Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drabjewski Paweł | Więcbork | Półmaraton | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono | |
2 | Fleiszar Tymoteusz | Poznań | Półmaraton | |||
3 | Zaczyńska Anna | Lubin | Półmaraton | KS Metraco Polkowice | opłacono | |
4 | Górczyński Paweł | Poznań | Półmaraton | opłacono | ||
5 | Grzegorek Krzysztof | Poznań | Maraton | opłacono | ||
6 | PERZ MARZENNA | BUKOWIEC | Maraton | NKB Chyży | opłacono | |
7 | Dziudziel Maciej | WRONKI | Półmaraton | opłacono | ||
8 | Jasiński Arkadiusz | Bydgoszcz | Maraton | opłacono | ||
9 | Dembiński Marek | Poznań | Półmaraton | opłacono | ||
10 | sypniewska Hanna | Gdynia | Maraton | Spartanie Dzieciom/Golden Team | opłacono | |
11 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Maraton | opłacono | ||
12 | Zbyszewska Izabela | Złotniki | Półmaraton | opłacono | ||
13 | Łukaszewicz Joanna | Zielona Góra | Półmaraton NW | Zielona Góra GREEN TEAM | opłacono | |
14 | Wójcik Marcin | Wronki | Półmaraton | |||
15 | Grygiel Monika | Gruszczyn | Półmaraton NW | FACE Nordic Walking TEAM | opłacono | |
16 | Świtała Natalia | Góra | Półmaraton NW | Biegacze Juniora - Runners Team | opłacono | |
17 | Janas Maria | Czerwonak | Półmaraton NW | Biegacze Juniora - Runners Team | opłacono | |
18 | Janas Dariusz | Czerwonak | Maraton | Biegacze Juniora - Runners Team | opłacono | |
19 | SOBKOWIAK Ewa | Poznan | Maraton | Brylant Kórnik | opłacono | |
20 | Baraniecki Zbigniew | Poznan | Półmaraton | Brylant Kórnik | opłacono | |
21 | kompanowski mariusz | Lubiszyn | Maraton | NKB Chyży Nowy Tomyśl | opłacono | |
22 | Paszkiewicz-Kęsiak Anita | Łódź | Półmaraton NW | Forever Young Łódź | opłacono | |
23 | Stupnowicz Przemek | Łódź | Półmaraton | Forever Young Łódź | opłacono | |
24 | Ratajczak Konrad | Pniewy | Półmaraton | amator ;) | opłacono | |
25 | Dersley Stephen | Poznan | Półmaraton | opłacono | ||
26 | Ciesielski Jerzy | Łódź | Półmaraton NW | opłacono | ||
27 | Grzegorzewski Rafal | Niemcz | Półmaraton | opłacono | ||
28 | Skiba Krzysztof | Polkowice | Półmaraton NW | KS Metracko Polkowice | opłacono | |
29 | Kuczyński Piotr | Poznań | Maraton | NKB Chyży Nowy Tomyśl | opłacono | |
30 | Czecholiński Piotr | Leszno | Maraton | K&P TEAM | opłacono | |
31 | Kucharski Jakub | Gruszczyn | Półmaraton | jku1979 | opłacono | |
32 | Jackiewicz Arkadiusz | Głogów | Maraton | WKU w Głogowie | opłacono | |
33 | Smolak Agata | Wolsztyn | Maraton | |||
34 | Żuk Paweł | Warszawa | Maraton | Biegam na Tarchominie | opłacono | |
35 | Tejchma Natalia | Warszawa | Półmaraton | Biegam na Tarchominie | opłacono | |
36 | Kubik Michał | Międzyrzecz | Półmaraton | Decathlon Swadzim | ||
37 | Witczak Jolanta | Lusowo | Maraton | Tarnowo Podgórne - Poziom Wyżej | opłacono | |
38 | Grabiński Waldemar | Rogoźno | Maraton | Rogoziński Klub Biegacza | opłacono | |
39 | Serafiński Mirosław | Poznań | Maraton | |||
40 | Janczyk Małgorzata | Łódź | Półmaraton NW | Forever Young Łódź | opłacono | |
41 | Borek Maciej | Poznań | Półmaraton | KB Maniac Poznań | opłacono | |
42 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Maraton | opłacono | ||
43 | Marciniak Maciej | Poznań | Półmaraton | opłacono | ||
44 | Karamucki Jacek | Polkowice | Maraton | Drużyna Szpiku | opłacono | |
45 | Lirsz Justyna | Biedrusko | Półmaraton | Stowarzyszenie Biedrusko | opłacono | |
46 | Czerwiński Maciej | Skórzewo | Półmaraton | Kibolski KS | opłacono |
Wyświetleń: 14181