZĄBKI BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 4km 0:17:14 13.93 [km/h] 0:03:59 0:04:15 0:04:30 0:04:30
33 61 CYRAN ANDRZEJ M 32 WARSZAWA 4km 0:17:18 13.87 [km/h] 0:04:02 0:04:17 0:04:30 0:04:29
34 436 SASIMOWSKA ZOFIA K 2 WARSZAWA 4km 0:17:22 13.82 [km/h] 0:03:57 0:04:26 0:04:36 0:04:23
35 98 FLORCZYK ŁUKASZ M 33 WARSZAWA REEBOKRUNCREW 4km 0:17:28 13.74 [km/h] 0:04:16 0:04:27 0:04:29 0:04:16
36 223 KRASNAPEUTSAU ANDREY M 34 WARSZAWA 4km 0:17:28 13.74 [km/h] 0:04:29 0:04:25 0:04:29 0:04:05
37 431 SARZAŁA BARTŁOMIEJ M 35 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA 4km 0:17:35 13.65 [km/h] 0:04:22 0:04:29 0:04:36 0:04:08
38 551 WYSOCKA MAGDA K 3 NOWE LIPKI 4km 0:17:42 13.56 [km/h] 0:04:12 0:04:20 0:04:41 0:04:29
39 150 IGNACZAK MACIEJ M 36 WARSZAWA 4km 0:17:45 13.52 [km/h] 0:04:21 0:04:26 0:04:41 0:04:17
40 336 NAZIMEK MARIUSZ M 37 WARSZAWA PRZYBYSZE Z MATPLANETY 4km 0:17:46 13.51 [km/h] 0:04:38 0:04:26 0:04:26 0:04:16
41 636 ŁABANONWSKI ARTUR M 38 4km 0:17:50 13.46 [km/h] 0:04:19 23:55:41 0:00:00 0:00:00
42 261 KUREK WOJCIECH M 39 KWIDZYN 4km 0:17:55 13.40 [km/h] 0:04:36 0:04:26 0:04:29 0:04:24
43 638 DRASZAWSKA ŁUKASZ M 40 4km 0:17:56 13.38 [km/h] 0:04:10 0:04:29 0:04:41 0:04:36
44 108 GALIMSKI MARCIN M 41 ZĄBKI 4km 0:18:02 13.31 [km/h] 0:04:14 0:04:28 0:04:39 0:04:41
45 552 XYDIAS NIKOS M 42 WARSZAWA 4km 0:18:08 13.24 [km/h] 0:04:51 0:04:35 0:04:27 0:04:15
46 109 GERA MICHAŁ M 43 WOŁOMIN ZABIEGANY WOŁOMIN 4km 0:18:09 13.22 [km/h] 0:04:27 0:04:34 0:04:29 0:04:39
47 33 BOMBAŁA MICHAŁ M 44 PŁOŃSK PŁOŃSCY PATRIOCI 4km 0:18:12 13.19 [km/h] 0:04:28 0:04:32 0:04:42 0:04:30
48 137 GRABIŃSKA GIZELA K 4 WARSZAWA-WESOŁA AZS UW/ DREAM RUN 4km 0:18:14 13.16 [km/h] 0:04:21 0:04:35 0:04:42 0:04:36
49 516 TURCZYŃSKI BARTŁOMIEJ M 45 GÓRKI KLUB SPORTOWY TAE 4km 0:18:17 13.13 [km/h] 0:03:55 0:04:33 0:04:57 0:04:52
50 649 BRAK DANNYCH BRAK DANYCH M 46 4km 0:18:20 13.09 [km/h] 0:04:39 0:04:34 0:04:39 0:04:28
51 473 SZACHOWSKA SHOJIN K 5 WARSZAWA SHOJIN.PL 4km 0:18:21 13.08 [km/h] 0:04:28 0:04:45 0:04:39 0:04:29
52 418 RUDNICKI RADEK M 47 KRĘCZKI 4km 0:18:33 12.94 [km/h] 0:04:36 0:04:39 0:04:42 0:04:36
53 644 SŁOŃSKI PIOTR M 48 4km 0:18:35 12.91 [km/h] 0:04:36 0:04:45 0:04:51 0:04:23
54 122 GODLEWSKI KRZYSZTOF M 49 WARSZAWA 4km 0:18:38 12.88 [km/h] 0:04:24 0:04:42 0:04:47 0:04:45
55 265 KUSY MARCIN M 50 WARSZAWA 4km 0:18:41 12.85 [km/h] 0:05:05 0:04:36 0:04:38 0:04:22
56 182 KIESZEK TADEUSZ M 51 LESZNO K/ WARSZAWY DYSTANS LESZNO 4km 0:18:44 12.81 [km/h] 0:04:43 0:04:39 0:04:46 0:04:36
57 69 DERBICH MARCIN M 52 WARSZAWA 4km 0:18:45 12.80 [km/h] 0:04:38 0:04:29 0:04:42 0:04:56
58 72 DOBAJ - ZEREK MAGDALENA K 6 WARSZAWA 4km 0:18:48 12.77 [km/h] 0:04:35 0:04:45 0:04:46 0:04:42
59 388 PRĘDKI JACEK M 53 WARSZAWA 4km 0:18:49 12.75 [km/h] 0:04:56 0:04:49 0:04:42 0:04:22
60 314 MIŁOSZ KRZYSZTOF M 54 WARSZAWA ZNIKAJĄCY PUNKT 4km 0:18:51 12.73 [km/h] 0:04:50 0:04:42 0:04:46 0:04:33
61 637 BŁASZCZY DOMINIKA K 7 4km 0:18:53 12.71 [km/h] 0:04:36 0:04:46 0:04:50 0:04:41
62 364 PAWŁOWSKI PATRYK M 55 WARSZAWA KS WOLNI 4km 0:18:56 12.68 [km/h] 0:04:20 0:04:43 0:05:06 0:04:47
63 181 KĄKOL TOMASZ M 56 SULEJÓWEK 4km 0:18:59 12.64 [km/h] 0:04:28 0:04:36 0:04:54 0:05:01
64 16 BARYŁA KRZYSZTOF M 57 WARSZAWA TEAM ZABIEGANEDNI 4km 0:19:02 12.61 [km/h] 0:05:10 0:04:48 0:04:35 0:04:29
65 53 CHODKOWSKI ARTUR M 58 WARSZAWA 4km 0:19:06 12.57 [km/h] 0:04:24 0:04:43 0:04:58 0:05:01
66 107 GALA KAMILA K 8 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 4km 0:19:08 12.54 [km/h] 0:04:57 0:04:38 0:04:47 0:04:46
67 319 MOŻDŻONEK MICHAŁ M 59 WARSZAWA REEBOKRUNCREW 4km 0:19:16 12.46 [km/h] 0:04:18 0:04:42 0:05:16 0:05:00
68 226 KROPIELNICKI RADEK M 60 WARSZAWA GSK 4km 0:19:17 12.45 [km/h] 0:04:26 0:04:46 0:05:09 0:04:56
69 556 ZAKRZEWSKI MARCIN M 61 WARSZAWA 4km 0:19:18 12.44 [km/h] 0:04:26 0:04:52 0:04:59 0:05:01
70 470 SUŁKOWSKI MICHAŁ M 62 WARSZAWA 4km 0:19:23 12.38 [km/h] 0:05:09 0:04:40 0:04:55 0:04:39
71 601 SKOWROŃSKI WOJCIECH M 63 WARSZAWA 4km 0:19:24 12.37 [km/h] 0:05:03 0:04:52 0:05:00 0:04:29
72 406 REJNIAK LESZEK M 64 SIEDLCE INSTYTUT MATKI I DZIECKA W WARSZAWIE 4km 0:19:24 12.37 [km/h] 0:04:51 0:04:50 0:05:00 0:04:43
73 73 DOBRODZIEJ TOMASZ M 65 WARSZAWA ZNIKAJĄCY PUNKT 4km 0:19:25 12.36 [km/h] 0:04:54 0:05:01 0:04:53 0:04:37
74 62 CZAJKOWSKA JOANNA K 9 PEŁCH TEAM RUN PEŁCH 4km 0:19:27 12.34 [km/h] 0:04:50 0:04:55 0:04:57 0:04:45
75 130 GOSZCZYCKI WITOLD M 66 ŁOWICZ GOSZCZYCKITEAM 4km 0:19:29 12.32 [km/h] 0:04:44 0:04:54 0:04:57 0:04:54
76 525 WALUK TADEUSZ M 67 WARSZAWA 4km 0:19:32 12.29 [km/h] 0:04:53 0:04:45 0:04:59 0:04:55
77 267 KWIATKOWSKI FILIP M 68 WARSZAWA 4km 0:19:34 12.27 [km/h] 0:05:04 0:04:42 0:04:53 0:04:55
78 366 PEC ARKADIUSZ M 69 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 4km 0:19:39 12.21 [km/h] 0:05:01 0:04:44 0:04:55 0:04:59
79 247 KUDRYCKI JAKUB M 70 MROKÓW 4km 0:19:44 12.16 [km/h] 0:04:49 0:04:49 0:05:08 0:04:58
80 405 REGULSKA EWA K 10 WARSZAWA 4km 0:19:44 12.16 [km/h] 0:04:53 0:04:53 0:05:02 0:04:56
81 354 ORLIKOWSKI ADAM M 71 REDA EM27STUDIO 4km 0:19:45 12.15 [km/h] 0:04:43 0:04:51 0:05:06 0:05:05
82 3 AYNAEV IBRAGIM M 72 WARSZAWA KS WOLNI 4km 0:19:53 12.07 [km/h] 0:04:49 0:05:01 0:05:02 0:05:01
83 302 MATUSZEWSKI PAWEŁ M 73 NOWY DWÓR MAZOWIECKI HOLI GYM FITNESS 4km 0:19:57 12.03 [km/h] 0:04:34 0:04:54 0:05:14 0:05:15
84 50 CHILCZUK PIOTR M 74 WARSZAWA LEKARZ BIEGA 4km 0:19:59 12.01 [km/h] 0:05:12 0:04:57 0:05:01 0:04:49
85 560 ZARĘBSKA JULIA K 11 WARSZAWA 4km 0:19:59 12.01 [km/h] 0:04:49 0:05:00 0:05:17 0:04:53
86 469 SUCHOJAD ZUZANNA K 12 WARSZAWA 4km 0:20:02 11.98 [km/h] 0:04:52 0:05:03 0:05:15 0:04:52
87 434 SASIMOWSKA EWA K 13 WARSZAWA 4km 0:20:06 11.94 [km/h] 0:04:36 0:05:00 0:05:16 0:05:14
88 97 FILIPOWICZ NATALIA K 14 WARSZAWA 4km 0:20:07 11.93 [km/h] 0:04:53 0:04:53 0:05:04 0:05:17
89 394 PRZYBYSZ RAFAŁ M 75 LĘBORK PRZYBYSIAKI 4km 0:20:09 11.91 [km/h] 0:05:12 0:04:55 0:05:00 0:05:02
90 393 PRZYBYSZ MARCIN M 76 GÓRZNO PRZYBYSIAKI 4km 0:20:11 11.89 [km/h] 0:05:12 0:04:55 0:05:00 0:05:04
91 49 CHADAŚ MARYNA K 15 WARSZAWA BROWARY TEAM 4km 0:20:12 11.88 [km/h] 0:04:25 0:05:04 0:05:20 0:05:23
92 345 NOWINA-KONOPKA STANISŁAW M 77 WARSZAWA 4km 0:20:14 11.86 [km/h] 0:05:26 0:05:00 0:05:02 0:04:46
93 363 PAUL ARKADIUSZ M 78 JELENIA GÓRA 4km 0:20:16 11.84 [km/h] 0:04:57 0:04:57 0:05:14 0:05:08
94 41 BUCHOWIECKI RADOSŁAW M 79 WARSZAWA 4km 0:20:17 11.83 [km/h] 0:05:15 0:05:00 0:05:08 0:04:54
95 324 MURILLO XAVI M 80 WARSZAWA 4km 0:20:19 11.81 [km/h] 0:05:03 0:05:06 0:05:15 0:04:55
96 414 ROSŁONEK-SZCZYBELSKA PAULINA K 16 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK 4km 0:20:21 11.79 [km/h] 0:05:05 0:05:07 0:05:12 0:04:57
97 526 WĘGRZYNIAK MONIKA K 17 WARSZAWA 4km 0:20:23 11.77 [km/h] 0:04:50 0:05:05 0:05:15 0:05:13
98 36 BRODZIUK ANNA K 18 WARSZAWA 4km 0:20:27 11.74 [km/h] 0:05:07 0:05:03 0:05:14 0:05:03
99 203 KOŃPA PRZEMYSŁAW M 81 WARSZAWA KS WOLNI 4km 0:20:28 11.73 [km/h] 0:04:27 0:04:59 0:05:35 0:05:27
100 419 RYBAK MONIKA K 19 OTWOCK 4km 0:20:29 11.72 [km/h] 0:05:10 0:05:05 0:05:09 0:05:05
101 547 WOŁOWSKI KAMIL M 82 WARSZAWA 4km 0:20:29 11.72 [km/h] 0:06:01 0:05:05 0:04:58 0:04:25
102 112 GĘDEK MARZENA K 20 ŁOWICZ GOSZCZYCKITEAM 4km 0:20:30 11.71 [km/h] 0:04:53 0:05:09 0:05:16 0:05:12
103 446 SKOWRONEK-MADEJ AGNIESZKA K 21 WARSZAWA 4km 0:20:34 11.67 [km/h] 0:05:18 0:05:03 0:05:14 0:04:59
104 52 CHMIELEWSKI MARIUSZ M 83 WARSZAWA WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA 4km 0:20:37 11.64 [km/h] 0:05:38 0:05:13 0:05:10 0:04:36
105 279 LULA IZABELA K 22 WARSZAWA SP 382 4km 0:20:37 11.64 [km/h] 0:06:03 0:04:40 0:04:58 0:04:56
106 421 RZECZKOWSKA AGNIESZKA K 23 LEGIONOWO 4km 0:20:42 11.59 [km/h] 0:04:49 0:05:12 0:05:23 0:05:18
107 392 PRYSHLIAK OLEKSANDR M 84 WARSZAWA 4km 0:20:45 11.57 [km/h] 0:04:56 0:05:16 0:05:26 0:05:07
108 626 SZPANOWSKI MAREK M 85 4km 0:20:45 11.57 [km/h] 0:05:44 0:05:16 0:05:00 0:04:45
109 640 GERSZEWSKA MARNA K 24 4km 0:20:45 11.57 [km/h] 0:05:33 0:05:11 0:05:08 0:04:53
110 96 FILIPEK MATEUSZ M 86 WARSZAWA NIEWYCHOWANI FIZYCZNIE 4km 0:20:45 11.57 [km/h] 0:05:33 0:05:11 0:05:08 0:04:53
111 648 KWIATKOWSKA ANTONINA K 25 4km 0:20:46 11.56 [km/h] 0:05:33 0:05:11 0:05:08 0:04:54
112 35 BORZĄDEK ALEKSANDRA K 26 GRODZISK MAZOWIECKI LEGIA RUN CLUB 4km 0:20:47 11.55 [km/h] 0:05:26 0:05:12 0:05:17 0:04:52
113 377 PIĘKOŚ PIOTR M 87 WARSZAWA 4km 0:20:50 11.52 [km/h] 0:05:22 0:05:15 0:05:08 0:05:05
114 461 SPYRA ADAM M 88 WARSZAWA 4km 0:20:50 11.52 [km/h] 0:05:33 0:05:11 0:05:09 0:04:57
115 92 FABCZAK WIOLETTA K 27 WARSZAWA 4km 0:20:53 11.49 [km/h] 0:05:26 0:05:18 0:05:14 0:04:55
116 606 ZAMĘCKA MILENA K 28 ZIELONKA 4km 0:20:59 11.44 [km/h] 0:05:30 0:05:16 0:05:15 0:04:58
117 190 KOBUS TOMASZ M 89 WARSZAWA 4km 0:20:59 11.44 [km/h] 0:06:10 0:05:01 0:04:52 0:04:56
118 242 KUBIAK RAFAŁ M 90 WARSZAWA KS WOLNI 4km 0:21:02 11.41 [km/h] 0:04:39 0:05:01 0:05:17 0:06:05
119 538 WIŚNIOWOLSKI PAWEŁ M 91 WARSZAWA 4km 0:21:02 11.41 [km/h] 0:05:35 0:05:08 0:05:18 0:05:01
120 322 MURAWSKA MAŁGORZATA K 29 WARSZAWA 4km 0:21:03 11.40 [km/h] 0:05:41 0:05:12 0:05:12 0:04:58
121 428 SAMICZAK-WIŚNIEWSKA MARIA K 30 WARSZAWA 4km 0:21:05 11.38 [km/h] 0:05:19 0:05:17 0:05:22 0:05:07
122 365 PAZIEWSKI ANDRZEJ M 92 WARSZAWA 4km 0:21:06 11.37 [km/h] 0:05:20 0:05:16 0:05:15 0:05:15
123 136 GRABARCZYK ILONA K 31 LESZNO 4km 0:21:07 11.37 [km/h] 0:04:51 0:05:16 0:05:30 0:05:30
124 641 SASIMOWSKI PIOTR M 93 4km 0:21:08 11.36 [km/h] 0:04:50 0:05:20 0:05:45 0:05:13
125 435 SASIMOWSKA MAŁGORZATA K 32 WARSZAWA 4km 0:21:09 11.35 [km/h] 0:05:05 0:05:23 0:05:27 0:05:14
126 159 JAROS RADOSŁAW M 94 WARSZAWA GSK 4km 0:21:10 11.34 [km/h] 0:06:05 0:05:13 0:05:06 0:04:46
127 64 CZAJNIK JANEK M 95 WARSZAWA 4km 0:21:11 11.33 [km/h] 0:10:53 0:05:48 0:04:30 23:38:49
128 156 JANKOWSKA AGNIESZKA K 33 NASIELSK NASIELSK BASZTA TEAM 4km 0:21:12 11.32 [km/h] 0:05:20 0:05:18 0:05:20 0:05:14
129 376 PIĘKOŚ MAGDALENA K 34 WARSZAWA 4km 0:21:15 11.29 [km/h] 0:05:22 0:05:15 0:05:17 0:05:21
130 494 ŚWISTAK PIOTR M 96 WARSZAWA 4km 0:21:16 11.29 [km/h] 0:05:13 0:05:19 0:05:25 0:05:19
131 133 GÓRNY DARIUSZ M 97 WARSZAWA 4km 0:21:17 11.28 [km/h] 0:05:33 0:05:02 0:05:35 0:05:07
132 134 GÓRNY MARCIN M 98 WARSZAWA 4km 0:21:18 11.27 [km/h] 0:05:34 0:05:02 0:05:34 0:05:08
133 162 JASTRZĘBSKA KATARZYNA K 35 WARSZAWA 4km 0:21:24 11.21 [km/h] 0:05:01 0:05:16 0:05:34 0:05:33
134 209 KOSSAKOWSKA KATARZYNA K 36 WARSZAWA 4km 0:21:24 11.21 [km/h] 0:05:52 0:05:07 0:05:16 0:05:09
135 330 NAPORA MARTA K 37 STANISŁAWÓW 4km 0:21:26 11.20 [km/h] 0:05:39 0:05:13 0:05:13 0:05:21
136 506 TOMASZEWSKA URSZULA K 38 OSSÓW TEAM RUN PEŁCH 4km 0:21:27 11.19 [km/h] 0:05:31 0:05:22 0:05:30 0:05:04
137 99 FRANKEL-DOMINIK MARTA K 39 WARSZAWA 4km 0:21:30 11.16 [km/h] 0:05:21 0:05:13 0:05:27 0:05:29
138 498 TENDERENDA FABIAN M 99 WARSZAWA 4km 0:21:32 11.15 [km/h] 0:05:41 0:05:13 0:05:32 0:05:06
139 500 TENDERENDA PIOTR M 100 TŁUSZCZ 4km 0:21:32 11.15 [km/h] 0:05:41 0:05:13 0:05:32 0:05:06
140 403 RADZIMIRSKI ADAM M 101 WARSZAWA DELOITTE ADVENTURE TEAM 4km 0:21:37 11.10 [km/h] 0:06:03 0:04:53 0:05:08 0:05:33
141 409 RĘBIŚ WIESŁAW M 102 MŁODYNIN 4km 0:21:38 11.09 [km/h] 0:04:59 0:05:12 0:05:41 0:05:46
142 178 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 103 WARSZAWA 4km 0:21:41 11.07 [km/h] 0:05:50 0:05:36 0:05:09 0:05:06
143 397 PUŁAWSKI ŁUKASZ M 104 KOBYŁKA 4km 0:21:46 11.03 [km/h] 0:05:31 0:05:20 0:05:39 0:05:16
144 622 MALITKA ALEKSANDRA K 40 ZIELONKA 4km 0:21:47 11.02 [km/h] 0:05:42 0:05:14 0:05:42 0:05:09
145 462 STANKIEWICZ JERZY M 105 WARSZAWA 4km 0:21:47 11.02 [km/h] 0:05:34 0:05:16 0:05:28 0:05:29
146 299 MAREK ROMAN M 106 WARSZAWA 4km 0:21:49 11.00 [km/h] 0:05:10 0:05:21 0:05:38 0:05:40
147 580 ŻAK MONIKA K 41 JOZEFOSLAW 4km 0:21:53 10.97 [km/h] 0:05:40 0:05:35 0:05:26 0:05:12
148 281 ŁABĘDA STANISŁAW M 107 WARSZAWA 4km 0:21:53 10.97 [km/h] 0:05:20 0:05:20 0:05:38 0:05:35
149 625 KOWALSKA JULIA K 42 ZIELONKA 4km 0:21:53 10.97 [km/h] 0:04:53 0:05:23 0:06:21 0:05:16
150 179 KANIA PATRYCJA K 43 WARSZAWA 4km 0:21:57 10.93 [km/h] 0:05:41 0:05:27 0:05:33 0:05:16
151 437 SAWICKI ADAM M 108 WARSZAWA 4km 0:21:58 10.93 [km/h] 0:05:17 0:05:28 0:05:50 0:05:23
152 408 REWERA ROBERT M 109 WARSZAWA 4km 0:22:00 10.91 [km/h] 0:05:37 0:05:29 0:05:28 0:05:26
153 362 PATEREK SZYMON M 110 WARSZAWA GSK 4km 0:22:02 10.89 [km/h] 0:05:35 0:05:33 0:05:32 0:05:22
154 536 WIŚNIEWSKA MARTA K 44 WARSZAWA 4km 0:22:04 10.88 [km/h] 0:05:39 0:05:32 0:05:37 0:05:16
155 566 ZAWADZKA-NAZIMEK JOANNA K 45 WARSZAWA PRZYBYSZE Z MATPLANETY 4km 0:22:04 10.88 [km/h] 0:05:31 0:05:30 0:05:43 0:05:20
156 154 JAKUBCZYK EDYTA K 46 PUŁTUSK 4km 0:22:04 10.88 [km/h] 0:05:27 0:05:26 0:05:39 0:05:32
157 614 CZYŻAK JULIA K 47 ZIELONKA 4km 0:22:05 10.87 [km/h] 0:05:49 0:05:51 0:05:22 0:05:03
158 507 TOMASZEWSKI PAWEŁ M 111 WARSZAWA 4km 0:22:06 10.86 [km/h] 0:06:10 0:05:30 0:05:22 0:05:04
159 607 JÓŹWIK JAGODA K 48 ZIELONKA 4km 0:22:08 10.84 [km/h] 0:05:49 0:05:51 0:05:21 0:05:07
160 647 KULESZA MARCIN M 112 4km 0:22:09 10.84 [km/h] 0:06:04 0:07:21 0:08:44 23:37:51
161 65 CZAJNIK MACIEJ M 113 WARSZAWA GSK 4km 0:22:09 10.84 [km/h] 0:05:28 0:05:26 0:05:46 0:05:29
162 476 SZAŁAŃSKA AGATA K 49 WARSZAWA 4km 0:22:09 10.84 [km/h] 0:05:39 0:05:22 0:05:39 0:05:29
163 128 GORDON KAMILA K 50 PIASECZNO 4km 0:22:09 10.84 [km/h] 0:05:22 0:05:24 0:05:37 0:05:46
164 124 GOGOL URSZULA K 51 WARSZAWA 4km 0:22:12 10.81 [km/h] 0:05:33 0:05:34 0:05:36 0:05:29
165 47 CENTAŁA JAROSŁAW M 114 BYDGOSZCZ TEAM KUCYKI 4km 0:22:12 10.81 [km/h] 0:05:53 0:05:39 0:05:26 0:05:14
166 466 STRZESZEWSKI MICHAŁ M 115 WARSZAWA 4km 0:22:15 10.79 [km/h] 0:05:43 0:05:33 0:05:29 0:05:30
167 422 RZEPKA MIREK M 116 WARSZAWA 4km 0:22:15 10.79 [km/h] 0:05:39 0:05:32 0:05:37 0:05:27
168 474 SZADKOWSKI PRZEMYSŁAW M 117 PŁOŃSK 4km 0:22:18 10.76 [km/h] 0:05:06 0:05:37 0:06:04 0:05:31
169 459 SOLINSKI WITOLD M 118 WARSZAWA 4km 0:22:19 10.75 [km/h] 0:06:00 0:05:59 0:06:10 0:04:10
170 612 ROMAŃCZUK ADAM M 119 ZIELONKA 4km 0:22:21 10.74 [km/h] 0:05:52 0:05:27 0:05:34 0:05:28
171 642 RAK CEZARY M 120 4km 0:22:27 10.69 [km/h] 0:04:56 0:05:33 0:05:53 0:06:05
172 71 DŁUGOŁĘCKA OLGA K 52 WARSZAWA 4km 0:22:28 10.68 [km/h] 0:05:41 0:05:28 0:05:36 0:05:43
173 135 GÓRNY WOJCIECH M 121 WARSZAWA 4km 0:22:29 10.67 [km/h] 0:05:52 0:05:28 0:05:36 0:05:33
174 132 GÓRNA MAŁGORZATA K 53 WARSZAWA 4km 0:22:29 10.67 [km/h] 0:05:52 0:05:30 0:05:34 0:05:33
175 194 KOŁAT KATARZYNA K 54 WARSZAWA 4km 0:22:31 10.66 [km/h] 0:05:43 0:05:18 0:05:41 0:05:49
176 343 NOWAKOWSKI MACIEJ POTWÓR M 122 WARSZAWA REMBERTÓW TEAM 4km 0:22:33 10.64 [km/h] 0:05:31 0:05:29 0:06:01 0:05:32
177 549 WRONKOWSKA MARTA K 55 WARSZAWA 4km 0:22:35 10.63 [km/h] 0:11:26 0:05:36 0:05:33 23:37:25
178 512 TRĘTOWSKI TOMASZ M 123 WARSZAWA 4km 0:22:36 10.62 [km/h] 0:05:17 0:05:39 0:05:51 0:05:49
179 256 KUNKA PIOTR M 124 JAKUBÓW TEAM ZABIEGANEDNI 4km 0:22:36 10.62 [km/h] 0:05:44 0:05:48 0:05:44 0:05:20
180 18 BEDNARCZYK ROBERT M 125 WARSZAWA 4km 0:22:37 10.61 [km/h] 0:05:17 0:05:39 0:05:51 0:05:50
181 520 VUCO IVO M 126 ZAMOŚĆ UNESCO MARATHON BROTHERS 4km 0:22:39 10.60 [km/h] 0:05:33 0:05:26 0:05:36 0:06:04
182 480 SZCZYPKOWSKA KINGA K 56 WOŁOMIN ZABIEGANY WOŁOMIN 4km 0:22:39 10.60 [km/h] 0:05:55 0:05:43 0:05:37 0:05:24
183 358 PALUCH AGNIESZKA K 57 WARSZAWA 4km 0:22:41 10.58 [km/h] 0:05:30 0:05:33 0:05:48 0:05:50
184 285 MACIEJA MIROSŁAW M 127 PIASECZNO 4km 0:22:41 10.58 [km/h] 0:05:43 0:05:40 0:05:40 0:05:38
185 439 SERAFIN KATARZYNA K 58 WARSZAWA 4km 0:22:41 10.58 [km/h] 0:05:53 0:05:30 0:05:36 0:05:42
186 433 SASIMOWSKA ANTONINA K 59 WARSZAWA 4km 0:22:44 10.56 [km/h] 0:05:23 0:06:02 0:05:47 0:05:32
187 338 NOGAL JÓZEF M 128 PODŁĘCZE 4km 0:22:45 10.55 [km/h] 0:05:16 0:05:29 0:05:58 0:06:02
188 321 MRÓZ SEBASTIAN M 129 KOMORÓW 4km 0:22:46 10.54 [km/h] 0:05:36 0:05:49 0:05:57 0:05:24
189 546 WOLSKI JAKUB M 130 WARSZAWA 4km 0:22:55 10.47 [km/h] 0:05:43 0:05:51 0:05:54 0:05:27
190 34 BORKOWSKI JACEK M 131 WARSZAWA 4km 0:22:55 10.47 [km/h] 0:05:53 0:05:35 0:05:45 0:05:42
191 1 AMBROZIAK MATEUSZ M 132 WARSZAWA 4km 0:22:57 10.46 [km/h] 0:05:46 0:05:53 0:05:53 0:05:25
192 37 BRZEZINA EWA K 60 SOCHACZEW SOCHO QUICK STEP 4km 0:22:59 10.44 [km/h] 0:05:56 0:05:42 0:05:41 0:05:40
193 38 BRZEZINA JÓZEF MACIEJ M 133 SOCHACZEW 4km 0:23:00 10.43 [km/h] 0:05:56 0:05:41 0:05:40 0:05:43
194 313 MILIK TOMASZ MILIK M 134 WARSZAWA 4km 0:23:00 10.43 [km/h] 0:05:40 0:05:34 0:06:06 0:05:40
195 369 PERLAN ROBERT M 135 LESZNO DYSTANS LESZNO 4km 0:23:05 10.40 [km/h] 0:06:04 0:05:45 0:05:44 0:05:32
196 402 RADOWSKI PIOTR M 136 GDYNIA 4km 0:23:06 10.39 [km/h] 0:05:50 0:05:59 0:05:46 0:05:31
197 632 WOJTKOWSKA KAMILA K 61 ZIELONKA 4km 0:23:09 10.37 [km/h] 0:05:44 0:05:52 0:06:01 0:05:32
198 484 SZTORCH MARTA K 62 GDYNIA EM27STUDIO 4km 0:23:10 10.36 [km/h] 0:05:11 0:05:43 0:06:07 0:06:09
199 131 GÓRKA ALEKSANDRA K 63 WARSZAWA BIEG Z MIŁOŚCI 4km 0:23:11 10.35 [km/h] 0:05:37 0:05:54 0:05:52 0:05:48
200 140 GROCHÓLSKI PAWEŁ M 137 WARSAWA BIEG Z MIŁOŚCI 4km 0:23:11 10.35 [km/h] 0:05:37 0:05:54 0:05:52 0:05:48
201 329 NAPORA ALEKSANDRA K 64 WARSZAWA 4km 0:23:13 10.34 [km/h] 0:06:04 0:05:45 0:05:45 0:05:39
202 20 BEDNARSKA JOLANTA K 65 TARNOBRZEG 4km 0:23:15 10.32 [km/h] 0:05:40 0:05:47 0:05:58 0:05:50
203 192 KOCZOROWSKA ANNA K 66 RADIÓWEK TEAM ZABIEGANEDNI 4km 0:23:16 10.32 [km/h] 0:05:43 0:05:49 0:05:51 0:05:53
204 193 KOCZOROWSKI MARCIN M 138 RADIÓWEK TEAM ZABIEGANEDNI 4km 0:23:17 10.31 [km/h] 0:05:44 0:05:48 0:05:50 0:05:55
205 631 MAKAROW WIKTORIA K 67 ZIELONKA 4km 0:23:17 10.31 [km/h] 0:05:45 0:05:50 0:06:02 0:05:40
206 603 SZELUGA JULIA K 68 ZIELONKA 4km 0:23:18 10.30 [km/h] 0:06:48 0:05:46 0:05:36 0:05:08
207 21 BEK MICHAŁ M 139 WARSZAWA 4km 0:23:22 10.27 [km/h] 0:05:54 0:05:54 0:05:57 0:05:37
208 286 MACURA ANNA K 69 ZĄBKI 4km 0:23:23 10.26 [km/h] 0:05:46 0:05:47 0:05:54 0:05:56
209 199 KOMENDA LECH M 140 CIECHANÓW KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 4km 0:23:24 10.26 [km/h] 0:06:03 0:05:41 0:05:42 0:05:58
210 31 BODALSKI JACEK M 141 WARSZAWA SKARYMAKERSI SKARYSZEWSKIE CIACHA 4km 0:23:24 10.26 [km/h] 0:05:43 0:05:45 0:05:59 0:05:57
211 541 WŁODARCZYK BEATA K 70 WŁODARCZYK 4km 0:23:25 10.25 [km/h] 0:05:46 0:05:47 0:05:54 0:05:58
212 148 HUKOWSKA URSZULA K 71 WARSZAWA 4km 0:23:30 10.21 [km/h] 0:06:11 0:05:45 0:05:55 0:05:39
213 113 GIL KAMIL M 142 SIEDLCE 4km 0:23:31 10.21 [km/h] 0:06:11 0:05:45 0:05:55 0:05:40
214 78 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT M 143 WARSZAWA 4km 0:23:34 10.18 [km/h] 0:06:08 0:05:47 0:05:53 0:05:46
215 82 DROZDOWSKA BEATA K 72 GIŻYCE 4km 0:23:35 10.18 [km/h] 0:05:54 0:06:04 0:06:03 0:05:34
216 171 KABZIŃSKI TOMASZ M 144 WARSZAWA KIWIPORTAL.PL 4km 0:23:38 10.16 [km/h] 0:04:31 0:05:51 0:07:42 0:05:34
217 645 TOMACZAK EWA K 73 4km 0:23:38 10.16 [km/h] 0:05:32 0:05:50 0:06:17 0:05:59
218 398 PUŁAWSKI PAWEŁ M 145 WOŁOMIN 4km 0:23:38 10.16 [km/h] 0:05:33 0:05:21 0:06:33 0:06:11
219 4 BADOWSKA KAMILA K 74 KONSTANCIN-JEZIORNA 4km 0:23:40 10.14 [km/h] 0:05:31 0:05:56 0:06:26 0:05:47
220 201 KONIECZNY BARTŁOMIEJ M 146 WARSZAWA 4km 0:23:43 10.12 [km/h] 0:06:05 0:05:56 0:06:02 0:05:40
221 200 KONIECZNA MARTA K 75 WARSZAWA 4km 0:23:43 10.12 [km/h] 0:06:06 0:05:55 0:06:02 0:05:40
222 325 MUZYKA BARBARA K 76 WARSZAWA KOPYTKO 4km 0:23:46 10.10 [km/h] 0:06:04 0:05:49 0:06:01 0:05:52
223 353 OLKO MACIEJ M 147 WARSZAWA 4km 0:23:46 10.10 [km/h] 0:05:38 0:05:51 0:06:17 0:06:00
224 43 BUKOWSKI JANUSZ M 148 WARSZAWA STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM 4km 0:23:47 10.09 [km/h] 0:05:47 0:06:04 0:06:04 0:05:52
225 442 SIEMIŃSKI SŁAWOMIR M 149 SIERADZ 4km 0:23:47 10.09 [km/h] 0:06:02 0:05:49 0:06:04 0:05:52
226 94 FALKOWSKI PIOTR M 150 WARSZAWA 4km 0:23:48 10.08 [km/h] 0:05:56 0:05:58 0:06:04 0:05:50
227 93 FALKOWSKA OLGA K 77 WARSZAWA 4km 0:23:48 10.08 [km/h] 0:05:56 0:05:58 0:06:04 0:05:50
228 624 BRAK DANYCH BRAK DANYCH M 151 4km 0:23:52 10.06 [km/h] 0:05:14 0:05:30 0:07:40 0:05:28
229 545 WOLSKA MARIA K 78 WARSZAWA 4km 0:23:53 10.05 [km/h] 0:05:43 0:05:50 0:06:25 0:05:55
230 231 KRZESKA BEATA K 79 PIASECZNO 4km 0:23:53 10.05 [km/h] 0:05:59 0:06:21 0:05:56 0:05:37
231 555 ZAKRZEWSKA-GRATYS AGNIESZKA K 80 SOCHACZEW LECĘ BO CHCĘ 4km 0:23:54 10.04 [km/h] 0:05:42 0:05:50 0:06:09 0:06:13
232 121 GODLEWSKA MARTA K 81 WARSZAWA 4km 0:23:55 10.03 [km/h] 0:05:48 0:06:04 0:06:20 0:05:43
233 565 ZAWADZIŃSKA ANNA K 82 WARSZAWA 4km 0:23:56 10.03 [km/h] 0:05:18 0:05:59 0:06:27 0:06:12
234 411 ROGIŃSKI ROLAND M 152 WARSZAWA 4km 0:23:56 10.03 [km/h] 0:05:28 0:05:52 0:06:17 0:06:19
235 475 SZAFRAŃSKA MAŁGORZATA K 83 WARSZAWA 4km 0:23:57 10.02 [km/h] 0:06:04 0:06:00 0:06:05 0:05:48
236 10 BARTECKA-MATUSZEWSKA URSZULA K 84 NOWY DWÓR MAZOWIECKI HOLI GYM FITNESS 4km 0:23:57 10.02 [km/h] 0:05:32 0:06:04 0:06:25 0:05:56
237 32 BOGUŚ MARCIN M 153 WARSZAWA 4km 0:23:58 10.01 [km/h] 0:05:55 0:05:59 0:06:24 0:05:40
238 444 SKOMOROWSKA MONIKA K 85 WARSZAWA TEAM ZABIEGANEDNI 4km 0:24:03 9.98 [km/h] 0:06:07 0:06:08 0:05:57 0:05:51
239 56 CHOJNOWSKA GRAŻYNA K 86 LEGIONOWO WYBIEGAJ SIEBIE 4km 0:24:09 9.94 [km/h] 0:05:58 0:05:57 0:06:11 0:06:03
240 169 JÓŹWIAK ANNA K 87 WARSZAWA 4km 0:24:17 9.88 [km/h] 0:05:58 0:06:09 0:06:17 0:05:53
241 157 JANUSZEWSKA OLA K 88 WARSZAWA 4km 0:24:22 9.85 [km/h] 0:05:56 0:06:06 0:06:38 0:05:42
242 184 KILKOWSKA JOANNA K 89 WARSZAWA 4km 0:24:27 9.82 [km/h] 0:05:55 0:06:03 0:06:12 0:06:17
243 646 HUMIENIK MICHAŁ M 154 4km 0:24:31 9.79 [km/h] 0:06:16 0:06:04 0:06:33 0:05:38
244 42 BUDNIAK WOJCIECH M 155 WARSZAWA 4km 0:24:33 9.78 [km/h] 0:05:47 0:05:57 0:06:52 0:05:57
245 571 ZIARKO JOANNA K 90 WARSZAWA 4km 0:24:49 9.67 [km/h] 0:05:28 0:06:04 0:06:33 0:06:44
246 174 KACZMARSKI PIOTR M 156 JABŁONNA 4km 0:24:50 9.66 [km/h] 0:05:39 0:06:14 0:06:29 0:06:28
247 292 MALINOWSKA ANNA MARIA K 91 WARSZAWA 4km 0:24:52 9.65 [km/h] 0:05:49 0:06:18 0:06:32 0:06:13
248 164 JAWORSKA JOANNA K 92 WARSZAWA 4km 0:24:55 9.63 [km/h] 0:06:32 0:06:10 0:06:18 0:05:55
249 81 DROZDOWSKA PATRYCJA K 93 GIŻYCE 4km 0:24:55 9.63 [km/h] 0:05:54 0:06:04 0:06:39 0:06:18
250 252 KULCHAWIK MICHAL M 157 WARSZAWA 4km 0:25:00 9.60 [km/h] 0:06:21 0:06:20 0:06:16 0:06:03
251 146 HNIDZIUK MAGDALENA K 94 WARSZAWA 4km 0:25:01 9.59 [km/h] 0:06:11 0:06:14 0:06:16 0:06:20
252 244 KUC PAULINA K 95 WARSZAWA 4km 0:25:05 9.57 [km/h] 0:06:17 0:06:12 0:06:26 0:06:10
253 448 SKROŚ PIOTR M 158 WARSZAWA 4km 0:25:07 9.56 [km/h] 0:06:17 0:06:12 0:06:26 0:06:12
254 384 POGORZELSKI JACEK M 159 WARSZAWA 4km 0:25:08 9.55 [km/h] 0:06:19 0:06:16 0:06:19 0:06:14
255 227 KRUSZEWSKI MACIEK M 160 WARSZAWA 4km 0:25:11 9.53 [km/h] 0:06:16 0:06:05 0:06:32 0:06:18
256 457 SOLINSKA AGNIESZKA K 96 WARSZAWA 4km 0:25:12 9.52 [km/h] 0:06:00 0:06:00 0:06:09 0:07:03
257 513 TRYBALSKA JOLANTA K 97 WARSZAWA 4km 0:25:14 9.51 [km/h] 0:05:59 0:06:14 0:06:37 0:06:24
258 213 KOWALCZYK KLAUDIA K 98 RADOM TEAM ZABIEGANEDNI 4km 0:25:22 9.46 [km/h] 0:06:06 0:06:08 0:06:36 0:06:32
259 126 GONTARCZYK JULITA K 99 PRUSZKÓW 4km 0:25:39 9.36 [km/h] 0:05:29 0:06:25 0:06:47 0:06:58
260 523 WALEWSKI RAFAŁ M 161 WARSZAWA 4km 0:25:48 9.30 [km/h] 0:06:30 0:06:08 0:06:22 0:06:48
261 158 JARMUŁ PAWEŁ M 162 LUBLIN 4km 0:25:50 9.29 [km/h] 0:06:05 0:06:11 0:06:53 0:06:41
262 575 ZIELONKA KARINA K 100 WARSZAWA 4km 0:25:56 9.25 [km/h] 0:05:59 0:06:34 0:06:46 0:06:37
263 542 WOIŃSKA MONIKA K 101 SULEJÓWEK 4km 0:26:00 9.23 [km/h] 0:05:50 0:05:59 0:07:16 0:06:55
264 458 SOLINSKA PATRYCJA K 102 WARSZAWA 4km 0:26:01 9.22 [km/h] 0:06:00 0:06:00 0:06:10 0:07:51
265 455 SOKOLIŃSKI DANIEL M 163 WARSZAWA 4km 0:26:03 9.21 [km/h] 0:05:28 0:06:04 0:07:18 0:07:13
266 443 SINIARSKA PAULINA K 103 WARSZAWA 4km 0:26:06 9.20 [km/h] 0:05:44 0:06:30 0:06:54 0:06:58
267 110 GĘBALA ILONA K 104 WARSZAWA 4km 0:26:26 9.08 [km/h] 0:05:54 0:06:43 0:07:00 0:06:49
268 111 GĘBALA WOJTEK M 164 WARSZAWA 4km 0:26:27 9.07 [km/h] 0:05:53 0:06:44 0:07:00 0:06:50
269 5 BAJOREK JACEK M 165 WYSZKÓW 4km 0:26:54 8.92 [km/h] 0:06:08 0:06:19 0:07:21 0:07:06
270 75 DOBROWOLSKA AGNIESZKA K 105 WARSZAWA 4km 0:27:01 8.88 [km/h] 0:06:32 0:06:40 0:06:56 0:06:53
271 367 PEC MONIKA K 106 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 4km 0:27:07 8.85 [km/h] 0:06:16 0:06:47 0:07:09 0:06:55
272 105 GADOMSKI ROBERT M 166 WARSZAWA GADRUN 4km 0:27:14 8.81 [km/h] 0:06:15 0:06:27 0:06:58 0:07:34
273 291 MAKOWIECKI KAMIL M 167 WARSZAWA 4km 0:27:34 8.71 [km/h] 0:06:29 0:06:47 0:07:01 0:07:17
274 616 RUTKOWSKA NATALIA K 107 ZIELONKA 4km 0:27:58 8.58 [km/h] 0:05:49 0:06:26 0:08:00 0:07:43
275 620 SZYMAŃSKA ANGELIKA K 108 ZIELONKA 4km 0:27:58 8.58 [km/h] 0:05:46 0:06:29 0:08:00 0:07:43
276 89 DZYR JOANNA K 109 ŁOMIANKI ADIDAS RUNNERS WARSAW 4km 0:28:12 8.51 [km/h] 0:06:01 0:06:59 0:07:39 0:07:33
277 119 GŁĘBOCKA-ROSZCZYK JOANNA K 110 WARSZAWA RAZEM DLA BIELAN 4km 0:28:17 8.49 [km/h] 0:08:01 0:06:51 0:06:57 0:06:28
278 430 SARNOWSKA KAROLINA K 111 WARSZAWA 4km 0:28:18 8.48 [km/h] 0:06:24 0:07:18 0:07:07 0:07:29
279 246 KUDRYCKA BEATA K 112 MROKÓW 4km 0:28:21 8.47 [km/h] 0:06:19 0:07:09 0:07:13 0:07:40
280 284 ŁUKASZCZYK EWA K 113 WARSZAWA 4km 0:28:24 8.45 [km/h] 0:05:51 0:06:58 0:07:35 0:08:00
281 424 SACHAR PAULINA K 114 WARSZAWA 4km 0:28:24 8.45 [km/h] 0:05:53 0:06:59 0:07:32 0:08:00
282 604 SADZYŃSKA MAJA K 115 ZIELONKA 4km 0:28:39 8.38 [km/h] 0:06:45 0:08:44 0:06:28 0:06:42
283 610 ZAREMBA JULIA K 116 ZIELONKA 4km 0:28:46 8.34 [km/h] 0:06:26 0:06:55 0:07:32 0:07:53
284 189 KOBUS ALICJA KOBUS M 168 WARSZAWA 4km 0:28:48 8.33 [km/h] 0:06:10 0:07:39 0:07:39 0:07:20
285 608 WŁODARZ WIKTORIA K 117 ZIELONKA 4km 0:28:53 8.31 [km/h] 0:05:52 0:07:01 0:08:04 0:07:56
286 139 GRANAT ANNA K 118 WARSZAWA 4km 0:28:56 8.29 [km/h] 0:06:44 0:07:14 0:07:29 0:07:29
287 346 NOWORYTA JACEK M 169 WARSZAWA 4km 0:29:37 8.10 [km/h] 0:07:18 0:07:06 0:07:33 0:07:40
288 611 ROMAŃCZUK JAKUB M 170 ZIELONKA 4km 0:29:56 8.02 [km/h] 0:06:32 0:07:12 0:08:38 0:07:34
289 212 KOWALCZYK MONIKA K 119 OTWOCK 4km 0:30:04 7.98 [km/h] 0:06:02 0:07:55 0:08:06 0:08:01
290 88 DZIKI MARZENNA K 120 WARSZAWA ALETEMPO 4km 0:30:06 7.97 [km/h] 0:06:56 0:07:34 0:07:40 0:07:56
291 628 ŻÓŁTKIEWICZ MAJA K 121 ZIELONKA 4km 0:30:06 7.97 [km/h] 0:05:33 0:07:25 0:17:08 23:29:54
292 85 DUDEK ANETA K 122 WARSZAWA 4km 0:32:11 7.46 [km/h] 0:07:32 0:08:10 0:08:13 0:08:16
293 621 KUC KAROLINA K 123 ZIELONKA 4km 0:32:20 7.42 [km/h] 0:15:24 0:08:26 23:36:10 0:00:00
294 627 BIENIAS JULIA K 124 ZIELONKA 4km 0:33:31 7.16 [km/h] 0:15:24 0:08:21 0:09:46 23:26:29
295 368 PEJSKI CEZARY M 171 WARSZAWA 4km 0:34:51 6.89 [km/h] 0:07:41 0:08:35 0:09:14 0:09:21
296 277 LIS MAGDALENA K 125 WARSZAWA 4km 0:34:52 6.88 [km/h] 0:07:41 0:08:35 0:09:13 0:09:23
297 613 ORSKA KAJA K 126 ZIELONKA 4km 0:35:01 6.85 [km/h] 0:06:48 0:08:41 0:08:21 0:11:11
298 416 ROSZCZYK KAMILA K 127 WARSZAWA UKS G-8 BIELANY 4km 0:35:02 6.85 [km/h] 0:07:59 0:08:37 0:09:11 0:09:15
299 630 SZTABNIK MAJA K 128 ZIELONKA 4km 0:35:10 6.82 [km/h] 0:07:00 0:08:29 0:08:10 0:11:31
300 618 RATAJCZYK ZUZANNA K 129 ZIELONKA 4km 0:35:11 6.82 [km/h] 0:07:35 0:08:42 0:09:48 0:09:06
- 84 DUDA MARCIN DUDA K - STARA RUSKOŁĘKA RUSKOŁĘKATEAM 4km DNF - [km/h] 0:07:27 0:15:32 23:37:01 0:00:00
- 106 GAJDA SŁAWOMIR M - DĘBLIN 4km DNF - [km/h] 0:09:34 0:09:17 23:41:09 0:00:00
- 114 GIL WOJCIECH M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:09:40 0:09:42 23:40:38 0:00:00
- 115 GŁADYGA PATRYCJA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:09:26 23:50:34 0:00:00 0:00:00
- 116 GŁADYGA PIOTR M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:08:21 23:51:39 0:00:00 0:00:00
- 117 GŁADYGA SEBASTIAN M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:09:12 23:50:48 0:00:00 0:00:00
- 118 GŁADYGA SYLWIA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:09:26 23:50:34 0:00:00 0:00:00
- 177 KAMIŃSKA JUSTYNA K - SEROCK 4km DNF - [km/h] 0:06:34 0:08:46 0:08:41 23:35:59
- 187 KLUCINSKI LEON M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:08:41 0:09:40 23:41:39 0:00:00
- 188 KLUSEK JOLANTA K - WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW 4km DNF - [km/h] 0:09:34 0:09:16 23:41:10 0:00:00
- 204 KOPKA ALEKSANDER M - NOWA IWICZNA 4km DNF - [km/h] 0:09:29 0:21:07 23:29:24 0:00:00
- 206 KOSCIELNY-KOPKA ANNA K - NOWA IWICZNA 4km DNF - [km/h] 0:08:43 0:11:11 0:10:42 23:29:24
- 210 KOTOWSKA WIOLETTA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:07:45 0:11:41 23:40:34 0:00:00
- 221 KRAJEWSKI KRYSTIAN M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:06:07 0:07:10 0:07:33 23:39:10
- 235 KSIEZOPOLSKA ZOSIA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:08:24 0:09:12 23:42:24 0:00:00
- 251 KULCHAWIK MARCEL M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:20:26 23:39:34 0:00:00 0:00:00
- 280 LULA RADOSŁAW M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:06:03 23:53:57 0:00:00 0:00:00
- 300 MARSZAŁEK JERZY M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:09:34 0:09:17 23:41:09 0:00:00
- 331 NASKRĘT MARIUSZ M - RACOT 4km DNF - [km/h] 0:06:06 0:06:00 0:06:42 23:41:12
- 410 ROGIŃSKA OLGA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:07:24 0:08:18 0:08:16 23:36:02
- 438 SERAFIN AMELIA K - WARSZAWA SP 360 4km DNF - [km/h] 0:05:53 0:08:26 0:09:23 23:36:18
- 460 SÓWKA DARIA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:07:34 0:08:55 0:09:05 23:34:26
- 467 SUCHARSKA MARTYNA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:06:59 0:07:26 0:07:01 23:38:34
- 468 SUCHARSKA MARZENA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:07:59 0:08:38 0:08:58 23:34:25
- 499 TENDERENDA MARIKA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:07:45 0:11:41 23:40:34 0:00:00
- 528 WIELĄDEK ANNA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:06:41 0:09:17 23:44:02 0:00:00
- 529 WIELĄDEK KRZYSZTOF M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:05:47 0:09:49 23:44:24 0:00:00
- 537 WIŚNIOWOLSKA JULIA K - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:07:14 0:08:00 0:07:37 23:37:09
- 539 WIŚNIOWOLSKI WIKTOR M - WARSZAWA 4km DNF - [km/h] 0:07:28 0:07:42 0:08:50 23:36:00
- 605 RADWAŃSKA NATALIA K - ZIELONKA 4km DNF - [km/h] 0:06:24 0:08:15 0:06:49 23:38:32
- 617 KOWALSKA DARIA K - ZIELONKA 4km DNF - [km/h] 0:05:47 0:07:11 0:07:56 23:39:06
- 619 SKOWROŃSKA MARIANNA K - ZIELONKA 4km DNF - [km/h] 0:15:24 0:14:28 23:30:08 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ