Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chodziutko-Furso Beata Chodziutko-Furso GRUDZIĄDZ BIEG 6,5 km I LO / Ekoton Grudziądz
2 Krzemiński Maciej Grudziądz BIEG 6,5 km
3 Rodzińska Anita Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
4 Krzemińska Joanna Grudziądz BIEG 6,5 km
5 Podwojska Marlena Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
6 Śmiger Patryk Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
7 Wojdacz Kamil Grudziądz BIEG 6,5 km
8 Moch Mateusz Węgorzyn BIEG 6,5 km opłacono
9 Wołczyński Seweryn Pieńki Królewskie BIEG 6,5 km
10 Wielgus Tomasz Pieńki Królewskie BIEG 6,5 km
11 Wielgus Agnieszka Pieńki Królewskie BIEG 6,5 km opłacono
12 Ziółkowska Anna Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
13 Kula Przemysław Grudziądz BIEG 6,5 km ZK nr 2 w Grudziądzu opłacono
14 Kiljan Małgorzata Chełmno NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
15 Kubacka Aldona Chełmno NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
16 Maliszewski Jeremiasz Szynych BIEG 6,5 km opłacono
17 Boguta Marek Grudziądz BIEG 6,5 km Mekro/Wisła/StomilTr opłacono
18 Marchlewicz Oksana Grudziądz BIEG 6,5 km SP 2 ul.Żeromskiego Grudziądz
19 Marchlewicz Sebastian Grudziądz BIEG 6,5 km SP 2 ul.Żeromskiego Grudziądz
20 Marchlewicz Roman Grudziądz BIEG 6,5 km
21 Kempa Kacper Ruda BIEG 6,5 km opłacono
22 Kalinowska Joanna Grudziądz BIEG 6,5 km
23 Boguta Katarzyna Grudziądz BIEG 6,5 km Szkoła Podstawowa nr 8/Stomil Training opłacono
24 Szarszewska Małgorzata Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
25 Miesikowski piotr grudziadz BIEG 6,5 km opłacono
26 Łapiński Kamil Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
27 Turek Katarzyna Annowo BIEG 6,5 km
28 Deka Justyna Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
29 Deka Piotr Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
30 Bejma Krzysztof Wałdowo Szlacheckie BIEG 6,5 km opłacono
31 Gontowska Oliwia Gać BIEG 6,5 km opłacono
32 Gontowski Arkadiusz Gać BIEG 6,5 km opłacono
33 Kowalczyk Magdalena Szubin NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
34 Grochala Michał Bydgoszcz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
35 Markowski Tomasz Grudziadz BIEG 6,5 km
36 Tobolska Małgorzata Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
37 Frankiewicz Agnieszka Szynych NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
38 Wilczewska Małgorzata Rozgarty NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
39 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ GRUDZIĄDZ BIEG 6,5 km Koło Przewodników PTTK Grudziądz opłacono
40 KANIECKI TADEUSZ GRUDZIĄDZ NORDIC WALKING 6,5 km klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono
41 KANIECKA GIZELA GRUDZIĄDZ NORDIC WALKING 6,5 km klub NW PATYCZAKI Grudziądz opłacono
42 Kosiński Karol Brodnica BIEG 6,5 km opłacono
43 Santysiak Cezary Grudziądz BIEG 6,5 km Biegam bo lubię opłacono
44 Krajewski Piotr Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
45 Kostrzewski Wojciech Grudziądz BIEG 6,5 km CSLog Grudziądz
46 Langowska Katarzyna Grudziądz BIEG 6,5 km Energia Running Team Poland opłacono
47 Langowski Tomasz Grudziądz BIEG 6,5 km Energia Running Team Poland opłacono
48 Górny Kamil Lisnowo BIEG 6,5 km opłacono
49 Kubny Tomasz Szynych BIEG 6,5 km opłacono
50 Dziadzio Marcin Turznice BIEG 6,5 km opłacono
51 maternowski jakub szynych BIEG 6,5 km tup-tup opłacono
52 Rakowski Marek Grudziadz BIEG 6,5 km
53 JEGIERSKI DARIUSZ Grudziądz BIEG 6,5 km Grudziądz Biega opłacono
54 Mojek Paulina Mokre BIEG 6,5 km ewiGEO Team (geodeci) opłacono
55 Mojek Kamil Mokre BIEG 6,5 km ewiGEO Team (geodeci) opłacono
56 Piekarski Łukasz Grudziądz BIEG 6,5 km
57 Kuca Dawid Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
58 Rojewska Anita Mniszek BIEG 6,5 km opłacono
59 Cerski Sławomir Pieńki Królewskie BIEG 6,5 km opłacono
60 Cerska Krystyna Pieńki Królewskie BIEG 6,5 km opłacono
61 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ BIEG 6,5 km
62 MOJEK Aleksandra GRUPA NORDIC WALKING 6,5 km SP im. 16 PUW w Grupie opłacono
63 Rachoń Jacek Grudziądz BIEG 6,5 km kravmaga_fighter opłacono
64 Dolecka Józefa Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
65 Matuszak Agata Grudziądz BIEG 6,5 km Szkoła Podstawowa 5 Grudziądz
66 Gralak Tomasz Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
67 Gralak Aneta Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
68 Kubny Malwina Szynych BIEG 6,5 km Stowarzyszenie Nadwislanska Brać opłacono
69 Guzowski Arkadiusz Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
70 Szwaracki Sławomir Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
71 Szwaracka Aneta Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
72 Śliwoń Michalina Grupa BIEG 6,5 km
73 Sucharzewski Maciej Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
74 KEMPA Katarzyna Ruda BIEG 6,5 km opłacono
75 Kempa Janusz Ruda BIEG 6,5 km opłacono
76 Kozłowski Łukasz Grudziadz BIEG 6,5 km
77 Grucza Sebastian Grudziadz BIEG 6,5 km
78 Panter Katarzyna Grudziądz BIEG 6,5 km Szkoła Podstawowa w Sztynwagu opłacono
79 TOBOLSKA GRAŻYNA GRUDZIĄDZ BIEG 6,5 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
80 TOBOLSKA ANNA GRUDZIĄDZ BIEG 6,5 km FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA-GRUDZIĄDZ
81 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ BIEG 6,5 km FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA-GRUDZIĄDZ
82 Wardowska Wioletta Wardowska Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km Szkoła Podstawowa w Sztynwagu opłacono
83 Szewczyk Karol Grudziądz BIEG 6,5 km Szkoła Podstawowa w Sztynwagu opłacono
84 Wróblewska Anna Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
85 Wróblewski Jarosław Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
86 Leliwa Leszek Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
87 Brac Paweł Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
88 Nowicki Jaroslaw Grudziadz NORDIC WALKING 6,5 km 3J
89 Hapka Katarzyna Wałdowo Szlacheckie NORDIC WALKING 6,5 km
90 Badźmierowska Beata Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km
91 Badźmierowski Piotr Grudziądz BIEG 6,5 km
92 Janusz Julia Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
93 Bytner Ewa Grudziądz NORDIC WALKING 6,5 km opłacono
94 Brac Marian Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
95 Brac Grażyna Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
96 Kunke Tomasz Grudziądz BIEG 6,5 km 13WOG
97 Soboczyńska Ewa Grudziądz BIEG 6,5 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono
98 Grabowska Gosia Grudziądz BIEG 6,5 km opłacono
99 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN BIEG 6,5 km AMATOR
100 Kreft Hanna Grudziądz BIEG 6,5 km


Wyświetleń: 4845

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ