27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ

10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Niepełnosprawni Służby mundurowe DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 386 KIMAIYO HILLARY KIPTUM M 1 M 20-29 KENYAN 10km 0:29:27 20.37 [km/h]
2 381 DIDOVODIUK DMYTRO M 2 M 30-39 IVANO-FRANKOVSK MK LUCHESK 10km 0:30:16 19.82 [km/h]
3 418 DOBROWOLSKI EMIL M 3 M 30-39 CHOTOMÓW LŁKS PREFBET-ŚNIADOWO ŁOMŻA 10km 0:30:18 19.80 [km/h]
4 387 ROTICH MARK KIPCHUMBA M 4 M 30-39 KENYAN 10km 0:30:20 19.78 [km/h]
5 398 GOSIEWSKI KRZYSZTOF M 5 M 30-39 KOŁOBRZEG 7BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/3BATALIONZMECHANIZOWANY TRZEBIATÓW Służby mundurowe 10km 0:30:20 19.78 [km/h]
6 147 KUJAWSKI ŁUKASZ M 6 M 30-39 ŻUKOWO RUNNERSI S7 BANINO Służby mundurowe 10km 0:30:24 19.74 [km/h]
7 372 YUSHCHANKA MAKSIM M 7 M 20-29 1 BELARUS DINAMO Służby mundurowe 10km 0:31:09 19.26 [km/h]
8 371 SLAVENSKI ILYA M 8 M 30-39 1 GOMEL Służby mundurowe 10km 0:31:23 19.12 [km/h]
9 213 NIEMCZYK MATEUSZ M 9 M 20-29 2 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD 10km 0:31:46 18.89 [km/h]
10 400 GŁOGOWSKI ADAM M 10 M 20-29 3 GDYNIA UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK / ATC-CARGO TEAM 10km 0:33:15 18.05 [km/h]
11 375 KACZMAREK MATEUSZ M 11 M 20-29 4 RAKONIEWICE ASICS FRONTRUNNER POLAND 10km 0:33:18 18.02 [km/h]
12 269 SIECIŃSKI MARCIN M 12 M 30-39 2 ŻUKOWO RUNNERSI S7 BANINO Służby mundurowe 10km 0:33:22 17.98 [km/h]
13 275 SŁAWIŃSKI DAMIAN M 13 M 30-39 3 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 10km 0:33:42 17.80 [km/h]
14 391 OCHAL OLGA K 1 K 30-39 BYDGOSZCZ ASICS FRONTRUNNER 10km 0:34:07 17.59 [km/h]
15 399 DZIERLIŃSKI PAWEŁ M 14 M 30-39 4 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 10km 0:34:12 17.54 [km/h]
16 373 SOMARA IRYNA K 2 K 20-29 BELARUS GRODNOO BLSPORT 10km 0:34:14 17.53 [km/h]
17 379 VILISOVA TATIANA K 3 K 30-39 NOVOMOSKOVSK MK LUCHESK 10km 0:34:21 17.47 [km/h]
18 359 ZYBOROWICZ BARTŁOMIEJ M 15 M 20-29 5 DUBENINKI 10km 0:34:24 17.44 [km/h]
19 442 MAZUREK PAWEŁ M 16 M 30-39 5 GDYNIA 0 0 0 10km 0:34:30 17.39 [km/h]
20 43 DERDOWSKI MICHAŁ M 17 M 20-29 6 MIROTKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10km 0:34:35 17.35 [km/h]
21 98 JAKUBOWSKI MAREK M 18 M 40-49 1 PSZCZÓŁKI RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:34:40 17.31 [km/h]
22 380 OVCHARUK VIRA K 4 K 30-39 VINNIZA MK LUCHESK 10km 0:34:41 17.30 [km/h]
23 388 MUTHE RUTH WANGUI K 5 K 20-29 KENYAN 10km 0:35:08 17.08 [km/h]
24 231 PAPROCKA EWELINA K 6 K 30-39 OBLIWICE Służby mundurowe 10km 0:35:48 16.76 [km/h]
25 72 GODLEWSKI ŁUKASZ M 19 M 30-39 6 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 10km 0:35:57 16.69 [km/h]
26 44 DIAS MAGDALENA K 7 K 20-29 1 GDYNIA 10km 0:36:09 16.60 [km/h]
27 294 STYŚ DARIUSZ M 20 M 30-39 7 PELPLIN 10km 0:36:11 16.58 [km/h]
28 286 STACHERSKI ŁUKASZ M 21 M 20-29 7 PRZEDBORZ AMBITIOUS RUNNERS TEAM 10km 0:36:25 16.48 [km/h]
29 197 MIKUŚ MARCIN M 22 M 30-39 8 PELPLIN EATON RUNNING TEAM 10km 0:36:26 16.47 [km/h]
30 321 TRZEBIATOWSKI JERZY M 23 M 30-39 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:36:32 16.42 [km/h]
31 62 GAPSKI MATEUSZ M 24 M 30-39 10 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 0:36:35 16.40 [km/h]
32 360 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 25 M 20-29 8 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:36:48 16.30 [km/h]
33 34 CZAJA LESZEK M 26 M 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:36:51 16.28 [km/h]
34 389 MUTHONI SUSAN WACHEKE K 8 K 20-29 2 KENYAN 10km 0:36:59 16.22 [km/h]
35 226 OSSOWSKI DARIUSZ M 27 M 50-59 1 KOTEŻE POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:37:01 16.21 [km/h]
36 88 HARTUNA ZENON M 28 M 50-59 2 PIECE FLORIAN CHOJNICE. PKP CARGO GDYNIA 10km 0:37:06 16.17 [km/h]
37 217 NOGA GRZEGORZ M 29 M 20-29 9 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ 10km 0:37:13 16.12 [km/h]
38 376 CZERWIAK ROBERT M 30 M 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:37:17 16.09 [km/h]
39 354 ZIENKIEWICZ PIOTR M 31 M 40-49 4 MŁYNARY 10km 0:37:26 16.03 [km/h]
40 165 LIDZBARSKI JANUSZ M 32 M 30-39 11 CHWASZCZYNO 10km 0:37:31 15.99 [km/h]
41 70 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 33 M 40-49 5 TCZEW AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 10km 0:37:50 15.86 [km/h]
42 10 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 9 K 30-39 1 GDYNIA EL CONTRAGOLPE/RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:37:51 15.85 [km/h]
43 402 POBŁOCKA KATARZYNA K 10 K 20-29 3 LĘBORK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK 10km 0:37:58 15.80 [km/h]
44 224 OSIAK TOMASZ M 34 M 0-19 1 GNIEW TEAM RULIŃSKI 10km 0:38:00 15.79 [km/h]
45 87 GRZYBOWSKI MAKSYM M 35 M 0-19 2 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA 10km 0:38:08 15.73 [km/h]
46 257 ROGOZA MATEUSZ M 36 M 20-29 10 ZIELIN NIEZRZESZONY 10km 0:38:28 15.60 [km/h]
47 207 MUSZAK ŁUKASZ M 37 M 20-29 11 BYTÓW LKB IM. BRACI PETK LĘBORK / AKADEMIA BIEGOWA 10km 0:38:28 15.60 [km/h]
48 409 KUJAWSKA MONIKA K 11 K 20-29 4 ŻUKOWO UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO 10km 0:38:33 15.56 [km/h]
49 75 GOSTKOWSKI ŁUKASZ M 38 M 30-39 12 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 10km 0:38:40 15.52 [km/h]
50 159 LEMKE KRZYSZTOF M 39 M 40-49 6 GDYNIA GDYŃSKI TRIATHLON 10km 0:38:45 15.48 [km/h]
51 436 STANISZEWSKI KRZYSZTOF M 40 M 30-39 13 MALBORK SPORT-EVO 10km 0:38:51 15.44 [km/h]
52 324 TUWALSKA MAŁGORZATA K 12 K 30-39 2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:38:55 15.42 [km/h]
53 314 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 41 M 30-39 14 GDAŃSK 10km 0:38:57 15.40 [km/h]
54 154 LABUDA MAREK M 42 M 50-59 3 LĘBORK 10km 0:38:57 15.40 [km/h]
55 40 DEKA PRZEMYSŁAW M 43 M 20-29 12 GDYNIA 10km 0:39:09 15.33 [km/h]
56 268 SATKIEWICZ PIOTR M 44 M 20-29 13 PASŁĘK OGRODOWA BIEGA/GETIN BANK PASŁĘK 10km 0:39:13 15.30 [km/h]
57 323 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 45 M 30-39 15 GDAŃSK 10km 0:39:15 15.29 [km/h]
58 150 KURKOWSKI MAREK M 46 M 50-59 4 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:16 15.28 [km/h]
59 392 BOJANOWSKI MICHAŁ M 47 M 30-39 16 LĘBORK KLUB 42,2 LEBORK 10km 0:39:32 15.18 [km/h]
60 358 ZINKA MACIEJ M 48 M 40-49 7 ŁUBIANA 10km 0:39:42 15.11 [km/h]
61 267 SABISZ KRZYSZTOF M 49 M 30-39 17 BYTÓW 10km 0:39:44 15.10 [km/h]
62 114 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 50 M 30-39 18 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY/OSP POGÓDKI Służby mundurowe 10km 0:39:45 15.09 [km/h]
63 158 LEGASZEWSKI ROMAN M 51 M 30-39 19 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 10km 0:39:52 15.05 [km/h]
64 293 STRZESZYŃSKI WOJTEK M 52 M 30-39 20 TCZEW PAMIR TEAM 10km 0:39:56 15.03 [km/h]
65 296 SZAMOCKI DOMINIK M 53 M 30-39 21 ŚLIWICE 10km 0:39:57 15.02 [km/h]
66 394 DUBIELLA MONIKA K 13 K 0-19 1 LUBICHOWO II LO STAROGARD GD 10km 0:39:59 15.01 [km/h]
67 316 TRAPP TOMASZ M 54 M 30-39 22 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:59 15.01 [km/h]
68 315 TRAPP MICHAŁ M 55 M 30-39 23 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:40:02 14.99 [km/h]
69 228 OSTROWSKI ZBIGNIEW M 56 M 30-39 24 BIETOWO Służby mundurowe 10km 0:40:15 14.91 [km/h]
70 345 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 57 M 30-39 25 SZPĘGAWSK GOIA 10km 0:40:17 14.89 [km/h]
71 176 MAJKOWSKI TOMASZ M 58 M 20-29 14 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:40:20 14.88 [km/h]
72 433 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 14 K 30-39 3 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:40:21 14.87 [km/h]
73 362 ŻARDECKI DAWID M 59 M 20-29 15 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:40:40 14.75 [km/h]
74 139 KRZYSZKOWSKI ANDRZEJ M 60 M 60-69 1 GDYNIA NIESTOWARZYSZONY 10km 0:40:45 14.72 [km/h]
75 283 SPERLING ARKADIUSZ M 61 M 0-19 3 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:40:46 14.72 [km/h]
76 86 GRZONKA KAMILA K 15 K 30-39 4 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:40:46 14.72 [km/h]
77 39 DAWIDOWSKI MAREK M 62 M 20-29 16 KARTUZY GPEC RUNNERS TEAM 10km 0:40:48 14.71 [km/h]
78 319 TRUDNOWSKI MACIEJ M 63 M 40-49 8 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 10km 0:40:52 14.68 [km/h]
79 108 KACZKOWSKA KATARZYNA K 16 K 30-39 5 STRASZYN 10km 0:40:54 14.67 [km/h]
80 382 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 64 M 40-49 9 NOWA WIEŚ RZECZNA POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:40:59 14.64 [km/h]
81 20 BŁASZAK ŁUKASZ M 65 M 30-39 26 SOLEC KUJAWSKI "BUBA" SOLEC KUJAWSKI 10km 0:41:02 14.62 [km/h]
82 42 DEPKA ADAM M 66 M 30-39 27 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:41:06 14.60 [km/h]
83 152 KUROWSKI MICHAŁ M 67 M 30-39 28 ELBLĄG GOLDEN TEAM 10km 0:41:12 14.56 [km/h]
84 331 WIERZYŃSKI MARCIN M 68 M 30-39 29 ŚLIWICE 10km 0:41:12 14.56 [km/h]
85 249 PUCEK ARTUR M 69 M 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:41:17 14.53 [km/h]
86 156 LANG PAWEŁ M 70 M 20-29 17 GDAŃSK LANG TEAM ŻABIANKA 10km 0:41:20 14.52 [km/h]
87 347 ZAKĘS MARCIN M 71 M 30-39 30 ELBLĄG ELBLĄGUE 10km 0:41:25 14.49 [km/h]
88 160 LEMKE LESZEK M 72 M 40-49 11 GDYNIA GDYNSKI TRIATHLON 10km 0:41:27 14.48 [km/h]
89 63 GAPSKI ZBIGNIEW M 73 M 60-69 2 STAROGARD GD. GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:41:28 14.47 [km/h]
90 196 MIKOWSKI MARIUSZ M 74 M 30-39 31 ELBLĄG 10km 0:41:33 14.44 [km/h]
91 279 SOWA KRZYSZTOF M 75 M 40-49 12 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 10km 0:41:36 14.42 [km/h]
92 254 REIMUS LESZEK M 76 M 50-59 5 OCYPEL 10km 0:41:37 14.42 [km/h]
93 9 BARANCZYK PIOTR M 77 M 30-39 32 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:41:39 14.41 [km/h]
94 148 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 17 K 40-49 1 ELBLĄG Służby mundurowe 10km 0:41:43 14.38 [km/h]
95 403 KASPEROWICZ ANDRZEJ M 78 M 30-39 33 GDANSK POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:41:47 14.36 [km/h]
96 297 SZARKO MACIEJ M 79 M 40-49 13 ELBLĄG Niepełnosprawni 10km 0:41:50 14.34 [km/h]
97 84 GRYGOROWICZ MARCIN M 80 M 30-39 34 RUMIA AMBITIOUS RUNNERS TEAM Służby mundurowe 10km 0:41:52 14.33 [km/h]
98 353 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 81 M 40-49 14 CHOJNICE 10km 0:41:55 14.31 [km/h]
99 434 TUWALSKI SŁAWOMIR M 82 M 30-39 35 GRABOWIEC 10km 0:42:03 14.27 [km/h]
100 45 DUDEK MARIUSZ M 83 M 40-49 15 WĄBRZEŹNO 10km 0:42:05 14.26 [km/h]
101 173 MAJEWSKI RYSZARD M 84 M 50-59 6 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM 10km 0:42:08 14.24 [km/h]
102 335 WIŚNIEWSKI KAMIL M 85 M 20-29 18 KRĄG 10km 0:42:20 14.17 [km/h]
103 260 RUCHLEWICZ NATALIA K 18 K 20-29 5 SZTUM 10km 0:42:26 14.14 [km/h]
104 237 PIEKUT ANNA K 19 K 30-39 6 TCZEW CROSSELITE 10km 0:42:30 14.12 [km/h]
105 311 TOKARSKI KRZYSZTOF M 86 M 60-69 3 GDAŃSK S...K...S 10km 0:42:35 14.09 [km/h]
106 104 JASNOCH ROBERT M 87 M 40-49 16 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:42:42 14.05 [km/h]
107 278 SOWA JOANNA K 20 K 40-49 2 KOSCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 10km 0:42:47 14.02 [km/h]
108 30 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 88 M 50-59 7 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:42:49 14.01 [km/h]
109 348 ZAKRZEWSKI JAKUB M 89 M 30-39 36 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE EBROGYM 10km 0:42:57 13.97 [km/h]
110 195 MIECZKOWSKI TOMASZ M 90 M 40-49 17 PASŁĘK 10km 0:42:58 13.96 [km/h]
111 232 PATELCZYK SŁAWOMIR M 91 M 40-49 18 DEMLIN 10km 0:42:59 13.96 [km/h]
112 64 GAWRON PIOTR M 92 M 40-49 19 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 10km 0:43:04 13.93 [km/h]
113 97 JACKOWSKI PIOTR M 93 M 20-29 19 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:43:11 13.89 [km/h]
114 383 SZCZEPANIAK PRZEMYSŁAW M 94 M 20-29 20 KOKOSZOWY 10km 0:43:20 13.85 [km/h]
115 374 MELLER MARIUSZ M 95 M 40-49 20 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:43:24 13.82 [km/h]
116 401 SUCHY DARIUSZ M 96 M 30-39 37 GDAŃSK POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:43:29 13.80 [km/h]
117 126 KORDA MARCIN M 97 M 40-49 21 TCZEW KS OCYPEL 2010 10km 0:43:30 13.79 [km/h]
118 166 LIETZ RENATA K 21 K 30-39 7 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 10km 0:43:40 13.74 [km/h]
119 219 NOWOSIELSKI PIOTR M 98 M 40-49 22 SZTUM LKS "ZANTYR" SZTUM 10km 0:43:48 13.70 [km/h]
120 142 KUC ŁUKASZ M 99 M 20-29 21 O 10km 0:43:53 13.67 [km/h]
121 22 BORSZEWSKI TOMASZ M 100 M 30-39 38 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:44:09 13.59 [km/h]
122 235 PETKA LUCYNA K 22 K 40-49 3 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:44:09 13.59 [km/h]
123 423 SLISEWSKI TOMASZ M 101 M 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:44:10 13.58 [km/h]
124 35 CZAPIEWSKI PAWEŁ M 102 M 0-19 4 CZERSK 10km 0:44:12 13.57 [km/h]
125 357 ZIMNY SEBASTIAN M 103 M 30-39 39 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:44:13 13.57 [km/h]
126 287 STACHOWICZ KAROLINA K 23 K 30-39 8 SKÓRCZ GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:44:16 13.55 [km/h]
127 352 ZAWISTOWSKI MARIUSZ M 104 M 30-39 40 TCZEW 10km 0:44:19 13.54 [km/h]
128 135 KROPIDŁOWSKI JACEK M 105 M 30-39 41 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:20 13.53 [km/h]
129 215 NIEWIADOMSKI PATRYK M 106 M 20-29 22 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:44:22 13.52 [km/h]
130 78 GRALAK JACEK M 107 M 40-49 24 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA 10km 0:44:22 13.52 [km/h]
131 291 STOSIK ARTUR M 108 M 40-49 25 PĄCZEWO Służby mundurowe 10km 0:44:24 13.51 [km/h]
132 167 LOOSE BARTOSZ M 109 M 30-39 42 ZBLEWO 10km 0:44:26 13.50 [km/h]
133 264 RULIŃSKA JULIA K 24 K 30-39 9 TCZEW AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:44:26 13.50 [km/h]
134 343 WOLIK DARIUSZ M 110 M 30-39 43 GDYNIA MUSCLE-ZONE.PL 10km 0:44:28 13.49 [km/h]
135 330 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 111 M 50-59 8 ANIOŁOWO 10km 0:44:31 13.48 [km/h]
136 406 KONECKO IZABELA K 25 K 50-59 1 SOPOT 10km 0:44:32 13.47 [km/h]
137 122 KNUT SEWERYN M 112 M 40-49 26 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:44:33 13.47 [km/h]
138 109 KACZYŃSKI DANIEL M 113 M 30-39 44 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10km 0:44:36 13.45 [km/h]
139 76 GRABOWSKI SZYMON M 114 M 30-39 45 GDYNIA PWC FCU RUN TEAM 10km 0:44:39 13.44 [km/h]
140 101 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA K 26 K 30-39 10 GDYNIA AMBITIOUS RUNNERS TEAM/MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:44:50 13.38 [km/h]
141 230 PAŁKA STANISŁAW M 115 M 50-59 9 GDAŃSK 10km 0:44:55 13.36 [km/h]
142 256 ROGOWSKI WOJCIECH M 116 M 40-49 27 PELPLIN 10km 0:44:56 13.35 [km/h]
143 174 MAJEWSKI WOJCIECH M 117 M 30-39 46 DZIERZGON DZIERZGOŃ TEAM 10km 0:44:58 13.34 [km/h]
144 93 INGIELEWICZ MAGDA K 27 K 30-39 11 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:45:08 13.29 [km/h]
145 334 WILUSZ KRZYSZTOF M 118 M 30-39 47 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 10km 0:45:12 13.27 [km/h]
146 201 MISZKE KAZIMIERZ M 119 M 60-69 4 CZERSK FLORIAN CHOJNICE Niepełnosprawni 10km 0:45:24 13.22 [km/h]
147 301 SZMYT DAWID M 120 M 20-29 23 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:24 13.22 [km/h]
148 48 EBERTOWSKI MICHAŁ M 121 M 20-29 24 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:24 13.22 [km/h]
149 351 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 122 M 50-59 10 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 10km 0:45:30 13.19 [km/h]
150 6 BABIŃSKI MACIEJ M 123 M 30-39 48 STAROGARD GDAŃSKI Służby mundurowe 10km 0:45:39 13.14 [km/h]
151 341 WODZIKOWSKI WOJCIECH M 124 M 30-39 49 GDAŃSK 10km 0:45:43 13.12 [km/h]
152 74 GORCZYCA SŁAWOMIR M 125 M 40-49 28 KOSZWAŁY 10km 0:45:43 13.12 [km/h]
153 253 RATAJCZAK DAWID M 126 M 30-39 50 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:45:50 13.09 [km/h]
154 428 KOSZEWSKI SŁAWOMIR M 127 M 40-49 29 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 10km 0:45:52 13.08 [km/h]
155 288 STENCEL RADOSŁAW M 128 M 30-39 51 KOŚCIERZYNA 10km 0:45:54 13.07 [km/h]
156 128 KORDECKI WIESŁAW M 129 M 50-59 11 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:45:59 13.05 [km/h]
157 184 MARNIK JANUSZ M 130 M 40-49 30 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:45:59 13.05 [km/h]
158 95 JABŁOŃSKI ANDRZEJ M 131 M 40-49 31 CZARNE BIEGAM BO LUBIĘ Służby mundurowe 10km 0:46:03 13.03 [km/h]
159 303 SZYMAŃSKA JOLANTA K 28 K 20-29 6 RUDA HUSARIA RACE TEAM 10km 0:46:04 13.02 [km/h]
160 285 SROKA JERZY M 132 M 50-59 12 BORZECHOWO TRI STAROGARD 10km 0:46:12 12.99 [km/h]
161 164 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 133 M 30-39 52 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:46:19 12.95 [km/h]
162 325 TYMOSZEWSKI WALDEMAR M 134 M 50-59 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 0:46:21 12.94 [km/h]
163 262 RUCZYŃSKI MACIEJ M 135 M 50-59 14 RUMIA MR TEAM 10km 0:46:23 12.94 [km/h]
164 199 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 136 M 40-49 32 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10km 0:46:27 12.92 [km/h]
165 57 FLISIKOWSKI WOJCIECH M 137 M 40-49 33 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:46:33 12.89 [km/h]
166 127 KORDECKI ROBERT M 138 M 20-29 25 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:46:36 12.88 [km/h]
167 27 BUDZIŃSKA-KOŻYCZKOWSKA KAROLINA K 29 K 30-39 12 BANINO RUNNERSI S7 BANINO 10km 0:46:43 12.84 [km/h]
168 290 STOLARCZYK MACIEK M 139 M 40-49 34 GDAŃSK 10km 0:46:52 12.80 [km/h]
169 349 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 140 M 50-59 15 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 10km 0:46:54 12.79 [km/h]
170 265 RYBARZ ARTUR M 141 M 50-59 16 BRZESZCZE ZADYSZKA OŚWIĘCIM 10km 0:47:01 12.76 [km/h]
171 416 ZIEMANN TOMASZ M 142 M 40-49 35 TCZEW CROSSELITE 10km 0:47:03 12.75 [km/h]
172 259 ROŻEK PAULINA K 30 K 20-29 7 STAROGARD GDANSKI 0 10km 0:47:04 12.75 [km/h]
173 338 WŁOCH KRZYSZTOF M 143 M 40-49 36 BIALACHOWO MORSY ZBLEWO / KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:47:05 12.74 [km/h]
174 41 DEMBEK SŁAWOMIR M 144 M 30-39 53 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:47:06 12.74 [km/h]
175 60 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 31 K 30-39 13 GDAŃSK 10km 0:47:07 12.73 [km/h]
176 393 GAWARKIEWICZ TOMASZ M 145 M 40-49 37 GDYNIA 10km 0:47:09 12.73 [km/h]
177 363 MIZERA MARIUSZ M 146 M 30-39 54 SKARSZEWY 10km 0:47:13 12.71 [km/h]
178 145 KUHN RAFAŁ M 147 M 30-39 55 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:17 12.69 [km/h]
179 277 SMENTOCH RADEK M 148 M 20-29 26 ŻUKOWO NIEDZIELNI BIEGACZE 10km 0:47:17 12.69 [km/h]
180 245 PRABUCKI ROBERT M 149 M 30-39 56 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:19 12.68 [km/h]
181 244 PRABUCKI PIOTR M 150 M 40-49 38 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:47:19 12.68 [km/h]
182 33 CYLKOWSKI GRZEGORZ M 151 M 30-39 57 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:21 12.67 [km/h]
183 123 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 152 M 50-59 17 ZBLEWO KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 10km 0:47:27 12.64 [km/h]
184 407 ZYGFRYD LIBAN M 153 M 70-75 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:32 12.62 [km/h]
185 429 JASTRZĘBSKA JOWITA K 32 K 20-29 8 SOPOT SALTUS SPORT TEAM 10km 0:47:35 12.61 [km/h]
186 289 STENCEL SEBASTIAN M 154 M 40-49 39 GDAŃSK 10km 0:47:37 12.60 [km/h]
187 194 MICHNOWICZ PIOTR M 155 M 50-59 18 GDAŃSK 10km 0:47:40 12.59 [km/h]
188 144 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 156 M 20-29 27 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:47:40 12.59 [km/h]
189 125 KOMASARA PIOTR M 157 M 20-29 28 MALBORK Służby mundurowe 10km 0:47:44 12.57 [km/h]
190 355 ZIENKIEWICZ RAFAL M 158 M 30-39 58 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:46 12.56 [km/h]
191 317 TREDER MARIUSZ M 159 M 50-59 19 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:47:48 12.55 [km/h]
192 55 FIEREK BOŻENA K 33 K 60+ 1 CZERSK GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:47:51 12.54 [km/h]
193 220 ODZIEMCZYK TOMASZ M 160 M 30-39 59 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:47:54 12.53 [km/h]
194 185 MARSZALEC MATEUSZ M 161 M 0-19 5 STAROGARD GDAŃSKI KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI. 10km 0:48:01 12.50 [km/h]
195 168 LUBIŃSKA IZABELA K 34 K 40-49 4 KOŚCIERZYNA 10km 0:48:06 12.47 [km/h]
196 81 GRUCZA GRZEGORZ M 162 M 40-49 40 NOWY STAW BIEGAM DLA ZDROWIA 10km 0:48:08 12.47 [km/h]
197 302 SZUBERT KATARZYNA K 35 K 30-39 14 SIWIAŁKA GRUPA BIEGAMBOLUBIE 10km 0:48:10 12.46 [km/h]
198 2 ADAMCZYK ZBIGNIEW M 163 M 40-49 41 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 0:48:13 12.44 [km/h]
199 404 SZCZEPANIAK KATARZYNA K 36 K 0-19 2 KOKOSZKOWY GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:48:14 12.44 [km/h]
200 425 SZCZEPANIAK MACIEJ M 164 M 20-29 29 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:48:16 12.43 [km/h]
201 61 GAPSKA ANNA K 37 K 20-29 9 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 0:48:17 12.43 [km/h]
202 271 SIWCZAK MARIUSZ M 165 M 30-39 60 SOBOWIDZ 10km 0:48:21 12.41 [km/h]
203 100 JANKOWSKI WOJCIECH M 166 M 40-49 42 KOKOSZKOWY GRUPABIEGAMBOLUBIE 10km 0:48:26 12.39 [km/h]
204 189 MATLEWSKA MARZENA K 38 K 40-49 5 ELBLAG EL-BAŻANTY 10km 0:48:34 12.35 [km/h]
205 346 WSZELAK IWONA K 39 K 30-39 15 KULICE 10km 0:48:38 12.34 [km/h]
206 408 BĄCZKOWSKI SZYMON M 167 M 20-29 30 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:48:41 12.32 [km/h]
207 79 GREFKA STEFAN M 168 M 40-49 43 ŁĄG 10km 0:48:42 12.32 [km/h]
208 181 MALINOWSKI TOMASZ M 169 M 40-49 44 JEGŁOWNIK EL-BAŻANTY 10km 0:48:47 12.30 [km/h]
209 438 LABON MAGDALENA K 40 K 20-29 10 KOŚCIELNA JANIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:48:51 12.28 [km/h]
210 80 GROBELNY TOMASZ M 170 M 30-39 61 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:48:54 12.27 [km/h]
211 28 BUTOWSKA KATARZYNA K 41 K 30-39 16 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:48:55 12.27 [km/h]
212 26 BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ M 171 M 40-49 45 ELBLĄG BIEGAJĄCE ZAJĄCE 10km 0:49:04 12.23 [km/h]
213 313 TOMASZEWSKI KRYSTIAN M 172 M 30-39 62 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:49:07 12.22 [km/h]
214 252 PYTLIŃSKI KRZYSZTOF M 173 M 40-49 46 ELBLĄG 10km 0:49:12 12.20 [km/h]
215 233 PAUL KRZYSZTOF M 174 M 40-49 47 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:49:15 12.18 [km/h]
216 411 BRZYCKI MAREK M 175 M 40-49 48 BYDGOSZCZ 10km 0:49:17 12.17 [km/h]
217 188 MATEJA JÓZEF M 176 M 50-59 20 JANOWO GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:49:17 12.17 [km/h]
218 284 SPRĘGA AURELIA K 42 K 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:49:18 12.17 [km/h]
219 397 BOJAN ANDRZEJ M 177 M 40-49 49 GDYNIA 10km 0:49:19 12.17 [km/h]
220 105 JEDWABNIK MICHAŁ M 178 M 40-49 50 STAROGARD GD 10km 0:49:21 12.16 [km/h]
221 435 FLISIKOWSKI ŁUKASZ M 179 M 30-39 63 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:49:34 12.10 [km/h]
222 178 MAJOROWSKI KRZYSZTOF M 180 M 30-39 64 TCZEW 10km 0:49:37 12.09 [km/h]
223 157 LECH JACEK M 181 M 40-49 51 LUBICHOWO 10km 0:49:38 12.09 [km/h]
224 227 OSTROWSKI PIOTR M 182 M 40-49 52 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:40 12.08 [km/h]
225 5 ANUS KRZYSZTOF M 183 M 50-59 21 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:49:45 12.06 [km/h]
226 251 PUCZYŃSKI KAROL M 184 M 30-39 65 TCZEW 10km 0:49:45 12.06 [km/h]
227 12 BARAŃCZYK JAN M 185 M 0-19 6 KIELCE 10km 0:49:48 12.05 [km/h]
228 110 KAŁAS MAGDALENA K 43 K 20-29 11 GDAŃSK 10km 0:49:48 12.05 [km/h]
229 171 MACHNIKOWSKA KAROLINA K 44 K 30-39 17 ZBLEWO MORSY ZBLEWO/AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:49:48 12.05 [km/h]
230 395 LASKOWSKA JOANNA K 45 K 0-19 3 SKÓRCZ II LO STAROGARD GD 10km 0:49:49 12.04 [km/h]
231 116 KLAWIKOWSKA PAULINA K 46 K 30-39 18 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 10km 0:49:52 12.03 [km/h]
232 115 KIK ANDRZEJ M 186 M 70-75 2 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU / GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 10km 0:49:57 12.01 [km/h]
233 120 KLIN ANNA K 47 K 20-29 12 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:50:00 12.00 [km/h]
234 242 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 48 K 30-39 19 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:50:02 11.99 [km/h]
235 368 MIOTK MAREK M 187 M 20-29 31 GDAŃSK 10km 0:50:12 11.95 [km/h]
236 205 MROZEK MARCIN M 188 M 40-49 53 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:13 11.95 [km/h]
237 295 SZALEWSKI MARCIN M 189 M 30-39 66 STAROGARD GDAŃSKI JW1889 5KZ Służby mundurowe 10km 0:50:14 11.94 [km/h]
238 187 MATCZUK AGNIESZKA K 49 K 40-49 7 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 10km 0:50:18 11.93 [km/h]
239 129 KORTAS PAWEŁ M 190 M 0-19 7 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:50:21 11.92 [km/h]
240 118 KLEJNA DAWID M 191 M 20-29 32 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:50:25 11.90 [km/h]
241 143 KUC SZYMON M 192 M 30-39 67 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Służby mundurowe 10km 0:50:26 11.90 [km/h]
242 77 GRACZ KATARZYNA K 50 K 30-39 20 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:50:28 11.89 [km/h]
243 117 KLEIN KAMIL M 193 M 30-39 68 STAROGARD GDANSKI Służby mundurowe 10km 0:50:45 11.82 [km/h]
244 350 ZARĘBA BEATA K 51 K 40-49 8 KALISKA NIEZRZESZONA 10km 0:50:46 11.82 [km/h]
245 137 KRUPIAK KATARZYNA K 52 K 30-39 21 KOŁOBRZEG ROWERY MAŁGOŚKA TEAM 10km 0:50:47 11.81 [km/h]
246 138 KRUSZYŃSKA BARBARA K 53 K 50-59 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:49 11.81 [km/h]
247 92 HOJNY JOANNA K 54 K 30-39 22 GDAŃSK 10km 0:50:58 11.77 [km/h]
248 136 KROPIDŁOWSKI MAREK M 194 M 60-69 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:51:02 11.76 [km/h]
249 378 PIOTRZKOWSKI GRZEGORZ M 195 M 50-59 22 STAROGARD GDAŃSKI PUMA KLUB FITNESS 10km 0:51:19 11.69 [km/h]
250 1 ADAMCZYK BOŻENA K 55 K 40-49 9 PASŁĘK 10km 0:51:26 11.67 [km/h]
251 326 WALAS DAMIAN M 196 M 30-39 69 TCZEW CROSSELITE 10km 0:51:32 11.64 [km/h]
252 204 MORAWEK ARKADIUSZ M 197 M 40-49 54 GDAŃSK Służby mundurowe 10km 0:51:37 11.62 [km/h]
253 133 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 198 M 40-49 55 LASOWICE WIELKIE 10km 0:51:42 11.61 [km/h]
254 58 GABRIEL PATRYK M 199 M 40-49 56 STAROGARD GDAŃSKI GABRIEL BROTHERS/TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:51:46 11.59 [km/h]
255 83 GRYBOS ANDRZEJ M 200 M 30-39 70 GDAŃSK 10km 0:51:55 11.56 [km/h]
256 306 ŚLĘZAK ADAM M 201 M 20-29 33 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE Służby mundurowe 10km 0:51:57 11.55 [km/h]
257 364 OLSZEWSKI KRZYSZTOF M 202 M 40-49 57 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:52:05 11.52 [km/h]
258 420 PIOR KAROLINA K 56 K 20-29 13 SKÓRCZ 10km 0:52:07 11.51 [km/h]
259 103 JASKOT JERZY M 203 M 60-69 6 MALBORK NIEZRZESZONY 10km 0:52:07 11.51 [km/h]
260 21 BOGALECKI MAREK M 204 M 60-69 7 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 10km 0:52:09 11.51 [km/h]
261 198 MILER-OWSIK MONIKA K 57 K 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY/MORSY ZBLEWO 10km 0:52:12 11.49 [km/h]
262 107 JOŃCZYK MARCIN M 205 M 30-39 71 WEJHEROWO 10km 0:52:12 11.49 [km/h]
263 85 GRYGOROWICZ MONIKA K 58 K 30-39 23 RUMIA AMBITIOUS RUNNERS TEAM Służby mundurowe 10km 0:52:12 11.49 [km/h]
264 212 NEUFELD SYLWIA K 59 K 40-49 11 STAROGARD GDANSKI 10km 0:52:16 11.48 [km/h]
265 385 BUTOWICZ ADAM M 206 M 50-59 23 SZCZECINEK 0 10km 0:52:24 11.45 [km/h]
266 91 HOFMAN ANITA K 60 K 20-29 14 GDAŃSK GPEC RUNNERS TEAM 10km 0:52:24 11.45 [km/h]
267 14 BASARA IWONA K 61 K 20-29 15 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD Służby mundurowe 10km 0:52:33 11.42 [km/h]
268 274 SKRZYPSKI STANISŁAW M 207 M 70-75 3 GDAŃSK WWW.REHAHOLISTIC.PL 10km 0:52:33 11.42 [km/h]
269 59 GACEK KATARZYNA K 62 K 40-49 12 SKARSZEWY GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:52:33 11.42 [km/h]
270 243 PONIATOWSKI ANDRZEJ M 208 M 40-49 58 PASŁĘK Służby mundurowe 10km 0:52:35 11.41 [km/h]
271 66 GERIGK NATALIA K 63 K 30-39 24 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO/ MORSY ZBLEWO 10km 0:52:38 11.40 [km/h]
272 421 WĄSEK TOMASZ M 209 M 40-49 59 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:52:39 11.40 [km/h]
273 270 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 210 M 40-49 60 SKARSZEWY GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:52:39 11.40 [km/h]
274 327 WALENTYNOWICZ ANETA K 64 K 40-49 13 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / LOTOS RUNNING TEAM 10km 0:52:42 11.39 [km/h]
275 192 MAZURKIEWICZ MARCIN M 211 M 20-29 34 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:52:48 11.36 [km/h]
276 415 SZOPIŃSKI WIKTOR M 212 M 40-49 61 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:52:49 11.36 [km/h]
277 169 ŁEPEK MAŁGORZATA K 65 K 20-29 16 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:52:52 11.35 [km/h]
278 239 PLICH DARIUSZ M 213 M 30-39 72 PRZODKOWO VWOLFGARAGE 10km 0:53:10 11.29 [km/h]
279 340 WODZIKOWSKI MARCIN M 214 M 30-39 73 GDAŃSK 10km 0:53:12 11.28 [km/h]
280 356 ZIMNA ANNA K 66 K 30-39 25 TCZEWSKIE ŁĄKI REEBOK RUN CREW TCZEW 10km 0:53:31 11.21 [km/h]
281 307 ŚLOT MICHAŁ M 215 M 40-49 62 TORUŃ POLKRYS TEAM 10km 0:53:37 11.19 [km/h]
282 390 BARTWICKI DAWID M 216 M 30-39 74 SZTEKLIN 10km 0:53:54 11.13 [km/h]
283 50 ERDMAN KAROL M 217 M 30-39 75 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:54:01 11.11 [km/h]
284 337 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 218 M 30-39 76 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 10km 0:54:04 11.10 [km/h]
285 414 SZOSKA SŁAWOMIR M 219 M 40-49 63 TCZEW CROSSELITE 10km 0:54:05 11.09 [km/h]
286 54 FIDURA AGNIESZKA K 67 K 40-49 14 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:54:16 11.06 [km/h]
287 111 KAMIŃSKA JOANNA K 68 K 40-49 15 ANIOŁOWO 10km 0:54:19 11.05 [km/h]
288 266 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 220 M 50-59 24 MALBORK 10km 0:54:23 11.03 [km/h]
289 241 POLIKOWSKI PATRYK M 221 M 40-49 64 SOPOT ORP ISKRA Służby mundurowe 10km 0:54:27 11.02 [km/h]
290 3 ADAMKOWSKI JERZY M 222 M 60-69 8 STAROGARD GDAŃSKI MALINOWA MAMBA 10km 0:54:34 11.00 [km/h]
291 272 SKALSKA ANNA K 69 K 30-39 26 BYTONIA 10km 0:54:37 10.99 [km/h]
292 96 JABŁOŃSKI MACIEJ M 223 M 30-39 77 BIAŁACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:54:38 10.98 [km/h]
293 16 BĄKOWSKI TADEUSZ M 224 M 50-59 25 ROKOCIN KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:54:39 10.98 [km/h]
294 162 LEMPKOWSKI PRZEMYSŁAW M 225 M 30-39 78 ZBLEWO 10km 0:54:54 10.93 [km/h]
295 221 OLLER JAKUB M 226 M 20-29 35 TCZEW 10km 0:54:58 10.92 [km/h]
296 161 LEMPKOWSKA JOANNA K 70 K 30-39 27 ZBLEWO 10km 0:54:59 10.91 [km/h]
297 153 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K 71 K 40-49 16 CZARNE BIEGAM BO LUBIĘ 10km 0:55:03 10.90 [km/h]
298 193 MĄKOSA MARTYNA K 72 K 20-29 17 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:55:09 10.88 [km/h]
299 71 GNYP DANIEL M 227 M 40-49 65 RÓŻYNY EL-BAŻANTY 10km 0:55:09 10.88 [km/h]
300 370 OSSOWSKI RUFIN M 228 M 50-59 26 STAROGARD GD. POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:55:16 10.86 [km/h]
301 11 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 229 M 50-59 27 SKARSZEWY 10km 0:55:17 10.85 [km/h]
302 282 SOWIŃSKI ZBIGNIEW M 230 M 60-69 9 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:55:21 10.84 [km/h]
303 419 MAZUROWSKI BARTOSZ M 231 M 40-49 66 BOBOWO POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:55:23 10.83 [km/h]
304 308 ŚMISTEK PAWEŁ M 232 M 20-29 36 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:28 10.82 [km/h]
305 102 JASIULEWICZ IZABELA K 73 K 30-39 28 ELBLĄG EL-BAŻANTY Niepełnosprawni 10km 0:55:29 10.81 [km/h]
306 140 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ M 233 M 30-39 79 GDAŃSK ZASKOCZĘ SIEBIE DOBIEGNĘ 10km 0:55:30 10.81 [km/h]
307 312 TOLLA KRZYSZTOF M 234 M 30-39 80 KOTEŻE Służby mundurowe 10km 0:55:30 10.81 [km/h]
308 304 SZYMAŃSKI WOJCIECH M 235 M 50-59 28 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:55:51 10.74 [km/h]
309 209 MYKOWSKI JERZY M 236 M 70-75 4 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ 10km 0:55:51 10.74 [km/h]
310 238 PIESIK SŁAWOMIR M 237 M 40-49 67 STAROGARD GDAŃSKI SŁAWOMIR BIEGA 10km 0:56:08 10.69 [km/h]
311 106 JOŃCZYK ANNA K 74 K 40-49 17 STAROGARD GDAŃSKI GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:56:08 10.69 [km/h]
312 328 WEBER MAGDALENA K 75 K 30-39 29 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:56:10 10.68 [km/h]
313 369 POPIEL RYSZARD M 238 M 70-75 5 GDAŃSK 10km 0:56:11 10.68 [km/h]
314 53 FELSKI PAWEL FELSKI M 239 M 20-29 37 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:17 10.66 [km/h]
315 422 SEROCKI MIECZYSŁAW M 240 M 40-49 68 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:18 10.66 [km/h]
316 163 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 241 M 60-69 10 BĄDKI 10km 0:56:27 10.63 [km/h]
317 437 STANISZEWSKA JOANNA K 76 K 30-39 30 GDAŃSK SPORT-EVO 10km 0:56:31 10.62 [km/h]
318 186 MASZKA BEATA K 77 K 30-39 31 OSIECZNA 10km 0:56:38 10.59 [km/h]
319 52 FELSKI IRENEUSZ M 242 M 50-59 29 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:43 10.58 [km/h]
320 182 MALISZEWSKA MARIANNA K 78 K 50-59 3 ELBLĄG Niepełnosprawni 10km 0:56:43 10.58 [km/h]
321 234 PAWŁOSKA KAROLINA K 79 K 30-39 32 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:56:44 10.58 [km/h]
322 431 BUDZANOWSKI PAWEŁ M 243 M 20-29 38 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:46 10.57 [km/h]
323 130 KOTECKI JAROSŁAW M 244 M 30-39 81 SKARSZEWY "CUDAKI" 10km 0:56:53 10.55 [km/h]
324 432 ELIASZ MICHAŁ M 245 M 30-39 82 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:54 10.54 [km/h]
325 255 REKOWSKI KAZIMIERZ M 246 M 60-69 11 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 0:56:59 10.53 [km/h]
326 320 TRYGALSKA PAULINA K 80 K 20-29 18 PINCZYN MORSY ZBLEWO 10km 0:57:02 10.52 [km/h]
327 180 MALIK ADRIAN M 247 M 30-39 83 TCZEW 10km 0:57:11 10.49 [km/h]
328 413 ABRYSZYŃSKA KAROLINA K 81 K 20-29 19 TCZEW CROSSELITE 10km 0:57:12 10.49 [km/h]
329 250 PUCZYŃSKA ANNA K 82 K 20-29 20 RAJKOWY 10km 0:57:18 10.47 [km/h]
330 31 CIAPKA JANINA K 83 K 40-49 18 GOSZYN 10km 0:57:18 10.47 [km/h]
331 441 JABŁCZYŃSKA JOANNA K 84 K 30-39 33 WARSZAWA 10km 0:57:21 10.46 [km/h]
332 68 GŁĄB SŁAWOMIR M 248 M 40-49 69 KAMIONKA NIEZRZESZONY 10km 0:57:22 10.46 [km/h]
333 248 PROKOP MARIUSZ M 249 M 40-49 70 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:57:22 10.46 [km/h]
334 36 CZERNIA JERZY M 250 M 40-49 71 STRASZYN 10km 0:57:25 10.45 [km/h]
335 124 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 85 K 30-39 34 GNIEW 10km 0:57:41 10.40 [km/h]
336 51 FANSLAU MAGDALENA K 86 K 20-29 21 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:57:41 10.40 [km/h]
337 210 NAGÓRSKI RYSZARD M 251 M 60-69 12 CIECHOCINEK 10km 0:57:46 10.39 [km/h]
338 223 ORZOŁ KATARZYNA K 87 K 40-49 19 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 0:57:49 10.38 [km/h]
339 396 BOJAN ANNA K 88 K 30-39 35 GDYNIA 10km 0:57:55 10.36 [km/h]
340 211 NAROLEWSKA DAGMARA K 89 K 30-39 36 TORUŃ 10km 0:57:56 10.36 [km/h]
341 412 NOWAK MONIKA K 90 K 30-39 37 GDAŃSK 10km 0:57:56 10.36 [km/h]
342 191 MAZUR MICHAŁ M 252 M 40-49 72 DEMLIN GRUPA BIEGAMBOLUBIĘ 10km 0:58:05 10.33 [km/h]
343 67 GIBAS LUCYNA K 91 K 30-39 38 TCZEW 10km 0:58:08 10.32 [km/h]
344 384 SZCZYGIELSKI ADAM M 253 M 40-49 73 SZPĘGAWSK 10km 0:58:20 10.29 [km/h]
345 119 KLEJNA WIESŁAWA K 92 K 50-59 4 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:58:31 10.25 [km/h]
346 424 ROSA WOJCIECH M 254 M 40-49 74 PRUSZCZ GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:58:51 10.20 [km/h]
347 177 MAJNA KAZIMIERZ M 255 M 60-69 13 GDYNIA 10km 0:59:05 10.16 [km/h]
348 225 OSOWICKI IRENEUSZ M 256 M 50-59 30 STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD GD/ZSZ 10km 0:59:09 10.14 [km/h]
349 332 WILCZYŃSKI KONRAD M 257 M 20-29 39 GDAŃSK 10km 0:59:18 10.12 [km/h]
350 329 WESOŁOWSKA MARTYNA K 93 K 20-29 22 OWIDZ 10km 0:59:23 10.10 [km/h]
351 190 MAZUR MAGDA K 94 K 30-39 39 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:59:25 10.10 [km/h]
352 37 CZERNIA MICHALINA K 95 K 20-29 23 STRASZYN 10km 0:59:30 10.08 [km/h]
353 65 GDANIEC ANNA K 96 K 40-49 20 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:59:37 10.06 [km/h]
354 366 DALKE JOWITA K 97 K 30-39 40 GDAŃSK POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:59:40 10.06 [km/h]
355 367 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 98 K 40-49 21 GDAŃSK POLPHARMA RUN TEAM 10km 0:59:40 10.06 [km/h]
356 155 LANDOWSKI MAREK M 258 M 40-49 75 SKÓRCZ 10km 0:59:42 10.05 [km/h]
357 300 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 99 K 60+ 2 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO 10km 1:00:11 9.97 [km/h]
358 146 KUJAWSKA MAŁGORZATA K 100 K 40-49 22 GNIEW 10km 1:00:13 9.96 [km/h]
359 175 MAJKOWSKI STANISŁAW M 259 M 60-69 14 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 10km 1:00:15 9.96 [km/h]
360 200 MIŁEJKO KAROLINA K 101 K 40-49 23 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10km 1:00:47 9.87 [km/h]
361 305 SZYMCZAK-PASTWA MAGDALENA K 102 K 30-39 41 OSIECZNA 10km 1:00:47 9.87 [km/h]
362 4 ADAMSKA JUSTYNA K 103 K 40-49 24 BANINO 10km 1:00:47 9.87 [km/h]
363 426 KACZYŃSKI JANUSZ M 260 M 50-59 31 GŁUCHE 10km 1:00:47 9.87 [km/h]
364 24 BRAUER MAGDALENA K 104 K 30-39 42 GDAŃSK 10km 1:00:47 9.87 [km/h]
365 299 SZARMACH SYLWIA K 105 K 30-39 43 OCYPEL SZARMACH TEAM 10km 1:00:48 9.87 [km/h]
366 261 RUCHLEWICZ URSZULA K 106 K 40-49 25 SZTUM 10km 1:00:56 9.85 [km/h]
367 258 ROŻEK PAULINA K 107 K 20-29 24 KALISKA Niepełnosprawni 10km 1:01:16 9.79 [km/h]
368 263 RUDA JOANNA K 108 K 30-39 44 GNIEW 10km 1:01:21 9.78 [km/h]
369 151 KUROWSKI ŁUKASZ M 261 M 30-39 84 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:01:40 9.73 [km/h]
370 69 GŁOWACKA ANNA K 109 K 40-49 26 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:02:15 9.64 [km/h]
371 430 SUSZEK KRZYSZTOF M 262 M 50-59 32 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT GDAŃSK 10km 1:02:44 9.56 [km/h]
372 318 TROJANOWSKA BOGUMIŁA K 110 K 50-59 5 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 10km 1:03:22 9.47 [km/h]
373 19 BLOCH EMILIA K 111 K 20-29 25 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:03:30 9.45 [km/h]
374 18 BLOCH BARTEK M 263 M 30-39 85 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:03:30 9.45 [km/h]
375 246 PROKOP ALEKSANDRA K 112 K 0-19 4 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:03:37 9.43 [km/h]
376 276 SMENTOCH KAROLINA K 113 K 20-29 26 ŻUKOWO NIEDZIELNI BIEGACZE 10km 1:03:38 9.43 [km/h]
377 336 WITTKAMP KAROLINA K 114 K 20-29 27 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:03:38 9.43 [km/h]
378 141 KUC JOLANTA K 115 K 30-39 45 STAROGARD GDAŃSKI Służby mundurowe 10km 1:03:55 9.39 [km/h]
379 236 PĘKALSKA MONIKA K 116 K 30-39 46 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:03:59 9.38 [km/h]
380 32 CICH PATRYCJA K 117 K 20-29 28 ROTMANKA ANATOMÓWKI 10km 1:04:00 9.38 [km/h]
381 439 URBAN WIOLETA K 118 K 20-29 29 GDYNIA 10km 1:04:10 9.35 [km/h]
382 440 POŁKA PIOTR M 264 M 30-39 86 GDYNIA 10km 1:04:11 9.35 [km/h]
383 47 DYWELSKI MIROSŁAW M 265 M 60-69 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Niepełnosprawni 10km 1:04:26 9.31 [km/h]
384 309 TALAŚKA TOMASZ M 266 M 30-39 87 STAROGARD GDANSKI Służby mundurowe 10km 1:04:30 9.30 [km/h]
385 344 WOLIK MAGDALENA K 119 K 30-39 47 GDYNIA MUSCLE-ZONE.PL 10km 1:04:50 9.25 [km/h]
386 132 KOWALSKA ANNA K 120 K 40-49 27 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Niepełnosprawni 10km 1:05:09 9.21 [km/h]
387 206 MUSOLF JAROSŁAW M 267 M 30-39 88 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZ 10km 1:05:20 9.18 [km/h]
388 170 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K 121 K 60+ 3 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ 10km 1:05:55 9.10 [km/h]
389 179 MAKOWSKA MAŁGORZATA K 122 K 30-39 48 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:06:34 9.01 [km/h]
390 131 KOTŁOWSKA MARLENA K 123 K 40-49 28 KWIDZYN 10km 1:07:24 8.90 [km/h]
391 56 FILIPIAK BEATA K 124 K 40-49 29 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:07:28 8.89 [km/h]
392 365 MARSZAŁEK MARIAN M 268 M 50-59 33 STAROGARD GDANSKI 10km 1:07:47 8.85 [km/h]
393 240 POKWICKI WOJTEK M 269 M 40-49 76 IŁAWA IŁAWA BIEGA 10km 1:08:12 8.80 [km/h]
394 202 MLECZAK MICHAŁ M 270 M 20-29 40 GDYNIA 10km 1:09:14 8.67 [km/h]
395 405 JAŃCZAK KAROLINA K 125 K 20-29 30 GDAŃSK 10km 1:09:15 8.66 [km/h]
396 310 TARKOWSKA-FANSLAU JOLANTA K 126 K 50-59 6 STAROGARD GDAŃSKI 10km 1:09:31 8.63 [km/h]
397 29 CHOJNACKA JOLANTA K 127 K 40-49 30 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 1:10:09 8.55 [km/h]
398 208 MUSZARSKI ŁUKASZ M 271 M 30-39 89 KOKOSZKOWY 10km 1:10:15 8.54 [km/h]
399 410 ZIEŃCZUK PIOTR M 272 M 40-49 77 GDAŃSK GDAŃSKIEAUTOBUSYITRAMWAJE 10km 1:12:31 8.27 [km/h]
400 8 BANDURSKI JACEK M 273 M 81+ 1 SOPOT SOPOT 10km 1:13:49 8.13 [km/h]
401 172 MAJEWSKA AGNIESZKA K 128 K 30-39 49 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:14:15 8.08 [km/h]
402 7 BAŁDYGA RADOSŁAW M 274 M 40-49 78 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:15:00 8.00 [km/h]
403 281 SOWA SYLWEK M 275 M 40-49 79 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:15:12 7.98 [km/h]
404 280 SOWA RENATA K 129 K 40-49 31 ELBLĄG EL-BAŻANTY Niepełnosprawni 10km 1:15:13 7.98 [km/h]
405 149 KULPA-DUDZIK EWA K 130 K 40-49 32 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:16:21 7.86 [km/h]
406 46 DUDZIK PIOTR M 276 M 40-49 80 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:16:21 7.86 [km/h]
407 247 PROKOP ANNA K 131 K 40-49 33 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:16:48 7.81 [km/h]
408 113 KANCELARCZYK JOANNA K 132 K 20-29 31 ELBLĄG EL-BAŻANTY 10km 1:18:36 7.63 [km/h]
409 203 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 277 M 60-69 16 KOKOSZKOWY 10km 1:19:21 7.56 [km/h]
410 216 NIWIŃSKI STANISŁAW M 278 M 81+ 2 GDAŃSK 10km 1:20:04 7.49 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ