Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Makosz-Raczek Anna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
2 SZYMCZYNA Zdzisław Kraków Bieg Główny 10km opłacono
3 Łączniak Piotr Katowice Bieg Główny 10km Biegamy z Oszczepem opłacono
4 Nawrot Marek Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
5 Lasok Norbert Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 SP10 MYSŁOWICE opłacono
6 Kondoszek Roksana Jaworzno Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 SP 20 Jaworzno opłacono
7 Wosk Mateusz mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
8 Jasiński Wiktor Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
9 Nawrot Paweł Świętochłowice Bieg Główny 10km Bieg z Chrystusem! opłacono
10 Zapert Marta Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
11 Filipowicz Michał Jelenia Góra Bieg Główny 10km Adrian Danilewicz Group opłacono
12 HARRISON CLAIRE MYSLOWICE Bieg Główny 10km Truchtacz-Mysłowice opłacono
13 Maźniewski Piotr Ruda Śląska Bieg Główny 10km opłacono
14 Morcinek Szymon Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 UKS Chromik Mysłowice opłacono
15 Pastuszka Adam Imielin Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 UKS Chromik Mysłowice opłacono
16 Szmatloch Zuzanna Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 UKS Chromik Mysłowice opłacono
17 tymiec Przemysław Mysłowice Bieg Główny 10km Zapiekato Team
18 Szelest Barbara Mysłowice Bieg Główny 10km Zapiekato Team opłacono
19 Wicher Grzegorz Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
20 Paszek Jacek Mysłowice Bieg Główny 10km Mysłowicki Alarm Smogowy opłacono
21 paszek tomasz Czechowice-Dziedzice Bieg Główny 10km Mysłowicki Alarm Smogowy opłacono
22 Naborczyk Aleksandra Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Biedronka opłacono
23 Naborczyk Maja Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Sp 13 Mysłowice opłacono
24 Naborczyk Martyna Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Sp 13 Mysłowice opłacono
25 Ślosarczyk Gabrysia Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
26 Pikuła Jacek Bieruń Bieg Główny 10km opłacono
27 Księżyk Jacek Mysłowice Bieg Główny 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
28 Brzezina Karolina Lędziny Bieg Główny 10km Bohema opłacono
29 Brzezina Rozalia Lędziny Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Bohema opłacono
30 Brzezina Rafał Lędziny Bieg Główny 10km Bohema opłacono
31 Doman Łukasz Ruda Śląska Bieg Główny 10km Socios Silesia opłacono
32 Kostrzewski Mariusz MYSŁOWICE Bieg Główny 10km ARD FINANCE - Biuro rachunkowe opłacono
33 Stabrawa Marcin Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
34 Lisowski Adam Mysłowice Bieg Główny 10km Socios Górnik
35 Hasik Zbigniew Sosnowiec Bieg Główny 10km 1969 opłacono
36 Stępień Sonia Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Uks Chromik Mysłowice opłacono
37 Plich Andrzej Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
38 Kurzawa Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
39 Wójcik Hanna Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
40 Król Natalia MYSŁOWICE Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 ZSP nr 4 w Mysłowicach opłacono
41 SKALSKA ANNA BYTOM Bieg Główny 10km FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy opłacono
42 Seweryn Julia Mysłowice Bieg Główny 10km
43 Pypłacz Martyna Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
44 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg Główny 10km opłacono
45 Sokołowska Julia Katowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 opłacono
46 Sokołowski Franiszek Katowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 opłacono
47 Szulik Grzegorz Jastrzębie Zdrój Bieg Główny 10km opłacono
48 Buchała Andrzej Lędziny Bieg Główny 10km Świerczyniec Running opłacono
49 Brzeziński Marek Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
50 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg Główny 10km opłacono
51 Wyleciał Dorota Katowice Bieg Główny 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
52 STEC Jerzy Zabrze Bieg Główny 10km Urząd Miejski Zabrze opłacono
53 Palt Tomasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
54 Kurzawa Justyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
55 Wieczorek Krzysztof Katowice Bieg Główny 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
56 Wyłupek Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
57 Słomiany Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
58 Adamczyk Maja Czyżówka Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 PSP Czyżówka opłacono
59 Bittner Łukasz Bytom Bieg Główny 10km Team Papry opłacono
60 Wosik Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Tytanowe dżdżownice opłacono
61 Buława Łukasz Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
62 Buława Ewa Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
63 Szczepański Janusz Szczepański Mysłowice-Morgi Bieg Główny 10km brak opłacono
64 Jara Jerzy Mysłowice Bieg Główny 10km jeszcze nie emeryt FH MIX M-ce opłacono
65 kpt. Komosa Marian Chorzów Bieg Główny 10km Związek Legionistów Polskich Kraków Oleandry ul. 3-go Maja 7 "Dom Piłsudskiego opłacono
66 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km Gluten Sruten opłacono
67 Bromboszcz Karol Katowice Bieg Główny 10km Truchtacz-Mysłowice opłacono
68 Bohm Mariusz MYSŁOWICE Bieg Główny 10km opłacono
69 Walasiak kamila mysłowice Bieg Główny 10km
70 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Główny 10km Będzin Team
71 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg Główny 10km Będzin Team
72 Kulpa Marek Mikołów Bieg Główny 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
73 Kubiak Edyta Wodzisław Śląski Bieg Główny 10km opłacono
74 Turek Rafał Będzin Bieg Główny 10km owocowa kraina opłacono
75 Szatniewska Agnieszka Będzin Bieg Główny 10km owocowa kraina opłacono
76 Lewicka Elżbieta Knurów Bieg Główny 10km niezrzeszona opłacono
77 Palka Ania Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Szkoła Podstawowa nr1 w Mysłowicach opłacono
78 Bober Hanna Mysłowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Sp 1 Mysłowice opłacono
79 Muszer Nina Katowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 SP nr 34 Katowice opłacono
80 Marekwica Jakub Katowice Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Mk team
81 Mudy Michał Katowice Bieg Główny 10km AŚ Mysłowice
82 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
83 Kamińska Krystyna Mysłowice Bieg Główny 10km
84 Biegun Marcin Biegun Bielsko-Biala Bieg Główny 10km
85 Dombek Andrzej Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
86 Drapala Piotr Czajowice Bieg Główny 10km
87 Kowalczyk Joanna Kraków Bieg Główny 10km 1973 opłacono
88 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Bieg Główny 10km opłacono
89 Żołądek Igor Chełm Śląski Biegi Młodzieżowe roczniki 2003-2009 Szkoła Podstawowa nr2 w Chełmie Śląskim opłacono
90 Klich Izabela Mysłowice Bieg Główny 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
91 Dejas Tomasz Mysłowice Bieg Główny 10km
92 Bok Jarosław Dabrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
93 Krawczyński Sławomir Pszczyna Bieg Główny 10km opłacono
94 trefon michalina Rogoznik Bieg Główny 10km
95 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
96 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
97 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
98 Matykiewicz Marek Pogwizdów Bieg Główny 10km Lichota Team opłacono
99 Fibic Damian Chorzów Bieg Główny 10km opłacono
100 Redzik Dorota Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Urząd Transportu Kolejowego opłacono


Wyświetleń: 7340

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ