Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilma Paweł | Kłodawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
2 | Dmytro Musiiatchenko | Leszno | Polska | 10 km | ACHILLES LESZNO | S | |
3 | Ptashuk Katsiaryna Ptashuk | Leszno | Polska | 10 km | ACHILLES LESZNO | S | |
4 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | 10 km | S | opłacono on-line | |
5 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
6 | Ostrowski Zbigniew | Bietowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
7 | Sabisz Krzysztof | Bytów | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
8 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
9 | Oller Jakub | Tczew | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
10 | Jończyk Marcin | Wejherowo | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
11 | Strzeszyński Wojtek | Tczew | Polska | 10 km | Pamir Team | L | opłacono on-line |
12 | Mąkosa Martyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
13 | Kiliarska Valentyna | Ukraine | Polska | 10 km | |||
14 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
15 | Pior Karolina | Skórcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
16 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 10 km | S | opłacono on-line | |
17 | Grabowski Szymon | Gdynia | Polska | 10 km | PwC FCU Run Team | opłacono on-line | |
18 | Adamczyk Bożena | Pasłęk | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
19 | Adamczyk Zbigniew | Pasłęk | Polska | 10 km | KB BiegamBoLubię Pasłęk | L | opłacono on-line |
20 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
21 | Michnowicz Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | XL | opłacono on-line | |
22 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Polska | 10 km | Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk | M | |
23 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km | El Contragolpe/Runnersi S7 Banino | XS | opłacono on-line |
24 | Smentoch Radek | Żukowo | Polska | 10 km | nieDZIELNI biegacze | opłacono on-line | |
25 | Smentoch Karolina | Żukowo | Polska | 10 km | nieDZIELNI biegacze | opłacono on-line | |
26 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | M | opłacono on-line |
27 | Kurowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
28 | Suchy Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Polpharma Run Team | L | |
29 | Jasnoch Robert | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
30 | KRAUZA BEATA | KARTUZY | Polska | 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | M | |
31 | CZERNIA MICHALINA | STRASZYN | Polska | 10 km | S | opłacono on-line | |
32 | Reimus Leszek | Ocypel | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
33 | lech jacek | lubichowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
34 | Kałas Magdalena | Gdańsk | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
35 | Sławiński Damian | Gdynia | Polska | 10 km | LKS Zorza Gdynia | M | opłacono on-line |
36 | Kuc Łukasz | O | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
37 | Osiak Tomasz | Gniew | Polska | 10 km | TEAM RULIŃSKI | L | opłacono on-line |
38 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | 10 km | Szkoła Policji Słupsk | L | |
39 | Knut Seweryn | Starogard Gdański | Polska | 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | M | opłacono on-line |
40 | Grzybowski Maksym | Gdynia | Polska | 10 km | LKS Zorza Gdynia | M | opłacono on-line |
41 | Barańczyk Jan | Kielce | Polska | 10 km | S | opłacono on-line | |
42 | Ruda Joanna | Gniew | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
43 | Felski Ireneusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
44 | Jończyk Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
45 | Melka tomek | Dzierzgoń | Polska | 10 km | DzierzgońTeam | M | |
46 | Elasri Abderrahim | Benslimane | Maroko | 10 km | S | ||
47 | Walas Damian | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | |
48 | Głogowski Adam | Gdynia | Polska | 10 km | UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / ATC-Cargo Team | S | |
49 | Elasri Abderrahim | Chorzów | Polska | 10 km | S | opłacono on-line | |
50 | Gosiewski Krzysztof | Kołobrzeg | Polska | 10 km | 7Brygada Obrony Wybrzeża/3BatalionZmechanizowany Trzebiatów | M | |
51 | Hofman Anita | Gdańsk | Polska | 10 km | GPEC Runners team | opłacono on-line | |
52 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
53 | rybarz artur | Brzeszcze | Polska | 10 km | Zadyszka OŚwięcim | opłacono on-line | |
54 | Labuda Marek | Lębork | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
55 | Kaczmarczyk Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Run Beach Morning Gdańsk | M | |
56 | Hojny Joanna | Gdańsk | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
57 | Stencel Sebastian | Gdańsk | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
58 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
59 | Rożek Paulina | Kaliska | Polska | 10 km | S | opłacono on-line | |
60 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | S | opłacono on-line |
61 | Flisikowski Wojciech Flisikowski | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
62 | Trzeciak Mateusz | Głogów | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
63 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega / LOTOS Running Team | XS | opłacono on-line |
64 | Dawidowski Marek | Kartuzy | Polska | 10 km | GPEC Runners team | L | opłacono on-line |
65 | Ossowski Rufin | Starogard Gd. | Polska | 10 km | Polpharma Run Team | ||
66 | Pucek Artur | Starogard Gdański | Polska | 10 km | L | opłacono on-line | |
67 | Szymańska Jolanta | Ruda | Polska | 10 km | Husaria Race Team | M | opłacono on-line |
68 | Wąsek Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Polpharma Run Team | L | |
69 | Bączkowski Szymon | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Polpharma Run Team | L | |
70 | Piekut Anna | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | |
71 | Ślot Michał | Toruń | Polska | 10 km | POLKRYS TEAM | M | opłacono on-line |
72 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
73 | Grygorowicz Monika | Rumia | Polska | 10 km | Ambitious Runners Team | M | opłacono on-line |
74 | Grygorowicz Marcin | Rumia | Polska | 10 km | Ambitious Runners Team | L | opłacono on-line |
75 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
76 | Pokwicki Wojtek | Iława | Polska | 10 km | Iława Biega | M | opłacono on-line |
77 | Jaroch-Lidzbarska Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | Ambitious Runners Team/Motywatornia Team | S | opłacono on-line |
78 | Budzińska-Kożyczkowska Karolina | Banino | Polska | 10 km | Runnersi S7 Banino | S | opłacono on-line |
79 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | L | opłacono on-line |
80 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km | S...K...S | S | opłacono on-line |
81 | Majna Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
82 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | 10 km | M | opłacono on-line | |
83 | Dias Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | XS | opłacono on-line | |
84 | Lidzbarski Janusz | Chwaszczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
85 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Malinowa Mamba | M | opłacono on-line |
86 | Majkowski Stanisław | Bytów | Polska | 10 km | KB GOCH Bytów | L | opłacono on-line |
87 | Jankowski Wojciech | Kokoszkowy | Polska | 10 km | GrupaBiegamBoLubie | opłacono on-line | |
88 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | M | opłacono on-line |
89 | Ossowski Dariusz | Koteże | Polska | 10 km | Polpharma Run Team | opłacono on-line | |
90 | Krupiak Katarzyna | Kołobrzeg | Polska | 10 km | Rowery Małgośka Team | M | opłacono on-line |
91 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | 10 km | LKS "ZANTYR" Sztum | XL | opłacono on-line |
92 | Adamska Justyna | Banino | Polska | 10 km | opłacono on-line | ||
93 | godlewski łukasz | malbork | Polska | 10 km | Godlewski Runners | M | opłacono on-line |
94 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line | |
95 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 10 km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line | |
96 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | XL | opłacono on-line | |
97 | Lemke Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | Gdyński Triathlon | M | opłacono on-line |
98 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | 10 km | Kociewski Klub Biegacza | XL | opłacono on-line |
99 | Krzyszkowski Andrzej | Gdynia | Polska | 10 km | niestowarzyszony | M | opłacono on-line |
100 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | Safe Sport Team | XL | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23166