Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartnikiewicz Piotr | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
2 | Bednarz Filip | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole nr 40 w Katowicach | |
3 | Bereska Wiktor | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Muks Naprzód Janów | |
4 | Białojan Łukasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
5 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Yellobike | |
6 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Yellobike | |
7 | Borowiecki Michał | Bolesław | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Olkusz Team | |
8 | Botorek Anna | CHORZÓW | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Szkoła podstawowa nr 12 w chorzowie | |
9 | Bożek Jan | Jaworzno | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
10 | Błaszczyk Igor | Siemianowice śląskie | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
11 | Cerowska Lenka | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
12 | Cerowska Tola | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
13 | Cerowski Maciej | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
14 | Chmura Monika | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
15 | Chmura Tomasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
16 | Chudzik Piotr | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
17 | Ciszek Amelia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
18 | Czyż Robert | Wojkowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
19 | Czyżewski Kacper | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
20 | Dejas Paulinka | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP 37 Katowice | |
21 | Dobrowolski Jan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
22 | Drab Julia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
23 | Drab Michał | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
24 | Drab Szymon | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
25 | Dudek Eliza | Rybnik | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
26 | Dudek Jakub | Rybnik | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
27 | Dziwiński Piotr | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
28 | Filipiak Piotr | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
29 | Foltak Arkadiusz | Strzeleczki | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Gmina Strzeleczki | |
30 | Foltak Szymon | Strzeleczki | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Przedszkole Strzeleczki | |
31 | Gabryś Ania | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Miejskie Przedszkole nr 30 Ruda Śląska | |
32 | Gabryś Paulina | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Szkoła Podstawowa nr 13 Ruda Śląska | |
33 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
34 | Góra Przemo | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
35 | Górny Krzysztof | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
36 | Grzomba Adam | Mysłowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
37 | Grzymska Aleksandra | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp nr 21 Katowice | |
38 | Grzymski Wojciech | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp nr 21 Katowice | |
39 | Harazin Kacper | Łaziska Górne | Wyścig rowerowy dzieci | |||
40 | Honkisz Kamil | Kozy | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp nr.1 Kozy | |
41 | Honkisz Karol | Kozy | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp nr.1 Kozy | |
42 | Janik Hanna | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
43 | Jarecka Agnieszka | Mikołów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Odkrywcy Taurus | |
44 | Jaworski Maciej Jaworski | Zawiercie | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Sengam Sport Racing Team | |
45 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
46 | Kamiński Leon | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
47 | Kapellak Adriana | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | MTB Absalon Team | |
48 | Kaszyca Łukasz | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
49 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP nr 66 Katowice | |
50 | Kisiel Dawid | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
51 | Kmiotek Bartek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Hołda Team | |
52 | Kmiotek Michał | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Hołda Team | |
53 | Kmiotek Zuza | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Hołda Team | |
54 | Kogut Paweł | Gliwice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | PKD3D - blog o druku 3D | |
55 | Kopacz Eryk | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
56 | Koźlik Oliwia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | SP 11 Katowice | |
57 | Kozok Łukasz | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | BTD | |
58 | Krzemiński Paweł | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
59 | Krzos Emilia | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
60 | Krzos Maciej | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
61 | Kubisty Anka | OŚWIĘCIM | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
62 | Kucia Franciszek | Mysłowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
63 | Kucia Leon | Mysłowice | Wyścig rowerowy dzieci | |||
64 | Kula Marcin | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
65 | Kwapulinski Krzysztof Kwapulinski | Świętochłowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
66 | Kłopot Daniel | Świętochłowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
67 | Kłopot Paweł | Świętochłowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
68 | Lalik Malwina | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
69 | Lalik Michał | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
70 | Lasek Dawid | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
71 | Linecka Monika | Sosnowiec | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
72 | Linecki Andrzej | Sosnowiec | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
73 | Linecki Jakub | Sosnowiec | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
74 | Linecki Robert | Sosnowiec | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
75 | Lisik-Górnik Borys | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | WKRS Junior Katowice | |
76 | Lisik-Górnik Hugo | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | WKRS Junior Katowice | |
77 | Lizoń Leon | katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
78 | Machowska Monika | Bielsko-Biała | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
79 | Machowski Artur | Bielsko-Biała | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
80 | Malik Tomasz | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
81 | Malinowska Maja | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp51 | |
82 | Malinowski Kacper | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Mp91 | |
83 | Marszalik Anna | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
84 | Marszalik Stanisław | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
85 | MATUSZCZYK Jan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
86 | Mazur Jerzy | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
87 | Mazur Paweł | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
88 | małochleb mateusz | katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | trenujtriathlon | |
89 | Mędrecka Magdalena | Śrubarnia | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | Sengam Sport Racing Team | |
90 | Mickoś Karolina | Tychy | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
91 | Mika Aleksander | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | MP nr 55 w Katowicach | |
92 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
93 | Morawska Laura | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Sp51 | |
94 | Morawska Nina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Mp91 | |
95 | Musiał Michał | Chorzów | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ||
96 | Muskała Nina | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | Żłobek Słonik | |
97 | Obcarski Radek | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | ||
98 | Oboński Iwan | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci | MP nr 55 w Katowicach | |
99 | Oleksy Krzysztof | Katowice | Polska | Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli | ADS Masna | |
100 | Olszewski Bruno | Katowice | Polska | Wyścig rowerowy dzieci |
Wyświetleń: 5722