Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wesołowski Adam | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | YelloBike | |
2 | Rudzki Łukasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | BTD | |
3 | Kozok Łukasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | BTD | |
4 | Kula Marcin | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
5 | Zajączkowski Łukasz | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Chorzowski Klub Rowerowy | |
6 | Dudek Eliza | Rybnik | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
7 | Styczeń Marcin | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
8 | Krzemiński Paweł | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
9 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Yellobike | |
10 | Machowski Artur | Bielsko-Biała | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
11 | Marszalik Anna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
12 | Marszalik Stanisław | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
13 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
14 | Jarecka Agnieszka | Mikołów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Odkrywcy Taurus | |
15 | Mickoś Karolina | Tychy | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
16 | Kubisty Anka | OŚWIĘCIM | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
17 | Górny Krzysztof | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
18 | Chmura Monika | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
19 | Chmura Tomasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
20 | Lasek Dawid | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
21 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
22 | Sobień Adam | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
23 | Chudzik Piotr | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
24 | Żabiński Leszek | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
25 | Czyż Robert | Wojkowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
26 | Ślusarczyk Beata | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
27 | Mazur Paweł | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
28 | Kmiotek Michał | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Hołda Team | |
29 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Yellobike | |
30 | Filipiak Piotr | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
31 | Rost Adam | Świętochłowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
32 | Mazur Jerzy | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
33 | Szewczyk Mateusz | Zawiercie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Sengam Sport Racing Team | |
34 | Płoszczyca Kamila | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
35 | Sas Paweł | Sosnowiec | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Alva 1 - Rowery.ruda.pl Team | |
36 | Linecki Andrzej | Sosnowiec | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
37 | Linecka Monika | Sosnowiec | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
38 | Zentlik Marcin | Siemianowice Śląskie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Odkrywcy Taurus | |
39 | Borowiecki Michał | Bolesław | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Olkusz Team | |
40 | Musiał Michał | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
41 | Malik Tomasz | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
42 | małochleb mateusz | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | trenujtriathlon | |
43 | Kłopot Paweł | Świętochłowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
44 | Pantak Wiktor | Katowice | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | |||
45 | Pantak Arkadiusz | Katowice | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | |||
46 | Oleksy Krzysztof | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ADS Masna | |
47 | Cerowski Maciej | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
48 | Kogut Paweł | Gliwice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | PKD3D - blog o druku 3D | |
49 | Białojan Łukasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
50 | Lalik Michał | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
51 | Tendera Paweł | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Deloitte Adventure Team | |
52 | Saliński Bartosz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
53 | PROMIŃSKI MICHAŁ | KATOWICE | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
54 | Kisiel Dawid | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
55 | Mędrecka Magdalena | Śrubarnia | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Sengam Sport Racing Team | |
56 | Sawecki Grzegorz | Będzin | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
57 | Lalik Malwina | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
58 | Pietrek Marcin | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
59 | Pabich Paweł | Zawiercie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Sengam Sport Racing Team | |
60 | Rasztabiga Marcin | Zawiercie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Sengam Sport Racing Team | |
61 | Drab Michał | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
62 | Tabor Mirosław | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Chorzowski Klub Rowerowy | |
63 | Góra Przemo | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
64 | Kwapulinski Krzysztof Kwapulinski | Świętochłowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
65 | Jaworski Maciej Jaworski | Zawiercie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Sengam Sport Racing Team | |
66 | Kapellak Adriana | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | MTB Absalon Team | |
67 | Bartnikiewicz Piotr | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
68 | Foltak Arkadiusz | Strzeleczki | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Gmina Strzeleczki | |
69 | Winiarski Przemek | Bytom | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | scottdealer.com | |
70 | Sipek Jan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
71 | Obcarski Radek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
72 | Harazin Kacper | Łaziska Górne | Wyścig rowerowy dzieci | |||
73 | Machowska Monika | Bielsko-Biała | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
74 | Bożek Jan | Jaworzno | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
75 | Dudek Jakub | Rybnik | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
76 | Smieszkoł Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
77 | Kmiotek Zuza | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Hołda Team | |
78 | Kmiotek Bartek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Hołda Team | |
79 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Yellobike | |
80 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
81 | Czyżewski Kacper | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
82 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 66 Katowice | |
83 | Rost Maja | Świętochłowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | KS Piątka Chorzów | |
84 | Ciszek Amelia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
85 | Linecki Jakub | Sosnowiec | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
86 | Linecki Robert | Sosnowiec | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
87 | Kłopot Daniel | Świętochłowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
88 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
89 | Muskała Nina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Żłobek Słonik | |
90 | Radzikiewicz Grzegorz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
91 | Kucia Franciszek | Mysłowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
92 | Kucia Leon | Mysłowice | Wyścig rowerowy dzieci | |||
93 | Pantak Marianna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP 37 | |
94 | Koźlik Oliwia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP 11 Katowice | |
95 | Cerowska Lenka | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
96 | Cerowska Tola | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
97 | Mika Aleksander | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | MP nr 55 w Katowicach | |
98 | Taczewska Zuzanna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
99 | Taczewski Julian | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
100 | Szmigel Jagoda | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci |
Wyświetleń: 5724